>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Regulamin - żużel

S 0

socjopata7

Użytkownik
witam,
mam pytanie odnośnie rozstrzygania kuponów za GP na żużlu.
według regulaminu sts(24str.) art. 13.17 żużel: rozstrzygająca jest dekoracja na podium.
I tyle na temat GP. A co ze zdarzeniami h2h? Przykład:
Gollob 9pkt. (przegrana w 1/2 finału)
Hampel 9pkt. (również przegrana w 1/2 finału)

Kupon STS KTO LEPSZY:
Gollob - Hampel 1
I jak teraz to rozliczą?
Czytałem posty z 2008 r. i użytkownicy pisali, że w takim wypadku patrzą na...numer startowy(niższy wygrywa). Inny post mówił o tym, że wygrywa ten kto w biegu bezpośrednim był lepszy(tak jest zazwyczaj u buków internetowych). Nie jest to w żaden sposób zaznaczone w regulaminie.
Poza tym, od 2008 r. mogło dużo się zmienić, stąd moje pytanie ;-)
Remis i obniżenie kursu w kuponie dla tego zdarzenia do 1,00 zapewne w grę nie wchodzi :)
Macie doświadczenia? Jesteście w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak sama nazwa wskazuje &#39;kto lepszy&#39; , patrzą na końcową oficjalną tabelę, ostatnio był przypadek Lindgrena z Andersenem, obaj równa ilość punktów ale Andersen był wyżej (bodajże więcej wyższych miejsc w biegach czy zwycięstw)
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
jak sama nazwa wskazuje &#39;kto lepszy&#39; , patrzą na końcową oficjalną tabelę, ostatnio był przypadek Lindgrena z Andersenem, obaj równa ilość punktów ale Andersen był wyżej (bodajże więcej wyższych miejsc w biegach czy zwycięstw)
Dzięki za odpowiedź.
i właśnie o to mi chodzi, że w regulaminie powinno być zaznaczone ,,więcej wyższych miejsc w biegach czy zwycięstw&#39;&#39;.
A tam klapa.
pozdrawiam
edit. sprawdziłem wyniki ostatniego SEC. Zestawiono Frediego na wyższym miejscu ze względu na dwie trójki. Mam nadzieję, że STS identycznie rozlicza.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
ta większa liczba zwycięstw jest tylko w betsafe/betsson. w reszcie buków raczej będzie zwrot chyba że to był zakład 3-drogowy
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;rozstrzygająca jest dekoracja na podium&quot; sugerują się oficjalnym wynikiem a taki zapis ,,więcej wyższych miejsc w biegach czy zwycięstw&#39;&#39; na pewno w regulaminie GP jest ????
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Panowie a STS jak rozlicza pkt zawodnika ile musi wziąć udział biegów by rozliczyli ?.postawilem Zawodnika X +11.5 a brał udział w 4 biegach
 
Do góry Bottom