>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Karolina Pliskova under 3,5 DF @1,90 STS ⛔ 4df

Tylko w jednym meczu, z Cepede, Pliskova popełniła więcej niż 4 DF (5). Reszta pojedynków to 1, 1, 3, 1. W tym sezonie 73 podwójne błędy w 35 meczach, więc średnia niewiele ponad 2. Halep nie returnuje specjalnie mocno, nie wchodzi w kort, a więc nie wywiera presji na 2nd serve.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Ostapenko to wygra. Nie wiem czemu. Mam poprostu czuja. Jest waleczna i ambitna i to może być jej wielka szansa bo finał to już potem 50/50. U kobiet liczy sie dyspozycja dnia więc lece w stronę młokosa!

Ostapenko @2.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Halep vs K.Pliskova
Total Aces: Powyżej 4.5 @ 1.67 ✅ 7 (wszystkie 7 asów Pliskova)
Marathon

Linia na asy ustawiona tak jak by to miały być 2 krótkie sety, a nie jestem przekonany czy nieregularna forma Halep na to pozwoli. Zresztą na dobrą sprawę to już nie powinno być jej w turnieju, wczoraj przegrywała ze Switoliną już 3-6 1-5, broniła meczboli uderzeniami po linii i jakimś cudem zdołała odwrócić 2 seta, a po tym wszystkim trzeci set to już była formalność, bo rywalka już była załamana. W każdym razie w nogach trzysetówka będzie siedzieć. Co do asów, to oczywiście główny ciężar spadnie na Pliskową, która bazuje na swoim atomowym serwie i trzeba przyznać, że w tym French Open jej służy, regularnie serwuje 4-5 asów w meczu, a czasem nawet 8 jak w ostatnim meczu z Garcią. A Czeszka musi dobrze serwować jeśli w ogóle myśli o półfinale. Halep w polu serwisowym nie bryluje, ale też potrafi dołożyć swoje 1-2 asy, zwłaszcza jak mecz potrwa dłużej. Liczę na wyrównany mecz, 6 asów do zrobienia nawet w 2 setach, ale oczywiście pełny dystans jeszcze bardziej pomoże w przekroczeniu linii, na dobrą sprawę Czeszka przy odrobinie szczęścia sama może ją przekroczyć.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Za nami pierwszy półfinał, w którym lepszą okazała się Jelena Ostapenko. Ona nigdy nie wygrała żadnego turnieju rangi WTA. Takie rzeczy tylko w kobiecych rozgrywkach ????

Co do samego meczu to dla mnie &quot;nudny jak flaki z olejem&quot;. Słaba dyspozycja z obu stron, masa błędów. Po prostu nie podobało mi się to widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ostapenko w finale a tak kazdy w nia watpil i ze Stosur i z Woznaicki i teraz z Bacsinsky. Mloda sie denerwowala w drugim secie na korcie, juz pokazywala ze zaraz to odpusci , ze nie da sie wygrac ale w trzecim secie po dobrym poczatku, zaczela wierzyc ze mozna ograc szwajcarke i to zrobila . Brawo mloda, minusem jej gry sa niewymuszone bledy. dzis miala w pewnym momencie 41 winnerow i 41 niewymuszonych bledow. Taki ma styl ta tenisistka,ale jak taki Styl pozwala jej znalezc sie w finale Roland Garros to niech ta Wariatka gra taki sam tenis i w finale , a nawet jak mialaby przegrac, wielki szacun odemnie i podziw za taki wynik !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Za nami pierwszy półfinał, w którym lepszą okazała się Jelena Ostapenko. Ona nigdy nie wygrała żadnego turnieju rangi WTA. Takie rzeczy tylko w kobiecych rozgrywkach ????
Co do samego meczu to dla mnie &quot;nudny jak flaki z olejem&quot;. Słaba dyspozycja z obu stron, masa błędów. Po prostu nie podobało mi się to widowisko.
To lepszy wg Ciebie mecz np. Duque Marino i Cepede.
Bylo duzo bledow ale ja lubie takie mecze, zero przebijania a mocna silna ofensywna gra. Dla mnie mecz byl na dobrym poziomie. Pokaz mi kto trafia 41 winnerow w meczu ??? a bylo ich chyba wiecej ??? Nawet w meskim tenisie tylu winner shotow nie zobaczysz. Masa bledow fakt, ale tak musi byc gdy zawodniczka gra z cala silą. Super, ze Bacsinsky nie ma w finale ..
I Machiavelli dzis dobrze,ze napisal typ o Ostapenko na forum. i dzis Halep tez nie bedzie miala latwej przeprawy..
Final Halep vs Ostapenko to wg mojej opinii bedzie ciekawy final .. I Ostapenko na bank latwo skory nie sprzeda , set w jej zasiegu a gdyby wygrala.. to juz chyba bardziej mrzonki..
 
S 431

strike

Użytkownik
Witam,
czy jakiś spec od kobiecego debla mógłby wyrazić swoją opinię na temat meczu
Mattek-Sands B. / Safarova L vs Chan Y-J. / Hingis M.
Chcę pograć zwycięstwo Chan Y-J. / Hingis M. w ako z wygraną Stasia co da całkiem przyjemny kurs. Według mnie mają dużo większe szansę aby wygrać ten mecz. Jak oceniacie ten typ?
Dziękuję i pozdrawiam,
Strike
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam,
czy jakiś spec od kobiecego debla mógłby wyrazić swoją opinię na temat meczu
Mattek-Sands B. / Safarova L vs Chan Y-J. / Hingis M.

Chcę pograć zwycięstwo Chan Y-J. / Hingis M. w ako z wygraną Stasia co da całkiem przyjemny kurs. Według mnie mają dużo większe szansę aby wygrać ten mecz. Jak oceniacie ten typ?

Dziękuję i pozdrawiam,
Strike
Masz już wcześniej podany ten typ z konkretnym argumentem. Moim zdaniem w tym momencie pobieranie tego po 1.6-1.7 jest kompletnym nonsensem. Trzeba reagować od razu po wystawieniu kursów, gdzie dało się spokojnie złapać ~1.9.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ostapenko w finale a tak kazdy w nia watpil i ze Stosur i z Woznaicki i teraz z Bacsinsky. Mloda sie denerwowala w drugim secie na korcie, juz pokazywala ze zaraz to odpusci , ze nie da sie wygrac ale w trzecim secie po dobrym poczatku, zaczela wierzyc ze mozna ograc szwajcarke i to zrobila . Brawo mloda, minusem jej gry sa niewymuszone bledy. dzis miala w pewnym momencie 41 winnerow i 41 niewymuszonych bledow. Taki ma styl ta tenisistka,ale jak taki Styl pozwala jej znalezc sie w finale Roland Garros to niech ta Wariatka gra taki sam tenis i w finale , a nawet jak mialaby przegrac, wielki szacun odemnie i podziw za taki wynik !!!
Jeśli chodzi o grę Łotyszki to jest moc i jak się skupi i jest w rytmie to ciężko ją zatrzymać, ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz. Jej psychika.
Wczoraj prowadziła 1-0 w setach.
W 2. secie przy stanie 3-3 miała serwis i 40-0
Uderzyła piłkę blisko linii, podniosła ręce, krzyknęła coś i chciała schodzić na przerwę. Okazało się, że był aut.
Coś jej się przestawiło w głowie i przegrała tego gema a następnie seta 3-6
Komentatorzy jakoś tego nie zauważyli, albo wyszli do kibla, bo była cisza.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Francja&#39;17
Roland Garros
Final Kobiet

Halep S. - Ostapenko J.
(Rumunia) - (Łotwa)

Ranking stan przed turniejem :

1. Kerber A.
2. Williams S.
3. Pliskova Ka.
4. Halep S.
5. Muguruza B.G.
6. Svitolina E.
7. Cibulkova D.
8. Konta J.
9. Kuzniecowa S.
10. Radwanska A.

-H2H-

Obydwie Panie spotkaja sie ze soba *1 raz.
Jak dla mnie trudniejsza droge do finalu
przeszla HALEP S.


****Historia turnieju w 2017

-Halep S.

1/2 Pliskova Ka.
1/4 Svitolina E.
1/8 Suarez-Navarro C.
1/16 Kasatkina D.
1/32 Maria T.

-Ostapenko J.

1/2 Bacsinszky T.
1/4 Wozniacki C.
1/8 Stosur S.
1/16 Curenko L.
1/32 Puig M.


News przed finalem:

Przed drugim z czwartkowych półfinałów odbyła się krótka uroczystość na cześć Any Ivanović. Serbka, która pod koniec grudnia ogłosiła koniec kariery, jedyny tytuł wielkoszlemowy wywalczyła właśnie w Paryżu w 2008 roku.

TYP : Over 19,5 , 1 (-2,5 gema)

Na pewno jeden z lepszych meczy ostatnio.
Mysle, ze moze byc bardzo wyrownany mecz.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
TYP : Over 19,5 , 1 (-2,5 gema)
Ok, a gdzie argumenty za tym typem? W działach tematycznych nie podajemy suchych typów, na to miejsce ma każdy w swoim temacie w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami. Jeżeli chcesz, aby Twoje posty nie były kasowane, to zacznij stosować się do tej zasady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ktoś się orientuje jaki kurs był przed Roland Garos na Ostapenko i jej końcowy triumf, bo z pewnością nie mały? Nie twierdzę że wygra z Halep, ale jestem ciekaw?

---------------

noname007x

 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ostapenko ma szanse w finale grajac tak mocno jak gra do tej pory. Ale to jest final i Halep jest bardziej doswiadczona i swiadoma tego,ze jak nie teraz z mloda to kiedy ?? 60/40 Helep ale milo by bylo zobaczyc znow jak moja lucky looserka wygrywa ;)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Halep jest na Twojej czarnej liście, więc rozumiem, że mecz odpuszczasz? Za duża presja dla małolaty, moim zdaniem powalczy na początku spotkania i ma szansę na tego seta, ale to jest maks co może jutro ugrać, jednak to jest finał Wielkiego Szlema, może i WTA International czy Premier by ogarnęła, ale myślę, że na wygraną w Paryżu jest jeszcze za wcześnie, zwłaszcza, że nie ma żadnego tytułu wygranego w WTA. Co jak co, ale Pliskova to lepsza zawodniczka od Ostapenko, może i młoda potrafi zagrać ofensywnie, ale błędów popełnia więcej od Czeszki i ma słabszą głowę. Kurs na Rumunkę marny, na 2:0 bym nie ryzykował, może Over gemowy!? Finały się ogląda, można dorzucić ten win Halep do kombinacji, ona tego nie zmarnuje.

Halep-Ostapenko 1set/spotkanie 2/1 @5.50 Fortuna
Taki typ przyszedł mi do głowy, młoda może z animuszem wejść w ten mecz i zaskoczyć Rumunkę i ugrać tego pierwszego seta, ale z biegiem czasu do głosu zacznie dochodzić doświadczenie Halep i Łotyszka może się spalić i gładko przegrać dwa pozostałe sety. Fajny kurs na to zdarzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ostapenko - Halep (-3,5 gemy) 2 @1,61 1xbet ⛔

Halep nie gra jakoś rewelacyjnie, w zasadzie nie powinna znaleźć się w finale (3-6 1-5 ze Svitoliną), jednak zdołała się podnieść, wykorzystała niemoc rywalki i ma szansę na pierwszy wielki szlem. Simona ma swoje wahania nastrojów na korcie, pamiętam mecz z Pennettą w US Open, gdzie Rumunka była w znakomitej dyspozycji, była faworytką do finału, a na korcie była zupełnie nieobecna, popełniała proste błędy, czasami ma takie humory. Teraz jest już dojrzalsza, bardziej doświadczona i to powinno być sporym atutem. Ostapenko gra efektowny tenis, uderza mocno, płasko. Lepiej wygląda bekhend, forhend to taka patelnia jak u Soderlinga ???? Jelena może nie zdołać udźwignąć presji, jeśli pojawią się niewymuszone błędy, zawiedzie serwis, może zacząć się denerwować. Halep może grać na środek kortu, lub baloniki pod końcową, a Ostapenko sama będzie rozdawać punkty. Reprezentantka Łotwy jest bardzo sympatyczna, naturalna, ale typuję Halep.
Ostapenko więcej podwójnych błędów @1,32 STS (remis - zwrot) ✅
Statystyki serwisowe:
Halep - 0/1 (Cepelova), 1/1 (Maria), 2/0 (Kasatkina), 0/2 (Suarez Navarro), 2/3 (Svitolina), 0/1 (Pliskova)
Ostapenko - 4/5 (Chirico), 5/3 (Puig), 2/5 (Tsurenko), 4/5 (Stosur), 0/4 (Wozniacki), 3/3 (Bacsinszky)
Unibet ma linię na podwójne błędy 5,5, 1xbet 6,5 po podobnych kursach. Ostapenko popełnia dużo więcej double fault, w każdym meczu miała ich więcej niż Halep.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Francja&#39;17
Roland Garros
Final Kobiet
Halep S. - Ostapenko J.
(Rumunia) - (Łotwa)
Ranking stan przed turniejem :
1. Kerber A.
2. Williams S.
3. Pliskova Ka.
4. Halep S.
5. Muguruza B.G.
6. Svitolina E.
7. Cibulkova D.
8. Konta J.
9. Kuzniecowa S.
10. Radwanska A.
-H2H-
Obydwie Panie spotkaja sie ze soba *1 raz.
Jak dla mnie trudniejsza droge do finalu
przeszla HALEP S.

****Historia turnieju w 2017
-Halep S.
1/2 Pliskova Ka.
1/4 Svitolina E.
1/8 Suarez-Navarro C.
1/16 Kasatkina D.
1/32 Maria T.
-Ostapenko J.
1/2 Bacsinszky T.
1/4 Wozniacki C.
1/8 Stosur S.
1/16 Curenko L.
1/32 Puig M.

News przed finalem:
Przed drugim z czwartkowych półfinałów odbyła się krótka uroczystość na cześć Any Ivanović. Serbka, która pod koniec grudnia ogłosiła koniec kariery, jedyny tytuł wielkoszlemowy wywalczyła właśnie w Paryżu w 2008 roku.
TYP : Over 19,5 , 1 (-2,5 gema)
Na pewno jeden z lepszych meczy ostatnio.
Mysle, ze moze byc bardzo wyrownany mecz.
Pozdrawiam.

Ostapenko J. (LOTWA)

Z wywiadow przed meczem ..
W ostatnim wywiadzie podkreslila ze nie oczekiwala finalu w tak wielkiej imprezie. Dodala rowniez ze pracuje mocno nad forehandem. Marzyla cale zycie o finale w tak wielim turnieju. Ostatnio obchodzila swoje urodziny i chciala sobie zrobic prezent jak najlepsza gra. Po polfinale uwierzyla w siebie oraz stwierdzila ze gra coraz lepiej taktycznie.
Jest szczesliwa ze moze brac udzial w Rolland Garros i na pewno nie odpusci. Ma nadzieje ze swoim uporem pokona swoje slabosci i zagra jak zwykle na 100 %.
Mysle ze moze sprawic sporo zamieszania ..
 
T 52

thedon

Użytkownik
Simona Halep ma wieksze doswiadczenie jezeli chodzi o ten wielkoszlemowy turniej. Trzy lata temu wystapila w nim w finale. W tym spotkaniu jest jednak faworytka .
Jest po ciezkim spotkaniu z Pliskova Ka.
ale zamierza grac lepiej ze swoja mlodsza rywalka.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
under 3,5 asów serwisowych @ 2,10 Unibet 3asy,pomimo 3 setow ????
A ja se wymyśliłem takie coś.Na pierwszy rzut oka loteria,ale. . .
Obie nie sa wirtuozkami serwów ,szczególnie Rumunka.Niby w półfinałach obie miały sporo asow(3sety),ale wcześniej miały wiele spotkań gdzie liczba wynosiła okrągłe 0! Final wielkiego szlema, stres da sie we znaki,nie będą zbyt ryzykowały. Zresztą obie preferują raczej przebijać pliki i liczyć na błędy rywalki.
Stawka 3/10
PZDR
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Myślę, że porównywanie drogi obu dziewczyn do finału nie ma zbytnio sensu. Dotarły do decydującego spotkania, bo były najlepsze i przy tym miały trochę szczęścia. Szczególnie Simona w ćwierćfinale. Jednak szczęście to czynnik wbrew pozorom bardzo ważny w takim turnieju. Oglądając mecz Halep vs Svitolina od początku zakładałem, że ta która wygra ten mecz ta w dniu dzisiejszym sięgnie po tytuł. Zdania nie zmieniam. Generalnie obie finalistki grają świetny turniej, ale często finał to zupełnie inny mecz. Tym bardziej finał wielkoszlemowych zawodów to spotkanie, które może się rozegrać w głowie zawodniczek. Moim zdaniem Halep wygra ten finał i wcale mnie nie zdziwi wynik 2-0 w setach. Rumunka w swoje karierze grała mnóstwo bardzo ważnych spotkaniach. Finał w Paryżu w 2014, półfinał Wimbledonu 2014, USO 2015 i kilka finałów innych prestiżowych imprez. Jest to zawodniczka bardzo uniwersalna, mobilna, świetna technicznie i bez wątpienia na tle innych dziewczyn z TOP 20 zdecydowanie wyróżniająca się biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty. Z czołówki jest zawodniczką, która najbardziej na ten pierwszy wielki tytuł zasługuje. Za zasługi jednak nic nie ma i ona na pewno zdaje sobie sprawę, że aby wygrać musi dzisiaj zagrać swój najlepszy tenis. Ona na pewno swój poziom utrzyma, zagra to co do tej pory. To nie jest typ dziewczyny, która nagle obniży loty, presja spowoduje jej gorszą grę. Co z kolei pokaże Ostapenko? Dla mnie jest to pytanie na które ciężko znaleźć odpowiedź. Łotyszce przede wszystkim należą się ogromne brawa. Bez wątpienia Jelena to dziewczyna, która ma ogromny talent, ogromne możliwości. Pod kątem gry w tenisa mimo tych tylko 20 lat jest dojrzałą tenisistką. Na pewno jednak mentalność i czy ona czasami nie przegra tego spotkania w głowie to sprawy bardzo zagadkowe. Mi osobiście ten turniej w wykonaniu Ostapenko przypomina w pewien sposób Wimbledon 2014 i postawę Bouchard. Wtedy Kanadyjka też jako 20 latka doszła do finału na trawię i ten finał bardzo sromotnie przegrała. Mimo świetnego turnieju nagle w tak ważnym spotkaniu ugrała zaledwie trzy gemy. Warto dodać, że wtedy Bouchard w przeciwieństwie do Ostapenko miała za sobą dwa półfinały na AO i RG czyli to doświadczenie teoretycznie dużo większe. Sama gra Jeleny, jej agresja, wywieranie presji to zabójcza broń, ale tylko wtedy kiedy to wszystko wchodzi, kiedy zagrania wygrywające nie jako przysłaniają niewymuszone błędy. Jeżeli głowa wytrzyma, poziom zostanie utrzymany to stać ją tutaj na bardzo równy mecz i zaciętą walkę. Jednak szczerzę to myślę, że ta presja, emocje związane z tak wielkim wydarzeń mogą po prostu przerosnąć Łotyszkę i ten finał zakończy się bardzo szybko. Halep jest zbyt mądrą taktycznie zawodniczką, zbyt doświadczoną aby tych czynników nie wykorzystać. Tym bardziej na tle rywalki, która momentami potrafi się zagubić, łatwo oddać kilka punktów. Powtarzalność, konsekwencja i trzymanie się założeń taktycznych to kroki, które pozwolą Simonie sięgnąć po swój największy sukces w karierze. Dla młodej Ostapenko chwile chwały być może jeszcze nadejdą. Czas pokaże.

Simona Halep vs Jelena Ostapenko 1 @ 1.30 ⛔ 1-2
Simona Halep (-1.5 seta) @ 1.80
Dafabet
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Jak patrze na ten kurs na Halep, to faktycznie chyba sie nie polaca. Ostapenko to tenisistka, ktora na ten moment ciezko zaszufladkowac i jej najmocniejszym atutem jest wlasnie jej nieprzewidywalnosc w dzisiejszym meczu. Ale trzymam kciuki dzis za Simone Halep, bo nikt tak nie zasluzyl na wygranie tego szlema za caloksztalt jak ona.
Boris Becker powiedzial wczoraj, ze mecz Halep ze Svitolina to byl przedwczesny final.
Troche sie tylko dziwie takim uwagom, ktore widzialem po drodze, ze Halep nie powinno tutaj byc.
No przepraszam bardzo, ale takiego poziomu w drugim secie jak w meczu Halep ze Svitolina w drugim secie to na French Open w tym sezonie nie bylo i juz nie bedzie, wiec kiepski to kontrargument, ktory pojawial sie przy kolejncyh meczach Halep z Pliskova czy teraz Ostapenko, ze Halep powinno nie byc. Przeciez gdyby Svitolina wygrala tamtem mecz, to najprawdopodobniej to ona bylaby w finale dzis.
W damskim tenisie zdarzaj sie zaskakujace wyniki, gdy mloda zaowdniczka bez spekatkularnych sukcesow nagle wygrywa turniej. W tym seoznie taki przyklad dala chociaz Vondorusova w Biel, a w tamtym sezonie Dodin w Quebecu. To sa jednak turnieje rangi WTA International, w turniejach Premier Mandatory to juz sie zdarza sporadycznie, gdy jakas zawodniczka dotrze do finalu, tutaj mamy Wielki Szlem, wiec to juz naprawde obecnosc Ostapenko jest zadziwiajaca.
I teraz dochodzimy to tego momentu, gdzie mentalnosc moze odegrac duza role. Jak powszechnie wiadomo, naprawde rzadko sie zdarza, ze ktos wygrywa szlema za pierwszym podejsciem i te finaly szlema to troche takie zbieranie doswiadczen, tak bylo w przypadku Muguruzy czy Cibulkovej. Muguruza napierw musiala zagrac final szlema na Wimbledonie, zanim sie udalo wygrac French Open. Takiej Cibulkovej final Australian Open tez pomogl sie stac lepsza tenisistka i na pewno. Ogolnie kazdy tenisista cyz tenisistka musi sie przewinac kilka razy w tych decydujacych tepach turnieju jak polfinaly czy final, aby zebrac doswiadczenie i byc w stanie wygrac na koncu tego szlema. Przeciez nawet taka Angelique Kerber, ktora grala wybornie w tamtym sezonie i wygrala Wimbledon i US Open, to wczesniej dwukrotnie zagrala w polfinalach szlema.
Ostapenko tego doswiadczenia nie ma. Final szlema Ostapenko to zna tylko z juniorskich rozgrywek Wimbledonu, ale tego nie ma nawet co porownywac. Dla Ostapenko to najwiekszym problemem po FrenhcOpen moze stac sie utrzymanie tak wysokiego poziomu, poniewaz jak sie popatrzy na to co slato sie z tak obiecujacymi zawodniczkami jak Bouchard czy Bencic, to przyszlosc Ostapenki wcale nie musi byc az tak kolorowa przez nastepne sezony. Zlotej zasady w tym na pewno nie ma i nie da sie zaplanowac calej kariery od A do Z.
Zenski tenis na pewno jest bardziej nieprzewidywalny, ale pewnie wiele osob widzi tutaj szanse na sukces tylko w szalenstwie i nieszablonowosci Ostapenki. Bez dwoch zdan, mentalnie to bedzie najtrudniejszy test w karierze 20-letniej Łotyszki. bardzo proawdopodobna taka hipoteza, ze im dluzej bedzie trwac tym mecz, tym Ostapenko moze miec co raz trudniej w tym aspekcie. Na wygranie wielkiego szlema to chyba jednak za malo i zgodze sie, ze przyszlosc przed Lotyszka, ale z calego serca zycze dzis triumfu Simonie Halep.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom