>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 13' - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
A Carreno-Busta i Cipolla ? Szczególnie chodzi za mną Carreno tylko szczerze przyznam nie widziałem w akcji Brazylijczyka Souzy. Dobry to grajek ? To tak ogólnie do wszystkich.
Ma bardzo dobry serwis, niezły fh, trochę gorzej z poruszaniem się po korcie, bh i psychiką, ale jak ma dzień to na swoim levelu potrafi ograć każdego. Pytanie czy Carreno mieści się w jego levelu? Cięzko powiedzieć, ja ten mecz odpuszczam.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Radzę uważać na Carreno-Buste ???? Może i jest rewelacją, ale to co chłopak wyprawia na korcie czasami, to jest masakra. Czelek w Bordeaux bodajże 1-0 w setach i 5-3 z GGL no i wtopa całego meczu 2-1... z Serrą było podobnie, tyle że wyciągnał w trzecim secie. Z Meffertem męczył się niemiłosiernie... Trzeba uważać ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
również bym uważał na Arquello, Misza jest doświadczony i broni tu ptk i wcale nie jest skazany na porażkę.

Gabashvili 1.55 bet-at-home✅

Rosjanin jest w dobrej formie w pierwszej rundzie uporał się z reprezentantem gospodarzy, miał piłke na mecz ale przegrał w tibreku i to mnie martwi ale w trzecim secie pokazał kto rządzi. Oglądałem go parę razy i robi wrażenie, dwa turnieje wygrane z rzędu. Kazach powraca pomału do formy, ale to jeszcze nie to co kiedyś. Wygrał pewnie z Igniatukem ale Białorusin na clayu nie gra najlepiej. Patrząc na formę w tym sezonie zdecydowanie stawiam na rosjanina.

Cipolla 1.55 bet-at-home⛔????

Włoch o fajnie brzmiącym nazwisku gra słabo w tym sezonie , ale jednak z Teixeirą powinien dać sobie radę.. jednak dalej jest o klasę lepszym clayowcem niż franzuz który jest bliski spadku do 4-tej stki w rankingu

Capdeville 1.3 bet-at-home⛔????

Chilijczyk to znany gracz, nie spada poniżej jakiegoś poziomu, a Cervenak ograł Clezara, który nigdy mnie nie przekonywał nawet grając u siebie. Capdeville ograł Smyczka i uważam że wygra dziś, jednak Chilijczyk to przynajmniej klasa wyżej od Cervenaka.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 41

ronni1000

Użytkownik
✅Souza - Carreno 1.53 Bet365
Souza rzadko kiedy gra w turniejach ATP bierze udział zazwyczaj w Challengerach, Hiszpan wydaje sie bardziej ograny z bardziej doswiadczonymi graczami, na wiecej z nimi pojedynku o czym swiadczy bardzo dobry w jego wynokaniu turenij w Oeiras. Pokonał tam miedzu innymi Foniniego, Goffina, Bennetea. Przedgrał dopiero 1:2 z Wawrinka, ktory wydaje sie po Nadalu numerem 2 na ziemi w tym sezonie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
boku 24

boku

Użytkownik
Walisz bzdurami jak nie wiem, aż szkoda czytać. Nie miałeś prawa oglądać meczy Przysiężnego z tych Challengerów bo NIGDZIE nie było transmisji z nich. Wiesz dlaczego Fischer odpadł z Kubotem? Włącz swój umysł i pomyśl. Odpadł bo dzień później zaczynał kwalifikacje do RG... niespodziewany rowerek z Mekticem, być może tak, ale to tylko i wyłącznie pokazuje w jak wyśmienitej formie jest Austriak. Przypomnę, że ta mączka we Francji jest wyjątkowo wolna, co nie sprzyja agresywnej grze Przysiężnego. Żeby wygrać mecz na tej nawierzchni, trzeba być niezwykle cierpliwym i regularnym. Jak dla mnie wszystkie atuty są po stronie Fischera i po prostu nie wyobrażam sobie aby Michał był wstanie wygrać ten mecz.
Owszem niefortunnie wygląda moja wypowiedź, chodziło, że widziałem wiele meczów w tym sezonie Ołówka, a nie w Meksyku i RPA.
Ale jak widać Twoje &quot;nie wyobrażam sobie aby Michał był wstanie wygrać ten mecz.&quot; się nie sprawdziło, bo to Michał wytrzymał lepiej drugiego i trzeciego seta (gdzie przełamał dwukrotnie) i jest o krok od awansu do głównej drabinki.
Michał Przysiężny 1.90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Co do finałowej rundy kwalifikacji i wycofania się Belluciego, Del Potro i Murraya.
W Wielkich Szlemach sprawa wygląda tak, bierze się liczbę wycofanych dodaje dwa miejsca i w tym przypadku z 5 najwyżej rozstawionych nie grających w głównej drabince losuje się 3 miejsca. Wątpię żeby były jutro jakieś kalkulacje u grających.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
3 Runda Kwalifikacji do RG
Antonio Veic (CRO) - Andreas Beck (GER)
@ 1.85 : 1.85
Stephane Robert (FRA) - Jiri Vesely (CZE) @ 2.20 : 1.60
Dusan Lajovic (SRB) - James Duckworth (AUS) @ 1.45 : 2.25
Denis Kudla (USA) - Arthur De Greef (BEL) @ 1.57 : 2.25
Wayne Odesnik (USA) - Somdev Devvarman (IND) @ 1.55 : 2.30
Adrian Ungur (ROU) - Steve Johnson (USA) @ 1.45 : 2.55
Julian Reister (GER) - Farrukh Dustov (UZB) @ 1.28 : 3.30
Andreas Haider-Maurer (AUT) - Pere Riba (ESP) @ 1.85 : 1.85

Kursy na bwin
Stan na 20:40
Zapraszam do dyskusji, co warto zagrac jutro ????​
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ciężko jutro bo i Greul może zaskoczyć, Odesnik myślałem o nim ale się rozmyśliłem. Wydaję mi się że tak:
typy dość niepewne więc lepiej nie grać xd
De Greef 2.20 bet-at-home⛔⛔⛔ to co zrobił Belg mając podanie na seta, i to co zrobił w tibreaku to jakaś porażka, jakaś klątwa ciąży nad moimi typami. I taki leszcz jak Kudlacz awansuje do turnieju głównego:p
Młody Belg już w tamtym sezonie osiągał dobre wyniki. W tym sezonie poczynił znowu progres. Fakt jako młody zawodnik ma słabsze momenty, porażki z niewiadomo kim, ale jest to wielki talent. W tym sezonie potrafił pokonywać paru francuzików, czy nawet rozegrać wyrównany mecz z Bagnisem, Monarinno. W pierwszej lundzie kwali pokonał Copila, a w drugiej rundzie zdemolował Michona. Kudla mi tutaj nie pasuje. Czemu? oglądałem go parę razy, nie wiem jakim cudem ktoś taki wygrywa te chalangerry w USA, zawodnik ten nie ma nic dopracowane do końca, jego gra to wielki popłoch, masa błędów. Tutaj pokonał słabego Dieza i Polanskiego ale w meczu z Kanadyjczykiem miał sporo szczęścia. Po prostu nie widzę gościa w drabince głównej RG. Denis jak coś ugrywa to nie w europie, tutaj miał słabych przeciwników w kwalach. Oczywiście jest faworytem ale belga, który jest jego rówieśnikiem stać na zwycięstwo z Kudlą.
Lajovic 1.45 bet-at-home⛔⛔ to jakaś kpina
Dusan jak przegrywa to nie z byle kim. Porażki z Volandrim ostatnio, Reisterem, Veselym. Do tego Serb grał już na poziomie ATP przechodził kwale w turniejach w Ameryce Południowej. Przegrywal tam w pierwszych rundach ale nie z byle kim bo z Andujarem i Gimeno TRaverem. No mecz z Garinem to wpadka ale takto sezon na plus dla Serba. Australijczyk natomiast jak na swoją narodowość radzi sobie ładnie na clayu. Jednak to nie jest ten poziom. To raczej zwodnik Futuresów, w chalangerach już nie odnosi takich sukcesów, chociaż raz w karierze jakis półfinał miał. Lajovic ograł tu młodego Francuza i zdewastował Ebdena, Duckworth pokonał Bolta i niespodziewanie Schwartzmana, ale mimo to uważem że powinien podzielić los swojego Rodaka Ebdena i polec z Lajovicem.
Przysiężny?????
co myslicie o Michale? szansa jest ogromna, przeciwnik nie taki groźny. Williams pokonał slabego Westerhofa, który nic nie gra w tym sezonie i pomęczył się z Borgue. Williams miał fajny turniej w Houston i to wszystko. Ostatnio latwe porażki z Alundem , Johnsonem. Michał ma doświadcenie na clayu, do tego forma też od dłuższego czasu przyzwoita. Williams jak punktuje to raczej u siebie.
Nie jestem do tego typu przekonany, ale naprawdę szansa jest , co Wy o tym sądzicie???
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Osobiście, na pewno zagram ponownie na Lajovicia. Dobra gra, bilans też na plus. Uważam, że zasługuje na awans do turnieju głównego. ????
Ungur :?::?: mecz w 2 rundzie, miał bardzo dziwny, zwłaszcza 1 set który przegrał 1:6, a Johnson dzisiaj wyrzucił Di Wu gładko wygrywając 1:6, 3:6. &lt;- Bardzo nie pewny typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4

ronin7677

Użytkownik
Odnośnie meczu Michała to zagram na Polaka za średnią stawkę, młody Amerykanin nie wydaję się zbyt solidny na takiej nawierzchni. Przysiężny ma przed soba wielką szans i nie wypuści jej z rąk. Reister wydaję się mocnym pewniakiem na jutro, być może nawet największym. Natomiast Darcis... przyzwoity zawodnik z pewnością faworyt, lecz Greul jest doświadczonym zawodnikiem i do tego w niezłej formie. Kiedyś już ograł Darcisa i choć było to kilka lat temu to może stanowić to pewną przewagę psychologiczną. Belg to dla mnie no bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Uważam że trochę przeceniacie bardzo przeciętnego challengerowca Lajovica, Duckworth✅ to nie jest jakiś chłopak do bicia, bardzo silny serwis, agresywny fh jak i bh, nie jest przypadkiem że ograł dosyć łatwo Schwartzmana, moim zdaniem Australijczyk to może spokojnie wygrać i jest faworytem jak dla mnie.
Co do Ołówka wydaje mi się że to że Williams to za wysokie progi, dobre podanie wcale nie gorsze niż Przysiężnego, bardzo dobry fh jeszcze lepszy bh, dobrze porusza się po korcie,dużo bardziej cenie oburęczny bh Jankesa niż jednoręczny Ołówka, nie ma co brać pod uwagę że męczył się z Bourgue który jest w czołówce najlepszych juniorów obecnie i będzie z pewnością o nim głośno za parę lat, to wielki talent.Dzisiaj Fisher miał match balla w tie breaku i gdyby nie jego gorąca głowa Michał pojechał by do domu,Austriak sam siebie wyrzucił z turnieju prowadził z przełamaniem w drugim secie,Amerykanin z pewnością to bardziej regularny gracz który już ogrywał Ołówka na hardzie dosyć gładko
Typ Williams 1,74 Unibet ⛔
Carreno-Busta, nie wyobrażam sobie RG bez niego,rewelacja sezonu,wygrana z Foginim, urwał seta Wawrince, dzisiaj zdemolował J.Souze, jutro przeciwnikiem słaby Francuz
Typ Carreno-Busta 1,25✅ 6:0 6:4
Reister pokonał Volandrego,h2h 2-0 z Dustovem nic dodac nic ując, nie powinien mieć problemów
Typ Reister 1,28 Pinnacle✅ 6:1 6:4

Do tego dobrze wygląda Dancevic-Pospisil, Vesely-Robert✅,Darcis-Greul✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Arguello - Sock

Facundo wydaje się być pewniakiem do występu w turnieju głównym. Na cegle czuje się jak ryba w wodzie. Clay to z kolei nie jest bajka Socka, który pomimo swojego talentu i dwóch dobrych spotkań nie znajdzie się z turnieju głównym.

Odesnik - Dev Varman

Odesnik to solidna firma. Tutaj pokonał dwóch groźnych rywali i jest na dobrej drodze do awansu. Dev Varman warunki postawi zapewne ciężkie, ale chyba nie na tyle by Wayne miał większe problemy. Amerykanin ma na rozkładzie ciekawszych zawodników w tym sezonie.

Munoz-De La Nava - Marchenko

Marchenko i cegła? To tak jak Koksu w MMA. Munoz to typowy ziemniak, który powinien na lajcie ogarnąć Ukraińca. Może i nie zachwyca, ale wyraźnie nabiera wiatru w żagle. Marchenko to kolejny przystanek dla doświadczonego Hiszpana, który powininen znaleźć się w turnieju głównym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a ja się nie do końca zgadzam z Gawronixem, nie to że Cie atakuję czy coś ale mam inne zdanie :p
Schwartzman, to zawodnik, któremu wyszedł jeden chalanger, gdzie wszystko ustawiła wygrana z Ramirezem, który miał tma problemy zdrwotne, a po tym meczu miał słabych rywali, a Ungur pokazał mu gdzie jego miejsce:p . Po za tym coś tam ugrywał parę razy u siebie na kontynencie w turniejach ale nic nadzwyczajnego. W europie to totalna porażka. Mannarinno ograł go 6-3,6-0, Kukuskhin też pokazał mu gdzie jego miejsce. Duckwort gra fajnie na clayu ma dobre wyniki, ale nie poknuje nikogo nadzwyczajnego. Lajovic to solidny chalangerowiec, a nie jakiś przeciętniak. Przeciętniakiem to narazie jest Australijczyk :p
Co do meczu Michała to obaj mają dobre podanie, ale Amerykanin nie jest wcale taki super regularny na clayu, wystarczy spojrzeć na wyniki. Do tego dla mnie dużo mówi że meczyl się z łodym francuzem. Jest taki zawodnik Thiago Fernandes , też wygrał był zdolny wygrywał nawet AO i gdzie teraz jest? Jest duża różnica między światem juniorów a światem seniorów w tenisa :p
Uważam że wszystko rozgra się w głowach zawodników i tyle.
Zresztą po tym co dziś mnie spotkało ( Cipolla i Capdeville) to nic mnie nie zmieni :p to były istne jaja, hmm śmieszne że ich przeciwnicy grają jutro ze sobą :p
To moje zdanie może dzięki temu trochę się temat rozrusza. Mam nadzieję że użytkownik Gawronix nie odbierze tego jako ataku.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Julian Reister - Farrukh Dustov -1,5 1,60 tobet✅

Krótko bo mecz za 30min. Grali ze sobą dwa razy w zeszłym sezonie i to na cegle i dwa razy wygrał Niemiec bez starty seta. Tutaj również dwa świetne mecze bez starty seta, ogranie Volandriego musi robić wrażenie i pokazuje na jakim poziomie gra Niemiec. Dustov duzy sukces ta trzecia runda, pokonany Groth i Huta niezłe nazwiska, ale teraz już czas zakończyć przygode z RG...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
R.Williams vs M.Przysiężny ⛔⛔⛔brawo! znowu mnie zaskoczył na+
Pinnacle 1,63

Sorry, ale nie wierzę w Michała i choć Amerykanin nie jest asem mączki i najlepiej wygląda na hali i na hardzie, to jednak powinien to dziś ogarnąć. Ma przyzwoity serwis i dobry FH. Spotkali się w tym roku w styczniu na hardzie w Sydnej i Williams wygrał 7:6,6:1. W Paryżu rywali miał łatwiejsych, ale tym samym mniej się zmęczył (grał ok 50 min krócej).
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie grajbym tego meczu, słaby kurs. Obaj wola szybkie korty, Michał go w zeszłym sezonie pokonał bez straty seta. Wczora pokonałj niezłego Fischera, jakbym miał cos próbować to na Polaka zdecydowanie po takich kursach jakie dają.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Adrian Ungur - Steve Johnson dla Mecz.(1.40) WYNIK 36 46 ⛔
???? Dusan Lajovic - James Duckworth dla Mecz.(1.40) WYNIK 16 46 ⛔
???? Wayne Odesnik - Somdev Devvarman dla Mecz.(1.55) WYNIK 36 46 ⛔
KURS: 3.04
Expekt
EDIT:
Jakiś dramat ... ????

Wg mnie tutaj nie powinno być większych sensjacji. Szybko bo zaraz mecze ...
Ungur widać wrócił do lepszej dyspozycji na CLAY po niemrawym początku roku na HARDZIE. Wygrał Chellengera w Tunezji pokonując Schwarzmana w finale a wcześniej Serre czy Sergeyeva... UNGUR favourite surface is clay courts... Powinien dać radę!
Lajovic został już opisany powyżej przez Seboafca. Dusan wg mnie to poziom wyżej niż Duckwoth zwłaszcza na nawierzchni CLAY.
Odesnik dość pewnie się tutaj prezentuje. Pokonał głądko Trungelliti oraz po walce Stebe. Devvarman ostatnio jakby nieco się pogubił. Na CLAY na pewno nie prezentuje się już tak solidnie jak na HARDZIE na początku sezonu. Wayne powinien to spokojnie ogarnąć...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Teixeira - Cervenak @ 1.68 ✅ 36 62 63
Maxime staje drugi raz przed szansą awansu do głównej drabinki wielkiego szlema. W tamtym roku grał w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej na Wimbledonie gdzie uległ Bakerowi 75 26 16 26. Na kortach w Paryżu już grał dostając WC dwa lata temu pokonując Millota w 1R. 62 57 67 64 61 w 2R uległ już Fedexowi 36 06 26.
Jest duże zaplecze Francuzów których śledzę i lubię Maxime jest kolejnym takim zawodnikiem na podglądzie. Dobre warunki fizyczne wyglądem jak i stylem gry trochę przypomina Paire&#39;a, w stylu jakim gra brakuje mu tak mocnego serwisu jak ma Benoit ale reszta jest dosyć podobna dobry ślizg na mączce, dropy, slajsy, dobry fh który gra często ze spinem lecz nie głęboko. 2bh dosyć dobry najlepsze uderzenie z tej strony to na pewno odwrotny kros.
Zdanie o Cervenaku wspomniałem ostatnio jak w Sobote grał w Dusseldorfie. Typowy podróżnik od jakiegoś czasu największy sukces to ogranie Tommiego Haasa rok temu w Stuttgarcie jak i pierwszy raz gra w decydującej rundzie o awans do wielkiego szlema, jak go śledzę czy oglądam raz na jakiś czas nie widać u niego żądnego zaangażowania, jeśli wygrywa jakieś mecze z kimś lepszym to bardziej przez nieudolność rywala, ostatniego przykładu nie trzeba szukać bo był wczoraj Capdeville prowadził 1-0 w setach jak i wysoko w drugim, a jednak dzisiaj nie gra z Maximem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Darcis - Greul @1.50 Pinnacle ✅
Steve jest tutaj w moim odczuciu zdecydowanym faworytem. Ostatnio dobra forma, świetny turniej w Ostravie, w Bordeaux po wyrównanym pojedynku porażka z GGL. Tutaj dość pewnie przeszedł dwie rundy kwali i w trzeciej myślę, że to spokojnie da sobie radę. Greul był już o krok od odpadnięcia z Herbertem który o grze na mączce nie ma pojęcia. Dzisiaj już nikt mu ręki nie poda i słabsza dyspozycja Niemca zostanie wykorzystana bezlitośnie przez Belga. Panowie grali ze sobą 4 lata temu, wtedy w dwóch setach wygrał Niemiec. Dziś liczę na gładkie zwycięstwo Steve&#39;a.
Jeśli chodzi o niespodzianki to upatrywałbym ich w meczach:
Sock - Arguello @2.37 Bet365 ✅
Amerykanin na mączce radzi sobie średnio, by nie powiedzieć przeciętnie jednak tutaj wydaje się prezentować z dobrej strony, zwycięstwo z Authomem, a następnie z Olivo w dwóch setach to wynik który może napawać optymizmem. Jack swoją grę opiera w dużej mierze na serwisie, bardzo dużo będzie zależeć od funkcjonowania tego elementu. Przy dobrej dyspozycji serwisowej &quot;Skarpeta&quot; może sprawić niespodziankę.
Williams - Przysiężny @2.40 Pinnacle ✅
Zdaję sobie sprawę z tego, że Ołówek będzie miał bardzo ciężko, jednak przy takim kursie można się pokusić o postawienie na jego wygraną. Michał na mączce gra słabo, ale powiedzmy sobie szczerze, Rhyne też jakimś wirtuozem na tej nawierzchni nie jest. Zdecydowanie bardziej obaj panowie lubią grać na kortach twardych. Nawierzchnia tutaj nie będzie &quot;przeszkadzać&quot; tylko Michałowi. Co do tego poruszania się po korcie Amerykanina to w tej kwestii Polak mu nie ustępuje, natomiast jeśli chodzi o regularność to faktycznie Amerykanin tutaj dominuje. Michał pokonał tutaj groźnego Fischera, wprawdzie z problemami, ale jednak wygrał. Williams z Przysiężnym grali ze sobą w Sydney na początku roku, górą w dwóch setach był Rhyne. Liczę jednak, że Polakowi uda się dzisiaj powalczyć o główną drabinkę RG, bo jest w stanie wygrać, a po takim kursie spróbować nie zaszkodzi, stawka bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom