>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Real M. - Valencia 23.10.2005

Status
Zamknięty.
D 0

darek

Forum VIP
21:00 Real M. - Valencia 1.60 - 3.20 - 5.00 - 1.10 - 1.95
http://www.sts.pl

Ten mecz jest niewątpliwie szlagierem kolejki w Primera Division. :wink:
To napewno ciężkie spotkanie dla obydwóch drużyn, Real w tym sezonie gra dobrze, wydaje się że z meczu na mecz chłopcy coraz bardzie się zgrywają... grają ładniej, dokładniej i skuteczniej. Choć w ekipie Realu nie wsytąpią 2 reprezentantów kanarków (Ronaldo i Baptista) i nie zagra Salgado(choć moim zdaniem to nie jest duze osłabienie, Diogo zastępuje go bardzo dobrze) To i tak są faworytami spotkania. Valencia bodajze nie wygrałam w tym sezonie ani jednego meczu na wyjezdzi i jakoś nie chce mi się wierzyć, że zminią tą passe z Królewskimi :wink: W Valencii zaś nie zagrają napastnicy Mista i Kluivert, choć to tez nie jest spore osłabienie wiedząc, że Valencia posiada takich graczy jak Aimar czy Villa :wink:



Sędzia: Arturo Dauden Ibanez
Przewidywane składy:
Real: Casillas - Diogo, Ramos, Helguera, Carlos, Beckham, P. Garcia, Guti, Zidane, Robinho, Raul

Valencia: Canizares - Caneria, Ayala, Marchena, Aurelio, Rufete, Albelda, Baraja, Vicente, Aimar, Villa

Kursy:
Betandwin.com - 1.60; 3.40; 5.50
Sportingbet - 1.615; 3.60; 5.50
Unibet - 1.70; 3.25; 5.50
Bet-at-home.com - 1.60; 3.40; 5.40

Mój typ : 1 8)

Co sądzicie o tym meczu ? ;)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Real jest zdecydowanym faworytem, ale nie skreślałbym tak od razu Valencii. Valencia pokazała już w tym sezonie, że walczyć na wyjeździe potrafi i zremisowała z Barceloną. Tak naprawdę to Barca miała dużo szczęścia, że tamtego meczu nie przegrała. Real jest osłabiony brakiem Ronaldo i Baptisty, a Robinho, który w tym meczu zagra w ataku razem z Raulem zdaje się nie być w dobrej formie. Ja zagram delikatną niespodziankę czyli X2. :wink:

Expekt
Real Madryt - Valencia -&gt; X2 (2.20) :mrgreen: 1:2 :mrgreen:
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja jestem zdecydowanie za Realem. PRawda że są osłabieni brakiem Ronaldo, a to sporo
strata, ale za to do gry wrócił Zidan który jak nikt inny potrafi poderwać zespół i on jest
moim zdaniem obecnie kluczowym zawodnikiem Realu, to od niego będzie zależeć bardzo
dużo.
Mój typ:1
 
D 0

darek

Forum VIP
Ten mecz jest niewątpliwie szlagierem kolejki w Proimera Division.
To napewno ciężkie spotkanie dla obydwóch drużyn, Real w tym sezonie gra dobrze, wydaje się że z meczu na mecz chłopcy coraz bardzie się zgrywają... grają ładniej, dokładniej i skuteczniej. Choć w ekipie Realu nie wsytąpią 2 reprezentantów kanarków (Ronaldo i Baptista) i nie zagra Salgado(choć moim zdaniem to nie jest duze osłabienie, Diogo zastępuje go bardzo dobrze) To i tak są faworytami spotkania. Valencia bodajze nie wygrałam w tym sezonie ani jednego meczu na wyjezdzi i jakoś nie chce mi się wierzyć, że zminią tą passe z Królewskimi :wink: W valenic zas nie zagrają napastnicy Mista i Kluivert, choć to tez nie ejst spore osłabienie wiedząc, że Valencia posiada takich graczy jak Aimar czy Villa ;)



Sędzia: Arturo Dauden Ibanez
Przewidywane składy:
Real: Casillas - Diogo, Ramos, Helguera, Carlos, Beckham, P. Garcia, Guti, Zidane, Robinho, Raul

Valencia:
Canizares - Caneria, Ayala, Marchena, Aurelio, Rufete, Albelda, Baraja, Vicente, Aimar, Villa

Kursy:
betandwin.com - 1.60; 3.40; 5.50
Sportingbet - 1.615; 3.60; 5.50
Unibet - 1.70; 3.25; 5.50
Bet-at-home.com - 1.60; 3.40; 5.40

Mój typ : 1 8)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Oglądałem ten mecz (na przemian z derby Rzymu) i muszę powiedzieć, że porażka Realu w tych rozmiarach to najmniejszy wymiar kary. Jeszcze w pierwszej połowie sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Valencii odgwizdując spalonego. W drugiej natomiast połowie piłkarze Realu kilka razy mieli dużo szczęścia, że nie stracili bramki. To co wyczyniał Aimar to było coś niesamowitego. :eek:
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
No właśnie ... Pierwsza polowa powinna skończyc się wynikiem 3-1 bo Angulo strzelił jak najbardziej prawidłową bramke. Z Valenci podkreśle świetną gre Vicente, Villi, Aimara i całego bloku defensywnego z Canizaresem na czele. Naprawde cała drużyna zagrała dobrze i pokazała że stać ją na czołowe lokaty w Primera Division !!
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
To czołowy snajper Realu Zaragozy w tamtym sezonie !! Villa strzelał już bardzo dużo , jest młody bardzio dobry technicznie i wart tych pieniędzy któe za niego Valencia wyłożyła. Dla mnie jest to obecnie czołowy snajper Valenci i jeden z moich ulubionych zawodników !! Pozdrawiam !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom