>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Trochę to dziwne, że zaliczono spotkanie Dundee Utd. - Rangers, które zostało przerwane z powodu ulewnego deszczu i druga połowa nie została już rozegrana. Chyba, że w przypadku Ligi Typerów wystarczy, że spotkanie się rozpoczęło i uznaje wynik z boiska... Ale tak to chyba nie powinno być.
P.S.: Tak. Zżera mnie zawiść, bo wielu uczestników (zwłaszcza tych przede mną) trafiła dokładny wynik.:kwasny4565:
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Cóż to za dziwny mecz Bergamo-Hibernian do typowania na 7. XI ?? Bo Atalanta 7 gra z Juve i trochę to dziwnie wygląda jak wirtualny pojedynek na bramki z Hibernianem ;)
 
S 0

storzek

Użytkownik
Trochę to dziwne, że zaliczono spotkanie Dundee Utd. - Rangers, które zostało przerwane z powodu ulewnego deszczu i druga połowa nie została już rozegrana. Chyba, że w przypadku Ligi Typerów wystarczy, że spotkanie się rozpoczęło i uznaje wynik z boiska... Ale tak to chyba nie powinno być.

P.S.: Tak. Zżera mnie zawiść, bo wielu uczestników (zwłaszcza tych przede mną) trafiła dokładny wynik.:kwasny4565:
Spotkanie w tabeli ligowej ligi szkociej nie jest zaliczone, więc bzdurą jest zaliczanie go tutaj. Zresztą tam będzie powtórzony mecz albo tylko druga połowa... A tutaj nie - 0-1 i 2 punkty, no brawo, brawo ????
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Mam pytanie czy zdarzylo sie komus kiedys w lidze typerow podac typy wcisnac typuj a potem wchodzac na swoje konto i patrzac okazywaly sie one sprzeczne z waszymi typami? Bo ja 3 dni temu wytypowalem zwycestwo arsenalu z-az i zwyciestwo i nteru z dynamem wchodze wieczorem patrze wszytkie typy na 0-0 ktore sa sprzeczne z moimi typami o co chodzi czy komus tez tak sie zdarzylo???.
A co Dundee Utd. - Rangers moim zdanienem slusznie zostal zaliczony nawet u bukmacherow naziemnych np: w totomix liczy sie wynik z chwili przerwania a tu chodzi tylko o 1 mecz na forum bukmacherskim ktory nie ma jakiegow wielkiego znaczenia wiec moim zdaniem robicie z igly widly ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie czy zdarzylo sie komus kiedys w lidze typerow podac typy wcisnac typuj a potem wchodzac na swoje konto i patrzac okazywaly sie one sprzeczne z waszymi typami? Bo ja 3 dni temu wytypowalem zwycestwo arsenalu z-az i zwyciestwo i nteru z dynamem wchodze wieczorem patrze wszytkie typy na 0-0 ktore sa sprzeczne z moimi typami o co chodzi czy komus tez tak sie zdarzylo???.
Widocznie nie zapisało Twoich typów, zapewne dlatego, że nie kliknąłeś &quot;typuj&quot;.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
pomyłki
Bergamo - Hibernian teraz jest Atalanta - Juventus to co ja zaobserwowałem a jeszcze była zła data meczu FC Kopenhaga

????
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
Byla zla data meczu Atletico - Real Madryt. Mecz byl wczoraj a data byla ustawiona na dzisiaj. Wiec pewnie sporo osob jeszcze dzis go typowalo znajac juz wynik jakim sie zakonczyl. Prosze o sprawdzenie tego bo moze lepiej by bylo teraz ten mecz wycofac i go nie liczyc jesli byly oszustwa. Pozdrawiam.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Jeśli tak było to faktycznie chyba najlepszym rozwiązaniem będzie nie uznanie meczu. I co z tym meczem Dundee - Rangers?? Były jakieś korekty??
Często widzę jakieś drobne błędy - jeśli można jakoś pomóc to chętnie pomogę przy weryfikacji terminów meczów lub przy podawaniu wyników.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz Dundee - Rangers został anulowany, podobnie będzie z meczem Realem.
Dodaje mecze do typowania w poniedziałki lub wtorki. Niestety, często jest tak, że jeszcze nie jest dokladnie określone kiedy i o której się spotkanie rozpocznie. Hiszpańska platforma Digital+, która nadaje transmisje z Hiszpanii dosyć późno określa godziny spotkań.
Jak widzicie jakieś pomyłki to zgłaszać to na PW (w tytule pisać LT)
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
W meczu realu częsc osob po prostu oszukala. Prosze zwrocic uwage na statystyki tego meczu pod linkiem:
http://www.liga.bukmacherskie.com/index.php?cmd=matchpreds&amp;amp;matchid=483&amp;amp;date=2009-11-08%2018:30:00
Wydaje mi sie ze są one ulozone czasowo wiec na samej gorze osoby ktore typowaly najwczesniej, a na dole najpozniej ( czesc na pewno juz po zakonczeniu meczu realu). Takze prosze spojrzec na dol listy. Tam chyba z 90% osob typowalo wynik 2:3 dla Realu. Troche dziwne.
Wg mnie mecz ten powinien zostac usuniety, a osoby ktore oszukaly ukarane. Mysle ze w logach jest kto i o ktorej typowal dany mecz.
Pozdrawiam.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Brawo byskiek tylko ciekawa jak to udowodnisz ze kto oszukiwal napweno bylo osoby ktore wytpowaly wink 2:3 przed meczem pare dni a gdy podajesz typy nie jest zaznaczone o ktorej byly podane wiec dla modow byloby to maslo-maslane dojsc kto tak podal a kto nie wiec mecz uniewazniony i po herbacie co tu duzo gadac ;p
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Witam.
Nie wiem co zostaje w logach i jak to jest zorganizowane, ale mozna chyba zobaczyc jaki byl typ tego meczu w sobote o 20:00,a jaki w sobote o 23:00. Tym bardziej ze nie ma sensu sprawdzac wszystkich tylko np pierwszych kilkadziesiąt osób które są w klasyfikacji najwyżej. Nie wiem ile osób ogółem nadal bierze udział w konkursie, ile dodawało typy w niedziele itp, dlatego cięzko mi się wypowiedzieć czy znalezienie tych osób jest proste czy nie. Ja dla przykladu dodawalem wszystkie chyba w piatek i potem juz nie zmienialem nic, a mysle ze sporo osób tez podobnie postąpiło. Także w weryfikacji sporo by odpadło. Ale spojrzcie np na osoby znajdujace sie na 2 i 3 miejscu w klasyfikacji generalnej czyli darecki522 i MaRcIn_PL . Wszystkie mecze z tej kolejki ( kilkadziesiat poprzednich meczow rowniez) typowali 1:0 lub 0:1, ale spotkanie Atletico - Real zatypowali akurat na 2:3. Wyjatkowa zdolnosc przewidywania chyba przyznacie sami.
Takze czekamy co zrobia z tym organizatorzy, bo problem jest oczywisty, a przyslowie okazja czyni złodzieja jednak sie sprawdza ???? .
Pozdrawiam.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Tak dobrze piszesz, złodzieja&quot;tak to można nazwać&quot; ukarać drugim razem zrobi coś większego ot i .A będzie miał przestrogę żeby nie kombinować!!
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
Mam pytanko odnosnie ostatniego zdania tego ptk regulaminu. Czy chodzi tu o bilans bramkowy, bo w tej chwili na pozycjach 7-9 3 osoby maja 118ptk. Darecki522 ma bilans -329 a mimo to jest wyzej ode mnie (moj bilans -312). To jest blad w tabeli, czy wszystko gra? Pytam zeby nie bylo nieporozumien na koniec konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom