>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
O, widzę, że Benek mnie uprzedził. Nagrody będą może nawet jutro, ale do końca tygodnia to taki dedlajn.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Zawsze grając u buków unikałem jak ognia bonusów (grywam raczej chaotycznie ;) ) stąd moje nieco głupie (jak dla profesjonalistów - ja gram dla zabawy) pytanie o obroty (trochę wyszukałem informacji na forum ale tego nie znalazłem).

Wygrałem 25 zł więc obrót x3 to 75 zł.
Powiedzmy że stawiam 3 kupony (skoro nie ma limitów minimalnych kursów to jakieś akumulowane na kursy 3,4 i 5):
1. 10 zł x 3.00
2. 10 zł X 4.00
3. 5 zł x 5.00
2 pierwsze nie weszły, 3 wszedł - czyli teraz mogę wypłacić 25 zł wygranych w 3 kuponie ?? Obrót mój wyniósł 95 zł (a stan konta to 25 zł wygranych z kuponu nr 3 ) ??
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Obrót na podanych przez Ciebie kuponach to 25zł a nie 95zł; skąd wziąłeś to 95zł ? mówiąc prościej obrót to jest stawka za którą grasz kupony a nie prawdopodobna wygrana z tych kuponów;
zakładając, że dwa pierwsze kupony Ci &#39;nie wchodzą&#39; - trzeci &#39;wchodzi&#39; a więc wygrywasz te 25zł ale Twój obrót do tej pory wynosi 25zł (10+10+5), tak więc nadal musisz obrócić jeszcze 50zł
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
dzięki Skeleton teraz rozumiem ;)
to 95 zł które wydumałem to były potencjalne wygrane. hehe za bardzo zacząłem kombinować
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chyba nici z nagrody w tym tygodniu. Według moich informacji kiedy wygrywałem już różne depozyty od bukmachera to nigdy nie miałem wpłacone na weekendzie i dopiero w poniedziałek pieniądze pojawiały się na koncie.
W Sportingbet pierwszy raz dostane nagrode ale Bwin, Expekt czy Gamebookers nigdy nie wpłacili na weekendzie.

A szkoda bo dopiero następny weekend z rozgrywkami ligowymi za 2 tygodnie.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom