>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Recopa Sudamericana 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP



W tym tygodniu zaczynamy Recopa Sudamericana, czyli Superpuchar rozgrywek w Ameryce Południowej. O tytuł walczyć będą: ekwadorskie LDU Quito (zwycięzca Copa Sudamericana 2009) oraz argentyńskie Estudiantes La Plata (zwycięzca Copa Libertadores 2009). Tytułu broni LDU Quito, które rok temu w dwumeczu pokonało brazylijski Internacional.

ESTUDIANTES LA PLATA - LDU QUITO



I mecz: 25.08.2010 (Ekwador)
II mecz: 08.09.2010 (Argentyna)


Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Inaczej niż w Europie, zdobywca Copa Libertadores (odpowiednik europejskiej Ligi Mistrzów) wcale nie jest zdecydowanym faworytem w meczu ze zdobywcą Copa Sudamericana (europejska Liga Europy). Szanse w tym roku wydają się bardzo wyrównane. Dla obu drużyna najważniejsze będą spotkania we własnym kraju. Jak wiadomo LDU Quito znane jest z wykorzystywania swojego wysokogórskiego terenu do osiągania międzynarodowych sukcesów. Czy tym razem będzie podobnie?





Zapraszam do dyskusji.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
LDU Quito (-1 AH) - Estudiantes La Plata 1 (2.375 Bet365) zwrot
Mój scenariusz na finał Recopa Sudamericana jest prosty. Najpierw LDU wygrywa w Ekwadorze, a później Studenci biorą się za odrabianie strat w Argentynie. Quito to jeden z trudniejszych terenów do gry. Nie interesuję się jakoś szczególnie ligą ekwadorską, ale pamiętam kilka spotkań LDU na arenie międzynarodowej. Na przykład finał Recopa Sudamericana rok temu. Najpierw LDU przegrało z Interem w Porto Alegre 0:1, żeby w rewanżu na swoim stadionie roznieść ich 3:0. Podobna sytuacja była rok temu w finale Copa Sudamericana. LDU Quito roznosi u siebie Fluminense 5:1, a dopiero na terenie rywala dostali 0:3. Argentyńscy Studenci też już się przekonali o trudnych warunkach z LDU. W 2008 roku LDU zmierzyło się z Estudiantes w Copa Libertadores. W Ekwadorze LDU wygrało 2:0, a w Argentynie Estudiantes 2:1. Pamiętając te wszystkie układy spotkań z LDU Quito w roli głównej mogę im dzisiaj zaufać. Piłkarze Estudiantes dopiero niedawno zaczęli sezon. Nie idzie im jakoś rewelacyjnie. Tydzień temu strasznie męczyli się u siebie z beniaminkiem Quilmes i dopiero pod koniec spotkania udało im się coś strzelić. Teraz rywal zdecydowanie trudniejszy. Tym bardziej, że w pierwszym spotkaniu zawodnicy Estudiantes muszą się zmierzyć nie tylko z zawodnikami LDU, ale jeszcze ze specyficznym położeniem stadionu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

LDU QUITO - ESTUDIANTES LA PLATA
Typ : LDU @ 1,75 Bet365 ✅2:1

Ja się nie będe bawił w handicapy, ani nic. Poprostu zagram na wygraną gospodarzy w tym meczu. Kurs mi pasuje. Dodatkowo przejrzałem sytuacje kadrową w obu zespołach to Estudiantes do tego meczu przystępują bez bramkarza Oriona i obrońcy Desabato. Obu sięgnęło zawieszenie za kartki z rozgrywek Copa Libertadores i meczów cwiercfinałowych przeciwko Internacionalowi. Ponadto zabraknie jeszcze napastnika Gastona Fernandeza i Hernana Rodrigo Lopeza.​
W dodatku przed rozpoczęciem sezonu w Argentyńskiej Aperturze Estudiantes wyraźnie się osłabiło o czym można przeczytac -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-apertura-2010-a-47208.html#post1761667
LDU do tego meczu przystąpi jedynie bez Ulisesa De La Cruza. Ponadto wszyscy są gotowi do meczu. Zarówno w dobrej formie fizycznej jak i psychicznej po wygranych w kolejnych meczach ligi ekwadorskiej.
Głownym czynnikiem, który też zdecydował o postawieniu na LDU jest to co napisał kacmon, czyli wysokośc blisko 3000 m.n.p.m.
Ponadto jak prześledziłem ostatnie lata i mecze Estudiantes na wysokościach to nie odnieśli oni żadnej wygranej! 0:1 z Bolivarem, 1:3 z Santa Fe w 2006r. W 2008r przegrali 0:1 z Cuencą i 0:2 z LDU Quito właśnie, a w roku 2009 porażka 0:1 z Deportivo Quito i remis 0:0 z Universitario Sucre. W 2010r udało im się zremisowac 0:0 z Bolivarem.
Skład Estudiantes w tym meczu ma wyglądac tak :​
César Taborda- Gabriel Mercado, Facundo Roncaglia, Federico Fernández, Germán Ré, Marcos Rojo; Enzo Pérez, Rodrigo Braña, Juan Sebastián Verón, Leandro Benítez; , Leandro González.
LDU QUITO
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu rewanż Superpucharu Ameryki Południowej i szczerze spodziewałem się wyższych kursów na Estudiantes. Chociaż to Argentyńczycy są według mnie faworytami rewanżu to kursy ok. 1.45 to lekka przesada. LDU zawiodło na własnym terenie... Super zagrali pierwsze 20 minut, ale później ich gra siadła. To Studenci byli bliżej zdobycia kolejnych bramek i LDU może się cieszyć z tego minimalnego zwycięstwa. Estu potrafiło zagrać dobrze przez 90 minut w Quito, więc teraz na swoim naturalnym terenie będzie dużo łatwiej. Jak zagrają tak jak w pierwszym meczu to powinni zdobyć trofeum. LDU rozczarowało mnie w Quito, a teraz jak odejmiemy im atut własnego, specyficznego terenu, to jakoś w nich nie wierzę. Kursy trochę za słabe, żeby to zagrać, ale w Bwin ciekawą opcją wydaje się zakład - Zwycięzca pucharu: Estudiantes (1.65). Kurs już trochę wyższy, a wynik pierwszego meczu wydaje się być dla nich korzystny. Przegrali tylko jedną bramką i do tego zdobyli gola na wyjeździe, więc tutaj wystarczy skromne 1:0.
Zapraszam do dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom