>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ranking NHL 2011/2012 - Playoffs

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - New Jersey Devils
over 6 goals
6.0
Pinnacle
-Bonus
- Drew Doughty i Dustin Brown (LAK)
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dzięki za sezon gratuluje liderowi i wszystkim, którzy wytrwali do końca sezonu, a przecież było nas ponad 40 w pewnym momencie, duże graty dla wszystkich, którzy udzielali się w dziale pisząc analizy i swoje przemyślenia, czapki z głów za wytrwałość oraz organizowanie sobie czasu na pisanie postów bo z tym różnie w życiu bywa. Dzięki dla moderatorów za trzymanie porządku na forum i wszystkim, którzy się ku temu przyczynili. Widzimy się w przyszłym sezonie, a wakacje pod znakiem KINGS ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
anubis 1,4K

anubis

Użytkownik
Z racji braku czasu wcześniej teraz coś ode mnie.
Po pierwsze gratulacje dla zwycięzcy (dla Odiego wyróżnienie za zakończenie typowania mocnym akcentem ???? )
Po drugie gratulacje dla pozostałych graczy
Po trzecie podziękowania dla moderatorów za cierpliwość, wytrwałość oraz za trzymanie porządku.
I na koniec (chociaż kolejność nienajważniejsza) podziękowania za pisanie ciekawych komenatrzy i analiz. Naprawdę czytało się z przyjemnością zarówno dyskusje jak i analizy z typami.
Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym sezonie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czas i na moje podziękowania. Przede wszystkim dla uczestników, byliście w większości wyrozumiali i cierpliwi. Regulamin w większości był przestrzegany i zabawa była płynna. Wielkie dzięki dla osób które bawiły się do samego końca - wiele miesięcy trzeba było być czujnym ale udało się. W rankingu pomagało kilka osób (nie będę wymieniał żeby nie zapomnieć o kimś) wszystkim należą się brawa bez nich na pewno mielibyśmy problemy.
Sorry dla Panów których w ostatnim dniu zepchnąłem z wygodnych miejsc w czołówce - bywa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom