>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Radomiak - Piast II ligia 30.X.2005

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Radomiak - Piast 2.10 3.05 2.95 1.24 1.50

Jeżel Radomiakzagra taki mecz jak z Górnikiem ..... to widze tylko jeden winik 1 i piekny kurs 2.1 ???? Dla mniej odważnych proponuje pewny 1X ????

Jak wy typujecie
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Rzeczywiście kurs jest niezły, ale Piast notuje ostatnio niezłą serię w meczach wyjazdowych i powiem szczerze, że trochę boję się stawiać na zwycięstwo Radomiaka. Stawiam w tym meczu na remis.

Radomiak - Piast -&gt; X (3.15) :oops: 1:0 :oops:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ostatnie spotkanie tych drużyn (8 maj 2005) zakończył sie wynikiem 1:0 dla Radomiaka i
wtedy również mecz odbył sie na ich stadionie. Radomiak jest wyżej w tabeli i ostatnie 2
mecze u siebie wygrał, natomiast Piast troszke słabiej, ale trzeba powiedzieć, że na wyjazdach
grają dobrze (należy wymienić choćby remis z Widzewem w Łodzi i ostatnie zwycięztwo
wyjazdowe z KS Heko Czermno). Ja zaryzykowałbym tutaj remis.
Mój Typ: X
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No to jak wszyscy to ja też napisze, że w tym meczu remis bardzo jest prawdopodobny. Radomiak ostatnio wygrał 1-0 z Ruchem, natomiast Piast zremisował 1-1. Radomiak zajmuje 12 miejsce, z bilansem u siebie 3-2-1. Natomiast Piast zajmuje 4 miejsce, a ma bilans meczów na wyjeździe następujący: 2-4-0. Co tu więcej pisać.
Mój typ: X bądź x2 dla mniej odważnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom