>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

qrchuck wersja nie zbanowana

staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
na rozgrzewke kurs niski
ITF w chameryce
Danielle Rose Collins - Ashley Kratzer 1.44
Irina Falconi
- Taylor 1000 +4.5 1.92
...ale w dublu ????
mecze za minut piętnaście.
postanowiłem, że nie bede rozliczal bo nie potrzebuje smiesznej publiki po nie trafionym typie., a i to lajkowanie lata mi koło dupy.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ITF w chameryce mecz już rozpoczęty przy stanie 3-3 gram Ekierke
Collins - Eikeri z bólem serca po 2.20 dzisaj tego Rose nie wezmie/
odchodząc chwilowo od tematu Rose i Ekieri, która nie utrzymała podania na seta przy 30-00, to właśnie załączyłem sobie mecz Dimitrova z Busta, zauważyliście u Bułgara te same ticki co u Nadala przed serwisem? taka ciekawostka, druga sprawa, zastanawiało mnie to w jakim celu tak faworyzowali Dimitrova od zawsze, zrozumiem wszystko, ze był młodzieniaszkiem dobrze zapowaiadającym się kasa z reklam i te sprawy, ale po co te całe cyrki najpierw z Bouchard póżniej z piękną Maria. Hućpa albo chućpa nawet, akurat Nadala, Federera i Dimitrova no może jeszcze z Monfilisem wkładam do jednego wora, doktorowi odpuszcze ???? , kto wie co mam na myśli to i tłumaczyć nie muszę. Co do własniej takiej promocji Bułgara, wielu zawodników nie otrzymało takiego wsparcia a talent nie mniejszy.
Nie chcę być złośliwy, ale najbardziej mnie smieszą te skarpetki podciągnięte pod same kolana i co by nie bylo te opaski na czołach. Tenis oczywiście sport jak każdy inny ale po co cały ten cyrk z takim odzieniem, ktoś mi tu zaraz pojedzie za te słowa no ale musze to napisać, oni tam lataja na kilku metrach kwadratowych na kilku metrach, to już nawet siatkarze się bardziej męczą w 5 setowym meczu wyskakując po kilkadziesiąt razy nad siatke w ciągu seta.
Bardziej chciałem zwrócić uwagę na całą tą otoczkę za grube pieniądze a jak dla mnie są bliżej badmintonistów jak prawdziwych sportowców, nie obrażajac tych pierwszych, bo i pieniądze nieporównywalne, pomimo zdobywania podobnych trofeów są w cieniu takich, chyba nie przesadze, jak napisze pozerów zarabiających ciut za dużo w s stosunku do wkładanego wysiłku. Nikomu nie trzeba tlumaczyć, że popyt napędza rynek, ale jakim kosztem. Pierwsza sprawa, gdyby ten sport był tak tani w uprawianiu to i nie takiego Dimitrova czy innego mistrza paletki ktoś by zaraz zdetronizował w momencie. Hehe biały sport, nie będę sie rozpisywał o jego początkoch bo każdy nawet średnio rozgarniety zrozumiał o co mi chodzi.
Chyba nie dodałem najlepszego, tych szeleszczeń z trybun, przy których gwiazdy nie potrafią złapać rytmu, nie mam na myśli w tym momencie wszystkich tenisistów ale jednak tą większość gwiazdorów, którym wszystko przeszkadza.
Bez ładu i składu ale pisane bez zbędnych poprawek na raz.
Na zielono nie rozliczam ale na czerwono będę starał na bieżąco się.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ITF Norman
Goncalves/Komardina - Hendler/Scholl po 2.32, 2-6, 3*-2 dobra będzie
sprobuje jeszcze tak
kurs troche slaby bo laski się potrafią w deblu na gema złamać dwa razy, 3 sety powinny byc, parą są lepszą i bardziej doświadczoną, więc czekam, bo i ta Hendler jakoś też mi tu nie pasuje za bardzo.
Co do tej Hendler laska rozegrała w tym roku 4 turnieje gdzie doszła do 1/4 i 1/2 ma 21 lat a nie widziałem jej jeszcze na kortach a troche tych itfów przejrzałem ostatnio w tym roku, warto będzię grać na nią w przyszłym roku jak będzie startowała w turkach. W Toronto ograła Bolsova, Schaffer i Zhao dobre...
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ITF Norman Kobiety godzina 17.00
Rose Collins - Sofia Kenin 2.86

Spotkały się ze sobą 4 listopada br. górą była Collins 6-1, 7-6, niesamowicie waleczna dziewczyna, miałem obawy, że wczoraj nie poradzi sobie z będącą ostatnio w niesamowitym gazie Eikeri. Okazało się, że Collins wzięła to w dwóch setach. Jak dla mnie mecz 50/50, a kurs na Rose 2.86. Ciężko tego nie zagrać value bardzo duże. Collins słaby bilans na hardzie zawdzięcza słabemu początkowi sezonu, gdzie praktycznie wszystko przegrywała. Obie zawodniczki bardzo mocne jeśli chodzi o rangę itf. Mecz jak dla mnie bez wyrażnego faworyta, a zawziętość i waleczność tej pierwszej skłania mnie aby zagrać w jej stronę po 2.86!? do tego dochodzi mocna psychika. TB z Kenin wygrała do 10.., często broni wielu breakpointów wychodząc nie rzadko z 15-40 a sama z łatwością przełamuje swoje rywalki. Wyjątkiem był mecz z Ahn gdzie miała bp zaledwie kilka z tego co pamiętam i finał ITF-a przy okazji, o Ahn już kiedyś pisałem. Bardzo dobra zawodniczka, grała już w tym roku w turniejach wta, gdzie pomimo porażek zaprezentowała się solidnie. Kurs zacny więc pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
dobrze poszło to zagram też drugi półfinał na który się czaiłem wcześniej, mecz już trwa
LIVE
Sanchez - Vickery +4.5 gema 1.96 przy 1-0 dla Vickery
dołożyłem też mecz lżej po 3.15
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
ide oddać butelke po szampanie po Nhl ale na czutke widzi mnie sie over Bucks (104.5) na drużyne i....under (231) w meczu GSW, over Bostonu z Atlanta (202.5), Sacramento pewnie nie narzuca, ale, ze idzie masówka na PTB to bym tego nie tykał bo dziwne przypadłości się zdarzają w tej lidze.
a nie na czutke to nic bym nie grał z totali ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Brawo za Collins, jest chyba na gazie teraz, a jeszcze 2 mies temu byla na dnie.. Jej zywiol to chyba amerykanskie itf-y bo w duzych turniejach to nic z niej nie bedzie.
Jezeli dajesz takie typy to chyba nie jestes 100% egoistą ;)
Co do NBA to sie nie zgodze, na wszystim mozna zarobic o ile sie na tym troche zna i nie robi glupich bledow. To wymaga jednak interesowania sie, ogladanie, czytanie zmniejsza margines bledu.. liga jest jednak dobrze reklamowana i opracowana to trzeba powiedziec, w przeciwienstwie do WTA..
Bukmacherka jest bardzo podobna do pokera. Problem tkwi w grze optymalnej. Rowniez optymalnej w stosunku do danej sytuacji..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Od siebie proponuje Grigelis dzisiaj w Brescii 3.85. Win z Seppim do mnie przemawia. Zlapal chlopak troche wiatru w zagle. Lacko go zbil na USO ale Grigelis nie wydaje sie lubi hc za bardzo, bardziej na clayu pogrywa.
Tragedia.. a nawet w to uwierzylem troche. :0
no coz.. OK to Goffin 3.33 i +s 1.87. Nie widze dlaczego Dimi mialby byc tak faworyzowany po Fedzie.
Goff byl niezly typ, mozna bylo jako tako zarobic (ja to spieprzylem)
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Honolulu 21.00
Lao - Liu 2.26, żadna pewka, ale po takim kursie spróbuje to ruszyć. 3/10

Honolulu 22.30
Ozaki - Diatchenko 3.28 2/10, jakieś dodatnie gemy w nawet trzeba zagrać +4.5 1.93 5/10 przegrać mecz w 30 minut to sztuka, chyba razem z Hsieh miały w planach drinki, solidarnie skończyły w tym samym czasie.
Collins - Vickery tego nie ruszam, grały 2 dni temu może być różnie teraz.
Honolulu 00:00
Cako - Sebov 2.12 3/10
bez szaleństw ze stawkami.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Brawo za Collins, jest chyba na gazie teraz, a jeszcze 2 mies temu byla na dnie.. Jej zywiol to chyba amerykanskie itf-y bo w duzych turniejach to nic z niej nie bedzie.
Jezeli dajesz takie typy to chyba nie jestes 100% egoistą ;)
Co do NBA to sie nie zgodze, na wszystim mozna zarobic o ile sie na tym troche zna i nie robi glupich bledow. To wymaga jednak interesowania sie, ogladanie, czytanie zmniejsza margines bledu.. liga jest jednak dobrze reklamowana i opracowana to trzeba powiedziec, w przeciwienstwie do WTA..
Bukmacherka jest bardzo podobna do pokera. Problem tkwi w grze optymalnej. Rowniez optymalnej w stosunku do danej sytuacji..
Nie była na dnie, słabo zaczęła sezon. Tyle razy co na niej wygrałem w 2016 roku to na Radwanskiej w całej karierze się nie udało. Co do Rose, chodzi o kase w zeszłym roku grywała tylko w US w tym roku już Japonia, Meksyk i coś tam jeszcze. Widziałem ją wiele razy na korcie i jakby miała większe wsparcie finansowe to już dawno by młóciła te panny z wta.
Najśmieszniejsze jest to, że pomimo tłucze tylko te itfy w US jest na 177 miejscu a była na 152, gdyby nie ten kiepski początek gdzie grywała poza Stanami to pewnie już w setce by się meldowała. Przegrywała z Puig, Loeb, Dolehide, Ahn, Brengle to nie sa no name w damskim tenisie wg, mnie.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Ja wczesniej zagralem Cako 1.83. Widzialem ja z Pavlucienkova w Hongkongu is zrobila na mnie dobre wrazenie chociaz padla w drugim secie.. w pierwszym grala absolutnego maxa bo wta to dla niej swieto, obrona byla dlugo na 100. Mysle, ze jednak ma troche wieksze mozliwosci niz Sebov.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Ja wczesniej zagralem Cako 1.83. Widzialem ja z Pavlucienkova w Hongkongu is zrobila na mnie dobre wrazenie chociaz padla w drugim secie.. w pierwszym grala absolutnego maxa bo wta to dla niej swieto, obrona byla dlugo na 100. Mysle, ze jednak ma troche wieksze mozliwosci niz Sebov.
Day swego czasu też, zagrała maxa z Muguruza w 1 secie, nie mówie, że nie wygra, ale jak dla mnie na tą chwile Sebov jest faworytką, wyjdzie jak wyjdzie.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Lao póki co odbiera z łatwością każdy serwis Liu, w wymianach idą równo, lepsze wrażenie chyba sprawia Danielle. Jak ktoś nie pograł to daja jeszcze 1,7 dobrze to wygląda póki co.
zacznę rozliczać bo troche się robi syf w temacie, mało przejrzyste to wszystko, będzie więcej typów mniej pisania o duperelach.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Live Honolulu
Doi - Muhammad 2 set 2.23, było 4-2 ale standard
Jak Azja nic nie odwali to Doi tu seta nie ugra, majac pilke na rakiecie od czornej nie potrafi jej skierowac w swiatło kortu, nie pisze o tych uderzeniach do których nawet nie dobiega
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Dwa pierwsze mecze w Mumbai i dwa kundle spod bramy: Pipuech Cabrera 2:0, Raina Kudermetova 2:0 (nie licze jednego kreczu..). To sie nie zdarza w innych dyscyplinach..
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Graty za Cako, ja chyba musze chwilowo przystopować bo dość, że na live to jakaś kpina wychodzi to za dużo na raz chce pograć. Wymyśłe coś na dziś, ale już nie 3 mecze i 4 zakłady. Podumam trochę i co wkleje jak wymyśle. Może się Lizette nie chciało siedzieć w krajach 3go świata, a ostatnio patrze turnieje nawet w Zambii hehehe. Może i były wcześniej takie wynalazki ale zielony musiał nie wrzucać tej elity, albo wcześniej sam sie nie interesowałem itfami w wykonaniu Pań z kuchni ????
Nie ogłądałem Plipuech z Cabrera, no ale rzeczywiści nieżły cyrk, Mumbai to chyba Indie? co do tego drugiego meczu to nie wiem jakie dali kursy ale chyba nie aż taka sensacja. Kursy po 1.22 w obu przypadkach, nigdy w życiu nawet lasek po takich kursach. Może ta panna z debla wystartuje u siebie w singlu ta z tymi dużymi między ramionami z Indii co pogrywa z Węgierką debla. Aoyama przez kilka meczy w singlu robiła furorę a to typowa deblistka, formę złapała przez moment świetną
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
no i co miałem nic nie podawać tymczasem Anisimova do dubla po 1.45 z..., Vickery z Peterson po 2.20?, Kerkhove z Rodina po 2.41?, Boserup z Doi po 2.4? wszystkie te 3 dogi jak dla mnie powinny być faworytkami. Może Anisimova z jakiś plusowym hc na jeden z tych 3 meczy z kursem ponad 2 mocniej.
Jak ktoś ma coś do dodania z chęcią wysłucham czasu sporo, spodziewałem się, że chudzinka Vickery będzie faworytką po jakimś 1.6, Kerkhove po 1.85, i po tym co ostatnio zobaczyłem u Doi, taka sama sytuacja
Wszystko z Honolulu
 
Do góry Bottom