>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

mz88 0

mz88

Użytkownik
Marcin skoro taki ugodowy jestes to mi prosze dopisac 2 pkt za uczciwie wytypowany prawidlowy wynik tego meczu :mrgreen: a powaznie szkoda tego niedopatrzenia , cóż zdarza się najlepszym ;-)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
§4. Mecze każdej kolejki publikowane są w poniedziałki. Jednakże zastrzegamy sobie możliwość zmiany tego terminu. Wszelkie korekty bedą zapowiadane z wyprzedzeniem kilku dni.


To jest gowno prawda - wchodze w poniedzialek i podaje typy - moim zdaniem - na cala kolejke - bo przeciez &quot;korekty i zmiany byly by zapowiedziane z kilkudniowym wyprzedzeniem&quot;, tymczasem wchodze dzisiaj i widze ze jest nie wiadomo skad kilka meczy na ktore nie oddalem typu - ale jak to? przeciez w poniedzialek typowalem wszystkie jakie byly do wytypowania.... wiec co - z nieba spadly? czy moze dajecie sami mecze na raty ? gdzi ete zapowiedzi z wyprzedzeniem ze np tego i tamtego gownianego dnia dodame kolejne 5 meczy itp?? no gdzi eto jest?

Na h.. wam regulaminy jak zadnych nie przestrzegacie, anie tego, ani w VIPach kiedy istanial....

Swiecicie przykladem a innych sie czepiacie jak cokolwiek zrobia - popracujcie wpierw nad soba - bo innych lamanie regulaminu nie wplywa tak na funkcjonowanie jak łamanie przez WAS i wasze niedopełnienia...

Podobnie bylo z betsson league - tez nie wiadomo do ostatniech chwili kto z kim mial grac 4 kolejke...

Wiec dzieki ze mecze byly w poniedzialek te ktore byly - a reszta sie pojawila jak sie komuś zachcialo je dodać - ????
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Mecz Fiorentina-Roma można było typować do godziny 20.00 tymczasem odbył się on o godz. 15.00 , proszę więc o usunięcie tego meczu tak jak to miało miejsce w innych tego typu przypadkach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Stary, teraz przesadziłeś i to poważnie. Koniec żartów.

Czy ktoś jeszcze napisze, że później niż w poniedziałek pojawiły się dodatkowe spotkania?
Wszystkie spotkania pojawiły się w poniedziałek, w przeciągu 30 minut. A dlaczego? Bo w konsoli jest miejsce na 12 spotkań. Wpisuje spotkania, datę, godzinę itd klikam wstaw. Następnie znów 12 spotkań itd. Procedura ta trwa min. 30 minut i spotkania pojawiają się stopniowo, jednak wszystkie mecze ukazały się w poniedziałek.
Gdybyś odwiedził stronę konkursu w późniejszym czasie, może być inaczej zareagował. Ale po co?! Raz za typowałeś i olałeś to. Prawidłowo...

Dokładnie, masz rację z tym regulaminem.... dlaczego użytkownicy forum nie przestrzegają regulaminu ogólnego i konkursów, działów? Bo im się nie chce go przeczytać, bo czytanie boli.

Podobnie z Betsson League? Że zamiast Mocna grupa pod wezwaniem wpisałem Secret Service nazywasz łamaniem regulaminu? No stary, nie kompromituj się.

Następnym razem pomyśl trzy razy zanim napiszesz bzdury, które wymyślasz.
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
saragossa-atletiko madryt 1:0 było a nie tak jak jest podliczone 1:1 ????
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-03-18, 22:49 ]
Błąd na livescore. Poprawione
 
S 0

skrox

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, bo kurde moze dla mnie ten konkurs stracic sens :/ a fajny jest, i fajna zabawa!!

Otoz zarejestrowalem sie w konkursie ale konto w Betway zalozylem pozniej!! czy to mnie dyskwalifikuje w ewentualnym odbiorze nagrody??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy po jakim czasie zarejestrowałeś konto w Betway.
Ogólnie w konkursie nie dostaniesz dyskwalifikacji, jednak nie mogę obiecać otrzymania nagrody, jeżeli zajmiesz promowane miejsce. Tutaj kwestia dotyczy bukmachera Betway.
 
S 0

skrox

Użytkownik
to gdzie bym sie tego mogl dowiedziec?? Bo nie wiem czy brac udzial w konkursie tylko dla zabawy i wlasnej satysfakcji czy moze mam szanse powalczyc o nagrody. Poza tym jakbym nie mial szans na nagrody to bym sie mniej stresowal :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobra, jeżeli zarejestrowałeś się ze specjalnego linku i zajmiesz promowane miejsce to Ci załatwię tak, że wypłacą.... ;)
 
S 0

skrox

Użytkownik
to bylbym bardzo wdzieczny. Tylko ze ja nic z tego nie rozumiem za bardzo. Bo w sumie to nie pamietam kiedy sie rejestrowalem, napewno podczas trwania konkursu. nie pamietam nawet jak, ale wydaje mi sie ze z jakiegos linku ze strony Ligi Typerów. Tylko jeszcze nie wiem jaki zwiazek ma konto w BetWay z kontem na lidze typerow bo nic tam sie nie laczylo. wspolnego mam tylko nicka z tych dwoch kont.
 
J 0

januszekel

Użytkownik
Dlaczego z 6 kolejki Ligi Typerów został usuniety wynik meczu Rumunia - Polska zakończony w normalnym czasie gry rezultatem 1:0 dla Rumunii. Mecz odbył się z wszelkimi wymogami regulaminu, dlatego nie rozumiem decyzji o usunieciu meczu z Ligi. To ,że mało osób przewidziało wynik jest tylko pozytywnym podsumowaniem tego meczu, bo dodaje uroku całej Lidze. Prosze o wyjasnienie przyczyny usuniecia wyniku tego meczu z Ligi.
JANUSZEKEL
 
G 0

gocki

Użytkownik
co za bezsens, cieszylem sie ze trafilem wynik meczu rumunia-polska mimo ze malo osob trafilo a tera patrze a mecz zostal usuniety ;/ a w czolowce 2 punkty mogą decydowac o miejscu ktore sie zajmie w koncowej klasyfikacji, no ale coz, jak pech to pech;/
 
Do góry Bottom