• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Robert Kubica kierowcą wyścigowym Williamsa - dyskusja, informacje, plotki.

Temat na forum 'Formuła 1' rozpoczęty przez ranczo0123, Styczeń 20, 2018.

Więcej tematów od ranczo0123
    1. HaLLiK Aktywny użytkownik

HaLLiK
      Polubienia:
      34
      Reputacje:
      156
      Wrzucę swoje kamyczki do tego ogródka.. dla mnie Kubica, to jest absolutny must have dla F1! Ten gość robi różnicę. To jeden z największych talentów ostatnich lat, poziom Hamiltona czy tam Vettela. Zresztą mówią o tym sami kierowcy i to nie jest bynajmniej kurtuazja. Śmiem twierdzić, że gdyby go posadzić w takim Ferrari czy innym Mercedesie, to z miejsca staje się kandydatem do walki o mistrzostwo. Wierzę, że wyciśnie z przyszłorocznego bolidu ile tylko się da, a ile to będzie, to się okaże. Ale myślę, że od młodego Russela będzie i tak sporo lepszy. Tak jak napisał Ranczo.. w sportach motorowych wiek nie odgrywa aż tak znaczącej roli i o ile dobrze zaprezentuje się w Williamsie, to wcale nie wykluczone, że jeszcze zobaczymy Roberta w jakiejś większej stajni. Może to bardzo życzeniowe, ale głęboko w to wierzę.

Ostatnia edycja: Listopad 26, 2018
      Mark1973 i ranczo0123 lubią to.
    2. ziemniak Użytkownik

ziemniak
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      92
      Lista kierowców na 2019 rok

Mercedes GP – Lewis Hamilton (W. Brytania), Valtteri Bottas (Finlandia)
      Ferrari – Sebastian Vettel (Niemcy), Charles Leclerc (Monako)
      Red Bull – Max Verstappen (Holandia), Pierre Gasly (Francja)
      Renault – Daniel Ricciardo (Australia), Nico Huelkenberg (Niemcy)
      Haas – Romain Grosjean (Francja), Kevin Magnussen (Dania)
      McLaren – Carlos Sainz jr. (Hiszpania), Lando Norris (W. Brytania)
      Force India – Sergio Perez (Meksyk), Lance Stroll (Kanada)
      Sauber – Kimi Raikkonen (Finlandia), Antonio Giovinazzi (Włochy)
      Williams – Robert Kubica (Polska), George Russell (W. Brytania)
      Toro Rosso – Daniił Kwiat (Rosja), Alexander Albon (Tajlandia)

Ostatnia edycja: Listopad 27, 2018
      ranczo0123 lubi to.
    3. ziemniak Użytkownik

ziemniak
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      92
      Pierwszy dzień testów za nami z ciekawości popatrzyłem na statystyki.
      Też mnie ten cały Hype na Kubice złapał.
      Oczywiście czasy są tutaj mało istotne.

4. ranczo0123 Moderator

OP
      OP
      ranczo0123
      Polubienia:
      906
      Reputacje:
      3383
      Węgierski dziennikarz @mesandor posłańcem dobrej nowiny: „Z moich źródeł wiem, że organizatorzy Grand Prix Węgier szykują się niezwykle intensywnie na comeback Roberta Kubicy na Hungaroring. Plan zakłada nazwanie jednej z trybun jego imieniem" :sun:

Mark1973 i jozzy22 lubią to.
    5. ranczo0123 Moderator

OP
      OP
      ranczo0123
      Polubienia:
      906
      Reputacje:
      3383
      Robert Kubica w sezonie 2019 bedzie startowal z numer 88. George Russell wybrał numer 63.

Mark1973 lubi to.
    6. ranczo0123 Moderator

OP
      OP
      ranczo0123
      Polubienia:
      906
      Reputacje:
      3383
      Nicholas Latifi będzie kierowcą rezerwowym Williamsa w 2019 roku o czym zespół przed chwilą poinformował. Kanadyjczyk pojedzie 6 razy w treningach, dostanie 1 dzień testów przedsezonowych, 2 dni testów w trakcie sezonu oraz 2 dni testów Pirelli. Poza tym będzie pracował w symulatorze.

Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2018
    7. Waclaw Dobrze znany użytkownik

Waclaw
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      362
      Ja bym powiedział tak : wcześniejsza wypowiedź kolegi wyglada mi na opinie osoby która poprostu lubi czasem obejżeć wyścig , coś tam może nawet sobie poobstawia z F1, poczyta i ma ogólną wiedze. F1 natomiast skrywa duże drugie dno które rozumieja fanatycy tego sportu. Podobnie jest z innymi dyscyplinami sportu np boks , nie tymi masowymi jak pilka nozna czy siatkowka. F1 to bardzo zawiłowany swiat ktory zeby rozumiec w 100% trzeba byc milosnikiem tego sportu. Mysle ze dla 90% osob interesujacych sie F1 pojecia nawet degradacji opon i obchodzenia sie z nimi to logiczne stwierdzenia komentatorow a jak wazna role to odgrywa i technicznie co robi kierowca i bolid zeby to ograniczac - w takie detale wchodza juz tylko milosnicy i fanatycy.
      Dla zwyklego kibica to stary kubica bedzie jezdzil cieniasem i czym sie podniecac. Natomiast ranczo rozbudowal temat doglebniej i on widzi wiecej i szerzej. Bo idac takim tropem to po cholere taki Alonso wyjezdzal wogole na tor jezdzac takim traktorem w tym sezonie. Po co niektore zespoly wydaja miliardy zeby jezdzic po kilka sekund wolniej od najlepszych. Po co taki kubica wraca w tym wieku i to jeszcze bez walki o mistrza ...

ranczo0123 lubi to.

Poleć forum