>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie możecie zadawać pytania związane z Ligą Mistrzów FB, jeżeli macie jakieś wątpliwości możecie śmiało pytać.
Postaramy się kwestie rozwiązać jak najszybciej to tylko możliwe.
Zanim jednak zadacie pytanie, upewnijcie się czy aby odpowiedź nie znajduje się w regulaminie ;)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
podałem typy po godzinie terminowej, czyli zgodnie z regulaminem mogę to zrobić ale będę miał odjęte dwa punkty czy coś źle rozkminiam?? czy jakoś w tych eliminacjach jest to inaczej traktowane
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
podałem typy po godzinie terminowej, czyli zgodnie z regulaminem mogę to zrobić ale będę miał odjęte dwa punkty czy coś źle rozkminiam?? czy jakoś w tych eliminacjach jest to inaczej traktowane
Będziesz miał odjęte dwie bramki od wyniku za dany dzień.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Eliminacje - 1 mecz (25-26.08.2015)

2. Cules (KrisBarca_92)- FC Unia (Tajski26)

Gospodarz

1. 26.08.15 17:00 Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice x 3,05 Winmasters
2. 26.08.15 17:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec x 3,0 Winmasters
3. 26.08.15 17:30 GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz x 3,0 Winmasters
4. 26.08.15 19:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki x 3,0 Winmasters
Raz, że typy podane po czasie, czyli z góry -2. Druga sprawa, że wszystkie 4 typy są nieregulaminowe. Miały być spotkania tylko z Ligi Mistrzów.

Tutaj link do postu z rozliczeniem: http://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-1-mecz-wtorek-sroda-25-26-sierpnia-2015-a-124078-2.html#post5577314

Proszę moderatorów konkursu o poprawne rozliczenie.

Robson// Ok poprawione ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@kowal1980 tak, obowiązuje jak najbardziej. W regulaminie jest to zapisane.
Nie wszyscy się do tego stosują, trudno ich strata, przy remisie po prostu odpadną...
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
zdobyłem jedną bramke w 1 rundzie a w wynikach mam ujęty wynik na niekorzyść 15. Tylko 69 (nr69)- Rezerwy Reprezentacji (ipococito13) 1:0

Robson/ Tak, sorki mój błąd, poprawione
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Raz, że typy podane po czasie, czyli z góry -2. Druga sprawa, że wszystkie 4 typy są nieregulaminowe. Miały być spotkania tylko z Ligi Mistrzów.

Tutaj link do postu z rozliczeniem: http://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-1-mecz-wtorek-sroda-25-26-sierpnia-2015-a-124078-2.html#post5577314

Proszę moderatorów konkursu o poprawne rozliczenie.

Robson// Ok poprawione ;)
Czas byl do 17 takze przed czasem, nie zauwazylem, ze tylko LM miala byc - rozumiem, nie musisz sie az tak o to spinac ;)
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Czas byl do 17 takze przed czasem, nie zauwazylem, ze tylko LM miala byc - rozumiem, nie musisz sie az tak o to spinac ;)
Typy podajemy do wtorku 25 sierpnia do godziny 17:00.

Typujemy tylko mecze w ramach rozgrywek LIGI MISTRZÓW!

zdecydowanie po czasie ????
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Jak już zauważył kolega wyżej:

Typy podajemy do wtorku 25 sierpnia do godziny 17:00.

Typujemy tylko mecze w ramach rozgrywek LIGI MISTRZÓW!
Problemy z czytaniem i ze wzrokiem zauważam.

Jeśli gdzieś w moim poście widzisz spinę to dodatkowo jeszcze z psychiką. ????


Mam pytanie jeszcze do opiekunów konkursu o dwa punkty w regulaminie:

Podanie typów po czasie (-2)
Podanie nieregulaminowego typu (DNB, live, asian handicap) (-2)
Czyli w przypadku który ja podałem jak to mamy liczyć?

Kolega podał 4 nieregulaminowe typy - za każdy -2 bramki?
No i typy po czasie czyli kolejne -2 bramki.

Czy w pojedynku w parze można uzyskać wynik ujemny w bramkach? Bo chyba można jeśli np. podało się normalne typy z LM i dało to wynik 1 bramka, ale typy były po czasie czyli -2 bramki co daje łącznie -1 bramkę.

Czy kasujemy to i nasz przeciwnik ma 0 bramek czy bramki na minusie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Tajski26 załozenie jest takie, że nie liczymy bramek ujemnych,. wszystko ma się odbywąć jak na normalnym boisku czyli 0 bramek to najniższa możliwa &quot;zdobycz&quot;, jak ktoś popełnił tyle przewinień to niestety ale bardziej sie go ukarać nie da niż 0 goli.
Bo to zbyt skomplikowane by było bawienie się z ujemnymi golami itp
jednak w Twoim wypadku mimo iż podał typy, które jednak są nieregulaminowe to przesądzam o walkowerze 3:0 na Twoją korzyść bo jednak też są jakieś zasady, a Ty podałeś typy odpowiednio, a rywal wyżej wypunktowane jak. Więc nie fair byłoby gdyby został wynik 1:0 z rywalizacji bo przewinień było więcej więc 3:0. Poprawiam już w wynikach.
pozdrawiam,
proszę na przyszłość uwazniej czytać wszystkie zapiski i regulamin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Kurde no bez jaj. Nie da rady zmienić tego, że typy tylko do 17. Dlaczego właśnie tak jest w regulaminie. Czy może ktoś to sensownie wyjaśnić, podać jakiś argument, dlaczego jest tak, a nie inaczej? Wczoraj specjalnie nie podałem typów na dzisiaj, bo nie zakończyła się jeszcze kolejka. Chciałem dzisiaj po pracy, wchodzę patrzę, a tu już nie mogę...
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
sorki , ale ja sie nie pisałem na te lige a dzis pzrypadkiem w twmat zajrzałem a ja jestem w zestawie par ! prosze mnie nie uwzgledniac , ja zapomnialem o tej edycji bo zapisow na to nie bylo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kurde no bez jaj. Nie da rady zmienić tego, że typy tylko do 17. Dlaczego właśnie tak jest w regulaminie. Czy może ktoś to sensownie wyjaśnić, podać jakiś argument, dlaczego jest tak, a nie inaczej? Wczoraj specjalnie nie podałem typów na dzisiaj, bo nie zakończyła się jeszcze kolejka. Chciałem dzisiaj po pracy, wchodzę patrzę, a tu już nie mogę...
Idea tego jest taka, że graniczna godzina pozwoli na nie czekanie z oddaniem typów do samego końca i tzw wyczekanie rywala,czyli zobaczenie ile on strzeli goli i czy jego typy wejdą czy nie i ile. Wtedy dany delikwent sobie wchodził patrzył i myślał &quot;aha, tu strzelił 1 gola to ja zatypuje ostrożnie by zwiększyć szanse wygranej&quot;.
Proste ???? Wtedy rywalizacja jest ciekawsza.
A wczoraj mogłes normalnie typy podać. Jak temat jest to możesz typy podawać zawsze, także na przyszłość będzesz pamietał.
Pozdrawiam
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Idea tego jest taka, że graniczna godzina pozwoli na nie czekanie z oddaniem typów do samego końca i tzw wyczekanie rywala,czyli zobaczenie ile on strzeli goli i czy jego typy wejdą czy nie i ile. Wtedy dany delikwent sobie wchodził patrzył i myślał &quot;aha, tu strzelił 1 gola to ja zatypuje ostrożnie by zwiększyć szanse wygranej&quot;.
Proste ???? Wtedy rywalizacja jest ciekawsza.
A wczoraj mogłes normalnie typy podać. Jak temat jest to możesz typy podawać zawsze, także na przyszłość będzesz pamietał.
Pozdrawiam
Ok rozumiem. Typy do wtorku do godz. 17...ale mecze przecież zaczynały się o 20:45... więc jaki w tym sens nie rozumiem. Inna sprawa z dzisiejszymi spotkaniami, gdy pierwszy mecz rozpoczął się o 16:45. A czy w konkursie normalnym (poza Ligą Mistrzów), jak są już tematy podane na np. trzy z rzędu kolejki, to mogę od razu podać typy na te kolejki, czy muszę czekać do końca danego dnia konkursowego?
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Na początek dzięki robson United za dokładne wytłumaczenie tego jak będziecie rozliczać takie typy. Dużo to rozjaśniło i to chyba nie tylko mi.

A teraz do rzeczy - poniżej kolejne rozliczenie mojego rywala oraz wyciąg z regulaminu:

http://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-rewanz-czwartek-27-08-2015-a-124079-2.html#post5579623

23. Zasady przydzielania bramek.
W tym turnieju nie ma punktów. Trafione kursy są liczone w postaci bramek strzelonych. Drużyna, która więcej strzeli goli wygrywa. Bramki liczymy następująco:

gospodarze
- typ o kursie od 1,40-2,10 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,11-2,90 - 2 bramki
- typ o kursie od 2,91- w górę - 3 bramki

Goście
- typ o kursie od 1,50-2,20 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,21-3,49 - 2 bramki
- typ o kursie od 3,50- w górę - 3 bramki

Ja mam tylko jedno zdanie na ten temat. To już nie jest przeoczenie tylko czysta nieznajomość regulaminu a przy zapisie użytkownik ten potwierdzał, że z regulaminem się zapoznał.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Na początek dzięki robson United za dokładne wytłumaczenie tego jak będziecie rozliczać takie typy. Dużo to rozjaśniło i to chyba nie tylko mi.

A teraz do rzeczy - poniżej kolejne rozliczenie mojego rywala oraz wyciąg z regulaminu:

http://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-rewanz-czwartek-27-08-2015-a-124079-2.html#post5579623




Ja mam tylko jedno zdanie na ten temat. To już nie jest przeoczenie tylko czysta nieznajomość regulaminu a przy zapisie użytkownik ten potwierdzał, że z regulaminem się zapoznał.
Dobra jak sie bawic to sie bawic ... moj blad, nie wiem czemu, ale kierowalem sie tym:
Typy dodatkowe traktujemy po równo jak gospodarz i gość:
- typ o kursie od 1,40-2,10 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,11-2,90 - 2 bramki
- typ o kursie od 2,91- w górę - 3 bramki
Sorry, moj blad. Poprawne rozliczenie dnia dzisiejszego:

Eliminacje 2 mecz
2. FC Unia (Tajski26)- Cules (KrisBarca_92)
goście

#1# 27.08.15 16:45 Kajrat Ałmaty - FC Girondins Bordeaux x 3,1 Winmasters
#2# 27.08.15 18:00 Baumit Jablonec - Ajax Amsterdam x 3,25 Winmasters :gool: :gool:
#3# 27.08.15 19:00 Videoton FC - Lech Poznań x 3,25 Winmasters
#4# 27.08.15 20:00 Brondby IF - PAOK Saloniki x 3,2 Winmasters :gool: :gool:

#5# 27.08.15 20:30 FK Vojvodina - Viktoria Pilzno x 3,45 Winmasters
#6# 27.08.15 20:45 FC Midtjylland - Southampton FC x 3,3 Winmasters
Razem: 4x :gool:

http://forum.bukmacherskie.com/f515/runda-eliminacyjna-rewanz-czwartek-27-08-2015-a-124079-2.html#post5579544 - Teraz podliczenie jasnie Pana regulaminowca. Jak widac brakuje bukamchera ???? i tutaj cytat z regulaminu (znowu):

Rozporządzenie kar w konkursie
Brak bukmachera (-2)
Miales 2 gole minus 2 za zlamanie regulaminu = 0 za dzien dzisiejszy.

1 mecz: 3-0 wo dla Ciebie
2 mecz: 4-0 dla mnie.
 
Do góry Bottom