>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie dotyczące ukash, paysafecard

G 0

gradzik

Użytkownik
Witam. Mam zamiar wpłacić pieniądze z kuponu ukash lub paysafecard na konto w bet365 i tu moje pytanie czy kase z tego konta moge potem wypłacić na konto bankowe kolegi?
 
G 0

gradzik

Użytkownik
Taka próba przelania kasy z konta na konto bankowe np. mojego brata czym się może zakończyć?

Jest jakiś sposób by wypłacić pieniądze skoro nie mam konta bankowego?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Załóż konto na brata, i później wypłać kasę na jego konto bankowe. Akurat w bet365 nie mam konta, ale w opiniach o tym buku wspominano że minimalna wypłata na konto bankowe to 400zł. Jeśli ci nie przeszkadza to ok. Jeśli jednak jest to za dużo to możesz jeszcze wpłacić do bet365 poprzez moneybookers (mniejsza minimalna wypłata). Wtedy jednak musiał byś dodatkowo założyć konto moneybookers na brata, i on musiał by przelać depozyt do moneybookers. Albo wybierz innego bukmachera, całkiem dobry jest betclic. Możesz tam wpłacić z paysafecard, a minimalna wypłata na konto bankowe to tylko 30zł. Z tym, że też trzeba wypłacać na swoje konto bankowe. Zresztą jak wszędzie. Betclic też ma świetną promocję na start. Zakład bez ryzyka do 55zł. Tylko nie wiem czy do tej promocji zalicza się też depozyt paysafecard (wpłata z konta bankowego na 100%).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

gradzik

Użytkownik
Czyli jak mam konto na Moneybookers na siebie to też nie moge wypłacać z niego pieniędzy na konto bankowe kogoś innego?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niestety nie. Ale z tym moneybookers, to było by mocno zagmatwane. Bo wpłacić na niego możesz też tylko ze swojego konta bankowego. Nie ma opcji ukash i paysafecard, nie można też na poczcie. I wypłata też tylko na swoje konto bankowe, dodatkowo opłaty moneybookers. Za wypłatę na konto bankowe opłata 1,80 euro. Ale jak mówię. Jak nie grasz bardzo dużymi stawkami, to załóż konto na brata w betclic. Będziesz zadowolony, i dodatkowo minimalna wypłata tylko 30zł na konto. I jeszcze w moneybookers też byś musiał zweryfikować konto, podobnie jak u buka. Generalnie moneybookers najbardziej opłaca się, jak się ma kartę moneybookers mastercard. Wtedy można mieć błyskawiczny dostęp do kasy.
 
G 0

gradzik

Użytkownik
Trochu lipa gdyż ten brat to był przykład, mój brat też niestety nie posiada konta bankowego. Myślałem, że uda się z kontem bankowym kolegi ale widze, że nic z tego
 
A 861

amigo007

Użytkownik
I dlatego trzeba założyć konto bankowe na siebie. Ja właśnie z takich powodów założyłem swoje konto. Można też przez kuriera za darmo. Ja mam w mBank, i zakładałem właśnie na odległość.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie ma za co mowie ci konto bankowe na siebie, to nic trudnego. Akurat w mBank wprowadzili jakiś czas temu miesięczną opłatę 2zł za kartę debetową (ja płacę 5zł/msc bo korzystam z wypłat ze wszystkich bankomatów). Ale z tego co wiem, to obecnie całkowicie za darmo konto można mieć w deutsche bank (bez opłaty za kartę debetową). I także za darmo kurier do ciebie z umową przyjeżdża.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Nigdzie nie da się wysłać swojej kasy na konto kolegi/czy rodziny. Masz swoje dane na koncie, to wysyłasz na swoje konto bankowe.
Jeżeli masz konto na BAHu i masz tam kasę - wypłać przez Western Union, tylko trzeba prowizję zapłacić.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Nie chciałbym zakładać nowego tematu, więc zadam moje pytanie tu: rozumiem o co chodzi z Paysafecard i jest to bardzo fajne, że można zachować anonimowość, ale co w sytuacji gdy:
1. Doładuję konto załóżmy w Bet365
2. Ugram pewną kwotę
3. Chcę wypłacić ugraną kwotę, jak to zrobić by nie pozostawić po sobie śladu?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
naprawdę wiele w życiu czytałem, ale nic nie kumam
przy wpłacie paysafecard można wypłacić tylko na konto bankowe, które musi być zgodne z danymi z konta.
Jeśli o coś innego chodzi (a pewnie tak) to rozwiń to.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Paysafecard to jednorazowe doładowanie, tak jak telefon na kartę, nie masz abonamentu na nazwisko, PESEL, adres itp (coś co łatwo sprawdzić). Chodzi mi o to, co z tego, że tak fajną metodą można doładować konto u buka skoro potem w przypadku ugrania jakiejś kwoty w celu jej wypłacenia trzeba jak napisałeś wyżej wypłacić na konto bankowe, które jest do namierzenia przez np Urząd Skarbowy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
aa Tobie chodzi o ustawę hazardową?
Spokojnie, każdy ma to głęboko gdzieś. Zresztą chyba i tak tego już nie ma.
Graj jak najbardziej spokojnie, naprawdę na United przysięgam ze nie masz się czego obawiać. Jak mi ewentualnie nie wierzysz spytaj ludzi w HP na szybko, lecz daje Ci 200% gwarancji.
Powodzenia i graj SPOKOJNIE.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Witam , mam problem , kupiłem 2 kody ukash o wartości 50 zł za pomocą dotpay pobrało mi kase z konta i otrzymałem ukash bez kodu (Twój nowy kupon Ukash ma następujący numer: &quot;tutaj jest brak kodu&quot; ) i o wartości 0.00
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Potrzebuje aby jeden Szwed kupil u siebie dla mnie PSC. W jakiej walucie oni tam maja PSC i jesli sa one w koronach to czy moge z niej korzystac i wplacic do buka ktory uzywa waluty euro? Mam takiego jednego buka gdzie minimalny depozyt przez PSC to 10 euro iwiec zastanawiam sie czy jest mozliwosc wplaty tam z karty PSC ktora jest w innej walucie. Troche chaotycznie ale jest pozno i jestem zmeczony. Licze na szybka odpowiedz :]
 
Do góry Bottom