>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
zamora 0

zamora

Użytkownik
hehe w adresie masz wpisac swój adres zamiekszania ???? by mogli przelac tobie pieniądze ????
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Zyga ja już od nich kase wypłacałem i mówie co ja wpisywałem w nazwie banku wpisałem PKO BP SA 0/3 Wrocław, czyli wpsiujesz nazwe wraz z okregiem, tzn wejdz na swoje konto w banku i zobacz czy masz z okregiem nazwe czy bez.

a w polu adres wpisałem swój adres zamieszkania nie banku i kasa jest normalnie po paru dniach.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jezeli robie przelew z konta przy okienku to rowniez tak mam to wypelnic i czy dalej to jest aktualne?


 
komarr 4

komarr

Forum VIP
a jak wpisalem podczas rejestracji tak:

11 go Listopada 22 m 4

A wpisze na karteczce

11-go Listopada 22/4

To bedzie poprawnie? ???? Napisalem &quot;m 4&quot; bo nie moglem tego &quot;/&quot; znaku uzyc. Co wy na to?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Na pewno bedzie ;-)
Nie wiem co to za &#39;przepis&#39; ze nie wolno w adresie tego znaku uzywac ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Chcialbym jeszcze zapytac jezeli jutro dokonam przelewu i zeskanuje &quot;potwierdzenie&quot; przelewu i wysle to emailem w zalaczniku do supportu to czy szybciej beda pieniadze dodane do mojego konta?

Dzieki z gory za opdowiedz jak ktos wie ????
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Chcialbym jeszcze zapytac jezeli jutro dokonam przelewu i zeskanuje &quot;potwierdzenie&quot; przelewu i wysle to emailem w zalaczniku do supportu to czy szybciej beda pieniadze dodane do mojego konta?

Dzieki z gory za opdowiedz jak ktos wie ????
Expekt nie uznaje przesylania skanu wplaty jako przedwpłatę, kiedys juz z nimi na ten temat rozmawialem pozdr ????
 
T 0

tommy-1984

Użytkownik
Witam! Mam dwa pytania odnośnie Expekta. Wczoraj wysłałem pieniądze poprzez przelew bankowy kiedy będą one do dyspozycji? Oraz co oznaczają te plusy za kursami? np.
13:05 Federer Roger - Ferrer David ATP Tour Hamburg (C) 1.13 5.50 +1 Co oznacza te +1?
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
kasa w przeciagu 7 dni mi doszla, a +1 oznacza inne zdarzenie do obstawienia zwiazane z tym meczem. Chyba trzeba bylo w innym temacie napisac
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
mim tam kasa na drugi dzień doszła (rano było polecenie przelewu w banku stacjonarnym, a nazajutrz wieczorem kaska w depozycie)
 
K 0

kozinh

Użytkownik
expekt
Witam mam pytanie czy nr id (który mam wpisać przy wpłacie kasy) to jest ten nr co pisze obok użytkonika w nawiasie; nad depozytem?? czy to dostane mailem jakiś inny? odp ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
co oznaczają te plusy za kursami? np.
13:05 Federer Roger - Ferrer David ATP Tour Hamburg (C) 1.13 5.50 +1 Co oznacza te +1?
Oznaczaja, ze oprocz tego glownego zakladu, czyli na wygrana ktoregos z zawodnikow/druzyn, jest jeszcze jeden zakład(+2- dwa zaklady itd), np na wygrane w setach, czy ilosc gemow. Klikasz na ten plusik i sie wyswietla wszystko pieknie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A ja mam takie male pytanko...

Zazwyczaj grałem w sts u siebie w miescie!
Teraz zastanawam sie czy nie przenies sie na cos internetowego

no i mysle wlasnie nad tym expertem
Tylko jedno chcialbym sie dowiedziec

W sts przy kursie 1,50
i stawce 10 zł mam 13,5 zł wygranej

oni cos pobieraja dla siebie na pewno

a jak jest z Expertem ?
W Expekt masz do wygrania 15Zł ;) Nie pobierają podatku ani nic innego ;) Jak w więszości bukmacherów interneyowcyh.
 
masa 0

masa

Użytkownik
No to teraz juz pytanko zwiazane z wplata pieniedzy!
Chce zrobic przelew bankowy ale znam nazwe odbiory
ale nie znam ulicy miasta kodu ?

sa one potrzebne ?
Ja jak przelewałem z banku BZ WBK to wpisalem kreski (-) i było dobrze normalnie przelew poszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom