>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
3:0 dla Rafy nie bedzie na pewno. Troche ogladam tenis i widzę jakie sie tu cyrki dzieją.
Stan seta zgarnie. Rafa forma miazga,ale pamietajmy,ze Rafa bierze dopalacze wiec ma prawo byc w takiej formie. Stan sie na pewno Rafie postawi, a niech nawet sobie zapoda taki sam dopalacz jak hiszpan i liczę tu na 4 sety minimum. Co mi sie podoba u STana ?
Zobaczcie lepiej jak swietnie Stan serwuje, przy swoim serwisie jest pewny, nie daje rywalowi szans na breaki. Jesli z Rafa bedzie tak serwowac jest w stanie wygrac seta na spokojnie.
I jeszcze jedna statystyka: Stan kazdy swoj final w Wielkim Szlemie wygrywal, tak wiec nie odpusci. Matador z hiszpanii bedzie walczyl jak w Australii z Rogerem i pytanie czy Stan jest gotowy na 5 setow z hiszpanem na Ziemi ??? Z murrayem pokazal ze tak ale z Rafa ?? Mecz bedzie zaciety..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nadal - Wawrinka Under 5,5 DF @1,88 Marathonbet

Statystyki Wawrinki:

Wawrinka - 2/1 (Kovalik), 16/5 (Dolgopolov), 6/2 (Fognini), 3/1 (Monfils), 3/2 (Cilic), 6/3 (Murray)

Tylko raz Stan przekroczył linię 3,5, w pięciosetowym meczu z Murrayem serwował znakomicie, 2nd serve był bardzo regularny. Pojedynek z Nadalem raczej nie będzie trwał aż tyle co z Andym, a skoro tam Wawrinka miał tylko 3 podwójne to tutaj jest spora szansa na to, że będzie ich mniej niż 4.

Statystyki Nadala:

Nadal - 1/2 (Paire), 4/1 (Haase), 3/0 (Basilashvili), 4/2 (Bautista), 0/0 (Carreno - krecz), 2/2 (Thiem)

Jeszcze lepiej to wygląda aniżeli u Stana, Rafa serwuje bardziej z rotacją, nieco słabiej, ale skuteczniej. DF u niego są rzadkością.

Nadal - Wawrinka 3-0 @2,20 Uni

W grze jest Nadal wygra French Open po @1,50, ale jakoś nie obawiam się o wynik, nie kontruje, bo Rafa jest w znakomitej formie i w meczu z Thiemem tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to on będzie zdobywcą paryskiego szlema. Oczywiście Stan The Man to tenisista, którego stać na wiele, jeśli utrzymałby poziom z czwartego i piątego seta z meczu ze Szkotem, pewnie miałby duże szanse na triumf, ale wydaje się to niemożliwe. Przede wszystkim Nadal jest zbyt regularny, nie jest tak pasywny jak Murray. Nawet mimo słabszego pierwszego seta z Thiemem zdołał wygrać, a to pokazuje jak świetnie jest przygotowany. Z Wawrinką grać potrafi i wie jak wygrywać. Co ciekawe, h2h 16-3, na 19 meczów tylko raz, w finale Australian Open, mecz trwał dłużej niż 2 lub 3 sety. Jak wygrywali to 2-0 lub 3-0 na szlemach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 581

czajnol

Użytkownik
Wielki final French Open na przeciwko 2 najlepsi zawodnicy turnieju , Stan Wawrinka ktory udowadnia ze w wielkich szlemach potrafi sie mocno skoncentrowac i osiagac dobre wyniki , swietny mecz polfinalowy z Andym zwlaszcza 2 ostatnie sety zagral kozacko widac ze nie odpuszcza I rowniez w porownaniu do poprzednich sezonow glowa mocna , z drugiej strony Nadal ktory tutaj szans nikomu nie daje poki co gra jak za najlepszych swoich lat gdzie rok w rok trumfowal w tym turnieju, co do meczu mimo korzystnego H2H dla Rafy w tym zestawieniu mysle ze bedzie to najciezszy test dla niego I najbardziej nie wygodny przeciwnik , Stan ma bardzo mocny backhand ktorym czesto sieje spustoszenie jezeli to dzis bedzie funkcjonowac mysle ze moze ciut krwi napsuc Hiszpanowi, co do koncowego wyniku mysle ze wygra Nadal jest poprostu genialnym zawodnikiem na maczce do tego w najlepszej formie , do tego jest swiezszy wiec tu to przy dluzszym meczu tez pewnie przelozenie bedzie mialo , mysle ze Stan zacznie bardzo agresywnie I wg mnie tego seta urwie , lecz w ogolnym rozrachunku mysle ze polegnie.
Nadal vs Wawrinka over 3.5 seta 1.78 Unibet ⛔⛔⛔ Rafa bezkonkurencyjny
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Dla zwolennikow teorii spiskowych: Nadal zawsze sie tak pocil (jezeli ma to jakies znaczenie w ogole..).
Co do masy miesniowej to przyznam, ze naturalnie to nigdy nie wygladalo ale to jest cyborg wiec nie wiem, moze pakuje regularnie..
Cokolwiek by wrozyc, to on jest super produktem genow na clay i tyle, raz na jakis czas rodzi sie taka maszyna natury perfekcyjnie dostosowana do jakichs warunkow i nikt mu nie moze doskoczyc..
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Główny typ na finał: Stan wawrinka +2.5 seta @1.67 sts
Stan to jest facet, który na wielkie szlemy przygotowuje wielkie rzeczy. H2H bodajże 15:3 na korzyść Nadala, ale proszę mi powiedzieć, kto nie ma ujemnego bilansu z Hiszpanem? No chyba tylko Djoko. Wawrinka cały turniej sunie jak burza, podobnie jak Rafa. To będzie emocjonujący finał. Nadal to oaza spokoju na korcie, nie popełnia wielu niewymuszonych błędów, myślę, że Stan będzie grać tak, jak z Murrayem, czyli na wielkim ryzyku i jego niewymuszone błędy będą pokrywać się wraz z uderzeniami kończącymi. Musi tak zagrać, jeżeli chce coś ugrać przeciwko Nadalowi. Z Andym miał fantastyczne spotkanie, w pełni zasłużenie awansował do finału. Od 3 lat notuje na RG fantastyczne wyniki, zwycięstwo, półfinał i dzisiaj kolejna szansa na zwycięstwo. Pamiętamy finał z Novakiem przecież, gdzie nikt nie stawiał na Stana, a kursy wahały się w granicach 6.0-6.50. Deja vu..? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 22

baroszek22

Użytkownik
Witam Panowie,

Dzisiaj wielki finał, który naklonil mnie, zeby podzielic sie z Wami moimi przemyśleniami. Biorąc pod uwagę nawierzchnię,aktualną formę i potencjał obu Panów to śmiem twierdzić,że czeka nas finał marzeń RG. Wydaje mi się,że nazywanie Rafy sterydem jest nie na miejscu. Rafa wygląda na gościa,który naprawdę ciężko trenuje, nie tylko na korcie,ale także na silowni.Juz jako nastoletni chłopak pokazywał imponująca muskulaturę, podkreśloną przez jego pamiętne bezrękawniki. Jeżeli jest myślącym gościem,a na takiego wygląda, to juz dawno zdał sobie sprawę,że jego największą bronią bedzie siła i wytrzymałość,stąd siłownia jest u Rafy na porządku dziennym. Tyle na ten tamat.

Tenis śledzę od małego i w mojej opinii jezeli każdy z tenisistów zagralby na 100% swoich mozliwosci czysto tenisowych i potencjalu w danym momencie to wlasnie Stan bylby najlepszy. Swietny serwis, mocny płaski forehand, niesamowity jednoreczny backhand, momentami naprawdę dobra gra przy siatce, coraz lepsze przygotowanie fizyczne. Taka gra Stana jak 2 lata temu w finale z Novakiem, w meczu z Dolgo z zeszlego tygodnia czy piatkowego meczu z Andym to kwintesencja tenisa, ręce same skladaja sie do oklaskow. Jeśli ktos kiedys gral w tenisa to wie jak trudne pilki zagrywa Stan i kazdy z nas chcialby prezentować jego tenis.

Wracając do samego finału, według mnie dzisiaj Wawrinka wygrałby z kazdym,ale nie z Rafa. Rafa to król Paryza. Jest jak Real w finalach LM, zawsze wygrywa. Jego rotacyjny tenis nie pozwoli Stanowi grać tak agresywnie. Mozna fajnie zestawic mecz Thiema z Djokoviciem i Thiema z Nadalem. W tym pierwszym meczu widzieliśmy niesamowite backhandy po linii grane przez Dominica, w meczu z Nadalem zaś, ten backhand niemalze nie istnial,bo nie potrafil tych kreconych pilek opanować. Podobnie może byc dzisiaj, oczywiście weźmy poprawke na to,ze Wawrinka jest póki co lepszym tenisista niz Austriak. Spore znaczenie moze miec czas gry obu Panów w piątek 2h vs 4,4h moze zrobić różnice. Jesli Stan chciałby cos zdziałać w tym meczu musi wygrać 1 seta i pójść za ciosem. Jezeli w tym meczu miałbym cos stawiać to jednak 3-1 dla Rafy. Jesli jednak serwis Stana nie będzie nalezycie funkcjonowal to nie będzie nawet seta. Po takich kursach na win Rafy czy set dla Stana nie gralbym nic. Lepiej rzucić sobie drobna kwote for fun do podgrzania atmosfery na win Stana,oczywiscie taka kwote ktorej nie będziecie żałować,bo to jednak final, a finaly żądza sie swoimi prawami. Kupcie sobie piwo,albo whisky i delektujcie sie pieknem tego sportu,bo mecz zapowiada sie kosmicznie.

Pozdrawiam serdecznie! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 50

kipuch

Użytkownik
over 3.5 @1.66 - ogolem powiem tak. rafa przeceniany zarowno przez bukow, jak i na tym forum od 1410. znowu wszyscy sie lasza na wyzszy kurs i pobieraja 3:0 bo RAFA BESTIA - ZYCIOWA FORMA pleple, taki **** panowie, nie zywiowa forma i taki **** nie 3:0. nawiasem mowiac troche mnie boli, ze teoretycznie siedza tu fani tenisa, ktorzy ogladaja mecze a nie doceniaja tego jak gra stasiu na tym turnieju (rok w rok).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rafael Nadal oskarżony o stosowanie dopingu
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/585641/rafael-nadal-oskarzony-o-stosowanie-dopingu
Nadal miał terapeutyczną zgodę WADA na doping
http://www.przegladsportowy.pl/tenis,rafael-nadal-mial-zgode-wada-na-doping,artykul,721199,1,289.html
Rafael Nadal oskarżany o doping. Poszlaki, na które coraz więcej osób zwraca uwagę
http://natemat.pl/42093,rafael-nadal-oskarzany-o-doping-poszlaki-na-ktore-coraz-wiecej-osob-zwraca-uwage
&quot;TENIS TEŻ MA SWOICH ARMSTRONGÓW&quot;. SOKOLE OKO PRZYMKNIĘTE NA DOPING
http://www.antydoping.pl/pl/aktualnosci,8105
Fancy Bears znów uderza. Tym razem w Nadala i Faraha
http://eurosport.onet.pl/lekkoatletyka/rafael-nadal-i-mo-farah-mieli-zgode-na-doping-fancy-bears-znow-uderza/mvpkfl
Najpierw przeczytajcie, a wnioski wyciągnijcie sobie sami. Każdy i tak będzie uważał co innego. Niby nikt nikogo oficjalnie nie oskarżył, jednak dla mnie to jest sytuacja coś jak Dinamo Zagrzeb 1:7 Lyon w Lidze Mistrzów swego czasu. Skupmy się na faktach ludzi którzy więcej wiedzą, niż własnych domysłach.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Dziwi mnie troche pisanie o tym, że Wawrinka dokona tu czegoś wielkiego. Wiadomo to jest sport, wszystko może się wydarzyć, ale ja tu widzę 3:0 dla Rafy i tyle. Gość gra jak za dawnych lat i wyczuwam że Rafa będzie łamał Stana jak zapałkę.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nadal - Wawrinka
Nadal -7.0 gemów @2.08 1xbet
Dla Nadala ten mecz będzie podobny do meczu z Thiemem, z tym, że backhand Wawrinki ma trochę więcej jakości. Dla Wawrinki, Nadal będzie podobnym rywalem do Murraya. Myślę, że Rafa jest trochę gorszy w defensywie od szkota, ale wciąż jest to defensywa najwyższych lotów. Gra z Nadalem jest o tyle niewdzięczna, że wystarczy jedno zagranie na jego forehand i od razu traci się całą przewagę jaką miało się w wymianie. Dlatego Wawrince będzie trudniej atakować niż w dotychczasowych meczach. Dużo trudniej. Nadal natomiast zapewne bezlitośnie wykorzysta słabość defensywną Stana i nabije na tym mnóstwo punktów. O ile Nadal nie zagra jakiegoś katastrofalnie słabego meczu, to jestem spokojny o zwycięstwo Hiszpana i myślę, że Wawrince będzie ciężko wygrać tu nawet jednego seta.
Jeżeli natomiast chodzi o sprawy dopingowe, to trzeba mieć na uwadze, że nigdy nic Nadalowi nie udowodniono. Moim zdaniem też jego mięśnie w tym także ten biceps wcale nie są jakieś podejrzanie ogromne. Po prostu na tle takich chudzielców jak Djokovic i Federer, te mięśnie muszą robić wrażenie. Ale mam wielu znajomych, którzy mają zbliżonych rozmiarów mięśnie a wcale nie potrzebują do tego się czymś wspomagać ????
Dlatego naprawdę uważam, że nie powinno się w tym temacie poruszać takich kwestii.
Mode...
Dokładnie.Widzę,że są tu też ogarnięte osoby. Tak samo jak wiele osób uważa,że Djokovic i Ferrer stosowali meldonium i stąd teraz ta ich obniżka formy. Myślę,ze tak było. W przypadku Djokovica nawet bardzo prawdopodobne ale póki nikt nic nikomu nie udowodnił nie ma co roztrząsać tematu. Wiele osób jest dużo bardziej umięśnionych od Rafy i nigdy nie stosowali dopingu.Rafa to profesjonalista i wie,że bez przygotowania fizycznego i pracy w siłowni nie ma obecnie profesjonalnego sportu. Ma talent, charakter i do tego jest tytanem pracy. Moim zdaniem wygra dziś łatwo. Jak ma stracić seta z Wawrinką to ewentualnie pierwszego.Im dalej w las tym przewaga Rafy będzie coraz bardziej widoczna.Tym bardziej,że Szwajcar po morderczym meczu z Murrayem musi odczuwać zmęczenie.Rafa go fizycznie zajedzie. Gram Rafa -4,5 kurs 1,40 tak asekuracyjnie bo myślę,że i wyższe handi pokryje. Po tym samym kursie i nawet bezpieczniejsze -1,5 seta Nadal. Stawiam na 3-0 Nadala ale zabezpieczam się bo max jednego seta Wawrinka może wyrwie( jednak nie zaryzykowałbym na to pieniędzy)
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Ponad 35.5 gemów w meczu @1.93 unibet
Nie będę się długo rozwodzić. To finał. Tutaj będzie walka o każdą piłkę, skupienie przy każdym serwie i nie będzie tutaj 3-0 w żadną stronę. Stan gotuje formę na takie momenty, 2 ostatnie sety z Rudym gdzie niby miał odpaść kondycyjnie a zagrał perfekcyjnie i walił winnera za winnerem. Jak dla mnie tutaj jest pewne 4 lub nawet 5 setów. I oczywiście Nadal to faworyt ale taki 60-40. Zwycięstwo Stana mnie tutaj nie zdziwi, ale idę w over gemowy który może być pokryty łatwo w 4 setach. Wyczuwam tutaj TB w pierwszym lub drugim secie, który dodatkowo pomoże. Kurs jak dla mnie świetny i życzę wszystkim powodzenia. Ja już piwko otwieram ????
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis French Open Finał
godzina :15.00
Spotkanie S.Wawrinka - R.Nadal
Typ S.Wawrinka -1.5 setA
KURS 9.0
Unibet
ANALIZA:
Powtórka finału z Australian Open 2014 - wtedy kursy na Stacha dochodziły do 6 , pamiętam że wtedy tez dobrze Typowałem ale zagrałem że więcej podwójnych błedów popełni Nadal.Tegoroczne French Open obfituje w sensacje i niespodzianki do tego ten ostatni set w meczu Wawrinka - Murray 6:1 .Oczywiście Król Paryża jest jeden , ale już jeden finał w Australi w tym roku przegrał.Tak na dobrą sprawę co dla niego zmieni jeszcze jeden tytuł w Paryżu???A dla stacha owszem.Ja gram dzisiaj za spokojną stawkę dzień konia Wawrinki , wszystkie argumenty za Rafą podobnie jak za Halep wczoraj a jednak weszło.Gram też Ciut grubiej Wawrinka -1,5 gema.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Murray też miał go zajechać, ile osób to tu potopiło grając go live w piątym secie.
Ja tak nie twierdziłem. Nie ma co porównywać Murraya do Nadala w obecnej formie. Jak Wawrinka z tak bezpłciowo grającym Murrayem męczył się pięć setów to ciężko upatrywać jego szanse w meczu z Nadalem. Nie widzę tego,że Wawrinka utrzyma intensywność gry przez cały mecz z Hiszpanem. Każdy ma prawo do własnego zdania. Po meczu będziemy jak zwykle mądrzejsi.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Jak relacje po początku meczu ? moje to, że obaj błędy proste, a wawrinka coś słabo wygląda.
Nadal 3:0 łatwo go pyknie, wawrinka ledwo wygrywa swoje podanie, a co dopiero o złamaniu już 1 set nadal.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Wiadomo, że 3:0 Rafa. Jeżeli Thiema rozbił 3:0 to ze Stanem nie powinienem mieć najmniejszych problemów.
Aktualni wygląda to tak:
Nadal &gt; Thiem &gt; Goffin &gt; Wawrinka
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Wiadomo, że 3:0 Rafa.
Wiesz ile jest wart Twoj komentarz przy stanie 6-2 4-1 przy tak jednostronnym meczu? ????
A mowilem, ze tak bedzie, ze tacy jak Ty przed meczem nic nie pisza, a pozniej zgrywaj &quot;madrosci&quot;.
Chyba Ci sie dzialy pomylily, bo to dzial z analizami, a nie komentarzami live.
Zrob nam przyjemnosc i nie spamuj, bo pisanie czegos takiego w tym momencie lub po meczu jak wczoraj po finale pan jest dziecinada. Chyba bardzo brakuje dowartosciowania wlasnej osoby.
Ja Cie odsylam do dzialu WTA tam jest idealnie opisanym fenomen takich jak Ty.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Typ, który dla wielu będzie pewnie standardem, ale innej opcji być nie może.

Nadal wygra French Open @1,50 Uni (@1,60 STS, ale podatek) ✅

W QF Carreno-Busta, powinno być gładko, Carreno po wyczerpującym meczu z Raoniciem, w wymianach zdecydowanie ustępuje Rafie, jak każdy obecnie. W półfinale pewnie Djokovic, nawet - paradoksalnie - pewniej czułbym Nadala z Djoko aniżeli z Thiemem, niemniej i z Serbem i z Austriakiem, Rafa będzie zdecydowanym faworytem. To co gra to kosmos, porównując jego grę z turniejami w Monte Carlo czy Barcelonie to jest to poziom, lub dwa wyżej. W finale powiedzmy, że Murray, dużo lepszy niż w pierwszych meczach, ale jakoś nie widzę szans na coś więcej niż jeden set ze strony panicza. Jeśli byłby to Stan The Man, pewnie to on miałby największe szansę sprawić sensację, bo wiemy jak Wawrinka gra w finałach, jednak na przeciwko takiej maszyny, nawet genialny błysk Szwajcara to byłoby za mało. Należy również pamiętać o h2h - 16/3 na korzyść Nadala. Warto pobrać grubiej, bo nie licząc jutrzejszego @1,01 to w półfinale widzę maks. @1,2 z Djoko, a finał to maks. @1,18 z Murrayem (inni rywale to jeszcze niższe kursy) a więc ogólnie daje to @1,43, tutaj mamy @1,5.
Nadal - Wawrinka Under 5,5 DF @1,88 Marathonbet ✅ 0 df

Statystyki Wawrinki:

Wawrinka - 2/1 (Kovalik), 16/5 (Dolgopolov), 6/2 (Fognini), 3/1 (Monfils), 3/2 (Cilic), 6/3 (Murray)

Tylko raz Stan przekroczył linię 3,5, w pięciosetowym meczu z Murrayem serwował znakomicie, 2nd serve był bardzo regularny. Pojedynek z Nadalem raczej nie będzie trwał aż tyle co z Andym, a skoro tam Wawrinka miał tylko 3 podwójne to tutaj jest spora szansa na to, że będzie ich mniej niż 4.

Statystyki Nadala:

Nadal - 1/2 (Paire), 4/1 (Haase), 3/0 (Basilashvili), 4/2 (Bautista), 0/0 (Carreno - krecz), 2/2 (Thiem)

Jeszcze lepiej to wygląda aniżeli u Stana, Rafa serwuje bardziej z rotacją, nieco słabiej, ale skuteczniej. DF u niego są rzadkością.

Nadal - Wawrinka 3-0 @2,20 Uni ✅

W grze jest Nadal wygra French Open po @1,50, ale jakoś nie obawiam się o wynik, nie kontruje, bo Rafa jest w znakomitej formie i w meczu z Thiemem tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to on będzie zdobywcą paryskiego szlema. Oczywiście Stan The Man to tenisista, którego stać na wiele, jeśli utrzymałby poziom z czwartego i piątego seta z meczu ze Szkotem, pewnie miałby duże szanse na triumf, ale wydaje się to niemożliwe. Przede wszystkim Nadal jest zbyt regularny, nie jest tak pasywny jak Murray. Nawet mimo słabszego pierwszego seta z Thiemem zdołał wygrać, a to pokazuje jak świetnie jest przygotowany. Z Wawrinką grać potrafi i wie jak wygrywać. Co ciekawe, h2h 16-3, na 19 meczów tylko raz, w finale Australian Open, mecz trwał dłużej niż 2 lub 3 sety. Jak wygrywali to 2-0 lub 3-0 na szlemach.
Cóż, udany typersko finał, Rafa pokazał, że na mączce jest totalnym dominatorem. Szkoda mi Stana bo był dziś bezradny, ale i tak wielki szacunek za kolejny znakomity szlem w wykonaniu Szwajcara. Gratulację dla wszystkich grających gładkie zwycięstwo Nadala w finale.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Patrząc przez pryzmat finału AO, a RG to można porównać te dwa wydarzenia do trylogii Matrixa, Władcy Pierścienia, Harrego Pottera, sagi Gwiezdnych Wojen do jałowych produkcji typu Szkoła, Pielęgniarki, Pamiętnik z wakacji i inne tego typu żenujące programy.
Zero emocji, zero dramaturgii, Wawrinka na początku 1 seta miał tylko jednego niewykorzystanego BP. Później wszystko się działo pod dyktando Nadala.
Król mączki jest tylko jeden. Odniosłem wrażenie, że Rafa grał na jakieś może z 60-70% swoich możliwości. Stan bezradny, niemający pomysłu, ale nie ma co się dziwić, jak wszystko wracało na drugą stronę. Zresztą Szwajcar grał z osobą która wygrała ten turniej już 10 raz...
Swoją drogą to brawo za typ na under DF. Za 3 dni mało kto będzie pamiętał o tym meczu.
@Edit: Ciekawostką na pewno jest ta 10 na platformie którą odbierali nagrody i oczywiście jutro na Eurosporcie o 20:30 program &quot;Dziesiący&quot; (La Decima). ???? Jakby przed finałem z góry było wiadomo kto wygra...
SnB3 doskonale wiem ;), jednak program na &quot;10&quot; już gotowy ???? . Mniejsza oto, pozdrawiam.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Patrząc przez pryzmat finału AO, a RG to można porównać te dwa wydarzenia do trylogii Matrixa, Władcy Pierścienia, Harrego Pottera, sagi Gwiezdnych Wojen do jałowych produkcji typu Szkoła, Pielęgniarki, Pamiętnik z wakacji i inne tego typu żenujące programy.

Zero emocji, zero dramaturgii, Wawrinka na początku 1 seta miał tylko jednego niewykorzystanego BP. Później wszystko się działo pod dyktando Nadala.

Król mączki jest tylko jeden. Odniosłem wrażenie, że Rafa grał na jakieś może z 60-70% swoich możliwości. Stan bezradny, niemający pomysłu, ale nie ma co się dziwić, jak wszystko wracało na drugą stronę. Zresztą Szwajcar grał z osobą która wygrała ten turniej już 10 raz...

Swoją drogą to brawo za typ na under DF. Za 3 dni mało kto będzie pamiętał o tym meczu.

Od dawna wiadomo, że prawie każdy turniej przestaje być ciekawy po ćwierćfinalach, tak było jest i będzie!

Tylko czasem sa wyjątki od tej reguły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom