>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

RIZIN FF!

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA


Kompletna rozpiska obu gal Rizin FF:

Dzień 1 (29 grudnia)

Walka wieczoru:
Shinya Aoki vs. Kazushi Sakuraba

Turniej wagi ciężkiej – pierwsza runda:
Vadim Nemkov vs. Goran Reljic
Satoshi Ishii vs. Jiri Prochazka
Teodoras Aukstuolis vs. Bruno Cappelozza
Muhammed Lawal vs. Brett McDermott
Valentin Moldavsky vs. Yuta Uchida (walka rezerwowa)

Pozostałe:
DJ Taiki vs. Hiroyuki Takaya
Hideo Tokoro vs. Kizaemon Saiga
A.J. Matthews vs. Anatoly Tokov
Kazuyuki Miyata vs HINATA
Akiyo Nishiura vs. HIROYA
Felipe Efrain vs. Yuki Motoya
Kiril Sidelnikov vs. Carlos Toyota
Tsuyoshi Kosaka vs. James Thompson

Dzień 2 (31 stycznia)

Walka wieczoru:
Fedor Emelianenko vs. Jaideep Singh

Finał turnieju wagi ciężkiej:
TBA vs. TBA

Pozostałe:
Kron Gracie vs Asen Yamamoto
Jerome Le Banner vs Baruto
Andy Souwer vs Yuichiro Nagashima
Akebono vs Bob Sapp
Gabi Garcia vs Lei’d Tapa
Soo Chul Kim vs Maike Linhares
TAKERU vs Yang Ming
Ken Hasegawa vs. Brennan Ward
Kaido Hoovelson vs. TBA

Półfinały turnieju wagi ciężkiej:
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

Rena Kubota vs. Jleana Valentino​


-------------------------------------------------------------------

Już za kilka dni gala Rizin. Mam nadzieję, że w końcu po PRIDE uda się w Japonii na dłużej stworzyć dużą dobrą galę, ponieważ potrzebna jest alternatywa dla amerykańskich organizacji. Wiadomo, że niektóre zestawienia wyglądają śmiesznie np. Thompson kontra wracający po 10 latach, 45 letni Kosaka, albo rywal dla Aokiego w walce wieczoru. Jednak turniej zapowiada się ciekawie. Kilka poważnych nazwisk jak: Reljic, Ishii, Lawal czy Prochazka. No a w II sylwestrowej gali to wiadomo - wielki powrót &quot;Ostatniego Cesarza&quot;. Kursy na razie wystawił Bah. Na Fedora 1.03 dla jego rywala 9.00.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Panowie co myslicie o Singh po 7.55? Rusek lata nie walczyl. wyglada na dziada. wylapie przypadkowo i pojdzie spac.
Jak nie masz co robic z pieniedzmi, to wyslij na jakis dom dziecka.
Singh to koles, ktory w mma mial 2 walki na jakis indianskich fight nightach. Pokonal typa, ktory groznie wyglada z rekordem 0-2 i jakiegos samuraja 44 letniego z bilansem 6-7. Fedor to klasa sama w sobie, mimo ze troche nie walczyl, to przewyzsza tych przeciwnikow (a i samego Jaideepa) o 2 glowy i tulow. Fedor podobno byl ciagle w treningu, teraz na sparingach w formie. Juz predzej uwierze, ze Fedor wygra przed czasem niz Singh w ogole. Wiadomo, ze Car przyjezdza po wyplate, ale przydaloby sie jeszcze pare walk, a do tego fajnie byloby wygrac. Walka kompletnie nie do obstawiania. Tym bardziej na tamtego Indianina.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Jak nie masz co robic z pieniedzmi, to wyslij na jakis dom dziecka.

Singh to koles, ktory w mma mial 2 walki na jakis indianskich fight nightach.
Tylko jedna była w Indiach, druga była w Japonii. Jednak nie ma co oszukiwać że jest słaby. w K-1 dostał spore bęcki, w graplingu to samo, ale naszło mnie na przemyślenia. ???? Singh jest mega popularny w Indiach a jak wiadomo to jest mega rynek dla $ (patrz Indian Super League), wiecie jak by się sprzedał rewanż? Do tego taki kontrowersyjny pogląg, ale Fedor w Pride całą karierę na koksie i wygrywał, poszedł do Strikeforce gdzie były testy i wszystko przegrywał. Jednak z drugiej strony Fedor to klasa sama w sobie i powinien wygrać, ale ja bym sobie to odpuścił i ładował do taśmy Shinya Aoki ✅ Shinya Aoki pokonał Kazushiego Sakurabę przez TKO (uderzenia w parterze) 5:56, Runda 1 nawet jak by był po 1.05 bo to jest prawdziwy pewniaczek.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Vadim Nemkov vs. Goran Reljic⛔ Vadim Nemkov pokonał Gorana Reljica przez TKO (prawy + G&amp;P) 2:39, Runda 1
Typ: 2 @2.30 SportBet
Jak dla mnie Goran to wygra, dajcie spokój aż takim leszczem nie jest. Tym bardziej że jego rywal to niby ma 3 a tak naprawdę 4 walki wygrane. Oczywiście jak każdy Rosjanin to wszystko w I rundzie i przez KO. Ale poziom jego rywali jest zbędny cała trójka to leszcze i ostatnio Joaquim Ferreira, który to zalicza już zjazd w dół. Nie ma opcji jak Goran przeczeka I rundę to Rusek się spompuje i Goran go dojedzie w dalszych rundach.
 
V 12

varg2

Użytkownik
A ja rzuciłem piątaka na Jaideepa. To nie majątek, a wszystko się może zdarzyć. Singh jest o wiele młodszy, wyższy, całkiem ruchliwy, w K-1 walczył z kilkoma dobrymi zawodnikami (Teixeira, Saki). Co prawda akurat z nimi przegrał ???? ale jakieś tam doświadczenie kickbokserskie ma. Styl Fedora to nawalanka od pierwszego gongu, a Singh po dobrej bombie tańczy rumbę w ringu. W walce np. z Danielem Samem, który bije i kopie bardzo mocno, przyjął sporo na łeb, był liczony chyba ze dwa razy ale nie doszło do nokautu. Myślę, że Fedor nie ma już tyle pary w łapie co przykładowy Daniel Sam. Moim zdaniem walka zakończy się pewnie przed czasem, prawdopodobnie Fedor go podda, ale nie jest wykluczone że hindusowi siądzie jakaś bomba lub kolano i będzie po Fjodorze. Niestety na unibecie można postawić tylko na wygraną, a po kursie 1.05 na ruska nie ma co stawiać. Więc poleci pare groszy na tego większego.
symbolicznie za piątaka Jaideep Singh 8.50 ónibet
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
G.Garcia ✅ + King Mo ✅ + Souwer ✅ = 1.93 ✅✅✅ 8/10

Bardzo mocny tripelek na sylwestrowy Rizin. Zaczynając od walki pań no to tutaj raczej niespodzianki nie będzie, Gabi Garcia mierzy się ze znaną z występów w wrestlingu Lei&#39;D Tapą. Brazylijka mocno przygotowywała się do debiutu w MMA, jako że wrestling nie ma wiele wspólnego z prawdziwą walką to Garcia spokojnie wyciągnie jakieś poddanie. King Mo mierzy się z Litwinem Aukstolisem. Raczej tutaj też nie powinno być niespodzianki, gdyż Litwin nigdy nie mierzył się z kimś pokroju Lawala, Mo od początku był faworytem tego turnieju i dalej się tego trzymam. Ostatnia walka jest najmniej pewną, zobaczymy w niej czterokrotnego zwycięzce K-1 Max Andy&#39;ego Souwera z Japończykiem Nagashimą. Dla Holendra to debiut w MMA, Nagashima zaś w tej formule nie walczył od 10 lat, ale to człowiek orkiestra, występował w kickboxingu czy wrestlingu. Moim zdaniem tutaj również będzie różnica poziomu na korzyść Souwera, Andy jest mega ciężki do znokautowania a Nagashima żeby to wygrać musiałby uśpić swojego rywala.

Aerts = 1.80 ⛔ 4/10

Gdyby nie to że Aerts wskoczył do tego pojedynku dosłownie przed chwilą, bo nie było go nawet na ważeniu to grałbym to grubo. No moim zdaniem jednak K-1 &gt; sumo, nawet mimo 45 lat Aerts nie da się pokonać sumicie, o ile nie dojdzie do jakiejś kontuzji. Z racji sympatii i sentymentu do K-1 gdzie Drwal był jednym z moich ulubionych zawodników stawiam jego zwycięstwo za średnią stawkę ????

@Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
A ja się zastanawiam czy aby nie skusić się na Jiří Procházka @1.90.✅ Jiri Prochazka pok. Vadima Nemkova przez TKO (niezdolność do dalszej walki) po rundzie 1 Niby miał dostać oklep a to on pojechał z Japońcem jak z gównem. Teraz dostaje tego gościa, którego ja tak krytykowałem, ale okazało się że to mistrz sambo no i pokazał to w walce z Rejlicem. Jednakże znowu to Czech wielokrotnie jeździł do Rosji na walki i co? Walił ruskich aż miło. Jego ostatnie cztery walki to cztery KO. Ja bym tutaj Czecha tak szybko nie skreślał bo to on może być czarnym koniem tego turnieju.

Oczywiście Gabi Garcia @1.05 ✅ Gabi Garcia pok. Seini „Lei’d Tapa” Draughn przez TKO (ciosy w parterze), runda 1., 2:36to pewniaczek i nie ma co tutaj więcej pisać. Kolega powyżej już to opisał. BJJ &gt; Wrestling. I na koniec fotka:



Jak to mawiał klasyk. &quot;Ciekawe czemu nie zdjęła koszulki na ważeniu. Hę?&quot;

No i ciekawa opcja to raczej też Kron Gracie @1.36.✅ Kron Gracie pok. Asena Yamamoto przez poddanie (balacha), runda 1., 4:58 Ziomek z rodu Gracie, ma sukcesy, debiut w mma miał udany szybko poddał w minutkę. Teraz dostaje ziomeczka który ma 19 lat i tyle o nim wiem. Jedyne co znalazłem to jego profil na istagramie, gdzie lasuje się z fotkami z Sappem... No także tego, ale podejrzewam że Gracie szybko obala i poddaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Małe info odnośnie Asen Yamamoto żeby później nie było zdziwienia jak w walce Gorana.

Asen Yamamoto trenuje zapasy odkąd skończył trzy lata i pochodzi z bardzo usportowionej rodziny. Jego wujek Norifumi jest znanym zawodnikiem, ciotka jest mistrzynią świata w zapasach, a jego dziadek Ikuei Yamamoto jest byłym olimpijczykiem. Sam Asen ma na koncie złoty medal w zapasach w kategorii wagowej 152 funtów (68,9 kg) w Mistrzostwach Świata Kadetów FILA i przygotowuje się również do Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio.

BJJ vs Zapasy

Krona stójka nie istnieje a zagadką jest jak u Asena to wygląda. Normalnie zapaśnik powinien go przeleżeć. Ciekawe stracie i ciężko stwierdzić komu bardziej zależy tutaj na wygranej. Może być i tak że ustawione jest już przed bo obaj kariery w MMA raczej nie zrobią.

Ta gala jest kompletnie nie do grania, zapewne będą dziwne wyniki tutaj.

Jedynie popieram szslon powyżej.

Peter Aerts - 1.75 - 465zł⛔⛔⛔


Tłusty zjadł go masą niezły cyrk

Peter po fotkach z portali widać ze jest w formie, nie jest zapuszczony czy tym podobne. Cały czas w treningu.

Sumita dostaje dwa pierwsze lowkicki i go nie będzie lub pierwszy strzał w wielka mordę. Tutaj w Japonii to Peter jest wielką gwiazdą. Sumita z walką na kopy i pięści nie ma nic wspólnego.

Aerts już nie takich spaślaków składał bez wiekszych problemów.

Mój typ to - Aerts by first-round knockout

 
alves94 560

alves94

Użytkownik
A ja sie pobawie za drobne, bedzie na picollo.
Bob Sapp vs Akebono, typ: 1 @1.60 - Unibet ✅ Bob Sapp via technical decision
Nie bedzie tu zadnej analizy, statystyk. Bob Sapp to wiadomo - pajac, co pokazal wielokrotnie. Najczesciej przyjezdza po wyplate i zrobic show na wazeniu. Tym razem tez cos probowal, ale zatrzymalo go dwoch wybitnie silnych Chinczykow (specjalnie). Do rzeczy. Akebono to oczywiscie przede wszystkim masa. Bedzie probowal wygrac walke wlasnie masa. Nie oszukujmy sie, ale jest stary i gruby, kondycje ma zapewne na 15 sekund (jesli tylko Sapp wpadnie na pomysl, zeby przerwac swoj rekordzik - 12 przegranych z rzedu). Japonczyk w kickboxingu bilans 1-8, w mma 0-4. Tym razem walka odbedzie sie w regulach shootboxingu (ogolne zasady: https://pl.wikipedia.org/wiki/Shoot_boxing). Bob Sapp troche mnie zniecheca swoja osoba, bardzo go nie lubie. Ale kiedy wygrac jakas walke jak nie z bylym zapasnikiem i zawodnikiem sumo, ktory bedzie mial problemy, zeby wyjsc z szatni? Sapp tez stary, tez kondycje ma zerowa, ale jest bardziej w stanie uprawiac uderzane sztuki walki niz Akebono. Troche pogmatwalem, walka pewnie zakonczy sie w 30 sekundzie pierwszej rundy, ale za drobne mozna rzucic PRZECIWKO Akebono, nie za Sappem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Cała gala to ustawka. Nie wiem gdzie pan Marcin ze nic nie pisze. Wielki skandal. Walka Sapa z torba tłuszczu żenada roku.
Dobrze pudzian ze za drobne wszedłeś.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Dziś tradycyjnie jak co roku na Sylwestra gala Rizin i bardzo przyjemna niespodzianka, Polka pokonała faworyzowaną Amerykankę:
https://www.mmanews.pl/2018/12/rizin-14-justyna-haba-zadusila-shinju-auclair-do-nieprzytomnosci-w-zawodowym-debiucie/
Shinju Nozawa-Auclair - Justyna Zofia Haba 1.20 / 4.54 (1xbet)

W polskich bukach tej walki nie było do typowania, ale była za to w 1xbet. Na Nozawę-Auclair było tylko 1.20 a Polka udusiła faworytkę. Superancko. Szkoda, że taki Polsat Sport nie wykupił gali Rizin, przy ich możliwościach mogliby to zrobić, a jakaś ekskluzywna grupa ludzi na pewno by oglądała (przynajmniej ja).
 
Do góry Bottom