>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
D 0

dauser21

Użytkownik
jesli np. teraz sie zapisał ktoś do expekt i niema jeszcze ukączonych 18 lat a obstawiał już kilka meczy i wygrał 700zł, ale za 4miesiące ma Osiemnastkę i czy teraz lub wtedy nie bedzie miał problemów z wypłaceniem tych srodków ??
 
zlotysenat 4

zlotysenat

Użytkownik
Ja mam takie pytanko !
Jezeli wplace sobie minimalna kwote karta (bez bonusu) i powiedzmy wygram troche kasy to czy w dowolnym momencie bede mogl wyjac te pieniadze czy tą kwote poczatkowa musze ograc kilkakrotnie jak to jest w przypadku bonusow ?
 
treter 0

treter

Użytkownik
mam pytanie wysłałem kase na EXPEKT poprzez blankiet pocztowy i w swoim adresie napisałem 7/419 czyli tak jak mam zapisane na koncie w Expekt... czy to oznacza, że mi kasy nie zabukują bo użyłem znaku &quot; / &quot; ?
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Witam! Mam takie pytanie dałem ze w meczu Besiktas - Porto Quaresma strzeli bramke a dokładnie: Czy Quaresma strzeli gola w regularnym czasie gry? Jak wiecie strzelił w 92 minucie, czy zakład będzie wygrany?? Pozdrawiam!
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Szewi
Tak, wszystko ok wypełniłeś.
zlotysenat
Nie masz się o co martwić. Jak nie korzystasz z promocji to wystarczy obrócić 50% kwoty wpłaconej po dowolnym kursie i można ją wypłacać
Pozdrawiam
 
M 0

mateuszs.o.s

Użytkownik
Kolejna wpłata w expekt
Witam mam pytanie odnośnie kolejnej wpłaty a dotyczy one nastepującego problemu otóż po uzyskaniu obrotu około 600 zł (z wymaganego 900zł) straciłem pieniądze i teraz dwa pytanka:
-po pierwsze czy po wpłacie np.kolejnych 400zł bede musiał dokończać ten obrót
-oraz drugie czy po wpłacie kolejnych środków jestem zobowiązany do uzyskania jakiegoś konkretnego obrotu po wymaganym kursi czy tez może bede mógł wypłacić te pieniądze wjakimkolwiek momencie
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Padło już to pytanie ale ponawiam bo trochę czasu minęło
Czy jak wpłaciłem kasę na poczcie i wyślę potwierdzenie przelewu to kasa zostanie dodana do mojego konta?
W większości bukmacherów internetowych tak jest...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Padło już to pytanie ale ponawiam bo trochę czasu minęło
Czy jak wpłaciłem kasę na poczcie i wyślę potwierdzenie przelewu to kasa zostanie dodana do mojego konta?
W większości bukmacherów internetowych tak jest...
Chyba tylko w Bet-at-home tak jest. Nie znam bukmachera, który takim sposobem przyśpiesza wpłaty.
 
B 0

binas

Użytkownik
A ja mam takie pytanie ,jezeli konto w expekt jest na mnie a konto internetowe na zone czy moge wyplacic wygrana na te konto ? i czy musze przy wpłacie wpisywac gdzies swift ??
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam
W regulaminie jest napisane, że można tylko wypłacać na konto osoby zarejestrowanej w Expekt.
Kod swift nie wpisuje się przy wpłacie na Expekt.
 
77pawel77 0

77pawel77

Użytkownik
Witam! Przy przelewie pięniędzy na konto w expekt jest pole &quot;adres&quot;. Co należy tam wpisać ? Proszę o szybką odpowiedź i dziękuję!
 
zylynho 0

zylynho

Użytkownik
Witam,

Czy prawdą jest, że wypełniając druk na poczcie nie wolno wstawiać znaku &quot;/&quot;?

Wczoraj wysłałem pieniądze na poczcie. Adres wpisałem następująco:

ul. Przykładowa 9/48

Czy to błąd, być może poważny?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nie, raczej nic się nie stanie. Z tego co pamiętam to tylko podczas rejestracji w expekt nie wpisuje się &#39;/&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom