>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie co do wpłaty.

taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Witam planuje sobie założyc konto w william hill i mam takie pytania:
-Czy jezeli mam konto moneybookers w PLN a w wiliamie w euro to wpłace gotówke na jakiej zasadzie bedzie przewalutowanie ?
-Czy dostane bonus 25 Euro wplacając kase pierwszą przez moneybookers ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam planuje sobie założyc konto w william hill i mam takie pytania:
-Czy jezeli mam konto moneybookers w PLN a w wiliamie w euro to wpłace gotówke na jakiej zasadzie bedzie przewalutowanie ?
-Czy dostane bonus 25 Euro wplacając kase pierwszą przez moneybookers ?
Po aktualnym kursie. Różnice w kursach to są groszowe sprawy, zaokrąglaj sobie głowne kursy walut tzn funt-5zł euro-4zł dolar-3zł i będziesz wiedział ile mniej więcej Ci zabiorą w PLN.Różnica w kursach jest naprawdę nie wielka. Chyba że zalezy Ci na tych kilku groszach to codziennie sprawdzaj kursy walut i czekaj aż euro będzie miało korzystny kurs żeby zaoszczędzić 20 gr;). Chyba że wpłacasz/wypłacasz jakieś bardzo duże sumy to wtedy to ma jakieś znaczenie. A jak wpłacasz 10 euro to robi Ci różnicę czy zapłacisz 41 zł czy 43 ? ????

Spytaj supportu chyba bonus 100% od pierwszej wpłaty jest automatyczny. Ale pamiętaj że nie ma nic za darmo, musisz go obrócić X 30 chyba
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Tak, jak wpłacisz w PLN to przeliczą Ci na wybraną walutę. Wpłacasz kasę i dajesz pierwszy zakład za minimum 10 EUR/GBP , maks do 25 i dostajesz freebeta na tą kwotę.
 
Do góry Bottom