>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam Pilne!!!
Napisał-Gliwiczanin
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 05:40
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: (Handicap - 1.5 seta Bułgaria)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj macie poprawione mecz zaczyna się o 5:40 bardzo proszę o wprowadzenie korekty jak najszybciej pozdrawiam i przepraszam poniżej prawidłowy zapis (chodzi mi oczywiście o sam typ - 1.5 seta Włochy)
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 05:40
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: (Handicap - 1.5 seta Włochy)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poprawione//psotnick
 
A 498

addam44

Użytkownik
Witam.w dzisiejszym typie meczu Sogndal-Viking podalem godzine rozpoczecia 11.30.Na roznych stronach ta godzina jest podawana roznie.Tylko tyle.Pzdr.
Przyjęte do wiadomości, na przyszłość podawaj link do typu //Waldi1979
 
Z 610,3K
Tem typ jest trafiony.Wynik bez dogrywki 76-76.Prosze to poprawic
Dyscyplina : Koszykowka Hiszpania
Godzina 18:30
Spotkanie : Fc Barcelona Lassa - Baskonia Vitoria Gasteiz bez dogrywki
Typ : under 154,5
Kurs : 2,55
Bukmacher : Totolotek
Analiza:To będzie 4 pojedynek pólfinałowy pomiędzy tymi zespolami.Narazie prowadzi 2-1 drużyna Baskoni.W ostatnim spotkaniu rozegranym na poarkiecie Barcelony gospodarze odnieśli zwycięstwo w ostatnich sekundach spotkania.W rundzie zasadniczej Barcelona na początku rozgrywek nieprezentowała się najlepiej,ale póżniej zaczęła grac zdecydowaniew skuteczniej i ostatecznie w sezonie regularnym zajęła 3 miejsce w tabeli z 48 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik złożyło się 24 zwycięstw i 10 pojedynków przegrali.Następnie w fazie play -of pokonali Morabanc Andorra 2-1 po szalenie zaciętych i wyrównanych meczach.Ich rywale Saski Baskonia w sezonie rtegularnym zajęli 2 miejksce w tabeli z 50 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik złożyło się 25 zwycięstw i 9 meczy przegrali.
08/06/18 1.lH Barcelona - Baskonia Vitoria 67:65
06/06/18 1.lH Baskonia Vitoria - Barcelona 85:79
04/06/18 1.lH Baskonia Vitoria - Barcelona 86:61
23/03/18 EM Barcelona - Baskonia Vitoria 73:86
16/02/18 PH Barcelona - Baskonia Vitoria 94:90
⛔100
/Poprawione. Następnym razem proszę podać link do posta
husarz22
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-06-2018-poniedzialek.152000/#post-6671414
Proszę o usunięcie typu, gdyż spotkanie miało być dzisiaj, ale zmienili rozkład i mecz odbędzie się jutro tj.12.06 chyba, że istnieje możliwość przenieść post, gdy pojawi się temat na jutro. Przy okazji, czy w przypadku usunięcia postu mam prawo dodać nowy na ten sam dzień, czy dzień konkursu przepada ?
/Typ usunięty zatem można podać nowy na ten sam dzień
husarz22
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Witam, miałem analizę https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-10-06-2018-niedziela.151999/#post-6671162 , która została uznana za &#39;kiepską&#39; i co prawda może jakiejś wielkiej analizy stylu zawodników, mechaniki gry czy czegokolwiek tam nie było, ale uważam, że merytorycznie była dość dosadna i w pełni obrazująca, na czym bazowalem tj. Siła Nadala na nawierzchni oraz mentalność gówna Thiema i moje pytanie jest następujące: Czy są jakieś jasno określone kryteria na podstawie których dokonywana jest tego typu selekcja czy po prostu, jeśli mod uzna że nie jest dość przekonująca to tak jest i tyle? Chciałbym zaznaczyć, że piszę bez żadnej spiny. Tylko raz wcześniej zdarzyło mi się otrzymać tego typu notkę pod analizą, ale nie w konkursie, jednak tam gdy przestawiono mi dlaczego, to faktycznie szlo się z tym zgodzić. Tutaj jednak uważam, że przynajmniej jeśli chodzi o specyfikę tenisa męskiego to wszystko jest dość konkretnie zobrazowane.
Dosadna to na 100% była, to muszę przyznać, ale z merytoryką nie miało to nic wspólnego. Pierwsze zdanie: Thiem to wagina ATP, albo penis WTA, albo coś w ten deseń. Drugie zdanie: wprawdzie Nadal z nim wtopił 2 tygodnie temu, ale piłka dziwnie latała, więc sie nie liczy.Trzecie zdanie: Thiem to kaleka. Czwarte zdanie: przewidujesz że nawet jeśli 1 set to będzie gra wstępna, to drugi to już będzie gwałt na żywo komentowany przez Karola Stopę w Eurosporcie. Koniec analizy. Już pomijając obrażanie jednego zawodnika itd. to nie było tam literalnie nic na temat tenisa obu zawodników. Nic, zero argumentów merytorycznych. A wystarczyło napisać że Thiem to gorsza kopia Rafy, tylko że praworęczny, też defensywa tip top, też świdry z forhendu, niezły serw i też głównie wygrywa na mączce. I że z dwóch podobnych stylowo graczy wybierasz lepszy oryginał niż gorszą kopię. I tyle by wystarczyło. Ale po co, lepiej poobrażać zawodników.//psotnick
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie: Belgia-Kostaryka
Typ: Belgia -2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jeden z ostatnich sprawdzianów obu ekip przed mistrzostwami , które zostaną rozegrane na stadionach rosyjskich. Belgia zmierzy się z reprezentacją Kostaryki, która w kwalifikacjach zajęła 2 miejsce z dorobkiem 16 punktów , zaraz za zespołem Meksyku. Gospodarze naturalnie są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zwycięstwa , bowiem ostatnie swoje spotkania grali na bardzo wysokim poziomie , nie przegrali meczu od 01.09.2016 roku czyli juz praktycznie 2 lata, od tamtej pory zagrali 18 spotkań wliczam do kwalifikacje do MŚ, jak i spotkania towarzyskie , wygrali aż 13 z nich a 5 zakończyli podziałami punktów. Ostatnie 10 meczy to 8 wygranych oraz 2 podziały punktów. Goście natomiast już w kwalifikacjach grali w kratkę, natomiast w poprzednich 6 spotkaniach towarzyskich zanotowali 4 porażki i 2 zwycięstwa, według mojej oceny w tym meczu bedzie im ciężko o ugranie chociażby remisu, Belgia bowiem już pokazała swoją siłę mierząc się kilka dni temu z innym finalistom mś , Egiptem gdzie pewnie wygrała 3:0 , tu stawiałbym na podobny scenariusz, nie sądzę żeby goście byli w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić popularnym czerwonym diabłom. Warto według mnie spróbować pograć na przedziały bramek ponieważ Belgia jest zespołem raczej ofensywnym. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:0 po 90 minutach tego spotkania.

Witam jestem pewien że dodawałem typ w typach dniach jak codziennie i teraz mojego typu nie ma patrzyłem czy nie pomyliłem dni ale nie , czy możliwe że został przez Was usunięty...?

Nie było takiego typu, ani nie został usunięty //Waldi1979
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Witam, miałem analizę https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-10-06-2018-niedziela.151999/#post-6671162 , która została uznana za &#39;kiepską&#39; i co prawda może jakiejś wielkiej analizy stylu zawodników, mechaniki gry czy czegokolwiek tam nie było, ale uważam, że merytorycznie była dość dosadna i w pełni obrazująca, na czym bazowalem tj. Siła Nadala na nawierzchni oraz mentalność gówna Thiema i moje pytanie jest następujące: Czy są jakieś jasno określone kryteria na podstawie których dokonywana jest tego typu selekcja czy po prostu, jeśli mod uzna że nie jest dość przekonująca to tak jest i tyle? Chciałbym zaznaczyć, że piszę bez żadnej spiny. Tylko raz wcześniej zdarzyło mi się otrzymać tego typu notkę pod analizą, ale nie w konkursie, jednak tam gdy przestawiono mi dlaczego, to faktycznie szlo się z tym zgodzić. Tutaj jednak uważam, że przynajmniej jeśli chodzi o specyfikę tenisa męskiego to wszystko jest dość konkretnie zobrazowane.
Jeszcze chciałbym dopytać czy uznane analizy za kiepską wpływa na statystykę skuteczności pod koniec miesiąca, bo mój typ mimo uznania za zle opisany był trafiony i czy w takim razie jest to uwzgledniane?
Do skuteczności nie, ale do bilansu punkty minusowe tak//psotnick
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej Copil nie odnosi nadzwyczajnych. Porażka z Cecchinato,Johnsonem,Basilashvili,Struffem. Rozpoczynamy granie na kortach trawiastych. W pierwszej rundzie Copil pokonał Bedene w trzech setach. Jesli chodzi o jakies osiagnieca Copila na nawierzchni ziemnej to praktycznie brak. Ostatnio na Wimbledonie porazka z Gojowczykiem. Tutaj zagramw stronę Sugity ,który gładko pokonał Basilashvilego w dwoch setach. Sugita bardzo dobrze czuje na nawierzchni trawiastej. Pokazują to następujące wynikiz ubiegłych lat m.in: zwycięstwo z Mannarino,Bahgdatisem,Ferrerem,Fritzem. Ja jutro pogramw stronę bardziej zwrotnego zawodnika. Według mnie to właśnie Sufita znajdzie się w następnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Chodzi mi o lekkie poprawienie poniewaz wkradl sie mały błąd. Ponizej poprawiona analiza.
Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej Copil nie odnosi nadzwyczajnych. Porażka z Cecchinato,Johnsonem,Basilashvili,Struffem. Rozpoczynamy granie na kortach trawiastych. W pierwszej rundzie Copil pokonał Bedene w trzech setach. Jesli chodzi o jakies osiagnieca Copila na nawierzchni trawiastej to praktycznie brak. Ostatnio na Wimbledonie porazka z Gojowczykiem. Tutaj zagram w stronę Sugity ,który gładko pokonał Basilashvilego w dwoch setach. Sugita bardzo dobrze czuje na nawierzchni trawiastej. Pokazują to następujące wynikiz ubiegłych lat m.in: zwycięstwo z Mannarino,Bahgdatisem,Ferrerem,Fritzem. Ja jutro pogramw stronę bardziej zwrotnego zawodnika. Według mnie to właśnie Sufita znajdzie się w następnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Dokładam rowniez link:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-06-2018-sroda.152002/
Poprawione //Waldi1979
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina
: ATP Hertogenbosch
Godzina: 11:00
Spotkanie: Copil - Sugita
Typ: Sugita
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej Copil nie odnosi nadzwyczajnych. Porażka z Cecchinato,Johnsonem,Basilashvili,Struffem. Rozpoczynamy granie na kortach trawiastych. W pierwszej rundzie Copil pokonał Bedene w trzech setach. Jesli chodzi o jakies osiagnieca Copila na nawierzchni trawiastej to praktycznie brak. Ostatnio na Wimbledonie porazka z Gojowczykiem. Tutaj zagram w stronę Sugity ,który gładko pokonał Basilashvilego w dwoch setach. Sugita bardzo dobrze czuje nanawierzchni trawiastej. Pokazują to następujące wynikiz ubiegłych lat m.in: zwycięstwo zMannarino,Bahgdatisem,Ferrerem,Fritzem. Ja jutro pogramw stronę bardziej zwrotnego zawodnika. Według mnie to właśnie Sufita znajdzie się w następnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Witam sorki ze drugi raz pisze ,ale w w dyscyplinie nie zauwazylem i wspisalem tylko miasto tak to jest jak sie pisze.z.telefonu wiecej rzeczy czlowiek zapomni. Kazdy wie o chodzi (Tenis) ale jak ktos bedzie mial chwile czasu na zmiane to bylbym wdzieczny bo szkoda stracic punktow w taki sposob. Pozdrawiam
Tak to ma wygladac
Dyscyplina: ATP Hertogenbosch - Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Copil - Sugita
Typ: Sugita
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

/Poprawione, husarz22
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-06-2018-sroda.152002/
Moim zdaniem analiza użytkownika „askania” nic nie wnosi.. krótko mówiąc jest po prostu zbyt mało konkretna i za słaba.
Pozdrawiam ????
Żadna z analiz typu nic nie wnosi, bo to tylko typy a nie prace naukowe na temat poszukiwania leku na raka. Ta konkretna analiza faktycznie nie jest najbardziej merytoryczna, ale na jej szczęście w Typach Dnia mamy bardzo tolerancyjne podejście do oceny analiz i tę nisko ustawioną poprzeczkę to uzasadnienie typu przeskoczyło, ale ledwo//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom