>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
witam, nigdzie nie trzeba się zapisywać ?? Ja widzę ze wchodzi mi poprzedni login z wiosennej edycji, czyli tak można grać. Trzeba mieć tylko zarejestrowane konto w expekt ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, konta graczy z poprzedniej edycji pozostały nienaruszone.
Wystarczy posiadać konto na forum.bukmacherskie.com oraz na expekt.com
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
a kiedy ruszy kolejna edycja?? w regulaminie poprzedniej była data startu 10.09 - czyli dedukuję że jakoś na dniach ruszamy ??
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
przepraszam za post pod postem ale nie ma opcji edycji - jako &quot;nowy&quot; mam pytanie - na stronie http://www.liga.bukmacherskie.com trzeba założyć nowe konto, czy działa login i hasło z forum (sprawdzałem nie działa ;) ) lub z konta na expekt ?? Logicznym wydaje się założenie konta - aczkolwiek kto pyta nie błądzi.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Witam.
Chciałbym dołączyć się do pytanka które zdał Jaruone kiedy ruszy kolejna edycja? ???? A może już nie będzie kolejnej?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowa edycja rusza z dniem dzisiejszym i właśnie pojawiły się spotkania do typowania.
Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto na:
forum.bukmacherskie.com przed przystąpieniem do konkursu
expekt.com - j.w
liga.bukmacherskie.com
Pozdrawiam
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mam pytanie czy mozna sie zarejestrowac, bo ja cos nie moge daje nowy uzykownik, wszystko wpisuje i daje utworz i powraca mi spowrotem do wpisania danych i nie jestem zarejestrowany.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Mam pytanie czy mozna sie zarejestrowac, bo ja cos nie moge daje nowy uzykownik, wszystko wpisuje i daje utworz i powraca mi spowrotem do wpisania danych i nie jestem zarejestrowany.
mi utworzyło konto bez problemu, typy tez przyjęło. Moze coś przez pomyłkę źle wpisujesz - maila czy hasło podajesz ze złym znakiem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam pytanie czy mozna sie zarejestrowac, bo ja cos nie moge daje nowy uzykownik, wszystko wpisuje i daje utworz i powraca mi spowrotem do wpisania danych i nie jestem zarejestrowany.
Ja mam ten sam problem... próbowałem mnóstwo razy czyściłem ciasteczka. Przez rózne przeglądarki i coś nie mogę się zarejestrować ;/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Może macie już zarejestrowane nicki i dlatego nie da rady jeszcze raz zarejestrować ? Ja miałem wcześniej konto, nie pamiętałem tylko hasła więc dałem &quot;przypomnij&quot; i wygenerowało mi nowe i już wszystko oki.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Witam.
Chciałem się dowiedzieć kiedy będą podawane rezultaty zdarzeń na stronce i rozliczeni gracze z błędnych i dobrych typów.Będzie w ogóle jakaś statystyka czy wynik będzie podany dopiero na końcu konkursu?
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Mam 2 pytania:

1) Czy wygrany w danym miesiącu zgarnia jakiś &quot;bonus&quot; czy taki tytuł to tylko prestiż i informacja dla grających kto był w bieżącym miesiącu najlepszy ?? (w nagrodach nie ma żadnej wzmianki, ale wydaje mi się że czytając dawno temu zapiski z poprzedniej edycji ludzie coś dostawali za wygraną w danym miesiącu czy kolejce - przewidziało mi się ??)

2) Jak dokładnie rozliczane są bramki. W &quot;pomocy&quot; znalazłem taki cytat:

* Jeśli zgadniesz ilość bramek w meczu, dostajesz tyle samo goli. np. typujesz 2 i zespół zdobywa 2 bramki, otrzymujesz +2 gole.
* Jeśli nie zgadniesz ilość bramek w meczu, odejmuje Ci sie różnica bramek. np typujesz 3 a zespół zdobywa 2, tracisz -1 gol.
oznacza to że liczy się suma bramek strzelonych przez oba zespoły ??(w tekście jest ciągle mowa w l.poj. o zespole - &quot;Zespół zdobywa 2 bramki&quot;)
Przykładowo stawiam 2-1 a pada 3-0 otrzymuję &quot;-1&quot; czy &quot;+3&quot; (liczy się suma czy bramki zdobyte przez zwycięzców - bo &quot;zespół strzela&quot; sugeruje zwycięzcę zaś &quot;jeśli zgadniesz ilość bramek w meczu&quot; sugeruje sumę).

Logiczna wydaje się suma bramek i różnica między tym co padło a tym co typowaliśmy ale niezbyt trafnie sformułowana treść pomocy wprowadza &quot;zagwozdkę&quot; ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom