>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
S 6,8K

silo

Użytkownik
Witam
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-1-07-2018-niedziela.152346/#post-6685531
Przed chwilą przyszła informacja, że spotkanie zostaje przełożone. Nie wyczytałem na razie jak i na kiedy stąd pytanie, czy jest możliwe, abym na dziś napisał nową analizę, a tamta zostanie usunięta lub rozliczona na dzień w którym zostanie rozegrane spotkanie, choć może być bardzo łatwo o przegapienie.
Pozdrawiam
Tak, możesz podać nowy typ na dzisiaj, a ten typ przełożony zostanie usunięty.//psotnick
 
D 219

dolgo

Użytkownik
witam w regulaminie piszecie ze wyplacacie tylko na skrila,czy wyplata na zwykle konto bankowe jest mozliwa?? moze zamiescicie taka informacje w regulaminie
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
witam w regulaminie piszecie ze wyplacacie tylko na skrila,czy wyplata na zwykle konto bankowe jest mozliwa?? moze zamiescicie taka informacje w regulaminie
Możliwa, ale w drodze wyjątku, a nie reguły, kiedy nie ma innej opcji. Do tej pory zdarzyło chyba raz taka potrzeba, dlatego też nie ma potrzeby wpisywania tej opcji w Regulaminie.
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-5-07-2018-czwartek.152353/
Witam. Analiza użytkownika Przemas92ck to plagiat ze strony zawodtyper.pl
Tutaj link : https://zawodtyper.pl/typy-dnia-5-lipca-czwartek/
Odwołuje. Wyjaśnione z użytkownikiem ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Witam. Taka propozycja ;-) Może warto uatrakcyjnć typy dnia w kwesti nagradzania najlepszych typerów ? Ja bym dodał punkty reputacji dla najlepszych w konkursie i najskuteczniejszych. To nic nie kosztuje.... Będe wdzięczny za komentarze i opinie na ten temat. Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt;psotnick
Możliwa, ale w drodze wyjątku, a nie reguły, kiedy nie mainnej opcji. Do tej pory zdarzyło chyba raz taka potrzeba, dlatego też nie ma potrzeby wpisywania tej opcji w Regulaminie.
Witam psotnick mysle ze mozliwosc skrilli bym zostawił ,ale dodał był także mozliwosc wyplaty rowniez przez konta bankowego napewno zwiekszyło by to bardziej aktywnosc ludzi to tematu &quot;typy dnia&quot;. Przemyślcie to może akurat na przyszłość dałoby się coś na to poradzić to jest oczywiscie moja propozycja. Jezeli nie bedzie takiej mozliwosci to zrozumiem. Pozdrawiam
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
To poproszę o usunięcie tego postu, a ja dodaję nowy. ;)
Btw., dałoby radę dodać informację o takich przypadkach w regulaminie?
Post usunięty. Co do dopisania to nie wiem, może przy następnej aktualizacji Regulaminu tak zrobimy. Ale z drugiej strony nie wszystko trzeba wpisywać w Regulamin bo by się zrobiła z tego wikipedia. Część reguł obowiązuję na zasadzie uzusu.//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom