>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
W 0

witex

Użytkownik
Hej czy mozna zarejestrowac sie w Expekt na kogoś pelnoletniego z rodziny i czy w takim wypadku moge pobierac wygrane na moje konto bankowe na moje imie czy musze na to samo imie i nazwisko co w Expekt
z gory dzieki za odp
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hej czy mozna zarejestrowac sie w Expekt na kogoś pelnoletniego z rodziny i czy w takim wypadku moge pobierac wygrane na moje konto bankowe na moje imie czy musze na to samo imie i nazwisko co w Expekt
z gory dzieki za odp
Na to samo imię i nazwisko musisz....
 
W 0

witex

Użytkownik
aha a czy w tej sytuacji gdy kasa bedzie przychodzila na konto kogos pelnoletniego z mojej rodziny to czy beda chcieli skanu dowodu
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Człowieku nie sraj postami na prawo i lewo tylko zaglądnij do już założonych wcześniej tematów. Znalazłbyś tam odpowiedzi na wszystkie do tej pory zadane pytania, oszczędziłbyś irytacji zaglądającym i wszystkim by się milej forum przeglądało...
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
DZIEN DOBRY
ZAJREJESTROWALEM SIE W EXPEKT
DZISIAJ NA POCZCIE PRZELALEM PIENIADZE... NA IMIE I NAZWISKO WSZYSTKO PRAWIDŁOWO ALE MAM PYTANIE JEŹELI NP. NR. KTÓRY PRZYZNAJE EXPEKT.COM DO KONTA ZOSTAL ŹLE PRZEPISANY A PIENIAZKI POSZLY TO CO TERAZ??
 
I 0

ilu

Użytkownik
Mam pytanie czy do expekta mozna wplacac karta? JEsli juz wplace karta to jak pozniej moge wyplacic kase? Moge zazadac wyplaty na moje konto bankowe? Dodam tylko ze karta jak i konto bankowe jest z jednego banku i na moje nazwisko.
P.S. Podczas rejestracji nie moglem uzywac polskich znakow, i w imieniu zamiast Ł jest L czy moze to jakos przeszkadzac podczas wyplaty?
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Najlepiej jak byś napisał do supportu bo to na prawdę długo już trwa,tydzień czasu jeszcze nigdy nie czekałem,a na pewno wszystko dobrze wypełniłeś,zresztą w jaki sposób wpłacałeś??
 
A 0

arpo

Użytkownik
Najlepiej jak byś napisał do supportu bo to na prawdę długo już trwa,tydzień czasu jeszcze nigdy nie czekałem,a na pewno wszystko dobrze wypełniłeś,zresztą w jaki sposób wpłacałeś??
Numer konta - ok
Nazwa odbiorcy - ok
Nazwa zleceniowadcy - ok
tytul i nr gracza - ok

na moje oko nie ma zadnego bledu a sprawdzalem wiele razy ten przelew ;|

wiec czemu? :|

Wyslalem tak jak support expektu chcial skan dowodu i sprawdzaja ten dowod wplaty prawie 2 godziny :|
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Mam pytanie czy do expekta mozna wplacac karta? JEsli juz wplace karta to jak pozniej moge wyplacic kase? Moge zazadac wyplaty na moje konto bankowe? Dodam tylko ze karta jak i konto bankowe jest z jednego banku i na moje nazwisko.
P.S. Podczas rejestracji nie moglem uzywac polskich znakow, i w imieniu zamiast Ł jest L czy moze to jakos przeszkadzac podczas wyplaty?
Witam
Za pomocą karty można wpłacać, a później wypłacać kwotę na kartę lub poprzez przelew. Nie ma z tym żadnych problemów
Polskie litery nie powinny przeszkadzać


Wplacilem w poniedzialek i do tego czasu nie ma pieniedzy na koncie
W takim przypadku należy pisać do supportu. Jeżeli robił pan przelew w banku i wpisał pan poprawne dane to pieniądze powinny już być na koncie gracza. Jeżeli natomiast robił pan przelew na poczcie to wówczas należy uzbroić się w cierpliwość.
 
I 0

ilu

Użytkownik
Czy dlugo sie czeka na depozyt karta? Wplacilem z konta kasy mi ubylo a na stronie od 10min pisze &quot;Proszę czekaj, Twój depozyt jest realizowany…&quot; zawsze jak wplacalem do innych bukow nie trwalo to dluzej niz 30s :]
 
A 0

arpo

Użytkownik
W takim przypadku należy pisać do supportu. Jeżeli robił pan przelew w banku i wpisał pan poprawne dane to pieniądze powinny już być na koncie gracza. Jeżeli natomiast robił pan przelew na poczcie to wówczas należy uzbroić się w cierpliwość.
kredyt: 0.00 PLN &lt;--- stan z godziny 14:06 z dzisiaj

Napisalem wyslalem skan dowodu wplaty i i i nic od 4 godzin. Pieniadze nie wysylalem na poczcie, wysylalem w punkcie przyjmowania oplat a w innym buku przelew doszedl w ciagu 3 dni z tego punktu przyjmowania oplat :|

PS. Czuje sie olany przez support od 9:07 zadnego znaku zycia :|
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czy dlugo sie czeka na depozyt karta? Wplacilem z konta kasy mi ubylo a na stronie od 10min pisze &quot;Proszę czekaj, Twój depozyt jest realizowany…&quot; zawsze jak wplacalem do innych bukow nie trwalo to dluzej niz 30s
Witam
W expekt realizacja wpłaty trwa ok 10 sekund, maksymalnie 30 sekund. Jeżeli taki napis jest dłużej jak minutę wówczas problem leży po stronie użytkownika np. błąd w przeglądarce lub rozłączony internet. Najlepiej jeżeli kasę Ci pobrano z konto to zalogować się ponownie na stronie Expekt. Pieniądze powinny być.

@arpo

Być może twój e-mail nie doszedł do supportu. Najlepiej wysłać z gmail. Jeżeli by kasa doszła na konto bankowe Expekt to dawno by zaksięgowali na twoim koncie gracza. Na twoim miejscu wybrałbym się do miejsca gdzie zrobiłeś przelew i u nich wyjaśniał problem.
 
A 0

arpo

Użytkownik
Być może twój e-mail nie doszedł do supportu. Najlepiej wysłać z gmail. Jeżeli by kasa doszła na konto bankowe Expekt to dawno by zaksięgowali na twoim koncie gracza. Na twoim miejscu wybrałbym się do miejsca gdzie zrobiłeś przelew i u nich wyjaśniał problem.
Korzystam z gmail. Wyslalem maila pare razy :|

kredyt: 0.00 PLN &lt;--- 18:43 i tez 21:33

Nie podoba mi sie ze expekt nie napisal jednego zdania ze nie doszedl przelew ani nic takiego czekam jak glupi i patrze sie jak nic nie przychodzi :| czy dla supportu expektu tak ciezko sprawdzicz czy kasa jest na koncie?

Na twoim miejscu wybrałbym się do miejsca gdzie zrobiłeś przelew i u nich wyjaśniał problem.
Byłem, zrobilem awanture, okazalo sie ze trzem osobom z 30 nie doszedl przelew.

PS1. Doszedl przelew we wtorek okolo 11:40
PS2. Czuje sie olany przez support expektu, za nie odpisywanie na moje maile, a moze juz jestem na ich black liscie ;] i kasuja moje maila automatycznie :|

------------

PS3. Zmienilem dostarczyciele pieniedzy i jest elegancko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom