>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Robimy greeny

elektro87 11

elektro87

Użytkownik
Jako że od dłuższego czasu zabierałem się za kolejne podejście do betfair, postanowiłem rozpocząć zapiski swoich poczynań. Piszę kolejne ponieważ poprzednie zazwyczaj kończyły się po kilku dniach na rynkach CS(zamiast tradingu były zwykłe bety na lay)
Tym razem będzie inaczej. Przynajmniej taką mam nadzieję ????

Późnym wieczorem wrzucę pierwsze swoje wejścia oraz opiszę mniej więcej co, jak i za ile gram. Tak więc będzie kolejny temat do wstawiania ???? lub :zoltakartka: ale przede wszystkim liczę na przewagę ✅
 
O 0

oldboy

Użytkownik
Jako że od dłuższego czasu zabierałem się za kolejne podejście do betfair, postanowiłem rozpocząć zapiski swoich poczynań. Piszę kolejne ponieważ poprzednie zazwyczaj kończyły się po kilku dniach na rynkach CS(zamiast tradingu były zwykłe bety na lay)
Tym razem będzie inaczej. Przynajmniej taką mam nadzieję ????

Późnym wieczorem wrzucę pierwsze swoje wejścia oraz opiszę mniej więcej co, jak i za ile gram. Tak więc będzie kolejny temat do wstawiania ???? lub :zoltakartka: ale przede wszystkim liczę na przewagę ✅
Napiszę krótko trading to zło.
 
O 0

oldboy

Użytkownik
Jako że od dłuższego czasu zabierałem się za kolejne podejście do betfair, postanowiłem rozpocząć zapiski swoich poczynań. Piszę kolejne ponieważ poprzednie zazwyczaj kończyły się po kilku dniach na rynkach CS(zamiast tradingu były zwykłe bety na lay)
Tym razem będzie inaczej. Przynajmniej taką mam nadzieję ????

Późnym wieczorem wrzucę pierwsze swoje wejścia oraz opiszę mniej więcej co, jak i za ile gram. Tak więc będzie kolejny temat do wstawiania ???? lub :zoltakartka: ale przede wszystkim liczę na przewagę ✅
Ja już tyle kasy prze........łem że szok . To mały wycinek z dzisiaj http://screenshooter.net/102776488/cbqaiqb
Na tradingu nie zarobisz jakpisał @kosa
 
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
A więc zaczynamy.
Stan banku od którego zacznę liczyć jakikolwiek zysk lub stratę to 224E. Jako że najpierw chciałbym powoli przyswajać wiedzę i nie stracić zbyt wiele dlatego każde wejście w rynek to 4E. Myślę że pozwoli mi to na swobodne poruszanie się po rynkach.

27.01.2017



Oba mecze grane tak samo. Wejście w rynek w momencie kiedy na boisku nie wiele się dzieje. Czekam na wylegiwanie się piłkarza z bólu na murawie, zmianę zawodnika czyli ogólnie moment w którym przez następne kilkanaście sekund nic się nie wydarzy. Po skupieniu mojego backa, automatycznie ustawiam się 3 tiki niżej i czekam aż zostanę skupiony. Staram się spędzić na rynku nie dłużej niż minutę aczkolwiek nie zawsze to wychodzi. Czasem uda się dobrze wstrzelić i trwa to dosłownie kilkanaście sekund. Powtarzam to jeszcze 2 lub 3 razy w trakcie meczu o ile jest ku temu okazja. W meczu Derby bardziej ryzykowałem ponieważ wchodziłem w rynek bez zapasu bramki więc jedna bramka i 4E idzie się ... W przyszłości będę wchodził raczej tylko w rynki z zapasem bramek.

28.01.2017



Villareal - Granada, Leverkusen - Mgladbach
Tak samo jak dzień wcześniej. Wejście w rynek i szybkie wyjście po max 1 minucie.

Southampton - Arsenal
Tutaj troszkę inaczej. Nadal najpierw back i zaraz po tym ustawiam się na drabince kilka (zależy od okoliczności) tików niżej na lay. Ale momentem wejścia jest otwarcie rynku po strzelonej bramce. Rynek jeszcze nie jest ukształtowany i jeśli dobrze się ustawimy to skupienie naszego laya trwa krócej niż minutę. Minus na rynku o/u 3.5 spowodowany był tym że ustawiłem się za nisko. Nie chciałem czekać na rynku dłużej niż minutę dlatego wolałem wyjść z małym redem.

Cesena - Ascoli, Tottenham- Wycombe, Chelsea - Brentford, C Palace - Man
Tutaj również rynki o/u ale grane pre i zamykane tuż przed meczem. Najbardziej zadowolony jestem oczywiście z Chelsea. Wszedłem w rynek 40 minut przed meczem. 20 minut później już miałem swoje 3 tiki. Widząc że rynek nadal leci w dół wszedłem jeszcze raz i tuż przed meczem zamknąłem. Zdecydowanie ???? za mecz Tottenhamu i City. Byłem jednocześnie na 3 rynkach pre. W pewnym momencie pogubiłem się i wyszedłem z tych rynków dopiero po minucie meczu. Wiadomo że jeśli gra się pre to trzeba skończyć pre. Zyskałem 1 tik ale szybka bramka i było by źle.

Bank początkowy : 224E
Zysk strata: ~1.5%(3E)
Uważam to za bardzo dobry wynik. Może względem całego banku nie ma rewelacji ale ugrałem prawie 80% stawki jaką grałem. Do tego nie siedziałem przed kompem cały dzień. Wybieram mecze, potem je śledzę i koniec. Tradowanie na siłę może przynieść tylko ⛔

Słów kilka na koniec. Kto śledzi dział tradingu od dłuższego czasu zna na pewno temat użytkownika szmytyfyry 3% Dla mnie był to najlepszy temat tradingu piłki. I na jego dzienniku inspiruje swoją grę. Moje wejścia zarówno in jak i pre to nic innego jak kopiowanie jego stylu gry. Jeśli ktoś nie zna polecam przeczytać. Nie będę miał tyle czasu żeby wszystko opisywać jak on ale mam nadzieję że ten temat będę prowadził długo i rzetelnie przede wszystkim dla siebie.

@ oldboy
Z tego co pamiętam to akurat użytkownik kosa pokazywał że na tradingu da się zarobić.(jeśli mówimy o tym samym) Fakt że ostatecznie się wyzerował ale to tylko dla tego że chciał za szybko i za dużo. Co do Ciebie. Nie wiem jak tradujesz tenis. Czujesz się na tych rynkach na tyle pewnie żeby wchodzić za większą kasę? Kiedyś próbowałem tenis ale były to zwykłe wejścia na chybił trafił. Jak szło to było ok, ale po kilku fartach zazwyczaj traciłem wcześniej wypracowany zysk plus część swojego banku.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Z tego co pamiętam to akurat użytkownik kosa pokazywał że na tradingu da się zarobić.(jeśli mówimy o tym samym) Fakt że ostatecznie się wyzerował ale to tylko dla tego że chciał za szybko i za dużo. .

Ja tylko dopiszę i potwierdzę post kolegi.
Obserwowałem mocno jego trady + typy.
Wchodził na ładne stawki, miał stałe ramy + taktykę.
Popłynął na zwykłej pysze i chciwości, bo tak to przypuszczam dalej by prowadził temat i grał (a może gra), a jego stawki byłyby już ogromne i trzepałby kasę.


Póki zarabiał &quot;grosze&quot; szedł twardo tak jak sobie ustalił, nie kombinował, robił selekcję i to fajnie szło.

Później taktyki, trady z kosmosu, progresowanie stawki za duże????

Szkoda, bo temat w sumie był całkiem niezły pod względem kontentu oraz wiedzy.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Super gra elektro87.
Mój bank na tą chwilę to 38e (popłynąłem dziś na overach 0.5 i chcę wrócić do tradingu.

Proszę powiedz mi czy te mecze pre grasz też za 4e ?
Przy moim banku 38e chciałbym grać za 2e tak jak Ty z zapasem jednej bramki ale na razie na 1, max 2 ticki. Nie wiem czy te 2e nie będzie za mało? Zyski będą chyba marne.
Edit.
Gram za 5e, bo przy 2e 1 tick to 0,02 - słabo to wygląda

Jak masz bank 224e to nie uważasz, że ta kasa, która nie jest w obrocie lekko się marnuje ?
Jak w którymś z tematów ktoś podpowiadał - zapuszczenie LAY CS (jakiś magiczny kurs) w celu zamrożenia tej kwoty nie byłby złym pomysłem

Jeszcze mnie ciągnie do tenisa, ale tam łatwo popłynąć.
Zauważyłem, że kursy z przedziału 2.50 - 1.40 robią najlepsze ruchy i na nich chcę się skupić.
 
pretrader 21

pretrader

Użytkownik
Na tradingu nie zarobisz jakpisał @kosa
zapraszam na swojego bloga, gdzie gram wyłącznie pre. Typów może nie jest zbyt wiele jednak staram się wysselekcjonować naprawdę dobre propozycje. Pre-play futbolu jest tylko jedną z kilkudziesięciu strategii w zarabianiu na giełdzie. Co 10 rynków będzie małe podsumowanie i zobaczymy jaki będzie wynik grając płaską stawką :)
https://forum.bukmacherskie.com/f257/pre-play-trading-only-good-infos-141195.html
Bez sztywnych zasad nie zarobisz ani w tradingu ani w gamblingu. Szukasz spotkania pod kątem value, nie wystarczy pójść do &#39;ziemniaka&#39;, popatrzeć w ich rozpiski, popytać &#39;co grają inni&#39;. Aby w dłuższej perspektywie czasu wyjść na swoje musisz mieć mocne podstawy do zawarcia zakładu, dotrzeć do informacji o danym rynku zanim zrobi to bukmacher lub też źle oszacuje kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
29.01.2017



Nie ma sensu rozpisywać każdego meczu z osobna. Jako że dzisiaj siedziałem w pracy i miałem tylko neta udostępnionego przez telefon odpuściłem granie na 3 tiki gdy na boisku bieda w sytuacje. Wszystko dzisiaj było grane albo pre albo wejście w rynek po strzelonej bramce i jak najszybsze wyjście. Cały dzień i tak musiałem się kisić więc stąd tak dużo wejść w rynek. Ale jak widać wynik gorszy niż wczoraj. Skupię się więc na tych dwóch dużych minusach.
40 minut przed meczami Serie A wszedłem pre w rynek o/u 2,5 w meczach Juventusu, Milanu i Romy. Back kupiony więc ustawiłem się 3 tiki niżej. Kilka minut przed meczami nadal wisiały moje laye na drabince więc chciałem poczekać do ostatniej chwili. Niestety. Mój telefon nagle ześwirował i całkowicie stracił zasięg a co za tym idzie dostęp do internetu. Pomógł dopiero restart telefonu. Gdy już odzyskałem dane Roma miała już bramkę, Milan właśnie strzelał swoją i jedynie Juventus był na 0. Juve zamknąłem od ręki. Milan i Rome postanowiłem przetrzymać w granice 25-30 minuty. Milan zamknąłem ze stratą niedługo przed bramką na 1-1. Z Romą się nie udało więc wyznaczyłem sobie kolejny czas koło 60 minuty. Koniec końców po raz kolejny udało się zamknąć z mniejszym redem bo kilka minut później wpadła 3 bramka. Te malutkie minusiki ponownie spowodowane zbyt niskim ustawieniem się na drabince. Zamiast czekać aż spadnie do mojego kursu wolałem wyjść z minimalną stratą.
Najważniejsze że mimo tych dwóch dużych redów, bilans końcowy nadal jest na plus. Mogło być dużo lepiej gdyby nie złośliwość rzeczy martwych:;/:

Mam też pytanie. Wcześniej operowałem na sofcie Cymatic i z tego co pamiętam była opcja zachowania naszego zakładu po wejściu rynku w live. Teraz jestem na botbeetle i nie widzę nigdzie takich opcji. Prawda jest taka że wtedy mimo stracenia połączenia i tak bym miał te swoje 3 tiki i nie było by minusów. Nie ma aktualnie żadnego innego darmowego softu? Widzę że większość ma 14 dniowe triale ale nie chce mi się co dwa tygodnie zmieniać programu a na kupowanie pełnej wersji któregoś z nich wydaje mi się że jest jeszcze za wcześnie.

Bank początkowy: 224E
Zysk/strata: ✅ ~0,5%(1,5E)

@ Dalik

Wejścia w rynek pre też są po 4E. Wiem że rynek pre oznacza mniejsze wahania więc mniejsze ryzyko. Ale nie czuję się na tyle pewny żeby zwiększać stawki. Te pierwsze dni/tygodnie mojej gry nie mają służyć zarabianiu tylko nauce więc staram się nie myśleć o wkładaniu dużych pieniędzy. To samo się tyczy rynków CS. Naprawdę za dużo razy już zerowałem bank na tym. Nie uważam że te pieniądze się marnują. Po prostu miałem nadmiar gotówki więc zamiast wydawać wolę po woli zwiększać depozyt. Gdy będę czuł się już pewniej będę miał kasę na poważne granie. Ewentualnie myślałem żeby część z nich wrzucać w rynki pre które podaje u siebie w temacie @PreTrader ale zobaczymy czy będę mógł się zgrać z jego zagraniami.

W tygodniu na pewno będzie mniej wejść w rynki bo praca i nie zawsze znajdzie się czas. Na pewno będę starał się uskutecznić wejścia w rynek po bramce. Jeśli jest dobra tendencja i rynek jest bardzo niestabilny, pobyt na rynku trwa zaledwie kilkanaście sekund a to minimalizuje ryzyko straty. Wejściom pre też jeszcze sporo brakuje do perfekcji tak więc długa droga przede mną :cool:
 
D 77

dalik

Użytkownik
Mam też pytanie. Wcześniej operowałem na sofcie Cymatic i z tego co pamiętam była opcja zachowania naszego zakładu po wejściu rynku w live. Teraz jestem na botbeetle i nie widzę nigdzie takich opcji. Prawda jest taka że wtedy mimo stracenia połączenia i tak bym miał te swoje 3 tiki i nie było by minusów.
Opcja nazywa się Bet&#39;s type (znaczek OK i minusika)
OK - in play
Minusik - cancel in play

Zacząłem grać tak jak Ty i pierwszy wieczór całkiem spoko.
Gram 1/8 banku i trzymam się przysłowia: &quot;ziarnko do ziarnka...&quot;
dziś na noc zostawię jakieś CS za tą 1/8 banku i zobaczymy jak będzie.
Myślałem też żeby też prowadzić tutaj dziennik, ale
po 1 - zawsze jak się chwalę na forum to przestaje wychodzić
po 2 - nie będę kopiował Twojego tematu.
Dzięki za wszystko, powodzenia.
Niech Zielony będzie z Tobą !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom