>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Włoska
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Trentino - Latina
Typ: over 179.5 punktow w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam prosze admina jezeli znajdzie troche czasu o zmiennienie godziny meczu ponizej poprawiona godzina.
Dyscyplina: Siatkowka - Włoska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Trentino - Latina
Typ: over 179.5 punktow w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Link, link, link, link... PODAWAJCIE LINKA, A NIE CYTUJCIE POSTÓW!!!
//psotnick
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawę mojego typu na wtorek 28 listopada: bukmacher Fortuna, kurs 2,11. Dziękuję.
poprawione / ibis / następny razem dodaj jeszcze link żeby nie trza było szukać posta.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
czytałem jakiś czas temu, że może STS będzie w ofercie.. wszystko stanęło w miejscu? tylko sts daje 1ligę piłki ręcznej gdzie jak ktoś siedzi to moze spokojnie wygrywac..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
czytałem jakiś czas temu, że może STS będzie w ofercie.. wszystko stanęło w miejscu? tylko sts daje 1ligę piłki ręcznej gdzie jak ktoś siedzi to moze spokojnie wygrywac..
Jak będzie w ofercie to na pewno się wszyscy o tym dowiecie.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyjaśnijmy sobie coś, bo co poniektórzy nie rozumieją na czym polegają Typy Dnia.
Typy Dnia to konkurs.
Podajemy jeden typ dziennie wraz jego uzasadnieniem.
  1. Typ z kursem od buka z listy regulaminowej
  2. Uzasadnienie tego typu

Te dwa elementy muszą się pojawić, żeby typ został za prawidłowo podany. Jeśli któregoś z nich nie ma, to tak jakby nie było też drugiego elementu, a tym samym samego typu. Proste? Wydawałoby się że tak.
Niestety niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Jednemu userowi nie spodobało się, że poniższy typ rozliczyłem jako &quot;kiepską analizę&quot; i postanowił to w rynsztokowy sposób wyrazić w swoim dziecinnym bluzgu. Za co zresztą został odpowiednio nagrodzony okresowym banem (może nawet zbyt łagodnie), bo takie knajackie obrażanie nie będzie tu nigdy tolerowane.
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:18:00
Spotkanie:Górnik Z-Chojniczanka
Typ: 3-0
Kurs: 11
Bukmacher: fortuna
Analiza:Rewanzowy mecz pucharu Polski Górnik podejmuje Chojnicznke w pierwszym meczu gospodarze wygrali 3-1 i na własnym stadionie powinni potwierdzic swoja wyzszosc nad druzyna z 1 ligi .Moim zdaniem zabrzanie powinni szybko strzelic bramke i kontrolowac przebieg meczu
No więc przyjrzyjmy się bliżej temu typowi, bo może faktycznie się pomyliłem w ocenie.
User typuje dokładny wynik 3-0 po kursie 11.00 (co z punktu widzenia konkursu jest bezsensem, bo przecież obowiązuje limit kursu 5.00 i wszystko co powyżej jest sprowadzane do tego limitu). Ale w żaden sposób tego nie uzasadnił. Ani kto by miał te gole strzelić, ani w jaki sposób. Przecież &quot;kontrolować przebieg meczu&quot; można również przy wyniku 0-0, zwłaszcza w pucharowym dwumeczu mając tak korzystny wynik z pierwszego meczu. Można kontrolować również przy wyniku 4-0, albo 8-1 czy 4-2. Dlaczego akurat 3-0? Tego się nie dowiedzieliśmy i stąd takie rozliczenie typu. &quot;Moim zdaniem zabrzanie powinni szybko strzelic bramke i kontrolowac przebieg meczu&quot; - z tego zdania powyższej &quot;analizy&quot; raczej by można wnioskować że będzie wynik 1-0: szybko strzelą bramkę (nie 3 bramki, tylko jedną &quot;bramkę&quot;) a potem będą starac się to utrzymać. A to że wzięty z sufitu typ akurat wszedł? Gratulacje, pograłeś za stówkę to jesteś tysiąc do przodu, będzie na dobrą imprezę. Ale w konkursie takie lanie wody nie przejdzie.
W ogóle to nie bardzo wiem o co takie wzburzenie. Stosuję tylko Regulamin. Komuś się on nie podoba to proszę nie brać udziału w konkursie Typy Dnia. A jak już bierzesz udział to się do niego stosuj. Przypominam, że oddając typ w Typach Dnia automatycznie potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i go akceptujesz.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Witam mam pytanie i liczę na szybką odpowiedź w celu uniknięcia zbędnych problemów ????
Jeśli ktoś rozpisuje typ, że Juventus wygra, to mam prawo rozpisać typ że Remis/Wygrana Juventusu?
Jeśli nie, to proszę o usunięcie mojego wpisu z typy dnia 1.12, a jeśli tak to bez zmian ????
Nie ma potrzeby zmian. Przecież to typ podwójny wiec nie mam mowy oo powtórzonym typie//psotnick
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Proszę o korektę w moim poście w Typach dnia 2-12-2017 (post nr.71)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-12-2017-sobota.149208/page-4
  • Do typu Obie drużyny zdobędą gola i poniżej 3.5 proszę o dopisanie sława bramki po liczbie 3,5
  • W ostatnim zdaniu (nie zagrali jeszcze dwóch spotkań ze zdobyczą powyżej jednej bramki) proszę o dopisanie słowa z rzędu tak aby zdanie brzmiało (nie zagrali jeszcze dwóch spotkań z rzędu ze zdobyczą powyżej jednej bramki)

Poprawione //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom