>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Fakt, pomylka. Nie doczytalem regulaminu. Oczywiscie 4 gole.
Ok, dobrze, że poprawiłeś.

Prośba jest do Was , o delikatną pomoc przy rozliczaniu.
Na pewno orientujecie się co zatypował i ile bramek ma przeciwnik. Prośba jest o to, żeby wygrany z pary pisał pod podsumowaniem drugiego spotkania, że ja awansowałem, bo i tutaj wynik dwumeczu.


Chyba, że się nie da, bo typy jeszcze są nie rozliczone.

pzdR!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
6. Ciastkarze ze Skawiny vs Wybrzeże Klatki Schodowej
1 mecz: 3:4
Rewanż: 1:1
Awans: Ciastkarze ze Skawiny
Chyba jednak to rywal powinien awansować?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Mam pytanie gdzie w regulaminie napisane jest że liczą się bramki &quot;na wyjeździe&quot;? Napisane jest natomiast:
W przypadku remisu w dwumeczu jako dogrywkę traktujemy typ numer 5. Jeśli znów po typie nr 5 będzie utrzymywał się remis to rozliczamy typ nr 6. W przypadku podobnej sytuacji, czyli remisu o awansie decyduje wyższe ustrzelone AKO poprawnych typów
W takim przypadku to ja powinienem awansować do kolejnej rundy. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam. Mam pytanie gdzie w regulaminie napisane jest że liczą się bramki &quot;na wyjeździe&quot;? Napisane jest natomiast:
W takim przypadku to ja powinienem awansować do kolejnej rundy. Pozdrawiam
Od początku istnienia konkursu zawsze w przypadku remisu liczyły się gole strzelone na wyjeździe i nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Pozdrawiam
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Proszę o usunięcie jednego z moich postów w temacie 1/4 finału. Jakieś problemy z połączeniem miałem i zdublowało posta. Pozdrawiam
 
K 218

krystian95

Użytkownik
W meczu rewanżowym 1/4 finału kursy przez nieuwagę wziąłem z bukmachera Oddsring. W temacie konkursowym rozliczyłem je normalnie, ale nie wiem czy kwalifikuje się to pod walkower czy jakieś punkty ujemne. Decyzję pozostawiam w gestii moderatora,a ze swojej strony przepraszam za zamieszanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W meczu rewanżowym 1/4 finału kursy przez nieuwagę wziąłem z bukmachera Oddsring. W temacie konkursowym rozliczyłem je normalnie, ale nie wiem czy kwalifikuje się to pod walkower czy jakieś punkty ujemne. Decyzję pozostawiam w gestii moderatora,a ze swojej strony przepraszam za zamieszanie.
Można to podciągnąć pod punkt o braku bukmachera który mówi iż&quot;Brak bukmachera (-2)&quot;.

Zatem odejmij sobie od bilansu, który zgromadziłeś 2 bramki w tym meczu rewanżowym.
Pzdr
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Daje zmienny za sassuolo
Inter-Sparta Praga 1 2.15 bet365
Pisze z telefonu.
Poproszę o zamianę.
Z góry dzięki

edit: ok zmieniam. Robson1416
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dlaczego nie ma Ciastkarze ze Skawiny(jozzy22)?
Podawałem mecze a mój rywal nie typował więc chyba powinienem się dostać?!
 
Do góry Bottom