>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Regulamin i zasady konkursu QucikTip Betsafe.com

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Betsafe.com organizuje konkurs tylko dla naszych użytkowników!
Bardzo szybki i ciekawy konkurs, który polega na obstawieniu (1, x lub 2) proponowanych zdarzeń na wybranym kuponie.
Więcej informacji poniżej:
Witamy w pierwszym konkursie QucikTip Betsafe.com przygotowanym specjalnie dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Czas na pierwszy kupon! Walczycie o 200pln, które są w puli nagród! Zaczynamy!

Kilka ważnych informacji.

Nagrody:

1. Pula nagród: 200PLN - 1. miejsce: 100PLN; 2. miejsce: 60PLN; 3. miejsce: 40PLN
2. Jeśli kilku uczestników będzie miało ten sam wynik, to nagroda zostanie podzielona pomiędzy nich
3. Wygrana suma zostanie wypłacona na konto w Betsafe.com i podlega trzykrotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim. Każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o łącznym kursie minimalnym 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.25.

Zasady i warunki:

1. Udział w zabawie mogą wziąć jedynie osoby, które mają konto w Betsafe.com!
2. Udział mogą wziąć jedynie osoby powyżej 18 roku życia
3. Udział mogą wziąć jedynie czytelnicy użytkownicy forum.bukmacherskie.com
4. Można wypełnić kupon tylko raz
5. Propozycje należy wpisywać KONIECZNIE z adresu mailowego zarejestrowanego na Twoim koncie gracza w Betsafe.com. Inne zostaną odrzucone. Nie wpisujcie za to loginu na swoje konto, a jedynie imię lub pseudonim
6. Uczestników obowiązuje regulamin dotyczący korzystania z konta Betsafe (m.in. jedno konto na domostwo, adres IP, etc)
7. Kwota bonusu musi być wykorzystana w naszym Serwisie Bukmacherskim, nie może być przetransferowana do konta Kasyna, lub konta Pokera
8. Zwycięzcy zostana opublikowani na naszym blogu po zakończeniu meczów
A teraz, kiedy wszystko jest jasne:

Kliknij tutaj i wypełnij swój kupon QT!


Kupon zostanie zamknięty w sobotę, o godzinie 16.00!

Zapraszamy do udziału!

Nie masz konta w Betsafe?
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz i zgarnij 100PLN BONUSU od Hardcorowego Koksa!!
 
T 828

the_longer

Użytkownik
Nie rozumiałeś mnie. Wszelkie wygrane z niewłasnego depozytu można wypłacać tylko na konto bankowe przynajmniej tak było ostatnio.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Gdzie się sprawdza u tego buka jakie obstawiłem kupony?
Szukam, szukam i nie mogę zlokalizować jest tylko za jaką kwotę obstawiłem.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
na meila masz przesłany kupon z typami
Nie o to mi chodziło.
2 razy zająłem 2 miejsce w konkursie i chce tą kasę obrócić.
Na stronie betsafe.com po prawej mam kupon do wybierania zakładów i obstawiania, dalej jest &quot;otwarte zakłady&quot; i tam jak kupon nie jest jeszcze rozliczony to są zawarte zakłady które obstawiłem.
Jak kupon jest rozliczony to znika i nie mogę go znaleźć.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Ale numer nie zauważyłem na małym laptopie małego napisu Historia zakładów.
Chyba sobie kupie okulary, albo większego kompa.
 
Do góry Bottom