>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
might89 834

might89

Użytkownik
B 95

beerek

Użytkownik
Witam. Trafiłem ewidentnie kurs 6.80 we wtorek. Powinienem mieć 630 pkt w typach dnia, a mam 130...No niestety komplikuje mi to sprawę bo jeżeli dziś wygra Zenit Petersburg byłbym w top 3...
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-26-09-2017-wtorek.148434/#post-6523380
Powyżej podaję link mego typu. Można wiedzieć co z nim jest nie tak???
Z poważaniem: Might89
za nietrafiony typ jest &quot;-100&quot; pkt , a każdy kurs powyżej 5 jest zaniżany do 5 więc maksymalnie można 400 pkt za typ dostać
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Przepraszam nie podałem godziny w meczu Anglia league one w typach dnia 30.09 Portsmouth - Oldham..oczywiście mecz zaczął się o godzinie 16:00
Poprawione.
Podawajcie linka do posta!!!
//psotnick
 
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
W swojej analizie (typy na niedzielę, na samym dole 3 strony) napisałem, że w tej kolejce Ekstraklasy padły dopiero 3 gole, a było ich oczywiście 5. Szczegół, który niewiele zmienia, ale jakby jakiemuś moderatorowi się nudziło, to proszę o poprawienie ???? Dzięki.
Poprawione.
Podawajcie linka do posta!!!
//psotnick
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Witam,
proszę o zmianę godziny spotkania mojego typu na dzień 5 pażdziernik-spotkanie Czarnogóra -Dania. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:45.
Przepraszam za błąd.
Poprawione//psotnick
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Muszę się odnieść do wykluczenia użytkownika marakesz z konkursu Typy Dnia (październik), bo kolega był łaskaw stwierdzić, że &quot;nie plagiatował analizy z jednego z portali z typami, tylko się nią posiłkował&quot;. Na marginesie, tak właśnie brzmi definicja plagiatu: &quot;posiłkowanie&quot; się cudzą własnością intelektulną, bez oznaczenia że to cytat itd. No więc przekonajmy się jak wyglądało to &quot;posiłkowanie się&quot;. Poniżej 2 analizy na ten sam dość nietypowy typ, piłka ręczna, polska liga, mecz Elbląg - Vive, typ: Vive -5.5 (do przerwy). Najpierw &quot;analiza&quot; by marakesz, poniżej analiza z portalu betonline.net.pl. Splagiatowane fragmenty zaznaczone pogrubioną czcionką.
marakesz
Gospodarze w tym sezonie wygrali już dwa spotkania z pięciu, a przypomnieć warto że w zeszłym sezonie udało im się wygrać jedynie 4 na 26. Tak więc w tym sezonie we własnej hali są groźni i tak ograli tu już Legionowo i Szczecin. Dziś nie zagra jednak ich podstawowy bramkarz Paweł Kiepulski, zabraknie również Marcina Szopa a występ Kamila Netze i Michała Tchórza stoją pod znakiem zapytania.
Vive przegrało w kompromitującym wręcz stylu ostatni mecz LM z Celje i dzisiaj zapewne będą chcieli sobie poprawić nastroje oraz podnieść morale przed kolejnym ciężkim meczem w LM Flensburgiem. Właściwie to jest głównym powodem dla którego zdecydowałem się na handi do przerwy, a nie w pełnym wymiarze czasu.
Sadzę, że w Elblągu swoją szansę na trzydzieści minut gry dostanie Miłosz Wałach (to drugi golkiper Vive po kontuzji Ivica) a w ataku zobaczymy wiele minut Bisa. Jednak to powinno nastąpić dopiero w drugiej połowie przy dość dużej przewadze kielczan. Uważam, że mistrzowie Polski zaczną ten mecz niezwykle mocno i od pierwszej minuty będą chcieli wypracować sobie wysoką przewagę by w 2 połowie kontrolować spotkanie i dać odpocząć swoim największym gwiazdom.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-10-2017-wtorek.148575/page-2#post-6528029
betonline.net.pl
Jednak to zdecydowanie za mało by zagrozić dla aktualnych Mistrzów Polski, lecz trzeba pochwalić ich za progres, bo w tym sezonie wygrali już dwa spotkania z pięciu, a trzeba pamiętać, że w zeszłym sezonie udało im się wygrać ledwie 4 na 26 kolejek. Widać, że we własnej hali są bardzo groźni ograli tu już Legionowo i Szczecin i przegrali z Gwardią Opolę po walce 20:23. Mają jednak trochę kłopotów kadrowych i dziś nie zagra ich podstawowy bramkarz Paweł Kiepulski, ale zabraknie również Marcina Szopa i występy Kamila Netza i Michała Tórza stoją pod znakiem zapytania.
Jeszcze cięższe zadanie przed zawodnikami z Elbląga przez fakt, że Vive przegrało w słabym stylu ostatni mecz Ligi Mistrzów z Celje i tutaj na pewno będą chcieli sobie poprawić humory po takiej porażce i podnieść morale zespołu przed zbliżającym się meczem z Flensburgiem. Właściwie to jest jeden z powodów dla których zdecydowałem się właśnie na handicap do przerwy, a nie w całym meczu. Myślę, że mistrzowie Polski zaczną ten mecz bardzo mocno od pierwszej minuty wypracowując sobie wysoką przewagę w pierwszych trzydziestu minutach, a potem kontrolować przebieg tego spotkania. Kolejnym argumentem dla mojego typu jest kontuzja Filipa Ivicia. Niestety Chorwat odpocznie sobie od piłki ręcznej przez 6-8 tygodni, a więc teraz odpowiedzialność za bramkę PGE Vive Kielc spadnie na Sławka Szmala i Wałacha Miłosza, który w listopadzie tego roku skończy... 16 lat! Tak jest kiedy Polacy w 2002 roku w Gdańsku zdobywali złote medale młodzieżowych mistrzostw Europy Miłosz miał niespełna roczek, a przecież grali tak jego.. obecni koledzy z klubu Krzysiek Lijewski, Mariusz Jurkiewicz czy Karol Bielecki. Do tej pory grał krótkie epizody po 5-10 minut, ale od teraz myślę, że zwiększy się jego udział w meczach przynajmniej dwukrotnie.
Myślę, że w Elblągu jest dość prawdopodobne trzydzieści minut dla Wałacha i sporo czasu dla Bisa w ataku. Jednak to wszystko w drugiej połowie przy dość pokaźnej przewadze z pierwszej części gry. Dlatego również zrezygnowałem z handicapu na cały mecz. Elbląg bez Kiepulskiego będzie miał spory problem w bramce. Dla mnie &#39;scenariusz&#39; tego meczu to szybki odjazd Vive i pełna kontrola tego spotkania by jak najwięcej sił zaoszczędzić na spotkanie z Flensburgiem. Dla mojego typu daję 75% szans na powodzenie!
https://betonline.net.pl/analiza/pilka-reczna/2476/elblag-vkielce
Ja wiem że wielkie umysły myślą podobnie, ale chyba nie aż tak podobnie. Jak widać plagiat analizy ewidentny, zgodnie z regulaminem Typów Dnia dla usera wykluczenie z konkursu i okresowy ban (30dni) startujący zaraz po napisaniu tego posta. Na tym sprawę zamykamy, bo chyba wszystko zostało wyjaśnione.
Oczywiście każdemu moze sie zdarzyć błąd, czy głupie zachowania, dlatego ban jest tylko okresowy, na dość krótki okres zresztą, na przemyślenie swoich postępków. Ale ten post ma też być ostrzeżeniem dla innych userów przed chodzeniem na łatwiznę, bo to nie popłaca.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawienie godziny w moim typie dnia na czwartek 5 października. Powinna być godzina 20:30,.To ostatni lub jeden z ostatnich postów w tym temacie. Wyjątkowo pod moim typem dodałem posta, żeby nie wprowadzić w błąd potencjalnych czytelników, do meczu jest jeszcze kwadrans. . Proszę po poprawce go wykasować
Poprawione//psotnick
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-1-10-2017-niedziela.148531/#post-6526273
Witam, zagrałem podwójną szansę, Górnik wygrał a dostałem - 100, Proszę o poprawienie.
Pozdrawiam
Poprawione, ale wina też po twojej stronie bo opisanie typu moze wprowadzać w błąd. Bardzo podobne do typu &quot;wygrana do przerwy i na koniec&quot;. Na przyszłość pisz po prostu słownie &quot;wygrana do przerwy lub na koniec&quot; zamiast kopiowac opis z buka, bo jest on mało precyzyjny.//psotnick
 
negrujuraj 10

negrujuraj

Użytkownik
Witam, Proszę o poprawienie kursu w moim typie z dnia 6 października. Powinien być kurs 2.00, zmienił się podczas pisania analizy. Z góry Dziękuje ????
Jaki sens ma poprawianie kursu skoro podany bukmacher jest spoza listy regulaminowej? I z tego powodu i tak będzie rozliczony jaki minus za uchybienie regulaminowe. Odsyłam do zapoznania się z Regulaminem Typów Dnia//psotnick
 
fini 84

fini

Użytkownik
Proszę o usunięcie jednej mojej wiadomości w typach dnia na sobotę 07.10.17, ponieważ przez zawieszenie strony wiadomość została opublikowana dwukrotnie ;).
PODAWAJCIE LINKI DO POSTÓW KTÓRE MAJĄ BYĆ EDYTOWANE/USUNIĘTE!
To jest wymóg regulaminowy.
//psotnick
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Mozna podac drugi typ na ten sam dzien , gdy za pierwszy nocny jest ZWROT ? Pamietam , ze byla taka mozliwosc czy cos sie zmienilo?
Tylko w przypadku zwrotu w przypadku kreczu czy odwołanego meczu. Wtedy informujesz tutaj, że tamten chcesz usunąc (z linkiem do posta) i podasz nowy. W innych przypadkach zwrotu, bo handicap azjatycki tak się ułożył, nie ma możliwości powtórzenia typu. Dla jasności: samowolne powtórzenie typu bez informowania o tym w tym temacie będzie skutkowało błędem podania wiecej niż 1 typu dziennie, za co z automatu jest minus100.//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom