>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam ,
proszę o rozwianie moich wątpliwości .
W konkursie &quot;typy dnia &quot; podaję najwyższy kurs z dozwolonych bukmacherów :
1- w momencie dodawania postu na dany dzień,
2- który był od momentu pojawienia się linii.
tu różne mogą być sytuacje...nie chodzi o taką gdzie na przykład w finale MŚ zostają dwa zespoły i na jeden jest
2.0 na mistrza a było przed rozpoczęciem turnieju 50.
chodzi bardziej o taką : mecz czwartkowy obstawiony w poniedziałek kurs 9 we środę spada do 4 ?
Głównie podobna sytuacja ma znaczenie w turnieju gdy taki kurs z okolic 5.0 spadnie do 2.0 . Wtedy tracimy przy podliczaniu...ale jeśli zasada jest jak w ad.1 to nie ma wyjścia. z drugiej strony czy Moderatorzy mają jak to sprawdzić gdy jest jak w ad.2.
czytałem regulamin i nie znalazłem nic na ten temat, przyznam ,że nie miałem czasu aby prześledzić 96 stro tego tematu możliwe ,że było pisane o tym.
Pozdrawiam.
Opcja pierwsza, czyli najbardziej logiczna i sprawiedliwa. Podajemy typ po kursie jaki jest na moment podawania typu. Nie ma tego literalnie w Regulaminie, ale nie wszystko musi być. Wydawało się że to się rozumiało samo przez się.
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Witam , proszę o zmianę w moim type dnia 17.11. 2017
Powinno być:
Typ: 10 (handicap 1:0)
Kurs: 1,4
Z góry dziękuje i przepraszam
Poprawione.
Na przyszłość do wszystkich:
PODAWAJCIE LINKI DO POSTÓW, A NIE CYTUJCIE ICH, BO TO NIC NIE POMAGA, A WRĘCZ PRZECIWNIE.
//psotnick
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny London ATP
Godzina:15:05
Spotkanie:Grigor Dimitrow-Pablo Carreno Busta

Typ: Carreno-Busta wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 2,13
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Drugi mecz dziesiątego zawodnika ATP Carreno Busta w Londyńskim finale. Ostatnia szansa na namieszanie w grupie. Zmierzy sie z trzecią rakietą Dimitrowem. Raz w tym roku już ze sobą grali. Wtedy Busta wygrał 3:0. Był to początek roku, roku w którym formą imponuje Dimitrow. Ma na koncie już dwie wygrane i na pewno w głowie siedzi że awans już jest ale jest to waleczny i ambitny zawodnik także postanowiłem postawić tylko na wygraną jednego seta przez hiszpania. Kurs atrakcyjny a ryzyko mniejsze.oglądałem kilka meczy zarówno jednego i drugiego zawodnika w tym roku. Obaj napewno zasłużyli na pierwszą dziesiątkę i oby stworzyli widowisko ( mniemam trzy-setowe) godne finałów powodzenia i oby na plus.
Godzina uległa zmianie na 21:00.

Zmienione //Waldi1979
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Witam, w jednym typie dnia,przez pomyłkę, podałem nieregulaminowego bukmachera. Zastanawiam się czy będzie to wliczane do skuteczności czy nie. W regulaminie pisze o zwrotach, ale nie jestem pewien, czy chodzi o to czy cos innego np remis zwrot, dlatego proszę o wyjaśnienie.
Zwrot dostajesz wtedy kiedy dostajesz go też od buka, w przypadkach odwołania meczu, kreczu w tenisie czy azjatyckich handicapów czy overów/underów. Myślałem, że to jest oczywiste dla każdego. Za brak podania buka z listy regulaminowej jest z automatu ⛔100, bez wchodzenia w szczegóły typu. Wszystko jest jasno i klarownie wyjaśnione w Regulaminie i na początku każdego tematu typami:
▶ Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
//psotnick
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Witam, w jednym typie dnia,przez pomyłkę, podałem nieregulaminowego bukmachera. Zastanawiam się czy będzie to wliczane do skuteczności czy nie. W regulaminie pisze o zwrotach, ale nie jestem pewien, czy chodzi o to czy cos innego np remis zwrot, dlatego proszę o wyjaśnienie.
Zwrot dostajesz wtedy kiedy dostajesz go też od buka, w przypadkach odwołania meczu, kreczu w tenisie czy azjatyckich handicapów czy overów/underów. Myślałem, że to jest oczywiste dla każdego. Za brak podania buka z listy regulaminowej jest z automatu ⛔100, bez wchodzenia w szczegóły typu. Wszystko jest jasno i klarownie wyjaśnione w Regulaminie i na początku każdego tematu typami:
//psotnick
Ja rozumiem, że dostaje te -100 pkt i to akceptuje, ale zastanawiam sie czy typ bedzie wliczany do skuteczności tzn.dajmy na to ze mam 15 typow z czego 10 trafionych. I nastepny jaki podam bedzie nieprawidłowy np. z powodu nieregulaminowego bukmachera. I w takim wypadku mam liczone 10/15 czy 10/16 ?
Tak jak poniżej już napisano: Oczywiście że będzie wliczany do skuteczności, tylko zwroty nie są wliczane//psotnick
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja rozumiem, że dostaje te -100 pkt i to akceptuje, ale zastanawiam sie czy typ bedzie wliczany do skuteczności tzn.dajmy na to ze mam 15 typow z czego 10 trafionych. I nastepny jaki podam bedzie nieprawidłowy np. z powodu nieregulaminowego bukmachera. I w takim wypadku mam liczone 10/15 czy 10/16 ?
10/16
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-18-11-2017-sobota.149156/page-2#post-6555024
Witam, dzisiaj dodałem typ na mecz Słowackiej 1ligi, Michalovce - Trencin, mecz miał być o godz 14:00, sędzia odwołał spotkanie z powodu złej murawy(od kilku dni padał deszcz) . Został on przełożony, terminu jeszcze nie znamy. Jak to bedzie rozliczone ? Dopiero po rozegraniu meczu ? Miałem tu nadzieje na zdobycie paru punktów.
Czekam na info ;)
Będzie rozliczony jako zwrot. Gdyby był przełożony np następny dzień to poczekalibyśmy na wynik. W takiej sytuacji nie ma sensu czekać//psotnick
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kobiet (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piła - Proxima Kraków
Typ: Piła
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo jedynie z Budowlanymi Łódz ale jak na razie jest to ostatni zespół w tej lidze. Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
Tutaj nie wiem czy to jest jakikolwiek problem ,ale napiszę. Dodałem Bukmachera Totolotek ale przez przypadek jest tam ikonka z bukmachera For-Bet. Jeżeli admin znalazł by troche czasu i zmienił to na Bukmacher:Totolotek byłbym wdzięczny.Pozdrawiam
zrobione

Nie ma problemu, to nie twój błąd tylko zdaje się wtyczki z skrypcie. Najważniejsze ze jest napisane jaki to buk, ikona nieważna//psotnick
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kobiet (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piła - Proxima Kraków
Typ: Piła
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo jedynie z Budowlanymi Łódz ale jak na razie jest to ostatni zespół w tej lidze. Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
Bardzo proszę o poprawienie jeszcze mojej analizy ponieważ wkradł się mały błąd z góry dziękuje i przepraszam za kłopot.Poniżej znajduje się poprawiona analiza.Pozdrawiam

Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo nad Budowlanymi Łódz sprawiło mała niespodziankę mimo tego własny parkiet i kadra myślę że zweryfikuje wynik tego meczu.Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
Poprawione //Waldi1979
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Prosil bym admina o poprawienie aby nie widniala ta smutna minka mi to nie przeszkadza ale w wolnym czasie o klikniecie spacji bym prosil. Przepraszam za tak nie wielki problem.Z gory dzieki.Pozdrawiam
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: BBTS Bielsko Biała - Bydgoszcz

Typ ???? Handicap -1.5 seta Bydgoszcz)
Kurs:2.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
poprawione. /ibis
 
locass 69

locass

Użytkownik
Witam : proszę o poprawę mojęgo typu z Roma na Roma wygra i pow. 1,5 gola w meczu kurs 5,75
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-22-11-2017-sroda.149198/page-2#post-6557535
Poprawione//psotnick
Proszę o poprawę dla locass a nie dla yasju Dziiękuję i pozdrawiam !
Proszę o poprawę dla locass a nie dla yasju Dziiękuję i pozdrawiam !
Podałeś linka do tego posta wiec tego poprawiłem. Pretensje możesz mieć tylko do siebie. Na przyszłość wiecej uwagi bo własnie przez takie akcje robią się nieporozumienia//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom