>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ROLAND GARROS​




Miejsce: PARYŻ, FRANCJA
Data rozgrywania: 29.05.2017 - 11.06.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: €12,704,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/en_FR/in...promo=LANGUAGE
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/draws/index.html?event=WS
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/fra...nch-open-2017/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Cornet-Babos 1 @1.65
Zacheca mnie przede wszytskim dobry turniej w Rzymei Cornet, chociaz Francuzka dopadla w drugiej rundzie praktycznie. Bardzo lady wygrany mecz z Errani, a pozniej porazka z pozniejsza triumfatorka Elina Svitolina, gdzie naprade drugi ste skonczy lsie bardzo dlugim tie-breakiem. Chyba poszla w gore ta forma Francuzki, wsparcie tez z trybun. Babos ostatnio sie chyba zagubila i ciezko bedzie to przelamac na tle coraz lepeij grajacej zawodniczki, ktora wie jak pokonywac duzo lepsze zawodniczki.
Reszta kursow, gdzie wskazanei faworyta wydaj sie prosta sprawa, jest tak mala, ze i niewarto pisac, bo i tak prawdopodobnie kazdy cos dolozy...

P.S. Tak patrze w ta ankiete i tyle glosow na zwyciestwo Halep, ktora oczywiscie chwale od ponad miesiaca. Zaloze sie z kolei, ze ponad polowa nie wie, ze wystep Halep na French Open stoi pod znakiem zapytania po ostatnim turnieju w Rzymie. I cytujac Simone &quot;wystep na French Open okresla 50-50 procent&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dalem Halep, ale ona ponoc podkrecila kostke w przegranym finale ze Svitolina. Ogolem nie widzę faworytki co do tego turnieju. nie wiem jak Wy.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dalem Halep, ale ona ponoc podkrecila kostke w przegranym finale ze Svitolina. Ogolem nie widzę faworytki co do tego turnieju. nie wiem jak Wy.
Dla mnie faworytką jest Mladenović, która zrobiła ogromny postęp. Korty w Paryżu są szybkie, jak na podłoże ziemne, więc to jej powinno jeszcze bardziej pomóc. Do tego będzie mieć za sobą publike oraz organizatorów, którzy będą planować jej mecze tak, aby było dla niej jak najlepiej. Jest to zawodniczka tenisowo kompletna, z przyjemnością ogląda się jej spotkania. Oby tylko presja jej nie przytłoczyła. Ogólnie mój typ na finał to Switolina - Mladenović.

Halep ze względu na kontuzje nie powinna liczyć się w walce o końcowe zwycięstwo.

-------------------------------

Pełną analizę drabinki zrobiłem na swoim blogu, więc nie będę tutaj tego kopiował -&gt; http://www.tennis365.pl/wygra-roland-garros/
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie faworytką jest Mladenović, która zrobiła ogromny postęp. Korty w Paryżu są szybkie, jak na podłoże ziemne, więc to jej powinno jeszcze bardziej pomóc. Do tego będzie mieć za sobą publike oraz organizatorów, którzy będą planować jej mecze tak, aby było dla niej jak najlepiej. Jest to zawodniczka tenisowo kompletna, z przyjemnością ogląda się jej spotkania. Oby tylko presja jej nie przytłoczyła. Ogólnie mój typ na finał to Switolina - Mladenović.
Halep ze względu na kontuzje nie powinna liczyć się w walce o końcowe zwycięstwo.
-------------------------------
Pełną analizę drabinki zrobiłem na swoim blogu, więc nie będę tutaj tego kopiował -&gt; http://www.tennis365.pl/wygra-roland-garros/
Dokładnie ten turniej nie ma zdecydowanego faworyta, Też zastanawiałem sie kto może sięgnąć po zwycięstwo i od razu przyszła mi na myśl Kiki Mladenovic. Pisałem już o tym na turnieju w Madrycie gdzie w STS kurs na jej zwycięstwo był 80. Na drugi dzień po wygranej z Kuznietsova kurs spadł do 20 teraz to &quot;tylko&quot; 13. Faktycznie gdyby nie kontuzja Simony to pewnie ona stawiana byłaby na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o triumf. Jednak nie dokońca wiadomo na ile poważny jest uraz. W moim odczuciu może jeszcze namieszać Stosur, która właśnie wygrała turniej w Strasburgu. Z czołówki nie widac tenisistki która mogłaby zagrozić i włączyć sie w walkę o zwycięstwo. Kerber problemy zdrowotne i słaba forma, Muguruza nieregularna, Radwańska wielka nie wiadoma. Pliskova czy Konta to nie są zawodniczki na korty ziemne. I dlatego próbuje na Mladenovic WIN @13, Stosur WIN @35
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Godz: 17:30 , V. Williams - Q. Wang
Typ: 2-0 w setach Q. Wang ⛔
Kurs: 5.40
Unibet

Williams jedyne przetarcie to jeden turniej na cegle w Europie czyli Rzym. Nic wielkiego tam nie zagrała, a mimo to było nieźle jak na nią. Tej gry dzis napewno nie powtorzy. Liczę na jej słabą dyspozycję. To jest już wiekowa kobieta, a jak nie ma dnia ledwo stoi i serwuje byle co (ze względu na chorobą, która ogólnie osłabia jej organizm, zapomniałem jej nazwe, ale jej się nie da wyleczyć i zawsze Venus jest pod opieką lekarza). Starty są starannie wybierane a siły bardzo oszczędzane. Starsza Williams gra bo chyba nie ma co ze sobą w życiu zrobić, a to jej daje radoche i coś sie udaje jeszcze (finał AO 2017 z siostrą to jest coś ???? ). Jednak uważam że ona nie polubi się dziś z mączką na Suzanne Lenglen Court w Paryżu (kort numer dwa na RG). Będzie na tym korcie po południu bardzo wolno i nie równo. Serwis tutaj i mocne trzepniecie nie da komfortu gry Afroamerykance. Piłka będzie wolna i zazwyczaj wróci. Nie widzę także dziś tego aby Venus biegała na boki, a napewno do przodu, nie wspominając o ślizganiu, czyli o bardzo ważnym aspekcie. Qiang Wang zawsze omijala cegle, a w tym roku mega progres. Chyba najbardziej regularna zawodniczka w tym sezonie na tej nawierzchni biorąc pod uwagę same statystyki. Widziałem jej kilka spotkań i nic tu nie gram w ciemno. Uważam że ten typ to fifty/fifty, nawet te 2-0 dla Wang. To ona będzie mieć pewniejszy serwis i bardzo poukładana grę z końcowej lini. Wang gra równo, pewnie i pięknie kontruje wzdłuż linii. Robi to bardzo dobrze, piłki są głębokie i widać czucie kortu. Dla Chinki Wang tak grająca rywalka jak Venus bardzo leży. Qiang bez problemu zagrozi dziś returnem, a mocna gra w której wykorzysta całą geometrię kortu będzie gwoździem do trumny dla starszej Amerykanki. Kto wie może to będzie ostatni mecz dla Venus Williams na kortach Roland Garros i europejskiej mączce.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To
Godz: 17:30 , V. Williams - Q. Wang
Typ: 2-0 w setach Q. Wang
Kurs: 5.40
Unibet
Williams jedyne przetarcie to jeden turniej na cegle w Europie czyli Rzym. Nic wielkiego tam nie zagrała, a mimo to było nieźle jak na nią. Tej gry dzis napewno nie powtorzy. Liczę na jej słabą dyspozycję. To jest już wiekowa kobieta, a jak nie ma dnia ledwo stoi i serwuje byle co (ze względu na chorobą, która ogólnie osłabia jej organizm, zapomniałem jej nazwe, ale jej się nie da wyleczyć i zawsze Venus jest pod opieką lekarza). Starty są starannie wybierane a siły bardzo oszczędzane. Starsza Williams gra bo chyba nie ma co ze sobą w życiu zrobić, a to jej daje radoche i coś sie udaje jeszcze (finał AO 2017 z siostrą to jest coś ???? ). Jednak uważam że ona nie polubi się dziś z mączką na Suzanne Lenglen Court w Paryżu (kort numer dwa na RG). Będzie na tym korcie po południu bardzo wolno i nie równo. Serwis tutaj i mocne trzepniecie nie da komfortu gry Afroamerykance. Piłka będzie wolna i zazwyczaj wróci. Nie widzę także dziś tego aby Venus biegała na boki, a napewno do przodu, nie wspominając o ślizganiu, czyli o bardzo ważnym aspekcie. Qiang Wang zawsze omijala cegle, a w tym roku mega progres. Chyba najbardziej regularna zawodniczka w tym sezonie na tej nawierzchni biorąc pod uwagę same statystyki. Widziałem jej kilka spotkań i nic tu nie gram w ciemno. Uważam że ten typ to fifty/fifty, nawet te 2-0 dla Wang. To ona będzie mieć pewniejszy serwis i bardzo poukładana grę z końcowej lini. Wang gra równo, pewnie i pięknie kontruje wzdłuż linii. Robi to bardzo dobrze, piłki są głębokie i widać czucie kortu. Dla Chinki Wang tak grająca rywalka jak Venus bardzo leży. Qiang bez problemu zagrozi dziś returnem, a mocna gra w której wykorzysta całą geometrię kortu będzie gwoździem do trumny dla starszej Amerykanki. Kto wie może to będzie ostatni mecz dla Venus Williams na kortach Roland Garros i europejskiej mączce.
Sory, ale musiałem. Zwracasz uwagę innym forumowiczom że nie potrafią napisać konkretnej i rzetelnej analizy, że typy i argumentacja jest nie rzeczowa, a analizy pisane tylko pod typ. Czytając Twoją &quot;ZAAWANSOWANĄ&quot; analizę można dostrzec tylko Twoje przewidywania co do przebiegu meczu i to na co liczysz. ŻADNYCH argumentów które miałby potwierdzić typ. Wspomniałeś że choroba Williams utrudni jej ten występ i że przez nią mało gra. Otóż choruję ona na tę chorobę od 2011 roku i jakoś nie przeszkodziła jej w osiągnięciu m.in finału w AO. I to właśnie dzięki temu występowi i zdobytej dużej ilości punktów może sobie wybierać starty. Wspominała o tym w jakimś wywiadzie przed RG. Ale lepiej pisać swoje domysły. Podsumowując w Swojej analizie pomyliłeś się o 100% odnośnie tego co widzieliśmy na korcie a tym co opisałeś wyżej.
Zeby nie było off top to polecam Arruabarena +1,5 seta @1,75 STS.
Typ bardziej na wyczucie i podparta małym startem Cibulkovej na kortach ziemnych w tym roku. Widziałem ją w meczu z Dodin i grała bardzo słabo, trzeba też przyznać że Francuzka miała jeden z lepszych dni w karierze. Słowaczka nie za bardzo przepada za tą nawierzchnią w odróżnieniu od Hiszpanki, która na kortach ziemnych sie wychowała. Finał osiągnięty w Bogocie potwierdza jej dobre występy na cegle. W obecnej formie nie widzę aby Dominika poradziła sobie z Laura w dwóch setach.
⛔ Cibulkowa może być groźna
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kontaveit (-4,5 gemy) - Niculescu 1 @1,72 8/10 ✅

Kontaveit ostatnio bardzo dobra forma, spory talencik. W tym sezonie bilans 32/9. Niculescu 5/11, do tego ostatnio miała problemy z kolanem. Na 10 występów we French Open tylko raz awansowała do drugiej rundy. Mimo, że lubię tenis Rumunki, bo gra widowiskowo - slice forhendowy robi robotę, to jednak jest to efektywne na szybszych nawierzchniach, najbardziej na grassie. Na mączce jest to zupełnie defensywne zagranie. Kontaveit potrafi kończyć zarówno forhendem jak i bekhendem, dobrze serwuje. Spodziewam się gładkiej wygranej Anett.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Mertens +1.5 seta - Gavrilova
@1.85 Fortuna
✅ ✅
Upatruję tutaj wyrównanego meczu o ile nie niespodzianki. Co prawda ostatnio obie panie grały ze sobą i wygrała Gavrilova 6:2, 6:1, ale teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Wtedy Mertens była po wyczerpującym maratoonie spotkań w Biel, Pucharze Davisa oraz wygranym turnieju w Stambule, dodatkowo grała jeszcze w tym okresie w deblu. Gavrilova była po trzech tygodniach przerwy w grze. Teraz mamy sytuację odwrotną. Mertens nieco odpoczęła, w Strasburgu jedynie trzysetówka przegrana z Riske, a Gavrilova ma za sobą niezły maraton, w Rzymie i Strasburgu jedenaście spotkań, w tym kilka naprawdę długich. To może dać o sobie znać. Gavrilova w Paryżu przed rokiem odpadła w pierwszej rundzie z Duque Marino, dwa lata temu kreczowała w drugiej rundzie, więc nie ma stąd dobrych wspomnień. Mertens debiutuje, przed rokiem odpadła w trzeciej rundzie kwalifikacji. Obie zawodniczki nie są jakimiś specjalistkami od clayu, ale pograć na nim potrafią, co Gavrilova pokazała w ostatnich tygodniach, no ale właśnie, czy nie aż za dużo było tych spotkań? Mertens wygrała turniej w Stambule, może i niższej rangi, ale pokonała Errani czy Begu. Myślę, że jak najbardziej seta jest w stanie tutaj ugrać.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Godzina: 13:00, Mertens E. - Gavrilova D.
Typ: wygra 2-0 w setach Mertens E. ⛔
Kurs: 5.10
Unibet


Szukam tej 5-tki i mam nadzieję że ją dziś znajdę. Poważnie wierzę w ten typ ponieważ miałem dziś rano grać 2-0 w setach na Gavrilova, po dłuższym namyśle uważam że ta niespodzianka ma dziś największe szanse ze wszystkich. Odpuszczam Gavrilova a gram za drobne na Mertens. Gavrilova to taka nieprzewidywalna i mało poukładana tenisistka. Ona ma wielki potencjał i umiejętności na top 10 ale lubi pokrzyczec w trakcie meczu i grać ta tkzw palę, czyli zamiast cierpliwie rozrzucac piłkę to strzela na wiwat. Jak się mocno wku... to przegrywa sama ze sobą. Liczyłem na takie jej zachowanie na turnieju w Strasburg, jednak później grałem na nią ponieważ była w dobrej dyspozycji i były wartościowe kursy. Dziś nie opłaca się grać po czymś takim na tak &quot;nie zrównoważoną&quot; tenisistke. Może dziś się uda złapać jej wariacki mecz, skoro nie udało się tego zrobić w poprzednim turnieju. Za to Mertens ma papiery aby dziś wygrać, a napewno bezwzględnie wykorzystać słabszy mecz lepszej rywalki. O dziwo Mertens chyba najlepiej gra na cegle. Jest to dobra zawodniczka której jednak brakuje doświadczenia i regularnosci. Ona zawsze bierze sprawy w swoje ręce, serwuje bardzo dobrze i w ten sposób wygrywa punkty, jej gra z glebi zawsze jest do przodu a dzięki mocnej grze gra bezpośrednio wygrywajace punkty. Jest jedno ale, Mertens nie ma za często tej regularnosci i żadnej pewności w grze, musi mieć ten swój dzień. Ale zawsze warto grać na Mertens po tak dużym kursie, a przeciwko Gavrilovej gdy tak nisko ją wyceniaja. Każda z nich może dziś wygrać, bądź przegrać w stosunku 6-2 6-2.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Godzina: 13:00, Mertens E. - Gavrilova D.
Typ: wygra 2-0 w setach Mertens E.
Kurs: 5.10
Unibet


Szukam tej 5-tki i mam nadzieję że ją dziś znajdę. Poważnie wierzę w ten typ ponieważ miałem dziś rano grać 2-0 w setach na Gavrilova, po dłuższym namyśle uważam że ta niespodzianka ma dziś największe szanse ze wszystkich. Odpuszczam Gavrilova a gram za drobne na Mertens. Gavrilova to taka nieprzewidywalna i mało poukładana tenisistka. Ona ma wielki potencjał i umiejętności na top 10 ale lubi pokrzyczec w trakcie meczu i grać ta tkzw palę, czyli zamiast cierpliwie rozrzucac piłkę to strzela na wiwat. Jak się mocno wku... to przegrywa sama ze sobą. Liczyłem na takie jej zachowanie na turnieju w Strasburg, jednak później grałem na nią ponieważ była w dobrej dyspozycji i były wartościowe kursy. Dziś nie opłaca się grać po czymś takim na tak &quot;nie zrównoważoną&quot; tenisistke. Może dziś się uda złapać jej wariacki mecz, skoro nie udało się tego zrobić w poprzednim turnieju. Za to Mertens ma papiery aby dziś wygrać, a napewno bezwzględnie wykorzystać słabszy mecz lepszej rywalki. O dziwo Mertens chyba najlepiej gra na cegle. Jest to dobra zawodniczka której jednak brakuje doświadczenia i regularnosci. Ona zawsze bierze sprawy w swoje ręce, serwuje bardzo dobrze i w ten sposób wygrywa punkty, jej gra z glebi zawsze jest do przodu a dzięki mocnej grze gra bezpośrednio wygrywajace punkty. Jest jedno ale, Mertens nie ma za często tej regularnosci i żadnej pewności w grze, musi mieć ten swój dzień. Ale zawsze warto grać na Mertens po tak dużym kursie, a przeciwko Gavrilovej gdy tak nisko ją wyceniaja. Każda z nich może dziś wygrać, bądź przegrać w stosunku 6-2 6-2.
Rozumiem chęć wyszukiwania dobrego kursu tym bardziej u kobiet takie kursy mogą wejść bo to jednak WTA - inna odmiana tenisa xD

Ale... Moim zdaniem nie tym razem. Daria będzie wg.mnie powolutku wchodziła na top poziom. Sadze, że niedługo będzie już w top20. W tenisie zawodnika poznaje się po tym, jak przeżywa trudne momenty w meczu. Daria od turnieju w Rzymie miała 7 spotkań trzy setowych!!! Siedem! I każde z nich wygrała! I to nie z byle kim bo była wśród pokonanych choćby Kuznetsova.
Nie hejtuje tego typu, ale Gavrilova tego meczu nie przegra. Tym bardziej ich ostatni mecz niedawno na początku maja skończył się łatwym zwycięstwem Darii. Jedyna wątpliwości to natłok ostatnio spotkań i może dojść zmęczenie do Australijki, ale koniec końców myślę, że to wygra.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozumiem chęć wyszukiwania dobrego kursu tym bardziej u kobiet takie kursy mogą wejść bo to jednak WTA - inna odmiana tenisa xD
Ale... Moim zdaniem nie tym razem. Daria będzie wg.mnie powolutku wchodziła na top poziom. Sadze, że niedługo będzie już w top20. W tenisie zawodnika poznaje się po tym, jak przeżywa trudne momenty w meczu. Daria od turnieju w Rzymie miała 7 spotkań trzy setowych!!! Siedem! I każde z nich wygrała! I to nie z byle kim bo była wśród pokonanych choćby Kuznetsova.
Nie hejtuje tego typu, ale Gavrilova tego meczu nie przegra. Tym bardziej ich ostatni mecz niedawno na początku maja skończył się łatwym zwycięstwem Darii. Jedyna wątpliwości to natłok ostatnio spotkań i może dojść zmęczenie do Australijki, ale koniec końców myślę, że to wygra.
Tak na marginesie to Daria przegrała ze Stosur finał po trzech setach więc nie wygrała siedmiu, ale to tylko błąd statystyczny.
Co do chomika. Przeczytałem uważnie Twój typ z meczu Darii z Garcią i ten na dzisiejszy mecz. Nie chce żebyś odebrał że się czepiam ale wyraźnie piszesz analizę pod zawodnika. W meczu w Strasubrgu to Gavrilova była tenisistką potrafiącą dobrze rozrzucać po korcie i trzymać piłkę. Potrafi doskonale zmieniać rytm a nie walic na pałę. Dziś piszesz zupełnie co innego że jest nieprzewidywalna i mało poukładana, gdzie kilka dni temu miała ogromny potencjał i silną psychike dzięki czemu potrafiła wygrać mecze z trudnej sytuacji. Wtedy uważałeś że mecze trzysetową ją tylko wzmocnią a przecież nie minęło znów tak wiele czasu aby gra Darii miała się zupełnie zmienić na minus.
Znów piszesz o swoich wyobrażeniach w tym meczu czyli słabej grze Darii i psuciu piłkę przez nią i liczysz że Mertens załatwi sprawę serwisem i agresywna grą z głębi. Jednak wczoraj pisałeś że korty sa wolne i siła mocnych uderzeń jest niwelowana. Piszesz typ na 2:0 dla Mertens ale jak spotkanie wygra Gavrilova 2:0 to pewnie napiszesz że też to przewidziałeś w swojej analizie. Czekam na konstruktywną odpowiedz i nie odbieraj tego że mam coś do Ciebie.
Edit:
Od siebie polecam Haddad Maia Win w meczu z Wesniną @1,74 STS @1,65 1xbet ⛔ blisko było za dużo błędów i zbyt nerwowo w 3 secie

Brazylijska &quot;Sharapova&quot; wezmie ten mecz i to może nawet w dwóch setach. Pierwszy argument to ogranie na kortach ziemnych w tym roku jak i na tych paryskich. Musiała rozegrać mecze w kwalifikacjach i przeszła przez mnie jak burza nie dając szans rywalką. Wcześniej wygrała turniej Chellenger we Francji tez w imponującym stylu. Mimo że ranga tych zawodów nie była najwyższa to zaprocentuje to w dzisiejszym meczu. Na pewno dodało jej to mnóstwo pewności siebie. W Pradze potrafiła pokonać Stosur która jest w bardzo dobrej dyspozycji w ostatnim czasie. Brazylijka preferuje agresywny styl gry, serwis tez wygląda dobrze, jest regularna z linii końcowej. Mimo młodego wieku ma poukładane w głowie. Natomiast jej dzisiejsza przeciwniczka od wygranego turnieju w IW prezentuje się bardzo słabo. Aż dziw bierze że tak doświadczona zawodniczka może stracić tak wiele ze swojego repertuaru i drastycznie obniżyć loty. Przytrafiały się jej wpadki jak m.in z Stollar 0:2. Na kortach ziemnych nie rozegrała zbyt dużej ilości spotkań co nie przemawia za jej powodzeniem w dzisiejszym meczu. Wesnine charakteryzuje mocne granie i duża ilośc winnerów w meczu, jednak w obecnej formie więcej ma błędów przez co przegrywa mecz za meczem. Nawet ostatni mecz z Giorgi po łatwo wygranym secie następne dwa oddała praktycznie bez walki wygrywając dwa gemy. Dzisiejsze spotkanie wygra młoda zawodniczka która w niedalekiej przyszłości awansuje znacznie w rankingu i jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Nie będę pisał że spodziewam się że regularna gra Brazylijki wyprowadzi Wesnine z równowagi przez co jej gra się posypie w czym ułatwi Beatriz wygranie meczu. Jednak nic taka moja opinie nie wniesie do tej analizy.
Pozdrawiam i życze wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Davis vs Witthoeft over 20.5 @ 1.82 Unibet ✅ tak jak myślałem Davis psychicznie nie wyrobiła

Trochę mnie martwi, że taka niska linia ale czuję, że dziewczyny powalczą. Obie mają za sobą średnie występy na mączce w tym sezonie. Ogólnie dla mnie delikatnym faworytem jest Niemka. Davis mnie jakoś nie przekonuje. Jest takim niziutkim zakapiorem, w stylu Cibulkovej ale jak ją oglądam to mam wrażenie, że nie radzi sobie czasem mentalnie. Oglądałem jej występy w Rzymie i w meczu z Carlą, choć Hiszpanka grała jakby nie chciała a musiała, ledwo wygrała,a potem Pliskova ją zmiażdzyła. Tam problemem był zasięg krótkich rączek gdzie przy serwisie Czeszki nie miała czego szukać. Niemka wydaje mi się solidniejszą zawodniczką. Dobry występ na turnieju w Norymberdze, gdzie szybko rozprawiła się z Georges i Larsson i przegrała bo długim boju z rewelacją turnieju Krejcikovą. Ogólnie liczę na wyrównany mecz i mam nadzieję, że taki zobaczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lepchenko - Petkovic 2 @2,04 Uni 3/10 ⛔

Kurs moim zdaniem troszkę za wysoki. Petkovic dysponuje potencjałem sporym. Mocne uderzenia z forhendu i bekhendu, płaski serwis. Trapią ją kontuzje i ta forma faluje. Lepchenko lewa ręka, robi użytek z forhendu, bekhend wygląda słabiej. Dużo zależeć będzie od przygotowania &quot;Petkorazzi&quot;. Jeśli będzie w pełni sprawna, jest moją faworytką w tym meczu. Na 8 występów na kortach Rolanda Garrosa 6 razy awansowała do minimum drugiej rundy, a przecież jest to półfinalistka tej imprezy. Z tym zdrowiem u niej jest ostatnio krucho, często coś dolega, zawodzi ją timing. Niemniej, Value jest.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rybarikova vs Vandeweghe Over 20,5 g @2,04 ⛔

To jest dopiero perełka. Linie osobiście bym wystawił 22,5 a tak to możemy poszaleć ze stawką.
Szykuje się zacięty pojedynek. Pomimo że, zdecydowaną faworytką jest Coco. Ona zajmuje wysokie 20 miejsce w rankingu. W Madrycie wygrała z Suarez-Navarro czy Siegmund czyli niezłe zawodniczki z owej nawierzchni. Nie jest co prawda wybitną tenisistką na tej nawierzchni ale jej mocny serwis pozwala jej odnosić całkiem dobre rezultaty nie tylko na twardych kortach. Jej rywalka jakiś czas temu doznała kontuzji, teraz stara się wrócić do formy. Ona gra w itf-ach nie mniej jednak ma aż 10 zwycięstw z rzędu i wygrane 2 te turnieje. Więc pomimo że, to nie ten sam poziom widać że, coś jednak gra. Ma całkiem niezła technikę, potrafi się bronić i sporo biega. Nie zdziwię się jak porozrzuca CoCo. I jej udrze nosa. Pomimo że, nie miała okazji grać na tych kortach z i to z taką zawodniczką. Szykuję się ciekawe starcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Barthel vs Pironkova. Pironkova 4.6 Sportingbull.
Typ bardziej na wyczucie. Pironkova zawsze na szlemy sie spina. Ten mecz proponuje graczom, ktorzy graja na lajfie.Pironkova ostatnio bez formy ale z Barthel gdzie sa to rowne zawodniczki pod wzgledem umiejetnosci, po takim kursie warto sprobowac. Zobaczyc jak wejdzie w mecz Pironkova i jak bedzie wyrownany mecz po dwu gemach brac warto, bo Pironkova potrafi zawalczyc, a Mona to wcale nie jest jakis Top zeby jej kurs 1.2 wystawiac.
2:0 Pironkova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Barty - Keys 2 @1,90 Uni 4,5/10 ✅

Barty to utalentowana dziewczyna, ma trochę więcej ciała, jednak nie przeszkadza jej to w dobrej grze, choć trzeba przyznać, że szuka ona kończących uderzeń. Ma ofensywne usposobienie, na nawierzchni ziemnej ten styl jest najmniej efektywny. Przede wszystkim mocny forhend, dobra gra przy siatce, dużo gorzej wygląda bekhend, często Ashleigh zagrywa slice&#39;m. Keys to oczywiście wielki talent, kto wie, może to przyszła numer jeden. Obecnie jednak - jak sama zawodniczka przyznaje - minie trochę czasu zanim powróci do ścisłego topu. Wszystko z powodu operacji nadgarstka, z powodu którego Madison straciła początek sezonu. W Rzymie powalczyła z Gavrilovą, może to być zwiastun dobrej dyspozycji na korcie. Niedawno do obozu Amerykanki dołączył Dieter Kindlmann, przy większych turniejach Keys pracuje także z Lindsay Davenport. Obie wolą szybsze nawierzchnie, jednak to Keys jest bardziej uniwersalna. Jeśli będzie grać przez bekhend Barty, będzie w miarę regularna, powinna awansować dalej. Kurs duży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Jana Cepelova - Simona Halep
Typ: 1
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W normalnych okolicznościach nie stawiałbym tutaj na Cepelovą ale, jak chyba każdy, kto interesuje się tenisem, wiadomo, że Halep przystępuje do tego turnieju po kontuzji jeśli, by nie powiedzieć, że nawet z kontuzją. Do niedawna jej szanse występu na tym wielkoszlemowym turnieju były oceniane 50 % na 50 % o czym można przeczytać chociażby tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/689361/roland-garros-simona-halep-walczy-z-czasem
Link dla tych, którzy nie interesują się tak bardzo tenisem i nie śledzą wydarzeń na bierząco ;)
To, że Halep jednak się tutaj pojawiła i wystartuje nie znaczy wcale, że jest w 100% gotowa. Może po prostu zdecydowała się wystąpić aby zgarnąć pulę startową ;) ;) to tylko takie moje gdybanie oczywiście ale jej uraz nie należy do lekkich i wątpię, że będzie tutaj prezentowała swoją optymalną formę. Jest zawodniczką zdecydowanie lepszą o tym nie ma co dyskutować ale z jej kontuzją szanse Cepelovej napewno rosną i ja po takich kursach wolę zaryzykować i zagrać na zwycięstwo Słowaczki. Od razu piszę, że o typie zdecydowała nie jakaś wielka forma Cepelovej, tylko po prostu uraz Rumunki, przez który do niedawna nie była nawet pewna czy tutaj się pojawi. To, że jednak tutaj jest nie znaczy wcale, że jest w pełni wyleczona z kontuzji i gotowa do gry ;)
⛔ 0-2 (2-6, 3-6)
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Vondrousova vs A.Hesse
Vondrousova, Marketa To Win + Total Games Under 20.5: Tak @ 1.46 ✅ 6-1 6-0
Hesse, Amandine - łącznie gemów: Poniżej 5.5 @ 1.92 ✅ 1
Marathon

Vondrousova to jedna rewelacji tego sezonu. Z 20 ostatnich meczów 17-letnia Czeszka przegrała tylko 2 razy i na liście jej ofiar nie brakowało uznanych nazwisk. Taka forma dała jej spektakularny awans w rankingu, bo zaczynała sezon w piątej setce WTA, a teraz jest na miejscu 96. A co ważniejsze wcale nie zwalnia tempa: już w Paryżu w kwalifikacjach do Rolanda Garrosa w 3 meczach oddała rywalkom tylko 7 gemów! Więc obeznała się już z kortami, co również jest przewagą nad rywalką, która występ zawdzięcza dzikiej karcie. I zapowiada się, że ta seria będzie trwać. Hesse to francuska tenisistka, która utknęła na poziomie challengerów, trzecia setka WTA, bez większych sukcesów, dostała dziką kartę od organizatorów, bo inaczej nie miałaby szans na występ na kortach Rolanda Garrosa. Rozpędzona Vondrousova powinna być dla niej poza zasięgiem, zapowiada się kolejna łatwa wygrana Czeszki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Chloe Paquet (+7,5 gemów) - Kristyna Pliskova 1 @1,50 toto ✅

Handi naprawdę spore, wystarczy 5 gemów ze strony Paquet. Francuzka gra w turnieju głównym dzięki dzikiej karcie. Cóż można powiedzieć o jej karierze, gra głównie w słabo obsadzonych ITFach, preferuje mączkę. W ostatnich meczach przegrała 5-7 3-6 z Kulichkovą, oraz 3-6 4-6 z Barty. Kristyna w cieniu siostry, choć w tym sezonie gra całkiem nieźle, tyle, że na hardzie bądź w hali. Na clayu jej bilans to 98/95. Czeszka ma bardzo ofensywne usposobienie, gra mocno, płasko, jeszcze bardziej agresywnie aniżeli Karolina. Na 7 występów na kortach Rolanda Garrosa nie wygrała ani jednego pojedynku. Korty w Paryżu są dziś wolniejsze, a to z pewnością daje przewagę Paquet. Jeśli będzie regularna, Kristyna będzie popełniać błędy, bekhend Pliskovej wygląda słabo, return także nie jest jej mocną stroną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom