>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie początkującego

S 5

sateja

Użytkownik
Interesuje mnie zakład Udinese - Inter
Chciałbym zagrać przeciwko wygranej Udinese czyli lay@3,85

I tu moje pytanie czy dobrze to rozumiem.

Żeby wygrać 100j w tym przypadku muszę zaryzykować 285j tak?
Wygrywam kiedy jest remis lub Inter inkasuje 3pkt tak?
I taki zakład to odpowiednik X2 grając u buka?
Wystarczy, że to zagram czy muszę czekać jeszcze aż ktoś postawi na wygraną Udinese i tym samym odkupi ode mnie taki zakład?
Mam również możliwość wpisaniu swojego kursu - o co chodzi?
Będe wdzięczny za łopatologiczne wyjaśnienie.
 
S 1

skorpionek

Użytkownik
Żeby wygrać 100j w tym przypadku muszę zaryzykować 285j tak? Wygrywam kiedy jest remis lub Inter inkasuje 3pkt tak? I taki zakład to odpowiednik X2 grając u buka?
Odpowiedź 3xTAK z tym, że to jest jeszcze przed odjęciem prowizji czyli do wygrania masz 93,50E. Zmień sobie w ustawieniach żeby wyświetlało Ci potencjalny zysk już po odjęciu prowizji.
Wystarczy, że to zagram czy muszę czekać jeszcze aż ktoś postawi na wygraną Udinese i tym samym odkupi ode mnie taki zakład?
Jeśli masz po stronie LAY kurs 3.85 to znaczy, że ktoś już czeka aż zostanie wystawiony zakład. Z tego screena nie widać ile pieniędzy czeka ułożonych na tym kursie, w tym wypadku może Ci się zgrać tylko część (jeśli leży tam za mało) a reszta zostanie wystawiona po stronie BACK.
Mam również możliwość wpisaniu swojego kursu - o co chodzi?
Tutaj wchodzisz w rolę bukmachera czyli wystawiasz kurs jaki chcesz i czekasz aż ktoś zagra po wystawionym przez Ciebie kursie (lub nie)

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom