>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

RAPORT - szybkość wypłat od bukmacherów na Skrill Moneybookers - czas trwania wypłat!

L 147

luminat

Użytkownik
Panbet wypłata na MB/Skrill w praktyce nie idzie dłużej niż 3minuty. I jest tak zawsze, przynajmniej u mnie.
PaddyPower wczoraj mi wypłaciło w czasie 33 minut, a dzisiaj uwinęło się w 6 minut.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Co mnie zdziwiło ostatnio, to Bet-at-home bardzo szybko na SKRILL mi zrobił wypłatę, gdzieś koło 3 godzin (jeszcze tego samego dnia).
ps. Gdzie !!!, teraz patrzę w historię, to wypłata z BAH godzina 15:57, transakcja na SKRILL, to 15:58 !!! Sorry, za wprowadzenie w błąd.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Ostatnio po długiej przerwie miałem okazję dwukrotnie wypłacać z Betclick i nadal bardzo dobre tempo rzędu kilkunastu minut mimo, że wypłaty zlecone w póżnych godzinach wieczornych.
 
guzio07 24

guzio07

Użytkownik
Wypłata zlecona (19/03 godz. 13:22) z Bet365 na konto bankowe (Alior Sync) doszła dziś(21/03) o godzinie 11:30, wieki ✅ dla Bet365!
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Czesc. Mam pytanie, ktory bukmacher najszybciej wyplaca pieniadze na konto bankowe? Tutaj piszecie o MB, a jak sie ma sprawa z kontem bankowym?

Z doswiadczenia moge powiedziec, ze ComeOn wyplaca pieniadze na konto bankowe maksymalnie 2-3 dni, Bet-at-home uwija sie czasami w 1 dzien (wyplacilem pieniadze o 6 rano na PKOBP i po poludniu pieniadze juz byly).

A czy sa jeszcze szybsi? Jakie macie doswiadczenia?
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
A czy sa jeszcze szybsi? Jakie macie doswiadczenia?
Ja bardzo chwalę sobie U n i b e t, wypłacam to na następny dzień już mam. Nawet, gdy wypłacę w nocy (np. 2 w nocy) to mam w ten sam dzień na drugiej sesji księgowania.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Dzisiaj o 7 rano wyplacilem z bet-at-home na konto bankowe, kasa byla juz przed 15. Tak samo z betgun - wyplacilem ok. 8 rano i przed 15 pieniadze na PKO BP.
Mala adnotacja odnosnie betgun - oni zlecaja wyplaty tylko w poniedzialki, srody i piatki ok. 9 rano tak wiec warto wyplacac wlasnie w te dni przed 9 rano.
 
Do góry Bottom