>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Czy mam jeszcze uzupełnić analizę czy będzie typ zaliczony?
Teraz uzupełnienie analizy to Ci nic nie da, bo jest po meczu. Poza tym ciężko nazwać 2 zdania z 3 sekundowej obserwacji livescore &quot;analizą&quot;. Już pomijając to, że w tej &quot;analizie&quot; napisałeś kłamstwa, bo biorąc chociażby 5 ostatnich spotkań (nie wspominając już o całej historii bezpośrednich pojedynków) to Pisa zaliczyła porażkę więc fragment &quot;W takim układzie w całej historii tylko dwa remisy, resztę wygrala Pisa&quot; jest kłamstwem i dostajesz ⛔⛔
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Dostałem informację od greenvoice, żeby rozszerzyć analizę. Niestety zauważyłem to, po meczu. Skierował mnie tutaj. Czy mam jeszcze uzupełnić analizę czy będzie typ zaliczony? Proszę też o uzupełnienie w wydarzeniu drużyny gości czyli Pisa.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-9-11-2017-czwartek.149063/page-3#post-6549829
Nie żartujmy sobie bo późna godzina, jest dawno po meczu, regulamin jest taki sam dla wszystkich i żadne &quot;rozszerzenie analizy&quot; nie wchodzi teraz w grę. Nie wystarczy podać trafny typ, konieczne jest jeszcze jego rzetelne uzasadnienie, to są 2 konieczne elementy, a u ciebie jednego zabrakło, więc jakby nie było drugiego. Nie wiem o co chodziło greenvoiceowi i czy na pewno tak było jak piszesz, ale domyślam się, że miał na myśli twoje typy na przyszłość. Bo w podanym już typie można pisać o poprawę czy edycję tylko do momentu rozpoczęcia meczu. Od tego jest temat &quot;Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów&quot;.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam mam pytanie napisalem wczoraj post okolo 20 na typach dniach odnosnie meczu tylko dodalem go na typach piatkowych jest mozliwosc o przeniesienie po prostu zamiast czwartek dalem piatek. Z gory dzieki za pomoc a jezeli sie jednak nie da to moge dodac typ na piatek? Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdrawian.
Przeniesiony.
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Teraz uzupełnienie analizy to Ci nic nie da, bo jest po meczu. Poza tym ciężko nazwać 2 zdania z 3 sekundowej obserwacji livescore &quot;analizą&quot;. Już pomijając to, że w tej &quot;analizie&quot; napisałeś kłamstwa, bo biorąc chociażby 5 ostatnich spotkań (nie wspominając już o całej historii bezpośrednich pojedynków) to Pisa zaliczyła porażkę więc fragment &quot;W takim układzie w całej historii tylko dwa remisy, resztę wygrala Pisa&quot; jest kłamstwem i dostajesz ⛔⛔
W takim układzie, czyli chodziło mi, że PIsa jako gość, więc nie wiem gdzie widzisz oszustwo. Miałem w tym rację, więc proszę bez drugiego minusa.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Proszę zrobić porządek w sobotnich typach dnia bo jest śmietnik. Userzy nie potrafiący przeczytać regulaminu nawet, wypisują tam jakieś bzdurne komentarze i się syf zrobił. Co dzień jest to samo. A jest taki punkt w zasadach tego działu &quot;komentowanie analiz innych uczestników konkursu będzie karane żółtymi kartkami. Natomiast każde kolejne komentarze, zwłaszcza uporczywe, będą karane surowiej, czyli ostrzeżeniami i okresowymi banami włącznie.
Zrobione //Waldi1979
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Witam,
po pierwsze prosze o zmiane godziny mojego typu na dzis :
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-11-2017-sobota.149088/page-3#post-6551037
prawidłowa godzina tego spotkania to 18:30...za bardzo się podnieciłem pisaniem analizy i nie skontrolowałem jak trzeba ;)
po drugie w odpowiedzi na dzisiejszy post przed moim ,to jestem przekonany ,ze Moderatorzy notują sobie wszystkie przewinienia i je sumuja nie koniecznie informujac kazdego o tym. Podobnie jest z typami pisanymi pogrubioną trzcionką
Pozdrawiam.
Poprawione //Waldi1979
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tabela będzie jutro, pewnie już będzie obejmować dzień dzisiejszy czyli za dni 1-11. Dzisiaj już nie dam rady.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - London
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zverev - Cilic
Typ:1.92
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Cilic nie szczyci się ostatnio jakoś wybitną formą. Przegrana z Francuzem Benneteau w dwóch setach.Fucsovics zwycięstwo Chorwata w tym meczu ale po cięzkiej męczarni dopiero w trzecim secie odnosi zwycięstwo. Podobny mecz był z Coricem tak samo zwycięstwo po trzech setach.Miał też swoje mecze wygrane pewnie np. z Bautistą w dwóch setach. Jeśli chodzi o Zvereva to ostatnie dwa spotkania przegrane z Tsonga i Haasem.Zwycięstwo pewne z Troickim i Simonem,Rublevem,Fognini. Jest to gracz uniwersalny. Myślę że w tym meczu będzie over gemowy. Dwóch serwisantów ale tutaj myślę że w lepszej dyspozycji jest Zverev. Pozdrawiam trzymajcie się
Proszę poprawić ponieważ jako typ podałem kurs oczywiście daję na ZVEREVA.
Tutaj poprawione proszę admina o poprawienie. Ponizej poprawiłem już:
Dyscyplina: Tenis - London
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zverev - Cilic
Typ:Zverev
Kurs:1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cilic nie szczyci się ostatnio jakoś wybitną formą. Przegrana z Francuzem Benneteau w dwóch setach.Fucsovics zwycięstwo Chorwata w tym meczu ale po cięzkiej męczarni dopiero w trzecim secie odnosi zwycięstwo. Podobny mecz był z Coricem tak samo zwycięstwo po trzech setach.Miał też swoje mecze wygrane pewnie np. z Bautistą w dwóch setach. Jeśli chodzi o Zvereva to ostatnie dwa spotkania przegrane z Tsonga i Haasem.Zwycięstwo pewne z Troickim i Simonem,Rublevem,Fognini. Jest to gracz uniwersalny. Myślę że w tym meczu będzie over gemowy. Dwóch serwisantów ale tutaj myślę że w lepszej dyspozycji jest Zverev. Pozdrawiam trzymajcie się
Poprawione.
Na przyszłość podawaj linka do postu, a nie cytuj go//psotnick
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: SIATKÓWKA- Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Espadon Szczecin - Kielce
Typ: DW 3:1 Espadon
Kurs: 3,05
Buk: fortuna

Typ racjonalny. Zdecydowanymfaworytem są gospodarze, posiadają zdecydowanie lepszą ekipę od Kielczan, ale aktualnie jest jeden problem, ta gra sie nie do konca zasklepia. Dobre sety przeplatane dużo gorszymi, widac to po wynikach, w szczególności u siebie.
Szczecinianie powinni wygrać tospotkanie bez wiekszych problemów, ale myślę że przy tak nieregularnej dyspozycji gdzieś ten set na konto Kielczan wpadnie, wiecej nie powinni osiągnąć w tym spotkaniu.
POWODZENIA ????
Zapraszam do mojego tematu. śledzenia WIN BY EMDEX.[/quote]
Mecz o godz 19:00
Proszę o poprawe pomyłki
Poprawione.
Na przyszłość do wszystkich:
PODAWAJCIE LINKI DO POSTÓW, A NIE CYTUJCIE ICH, BO TO NIC NIE POMAGA, A WRĘCZ PRZECIWNIE.
//psotnick
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Meksyk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oba zespoły w odmienionych składach. Polska w ataku zagra z Makuszewskim,Świerczokiem oraz Zielińskim. Jeśli chodzi o Meksyk wyróżniającymi się zawodnikami będą na pewno Guardado oraz Dos Santos. Tutaj obie drużyny przede wszystkim nasz zespół będzie chciał się pokazać swojemu trenerowi. Meksyk ostatnio strzelił aż 3 bramki w spotkaniu z bardzo mocną Belgią. Ten mecz zakończył się wynikiem 3-3. Meksyk dużo strzela ,ale zarówno dużo traci. Myślę ,że w tym meczu będzie sporo bramek. Pozdrawiam trzymajcie się.
Proszę w tym poście zmienić przez admina Bukmachera zamiast Fortuny to Totolotek.Pozdrawiam
Zmienione. Na przyszłość podawaj link do konkretnego postu, a nie go cytuj //Waldi1979
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Witam ,
proszę o rozwianie moich wątpliwości .
W konkursie &quot;typy dnia &quot; podaję najwyższy kurs z dozwolonych bukmacherów :
1- w momencie dodawania postu na dany dzień,
2- który był od momentu pojawienia się linii.
tu różne mogą być sytuacje...nie chodzi o taką gdzie na przykład w finale MŚ zostają dwa zespoły i na jeden jest
2.0 na mistrza a było przed rozpoczęciem turnieju 50.
chodzi bardziej o taką : mecz czwartkowy obstawiony w poniedziałek kurs 9 we środę spada do 4 ?
Głównie podobna sytuacja ma znaczenie w turnieju gdy taki kurs z okolic 5.0 spadnie do 2.0 . Wtedy tracimy przy podliczaniu...ale jeśli zasada jest jak w ad.1 to nie ma wyjścia. z drugiej strony czy Moderatorzy mają jak to sprawdzić gdy jest jak w ad.2.
czytałem regulamin i nie znalazłem nic na ten temat, przyznam ,że nie miałem czasu aby prześledzić 96 stro tego tematu możliwe ,że było pisane o tym.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom