>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
jak chcę zagrać na 1,X,2 to jak mam wpisać . Pierwszy mecz jaki tam jest to Real Madryt . Chce obstawic remis . ale nie dokladny tylko poprostu bedzie remis . ? a jak chce naprzyklad obstawic zwycieztwo realu ? a jak valenci ? Bo jak chce doklany wynik to wiadomo.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak chcę zagrać na 1,X,2 to jak mam wpisać . Pierwszy mecz jaki tam jest to Real Madryt . Chce obstawic remis . ale nie dokladny tylko poprostu bedzie remis . ? a jak chce naprzyklad obstawic zwycieztwo realu ? a jak valenci ? Bo jak chce doklany wynik to wiadomo.
W tym konkursie typujemy dokładny wynik
Zarejestrowałem się do konkursu LT pod innym loginem,niż na forum.Czy wszystko będzie w porządku?
Myślę, że nie, ale wolimy aby loginy były takie same.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
nie mogę się zarejestrować do konkursu i nie mam pojęcia dlaczego robię na początku nowy użytkownik wypełniam wszystkie dane i robię utwórz wtedy wszystko mi znika i pojawia się napis Username or password invalid sprawdzam pocztę od wczoraj i tam tez nic nie przyszło związane z konkursem.moze ktos wie o co tu chodzi będę bardzo wdzięczny za pomoc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spróbuj zmienić przeglądarkę.
Widzę, że nowych użytkowników przybywa, więc rejestracja działa prawidłowo.
Zmień adres e-mail
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Widze że problemy są w czytaniu ze zrozumieniem. Pytałem kiedy będzie klasyfikacja graczy za 1.kolejkę a nie kiedy zostaną podane mecze do typowania
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Coś z tym konkursem leniwie ;p
Ale może się rozkręci z czasem
P.S ja nie mogłem (nie wiem czemu ) zrobić konta o loginie ycho , tak jak na forum , więc zrobiłem ycho1991 .Żeby nie było potem nieporozumień
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Coś z tym konkursem leniwie ;p
Ale może się rozkręci z czasem
P.S ja nie mogłem (nie wiem czemu ) zrobić konta o loginie ycho , tak jak na forum , więc zrobiłem ycho1991 .Żeby nie było potem nieporozumień
1991 powiadasz?:jezora:
To jak kiedy bedzie nowa kolejka, bo w piatek mnie nie ma a chcialbym cos wytypowac.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
matiq sugerujesz że niby sie urodziłem w 1991 ? &lt;lol&gt;
ten numer mam z innego powodu , ale chyba tłumaczyć się nie muszę ;D pozdro
no przydałyby sie już meczyki
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja tam nic nie sugeruje, ale tak wyglądało ???? A co do meczy do zgadzam sie, bo środa mija a miały być w poniedziałki ;/ Może admini niech napiszą kiedy można sie spodziewać tabeli?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
zapewne są jakieś problemy z tamtą stroną i dlatego nie ma tabeli oraz nowych meczów do typowania. pamiętam że ostatnia liga typerów nie odbyła się właśnie z tego powodu. ale cierpliwości, bądźmy dobrej myśli ;)
 
Do góry Bottom