>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
zylynho 0

zylynho

Użytkownik
Tak, tak. Tam nie można wpisywac znaku &quot;/&quot;. Wpisuje się:
ul. Przykładowa 9 m 48, a przynajmniej ja tak wpisałem.

Ale chodziło mi o polecenie przelewu, czy tam nie jest zabronione.. Bo szczerze mówiąc, to już mi się troche pomieszało w glowie ;-)
 
D 0

dando

Użytkownik
Jeżeli chcę przelać pieniadze przez poczte na konto expekt, ale to konto na expekt ma inne dane niż podam na blankiecie, to moge tak ??
 
kiboll 0

kiboll

Użytkownik
mam pytanie

jesli, w piatek wplacilem depozyt 40 zl, odrazu wyslalem maila w sprawie bonusu, przez caly weekend gralem, w niedziele wyplacilem 70 zl (w tym momencie zostalo mi na koncie jakis 30) gralem dalej i w tej chwili mam 80 zl, bonusu jeszcze nie otrzymalem. Czy przez to ze zrobilem ta wypłate w niedziele nie otrzymam tego bonusu ?


sorry, pomylilem tematy, prosze o przeniesienie mojgo posta.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Mozesz go nie otrzymać. Najpierw musisz obrócić trzykrotnie depozytem + bonusem i dopiero wypłacać. A ty po prostu zagrałeś depozytem i wypłaciłeś. Więc wg mnie już się nie zaliczasz do bonusa.
 
D 0

dando

Użytkownik
Mam jeszcze jedno laickie pytanie, sory ale pierwszy raz wpłacam przez poczte i nie chce sie machnać ???? Na blankieciku mam przekreślić W czy P ??
 
S 0

serek717

Użytkownik
Mam pytanie, mam internetowe konto w mbanku i konto na expekt i chce wypłacić z expekt kase co mam wpisać w polu adres? Adres banku czy adres prywatny, i czy aby uniknąc prowizji musze wpisac PL przed numerem konta.
P.S. Jeśli mam wpisać adres banku to mam wpisać adres oddziału czy głównego przedstawicielstwa.
Z góry dzięki za inf
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
MAM PYTANIE czy jeżeli wpłace pieniądze przez pocztę to czy mogę WYPŁACIC pieniądze przez bank wpisując te dane na stronie expekt.com
i drugie pytanie,skoro expekt ma konto w banku pekao sa to czy trzeba wpisywac pl przed numerem konta ?
 
M 0

marxon

Użytkownik
dzien dobry mam taki problemik gdy wplacalem kase przez bank pekaosa na nr konta 32 1240............... wyskoczyl wlasciciel expekt.com limited client account a mialo byc expekt.com ltd i czy dobrze bedzie ??
 
S 0

successor

Użytkownik
Chcę wpłacic pieniądze do expekta zaa pomocą przelewu na poczcie ( nie z mojego konta z banku tylko normalnie przelewem na poczcie ) i nie wiem na jakie konto ?

1 ( tak wpłaciłem kiedyś ) na konto : 92106000760000321000091844
2. Ale teraz patrzę : expekt - depozyt - konta bankowe : i pojawia się :

32124059181111000049139840

Bank Pekao SA

Na które konto mam wpłacić to pierwsze czy drugie ?
 
D 0

dawm

Użytkownik
Nie wiem czy w dobrym temacie pisze... mam nadzieje ze tak.
Chodzi o to, ze w regulaminie expektu jest napisane, ze:
&quot;- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.&quot;
Chodzi o to, ze korzystam z internetu z jakiejś tam większej spółdzielni telekomunikacyjnej która ma jeden nr IP dla wszystkich członków...Po wpisaniu tego IP w pokazuje firmę telekomunikacyjna w Warszawie która to firma najprawdopodobniej przydzieliła ten IP &quot;mojej&quot; spółdzielni i w związku z tym mam pytanie czy ten fakt może mieć jakieś znaczenie w sytuacji kontynuwania gry w expekcie i ewentualnej póżniejszej wypłacie pieniędzy??? Dodam ze rejestrując się byłem przekonany w 100% że mam indywidualny nr IP...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Wyślesz im skany i powinno być ok. Ja nie miałem większych problemów z tym choć wcześniej już było konto na inną osobę z tego samego adresu i IP.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Do tych co wpłacają przez poczte :
Opłata = 2,50 zł
czas oczekiwania= 3 dni [wliczając dzień wpłaty ]
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ja niedawno wypłacałem z expekt po skorzystaniu z bonusa i jestem w sieci która ma jeden stały wspólny adres IP. Nie miałem żadnego problemu z wypłatą.
Może miałem farta i nikt w mojej sieci nie ma tam swojego konta. Ale raczej jak naprawdę nie będziesz kombinował z dwoma kontami - które można bardzo łatwo wyszukać za pomocą nowoczesnych systemów bazodanowych - podobieństwa w obstawianych typach, stawkach, godzinach logowania, identykatory przeglądarki/sesji itd. - takie rzeczy można bardzo szybko wyłapać. I do tego nawet nie trzeba takiego samego adresu IP aby to odnależć. Zaś się dzieci neo dziwią, że expekt się łatwo połapał w ich przekrętach.
Śmiało bierz bonus, ale lepiej najpierw napisz do supportu, aby później nie było jakiegoś zonka. Oni bardzo szybko odpisują - nawet w weekend.
 
full-attack 0

full-attack

Użytkownik
NIE WPŁACAJCIE NA POCZCIE!!!
Expekt ma konto w PEKAO i tam można wpłacić za darmo!!! A przelew idzie 1-2 dni!!! Ja tak zawsze robię.
Tylko nie mylcie banku PEKAO z P.K.O!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom