>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Prosze o usuniecie mojego pierwszego postu dzisiaj (nr 12) w Biegach z tej kolejki bo zapodział mi sie Bukmacher, Z gory dzieki i sorka za klopot.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Witam. Przeglądając kalendarz „Zmagań” doszedłem do takich wniosków, że w ostatnich dwóch kolejkach możemy typować jedynie po dwie dyscypliny. Zatem może by odejść w tych kolejkach od punktu 11 w regulaminie, mówiącego o maksymalnej liczbie 4 typów przypadających na daną konkurencję w jednej kolejce? Zachowując przy tym rzecz jasna max 11 typów ze wszystkich dyscyplin w poszczególnych kolejkach. Jeżeli bowiem zachowamy regulamin w dotychczasowym wymiarze będziemy mieli szansę podać jedynie max 8 typów z 2 ostatnich rund. Ten pomysł poddaję pod rozwagę opiekunów konkursu. Z niecierpliwością czekam na odp.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po 6 kolejce kolejne drużyny wylatują z konkursu z powodu olania go totalnie.
Są to:
cyngle
V&amp;K
Winter Team
Śnieżne Balasy
FC Służewiec
Fajne Chłopaki
NazwaDrużyny
CoprAtlantide Piacenza
VIPeczki
OLSZTYN POWER!
Fix&amp;Insider
Alkoholicy
The Only One!
Nołnejmy
Magic Team
CLB
DiceyGame
champion &amp; Ten
Absolwenci
MadKolti
Zbyszki

Na te drużyny składają się następujący userzy:
VDE
KTOKOLWIEK
bam14
Qozi
Arzoo
kuboslaw
Mozi
Akarin
kamilkilku
Mefiu17
Assitalia
Odisio
akselek
lencio
Maxx4
CluBerS
robson United xD
snajper
[email protected]
lookash
telprzem
Sphinx
tominho
radomiak1910
Budkens1
Lukasz0717
wojtek_odra
Cineck
champion
Ten
zludna
Farfan
Gorillaz
Klemi
madek
Kolti
KrasnalTS
van_der_vaart
porugalia
Kurus I
Volleyball
Misiunieo

Każdy ich post w tematach z typami będzie niepożądany, kasowany i odpowiednio nagradzany.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Witam. Przeglądając kalendarz „Zmagań” doszedłem do takich wniosków, że w ostatnich dwóch kolejkach możemy typować jedynie po dwie dyscypliny. Zatem może by odejść w tych kolejkach od punktu 11 w regulaminie, mówiącego o maksymalnej liczbie 4 typów przypadających na daną konkurencję w jednej kolejce? Zachowując przy tym rzecz jasna max 11 typów ze wszystkich dyscyplin w poszczególnych kolejkach. Jeżeli bowiem zachowamy regulamin w dotychczasowym wymiarze będziemy mieli szansę podać jedynie max 8 typów z 2 ostatnich rund. Ten pomysł poddaję pod rozwagę opiekunów konkursu. Z niecierpliwością czekam na odp.
Popieram, dlatego podbijam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Popieram, dlatego podbijam.

Tłumaczyłem już koledze w HP, tutaj zapomniałem.

Wg mnie każda kolejka powinna być równa, wiadomo było od początku konkursu jak będzie, dlatego nie przewiduję żadnych zmian.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tłumaczyłem już koledze w HP, tutaj zapomniałem
Potwierdzam, otrzymałem odpowiedź w HP na moją propozycję ;) Jednak drążąc temat spytam, czy byłaby możliwość aby na ten temat wypowiedzieli się pozostali uczestnicy konkursu i na przykład zdecydowali poprzez - dajmy na to, głosowanie czy ten pomysł przypadł im do gustu czy też nie. Czy też dyskusja na ten temat jest już zamknięta i żadnych zmian w tym względzie nie będzie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na trwającą kolejkę raczej zmian nie będzie, a nie wiem czy jest sens już zmieniać coś na jedną ostatnią kolejkę. Z jednej strony spoko, ale z drugiej, to daje więcej szans tym co znają się na skokach np, a nie daje szans innym. Więc ja bym nic nie zmieniał.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
ja tez bym nie zmieniał to daje szanse tylko tym co są w dolnej części tabeli w danych dyscyplinach dla tych co są na górze to wcale nie przypadnie do gustu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po 7 kolejce kolejne 2 drużyny wylatują (a myślałem, że to już koniec):
Made in China
Mroczni władcy

Czyli userzy:
Borussia
Inter
other
fanabujaka
Tyczy się ich to samo co poprzednich wykluczonych
 
B 0

brilliant

Użytkownik
Witam. Dlaczego mamy minusa jezeli na stronie
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&amp;amp;raceid=2829
pisze &quot;did not start&quot; czyli nie startowal, a zwrotow nie ma w przypadku zakladow na zwyciestwo lub tez pozycje top 3. Zgodnie z regulaminem powinien byc zwrot a nie minus 100pkt. Przypominam ze Kofler wylozyl sie w sesji treningowej a do konkursu nie przystapil.
http://forum.bukmacherskie.com/f175/7-kolejka-26-31-stycznia-skoki-narciarskie-40731.html#post1433336
post 17.
Prosze o skorygowanie wynikow ;)


oczywiscie chodzi o koflera

// kukla - załatwione


 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jo jo już pisał do mnie inny user na PW. Wychodzę zaraz, poprawie jak wrócę tak między 21 a 22.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Zapomniałem dopisać bukmachera w moim poście na pierwszej stronie ( skoki narciarskie) na tę kolejkę, ale kursy są z tobet, gdyby ktoś poprawił będę wdzięczny ????

//kukla - done
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W klasyfikacji nie będą uwzględniane kolejne pary, które olały konkurs, są to:
NBA Team
nWo
Urodzeni zwycięzcy
Barca Fans
&quot;I tak jesteśmy lepsi&quot;
Nie chce mi się pisać, którzy userzy, zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
Klasyfikacja będzie zaraz po skokach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
-200 mam za za malo typow, ale i konkurencji do typowania 2 razy mniej..
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Wystarczy czytać, jakoś inni dali dobrze.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
ja chciałem od siebie dodac ze bycie na 4rtym 5tym i 6stym miejscu w kolejnych dyscyplinach jest mało satysfakcjonujące ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom