>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Witam. Zauważyłem, że przy moim poście #64 w temacie Typy Dnia - 1.02.2015 (niedziela) http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-02-2015-niedziela-118111-4.html#post5118182 nie pojawił się bukmacher. Wpisałem William Hill a pojawiło się puste miejsce
Problem już poruszany setki razy. Buk jest doskonale widoczny, pewnie masz włączonego Adblocka który blokuj ci nazwy buków. Musisz zmienić ustawienia programu, dodać jakieś wyjątki czy coś i powinno być ok.
//psotnick
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Panowie, małe pytanie. W podsumowaniu stycznia mam wynik -288 (w tym w rubryce bonus -100). Z moich wyliczeń wynika -188. Za co te powinszowania -100pkt? Wiem, że to nic nie zmienia ale chodzi o zasadę. Dzięki za info.

Jeśli chodzi o zasady, to są one takie, że gramy według Regulaminu, który przyznaje bonusy za skuteczność
http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post2670482
Przypominam, że oddając typ w Typach Dnia jednocześnie potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się na Regulamin TD. A jeśli tego nie zrobiłeś to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

//psotnick
dzięki za informację. Faktycznie minus za skuteczność, a właściwie jej brak mi umknął. Pozdrawiam.
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Prośba do moderatorów o poprawienie głupstw w moim typie z tego posta http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-02-2015-poniedzialek-118142-3.html#post5120852
Jest:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Italia - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia - Avellino
Typ: 2 (h. azjatycki 0:0)
Kurs: 2.12
Bukmacher: PinnacleSports

Powinno być:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Italia - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Spezia - Avellino
Typ: 1 (h. azjatycki 0:0)
Kurs: 1,79
Bukmacher: PinnacleSports
Jestem mocno nieprzytomny po robocie i wypisuję bzdury. Przepraszam za kłopot.
Zrobione.
//psotnick
 
D 55

demiks

Użytkownik
Witam, popełniłem małą literówkę zamiast expekt podałem expert dzisiaj o godzinie 10:05 3.02.2015 numer postu: 5122209 #27

Poprawione.
//psotnick
 
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Witam. Pomyliłem się przy wpisywaniu bukmachera, zamiast SportingBet miał być Bet365.
&quot;Dyscyplina: Piłka nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie: Willem II - Utrecht
Typ: 1
Godzina: 20:45
Kurs: 2,0
Bukmacher: SportingBet
Analiza:

W dniu dzisiejszym w Tilburgu zmierzą się ze sobą drużyny Willem II i Utrechtu. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli mając taki sam bilans meczów 7 zwycięstw - 3 remisy - 10 porażek. Obie drużyny w tym roku rozegrały po 3 spotkania. Drużyna z Tilburga w ostatnim meczu grała z liderem PSV na wyjeździe i dzielnie stawiali opór, prowadzili 1-0 do 84 minuty by stracić 2 gole w ciągu 3 minut i przegrać 1-2. Pozostałe dwa mecze to bezbramkowy remis w Bredzie i wygrana 1-0 z G.A. Eagles na własnym boisku. Natomiast goście spisują się znacznie gorzej, odnieśli dwie porażki u siebie z Zwolle i Heerenveen oraz odnotowali remis 2-2 w Groningen. Jeśli porównać jakość gry, zaangażowanie to zdecydowanie lepiej spisują się gospodarze. Kolejnym mankamentem drużyny przyjezdnej jest sytuacja kadrowa. Na jednym z ostatnich treningów pobiło się dwóch kolegów z zespołu, a właściwie, Anouar Kali uderzył Kristoffera Petersona. Klub pierwszego z nich zawiesił, drugi ma problemy ze szczęką i także zmuszony jest pauzować. Także przed tym spotkaniem trener Utrechtu nie będzie mógł wystawić aż 5 zawodników w tym najlepszego strzelca Ruuda Boymansa. Zdecydowanie lepsza sytuacja kadrowa panuje w Willem II gdzie nie zagra tylko zawieszony za żółte kartki Mitchell Dijks.
Podsumowując, uważam że Willem II powinno wygrać w tym spotkaniu. Biorąc pod uwagę formę po przerwie, jakość w grze i sytuację wokół drużyny. &quot;

Post o godzinie 14:56 w Typy dnia. Z góry dziekuje za poprawe i przepraszam za kłopot.
Poprawione.
//psotnick
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Witam . Mam pytanie do moderatorów w sprawie mojego typu z wczorajszego dnia http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-02-2015-wtorek-118169-2.html#post5122113 a mianowicie w meczu w regulaminowym czasie gry została pokazana czerwona kartka a dziś przeczytałem w necie że Holenderski Związek Piłki Nożnej anulował tę kartkę w takim razie jak zostanie rozliczony mój typ ?
Zgodnie z zapisem meczowym, pewnie anulowali ją żeby nie musiał pauzować po pomyłce sędziego, ale wynik meczu pozostał, więc rozliczamy tak jak było na boisku. A tak na marginesie, to nie byłoby problemu, gdybys ten swój typ zagrał i wiadomo by było jak rozliczył go buk.
//psotnick
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Proszę usunąć mój post z typów dnia dzisiejszego. Nie zauważyłem że jest już taki typ
@Challenger / Załatwione
 
lobble 1

lobble

Użytkownik
proszę od dopisanie bukmachera w &quot;typach dni&quot; gdyż nie wiem czemu nie napisałem. Bukmacher to: Unibet
Napisałeś i buk jest doskonale widoczny. Problem był już poruszany setki razy, pewnie masz włączonego Adblocka który blokuj ci nazwy buków. Musisz zmienić ustawienia programu, dodać jakieś wyjątki czy coś i powinno być ok.
//psotnick
 
D 55

demiks

Użytkownik
Mam pytanie.
Taki przykład jeśli ktoś postawił, że real wygra dwiema bramkami po kursie 4, to czy mogę postawić na real HT/FT że wygra po kursie 1,7?

Tak, możesz. To ograniczenie, że nie można podać mniej ryzykownego typu niż już podany tyczy się głównie typów na handicapy czy overy, co zresztą doskonale jest pokazane na przykładach podanych w Regulaminie.
//psotnick
 
D 55

demiks

Użytkownik
Witam, znowu popełniłem małą literówkę zamiast Expekt podałem expert dzisiaj o godzinie 15:09 9.02.2015 numer postu: #31
To przez to, że wcześniej myślałem, że tak ten bukmacher się nazywa :)

// Gotowe. Benek.
 
L 29

lenithar

Użytkownik
Proszę o poprawe na bukmachera Expekt i kursu tam na 1,58 (wpisałem buka który nie jest dopuszczony )

Nie rozumiem. Przecież podałeś buka z listy regulaminowej (Uni.bet), więc po co zmieniać?
Ale ok, zmieniłem wedle życzenia.
//psotnick
 
H 221

heksan

Użytkownik
Post nr 5 z typów dnia na 09.02.2015. Kiedy podawałem typ był on przewidziany na dzisiaj, niestety organizatorzy przełożyli go na jutro(10.02.20150). Związku z tym mam prośbę aby mój typ przenieś do jutrzejszych typów dnia a usunąć z dzisiejszych.
Nie można go przenieść, bo twój post byłby siłą rzeczy wcześniej niż post wprowadzający do tematu na jutro a to by debilnie wyglądało. Musisz go po prostu powtórzyć w temacie na jutro, a ten wcześniejszy usuniemy. Tak będzie najwygodniej dla wszystkich.
//psotnick
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
prosze o zmiane
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-02-2015-niedziela-118565-3.html#post5154614
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Jagiellonia
Typ: 2 DNB
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Liga wraca pełną parą po przerwie zimowej. Ostatni mecz tej kolejki, czyli mistrz kraju z Jagiellonią Białystok. Legia grała ostatnio w PP remisując ze Śląskiem 1:1. Był to mecz z różnymi fazami. Legioniści potrafili oddac pełną inicjatywę na długie minuty, długo też szturmując bramkę, ale bez wymiernych korzyści. Typowa polska kopanina z przebłyskami jakości. Dziś podobnie, choć Legia u siebie. Jaga bez Piątkowskiego, coś czuje że będzie bardziej nastawiona na defensywę. W poprzedniej rundzie notowali bardzo duzo wyników underowych mając jednąz lepszych obron ligi (3 stracone bramki więcej niz Legia).
Mała poprawka: Legia wychodzi dość rezerwowym składem. W takiej sytuacji szansę na wygraną gości wzrastają. Warto chyba postawić na to, że chociaż nie przegrają.
OK.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom