>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
ale mój brat nie może korzystać z konta, jeżeli jest ono nieusunięte, jeżeli ja korzystam ze swojego na tym samym komputerze ? czy po prostu musimy zmieniać ID aby korzystać każdy ze swojego konta ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
ale mój brat nie może korzystać z konta, jeżeli jest ono nieusunięte, jeżeli ja korzystam ze swojego na tym samym komputerze ? czy po prostu musimy zmieniać ID aby korzystać każdy ze swojego konta ?
Miałem taką samą sytuację kiedyś, z tym, że nie pamiętam jak to już było do końca. Więc napisz najlepiej do supportu a oni Ci odpowiedzą na pewno.

pozdrawiam ;)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
NIE WPŁACAJCIE NA POCZCIE!!!
Expekt ma konto w PEKAO i tam można wpłacić za darmo!!! A przelew idzie 1-2 dni!!! Ja tak zawsze robię.

Tylko nie mylcie banku PEKAO z P.K.O!
Jak ktoś nie ma blisko banku, to ja polecam pocztę Inpost :spokodfhgfh:. U mnie jest ona w Biedronce ???? A jakby był ktoś zainteresowany to tu może sobie sprawdzić czy jest koło niego jakiś ich punkt http://www.inpost.pl/?id=197 . Ja wpłaciłem w Poniedziałek a w Środę rano pieniążki miałem już na koncie (Expekt). Przelew kosztuje 2zł, a to chyba nie tak dużo jak ktoś ma blisko pocztę.
 
P 0

pavlakko

Użytkownik
witam!
wygralem w pokera dosyc sporą sumę, i teraz chcialbym jej wiekszosc przelac sobie na konto w banku millenium, tylko ze sa 2 sprzeczne informacje tutaj na forum:
-w tutorialu jest, ze w polu Adres nalezy wpisac adres placówki, natomiast strona dalej, ze swój adres. w takim razie jak to jest?
nazwa banku:
-Bank Millenium
adres:
- ?
kraj:
-Polska
nr konta:
-norma, z PL przed czy bez PL (takie zdanie tez juz ktos mial)
kod SWIFT
-BIGBPLPW (jest dla banku a nie dla placówki, tak? tez do konca nie wiem, chyba dla banku ???? )
suma:
-wiadomo
Proszę o pomoc
 
michau 84

michau

Forum VIP
witam!
wygralem w pokera dosyc sporą sumę, i teraz chcialbym jej wiekszosc przelac sobie na konto w banku millenium, tylko ze sa 2 sprzeczne informacje tutaj na forum:
-w tutorialu jest, ze w polu Adres nalezy wpisac adres placówki, natomiast strona dalej, ze swój adres. w takim razie jak to jest?

nazwa banku:
-Bank Millenium

adres:
- adres banku

kraj:
-Polska

nr konta:
-numer Twojego konta z PL z przodu /iban/

kod SWIFT
-BIGBPLPW (jest dla banku a nie dla placówki, tak? tez do konca nie wiem, chyba dla banku ???? )

suma:
-wiadomo

Proszę o pomoc
....znaki....
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
Witam wszystkich. Podczas rejestracji wyskakiwały mi błędy w nazwisku i ulicy, musiałem z &quot;ń&quot; zrobić &quot;n&quot; a z &quot;ś&quot; s i wtedy było ok. Czy podczas wypłaty nie będzie problemów z wypłatą?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam wszystkich. Podczas rejestracji wyskakiwały mi błędy w nazwisku i ulicy, musiałem z &quot;ń&quot; zrobić &quot;n&quot; a z &quot;ś&quot; s i wtedy było ok. Czy podczas wypłaty nie będzie problemów z wypłatą?
Nie będzie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
wpłaciłem 150zł do expekt
żeby otrzymać bonus muszę wysłać skan dowodu
czy może być zdjęcie zamiast skanu?
Jeśli zrobisz zdjęcie wyraźne dowodu z obu stron to też może być. A tamte posty usunąłem bo koledzy nie rozumieli o co chodzi...
 
M 0

mario555

Użytkownik
witam , chciałbym zacząc gre w Expekt.com , ale mam kilka pytań :
-czy rejestracja jest darmowa
-jaka jest minimalna wpłata do depozytu
-jak sprawa wygląda z obstawianiem , chodzi o to czy np.teraz moge obstawić mecze które odbeda sie za 3 ,4 dni wraz z meczami ktore odbedą sie np. jutro , bo jak patrzyłem na stronce to sa dostepne tylko mecze jutrzejsze na olimpiadzie do obstawienia (czy pozalogowaniu jest wiecej zakladów dostepnych??) z gory dziekuje za odpowiedzi
 
michau 84

michau

Forum VIP
Rejestracja darmowa
Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 40zł (przelewem i Moneybookers) i 20zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: 10zł
Możesz obstawić nawet kto wygra Olimpiadę 2020, byleby już wystawili kursy, a z tym różnie bywa - raz wcześniej raz później się pojawiają.
 
M 0

mario555

Użytkownik
a czy jak sie zarejestruję i zaloguje to czy jest dostępnych wiecej zdarzeń niz bez logowania , bo jak dotąd niewidziałem zdarzen na kilka dni do przodu
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a czy jak sie zarejestruję i zaloguje to czy jest dostępnych wiecej zdarzeń niz bez logowania , bo jak dotąd niewidziałem zdarzen na kilka dni do przodu
Nie ma różnicy czy jesteś zarejestrowany/zalogowany czy nie.
Ale tam masz do rozwinięcia co nieco. Jest oferta na niektóre rzeczy do 18.08 nawet.
Tutaj masz screen gdzie rozwinąć jeśli tego nie zauważyłeś:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom