>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania

Status
Zamknięty.
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja nie z pytaniem a a zgłoszeniem poprawki jesli chodzi o główną nagrode konkursu.

1 miejsce - Pakiet VIP dla 2 osób na mecz Euroligi Prokomu Sopot + przejazd

Prokomu Sopot już nie ma.Jest Prokom Gdynia-Euroliga i Trefl Sopot-nowy zespół ,który wykupił dziką karte do gry w PLK.

To tak na marginesie ;-)
 
J 19

jajo

Użytkownik
Ja bardziej z sugestią Olo.
Prosiłbym o podanie jakiejś stronki, chyba że tutaj wkleisz, która będzie wiążącą, jeśli idzie o pozycje zawodników. Rozumiem, że nie stosujemy klasycznego podziału 1,2,3,4,5, a dzielimy zawodników na trzy grupy tylko. W tej sytuacji też, jednak może dojść do nieścisłości czy ktoś jest jeszcze obrońcą albo już skrzydłowym, czy mamy do czynienia z silnym skrzydłowym lub centrem
pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja bardziej z sugestią Olo.
Prosiłbym o podanie jakiejś stronki, chyba że tutaj wkleisz, która będzie wiążącą, jeśli idzie o pozycje zawodników. Rozumiem, że nie stosujemy klasycznego podziału 1,2,3,4,5, a dzielimy zawodników na trzy grupy tylko. W tej sytuacji też, jednak może dojść do nieścisłości czy ktoś jest jeszcze obrońcą albo już skrzydłowym, czy mamy do czynienia z silnym skrzydłowym lub centrem
pozdrawiam
No akurat bardzo dobre pytanie.
No więc, za wiążącą bierzemy stronę http://www.eurobasket2009.org
zakładka zespoły i w większości zespołów jest nawet podział na 5 pozycji, ale w konkursie dzielimy tylko na 3 grupy.

EDIT
Na tej stronie nie ma co prawda jeszcze oficjalnych 12-stek, w niektórych ekipach są szerokie kadry, ale te 12-stki co znajdę będę wrzucał do odpowiedniego tematu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przypominam raz jeszcze.
Przy wpisywaniu typów długoterminowych nazwisko i imię Waszego kandydata na MVP musi zostać wpisane pogrubioną czcionką, kto tego nie zrobi, niestety zgodnie z regulaminem żegna się z konkursem.
Także tych którzy dotychczas popełnili ten błąd czyli Amairgen, TC4T, malin157 i porugalia proszę o wpisanie w tym temacie, swoich kandydatów na MVP. Jeżeli nie otrzymam tych informacji do czasu zamykania zgłoszeń uznaję, że wg Was nie będzie MVP.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Mam wątpliwości co do tej strony http://www.eurobasket2009.org - patrząc na reprezentację Hiszpanii mają bardzo dziwny podział na pozycje (brak SF i PF) - np. Javier Garbajosa to na ich stronie center. Czy będzie problem jeśli podam zawodnika który wg. autorów strony gra na innej pozycji niż ja uważam ?? Bo prawdę powiedziawszy psuje mi to nieco koncepcję Dream Teamu ;)
Bo regulamin oznajmia iż w razie wątpliwości dane z tej strony są wiążące - w sumie co do takiego Garbajosy nie powinno być kontrowersji ;)
ps. może wyjściem jest danie wolnej ręki uczestnikom co do tworzenia 5 turnieju ?? Przecież jak ktoś da do tej piątki 5 centrów (nie znając się lub specjalnie polując na &quot;złapanie&quot; choć 1 pewniaka, to i tak nie ogra gracza który &quot;z głową&quot; porozbijał sobie team na odpowiednie pozycje - i trafi np. 1 obrońcę, 1 skrzydłowego i 1 centra z najlepszej &quot;5&quot; Eurobasketu&quot;. To taka kwestia do ewentualnego przemyślenia - bo sama idea konkursu świetna i bardzo mi się podoba ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No tak, w sumie Jose Garbajosa faktycznie powinien być wliczany jako skrzydłowy, tak zawsze gra w klubie i w reprezentacji.
Więc liczymy go jako skrzydłowego.
Jeżeli będą jakieś inne sugestie co do pozycji i zawodników proszę tu także je wrzucać. Wszystkie rozstrzygniemy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
... czy Jorge - wiadomo OCB ;)

można by dodać alternatywna stronę do weryfikacji pozycji http://www.eurobasket.com - patrzyłem z grubsza - jakiś herezji nie dostrzegłem o tu nasze Orły np. http://www.eurobasket.com/Poland/basketball-National-Team.asp
No to w przypadku większych wątpliwości typu właśnie Garbajosa będziemy posiłkowali się innymi źródłami.

Przepraszam,a zarazem prosze o poprawienie u mnie MVP Gasola ;) Z góry dzięki ;)
Sory, ale pisałem już nie raz, poprawiałem nawet na większą czcionkę, żeby każdy zauważył, więc wyjątków nie będę robił. Tyle w temacie, pocieszę Cię tym, że nie jesteś sam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przypominam wszystkim, że dziś do godziny 20 można zgłaszać się do konkursy i należy do tej pory zgłosić swoje typy długoterminowe.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
w typach dodatkowych &quot;wyścig do 10 pkt&quot; to zakład która drużyna pierwsza zdobędzie 10 pkt ??
Po podobny zakład tyle że do 20 pkt nazywa się &quot; która drużyna pierwsza zdobędzie 20 pkt&quot;.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
w typach dodatkowych &quot;wyścig do 10 pkt&quot; to zakład która drużyna pierwsza zdobędzie 10 pkt ??
Po podobny zakład tyle że do 20 pkt nazywa się &quot; która drużyna pierwsza zdobędzie 20 pkt&quot;.
Tak, tak to to samo, po prostu kopiowałem nazwy z oferty szczerze mówiąc i nie wiem czemu czasem jest tak, czasem tak, a czasem wgl po angielsku :p
W każdym razie, tak to jest która pierwsza ekipa 10 punktów zdobędzie
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zapomniałem w podawaniu wzoru na pierwszy dzień o tym, żeby podawać sponsora.
Ale nikt na tym nie ucierpi, bo to mój błąd po prostu.
Jednak już od 2 dnia mistrzostw, należy podawać w każdym poście sponsora, podkreślę to jeszcze w pierwszym poście.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Mam wątpliwości co do tej strony http://www.eurobasket2009.org - patrząc na reprezentację Hiszpanii mają bardzo dziwny podział na pozycje (brak SF i PF) - np. Javier Garbajosa to na ich stronie center. Czy będzie problem jeśli podam zawodnika który wg. autorów strony gra na innej pozycji niż ja uważam ?? Bo prawdę powiedziawszy psuje mi to nieco koncepcję Dream Teamu ;)
Bo regulamin oznajmia iż w razie wątpliwości dane z tej strony są wiążące - w sumie co do takiego Garbajosy nie powinno być kontrowersji ;)

ps. może wyjściem jest danie wolnej ręki uczestnikom co do tworzenia 5 turnieju ?? Przecież jak ktoś da do tej piątki 5 centrów (nie znając się lub specjalnie polując na &quot;złapanie&quot; choć 1 pewniaka, to i tak nie ogra gracza który &quot;z głową&quot; porozbijał sobie team na odpowiednie pozycje - i trafi np. 1 obrońcę, 1 skrzydłowego i 1 centra z najlepszej &quot;5&quot; Eurobasketu&quot;. To taka kwestia do ewentualnego przemyślenia - bo sama idea konkursu świetna i bardzo mi się podoba ????
dopiero po wyslaniu posta uswiadomilem sobie ze mam podobny problem.. xD mam w piatce Macka Lampe, ktory na kazdej stronie jest traktowany jak srodkowy. chyba nie bedzie problemu z zakwalifikowaniem go jako silnego skrzydlowego, tym bardziej ze kazdy mecz bedzie zaczynal obok Gortata? :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No wg mnie z Lampem jest podobna sytuacja jak z Garbajosą, który grywa na skrzydle, czy nawet z Markiem Gasolem, którego też można traktować jako skrzydłowego, więc wg mnie problemu nie ma.

Widzę, że póki co ponad 90% userów zapomniało o podaniu buka ^^ w tym ja, Olo czy da rade to jakoś poprawić i dopisać?
Nie, nie ma problemu, już wyżej napisałem, dziś sam o tym zapomniałem, więc żadnych problemów nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom