>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

..pytanie o sposób

Y 1

yeuop

Użytkownik
Czesc, od lat się nie zajmowałem bukmacherka, a ze żyje w UK (tu się nie płaci podatków), to postanowiłem coś pogłówkować.
Chodzi mi po głowie pewien sposób, ale nie potrafię go dopracować, może ktoś podpowie kilka mądrych słów, bądź tez sprowadzi na ziemie i powie, ze to bez sensu.

Chodzi mi o grę na stawianie bez remisów (piłka nożna), wybór oczywiście tylko takich drużyn, które raczej nie remisują.
Rozpisanie tego np na 3 z 5 czy tam 5 z 7.
Na dowolnych np 5 meczów przypada z jeden czy dwa remisy i chciałbym, żeby to nie było finansowa porażką.
No a jeśli wszystkie mecze wskoczą, to za postawionych np 100 jednostek mozna by było zgarnąć kolejnych kilkadziesiąt.
Jeśli się nie uda (czyli w wybranych kilku meczach był np jeden czy dwa remisy), to w kolejnej grze postawić np 120 jednostek.

Dobra, a teraz powiedzcie mi, ze to jest bez sensu i żebym się zajął czymś poważnym.
3......2.....1.....
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To bez sensu ;) nie znając prawidłowych wartości kursów i grając takie rzeczy będziesz grał progresją z ujemną marżą co doprowadzi Cię do bankructwa. W kasynie masz marże na poziomie paru % a u buka na poziomie na jakim? :) Jak nie znasz prawidłowych wartości kursów (nie grasz niedoszacowanych) to marża zje Tobie zysk w czasie tak jak to robi osobom grającym progresją w kasynach. Jeżeli ktoś uważa inaczej to zapewne przeprowadził dowód matematyczny tzn. obalił ten o graniu z ujemną marżą w kasynie... i dostanie nagrodę Nobla i generalnie zmienił całą matematykę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
Do góry Bottom