>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
under 3,5 asów serwisowych @ 2,10 Unibet

A ja se wymyśliłem takie coś.Na pierwszy rzut oka loteria,ale. . .
Obie nie sa wirtuozkami serwów ,szczególnie Rumunka.Niby w półfinałach obie miały sporo asow(3sety),ale wcześniej miały wiele spotkań gdzie liczba wynosiła okrągłe 0! Final wielkiego szlema, stres da sie we znaki,nie będą zbyt ryzykowały. Zresztą obie preferują raczej przebijać pliki i liczyć na błędy rywalki.
Stawka 3/10
PZDR
Nie neguje typu, ale trzymajmy się faktów. Piszesz, że obie nie są &#39;wirtuozkami serwów&#39;, a różnica w podaniu Ostapenko i Halep jest kolosalna co pokazują liczby - Jelena do tej pory ma 18 asów, Simona 5. Piszesz, że obie w półfinałach miały sporo asów, gdzie - akurat w półfinach - obie miały słabe wyniki w porównaniu z wcześniejszymi meczami (Ostapenko 3 asy, Halep 0). I na finiszu dodajesz, że obie wolą czekać na błędy przeciwniczki, ta, Ostapenko na pewno ???? jak to typ strzelby, i to jest kwintesencja jej tenisa.

Fajnie, że ktoś coś wnosi do dyskusji, ma swoje przemyślenia, typy, jednak trzymajmy się faktów, wystarczy sprawdzić statystyki czy obejrzeć kilka wymian. Pozdro
 
L 388

lelit

Użytkownik
DX2,
Zawodnik wygrywa GS nie bo zasluzyl, tylko jak wygra 7 meczy. Nie nalezy zapominac, ze wystep Halep w FO byl watpliwy z powodu kontuzji stopy. Wiec dluga dlugosc ???? meczu bedzie, sadze, na korzysc Ostapenki.
Osobiscie porownal bym agresywna gre Ostapenki z gra Szarapowej w Wimbledonie 2004.
Sam postawilem peanuts ,ze Jelena wygra przynajmniej jeden set ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Przyznam, ze jestem zaskoczony, ze Ostapenko udalo sie wygrac z Wozniacki i Bacsinszky. Znowu nie wyglada mi, zeby mogla wygrac z Halep.. ale.. jezeli w czyms mialbym upatrywac jej szanse to wlasnie w braku kalkulacji i szalenstwie. Bo ona nie ma co tu kalkulowac ani myslec za duzo, jest dogiem z malymi szansami. Wiec paradoksalnie nie w psychice szukam powodow jej przegranej ale w czysto tenisowych brakach technicznych. PO prostu jezeli Pliskowej sie nie udalo to dlaczego Ostapenko mialo by sie dac..
Ale Pliskowa wygrala seta a sport to sport wiec..
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Zawodnik wygrywa GS nie bo zasluzyl, tylko jak wygra 7 meczy.
Własnie dlatego, nie widzi mi sie tak maly kurs na Halep do typowania.
A ze zycze Simonie wygranej z calego serca? A to juz nie mozna danego tenisiste/tenisistke darzyc sympatia i mu/jej kibicowac? Jest za to jakas kara?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
tylko w WTA takie rzeczy, Ostapenko bez żadnego tytułu WTA wygrywa Wielki Szlem w Paryżu i po przegranym 1 secie zdołała się podnieść i udźwignąć presję tego spotkania, Wielki szacunek dla młodej!
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Sensacja stała się faktem, gratulacje dla Ostapenko, prawdopodobnie cała Łotwa w tym momencie eksplodowała z radości.
Natomiast oglądałem sobie ten mecz, dużo myślałem i doszedłem do wniosku, że strasznie to wszystko przykre - w sensie to, w jakim kierunku skręcił kobiecy tenis. Walenie na pałę jest dzisiaj nawet nie tyle normą, co warunkiem koniecznym, żeby coś osiągnąć. Aga, która uzdolniona technicznie jest nieziemsko na 99% nigdy nie wygra Szlema (no chyba, że jej wybitnie siądzie drabinka na którymś Wimbledonie, złapie dobrą formę, a wszystkie rywalki po drodze się wyłożą - choć i takie turnieje były, w głowach wszystkich &quot;Aga musisz, jak nie teraz to kiedy&quot;, a potem wyrastała jakaś rywalka jak Filip z konopi i było po wszystkim); Simona też przecież jest bardzo wszechstronną tenisistką, a być może najlepszą okazję w karierze właśnie dzisiaj straciła. Przykładów można by mnożyć i mnożyć; wiemy też wszyscy, dlaczego Martina Hingis zrezygnowała z gry w singlu. Dobrze, że w zeszłym sezonie objawiła się Kerber, bo pokazała, że da się w tej erze coś ugrać też dla siebie, no ale ona to ewenement i defensywa nie z tej ziemi.
Fajna historia z tą Ostapenko, ale jednocześnie strasznie szkoda Halep.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wowwww. a godolem , ze seta mloda zdobedzie ,ale ze wygra to juz inna bajka, nawet mnie zaskoczyla, mega silna dziewczyna, mAM nadzieje , tylko,ze nie bierze meldonium, bo pare lat temu sharapova ograla Halep ale brala doping. Wiec jak nie brala dopingu wielki szacun dla Ostapenko ..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wtedy Meldonium nie był zakazany, więc nie była na dopingu.
Wygrywanie po srodkach dopingujacych to kreska dla mnie dla gracza,ktory to bierze. Mam gdzies ze dopiero po latach byl zakazany.. Dzialal dopingujaco na zawodnika.. Dlatego Sharapova dla mnie jest zerem.. Halep : mam szacunek dla niej .. Ostapenko: rowniez szacun w ...ujjj , ale jak wyjdzie po latach ze cos brala to juz bedzie dla mnie takim zerem jakim jest ruska..
Jeszcze kwestia Nadala, poci sie jak SWINIA,, i to normalne ??? Na bank cos bierze ale ma plecy hiszpan wiec jego juz tez coraz mniej szanuje..
podsumowujac :
Brawo Halep brawo Ostapenko , jesli ten final byl CZYSTY to SZACUN dla obydwu PAŃ ;)
 
P 184

proosty

Użytkownik
ja pierdole gościu specjalnie pisze, pewnie mnie zbanują zablokują nie wiem **** mnie to obchodzi , ogólnie mam w dupie takie komentarze jak Twoje ale ten jest wyjątkowy
co ty pierdolisz to aż oczy bolą, nadal się poci i to świadczy, że coś bierze ?
finał RG ustawiony , Halep oddała sobie mecz, ogólnie mecz &quot;brudny&quot; w chuk , ***** mać jesteś moim numerem jeden na tym forum, hejtujcie ten komentarz póki możecie , pozdrawiam ????
ps. każdy ma prawo do swojego zdania jak najbardziej ale no musialem napisac , bo aż szok , ktoś sie poci i to nie jest przecież normalne hahah powinni go zdyskwalifikować
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
L 388

lelit

Użytkownik
pikarafa 17 (17lat?)
Ostapenko musi sie miec na bacznosci bo moze trafic na twoje czarne listy, sam uzywam meldonium by poprawic doplyw tlenu do serca, ale sie niestety nie poce za bardzo ????
Do najbardziej dyplomatycznych czy tez pelnych sukcesu forumowiczow sie na pewno nie zaliczasz, moze tylko z lekka kontrowersyjnych; wpisuje cie wobec na moja czarna liste ????
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
pikarafa17
Pisałem jakiś czas temu jak jesteś irytujący. Dzisiaj muszę napisać kolejny raz. Co do Twojego zdania o Nadalu.. lepiej przemilczeć. Może w ogóle cały Twój komentarz przemilczeć. Tak będzie lepiej.

Co do meczu. Nie wiem dlaczego wszyscy tak bardzo stawiali na Halep. Ktoś oglądał mecz Jeleny z Wozniacką? Według mnie, Halep i Dunka grają w podobny sposób, kiedy dostaną po drugiej siatce tak agresywnie grającą zawodniczkę jak Ostapenko. Tylko obrona, obrona i obrona... Przebijanie piłek i liczenie na błąd przeciwniczki. Łotyszka w meczu z Caroliną grała takie kątowe piłki, że to się w głowie nie mieści. Mnóstwo lądowało w caro serwisowym. Dzisiaj nie było tego wiele, ale też kilka weszło. Halep nie zmieniła nic przez cały mecz. Nawet kiedy nie szło, żadnego skrótu, czy cokolwiek innego. Jak dla mnie mecz był 50/50, tylko ze względu na brak doświadczenia &quot;młodej&quot; i nie można było przewidzieć jak z jej psychiką. Poza tym, Ostapenko lepsza w przekroju całego turnieju.
Ktoś wspominał, że drugi set meczu Svitoliny z Halep to najlepszy set tego turnieju. Chyba nie oglądało się meczu. Set błędów, a nie set winnerów. Gdyby Svitolina potrafiła utrzymać nerwy na wodzy, Halep przegrałaby tamten set i mecz.
Wiem, że teraz to sobie mogę pisać, ale żałuję, że nie grałem dzisiaj na Ostapenko w dublu z wczorajszym 3:0 Nadala. Tak samo żałowałem, że odpuściłem 3:0 Thiema z Nole.
Gratulacja dla Jeleny. Wygrała zasłużenie. Chciała go wygrać, dyktowała warunki, tempo. Za taki mecz Halep nie należało się zwycięstwo. Pewnie będzie miała jeszcze okazje, oby zagrała lepiej. Mądrzej.
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Bylem za Ostapenko, nawet po przegranym secie nosilo mnie zeby zagrac po kursie 8+ na jej zwyciestwo, przed meczem dawalem szanse 52:48 % dla Rumunki, buki troche zle ocenily ten mecz. Nie stawialem, nie stawiam finalow jakichkolwiek zawodow, bo lubie sport, jestem kibicem. Stawiam tam gdzie mam przewage nad bukami.
Co do samego meczu - mialem okazje ogladnac zaledwie urywek (praca...), to czego nie wykorzystala Pliskova, zrobila Ostapenko. Agresja, agresja i jeszcze raz agresja. Nawet kosztem gigantycznej ilosc niewymuszonych bledow. Czeska w 1/2 finalu siadla psychicznie, Lotyszka mimo wieku dala rade. Nie sadze, zeby Jelena odegrala jeszcze kiedykolwiek znaczaca role w wielkim szlemie, ten truniej u pan byl szansa dla kazdej - brak SW, Sharapowej, slaba Kerber, Kvitova po operacji, Muguruza cieniuje. Udalo sie akurat tej, ktora trafila z mega forma i grala na ryzyku od poczatku do konca.
Jedna rzecz poza tenisem - dlaczego uzytkownik Pikarafa17 jeszcze nie przytulil bana? To, co ten typ pisze, stoi na tragicznym poziomie. Zero merytoryki, zmiany nastroju i pogladow niczym choragiewka na wietrze. Sieje herezje odnosnie typow, a sa tacy, podejrzewam, ze majac swoj typ, poczytaja takie brednie i zmienia zdanie. Nie tylko w tym temacie posty tego typa wolaja o pomste do nieba.
Nawiazujac do tenisa raz jeszcze: przestrzegam przed graniem Nadala vs Wawrinka. Dlaczego? Bo po co? Jest setki o ile nie tysiace typow kazdego dnia, na ktorych mozna zarobic i nie sa to na pewno finaly jakichkolwiek zawodow. Czy wygra Nadal 3:0 czy Wawrinka 3:0 czy bedzie 5 setow? Niewazne, ogladac, nie typowac, czas zarobku na RG2017 dobiegl konca w okolicach polfinalow :)
Edit: Mimo wszystko iz kibicuje Wawrince, ktory z nich przegra, tego bedzie szkoda ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie dostalem bana bo jakbyscie nie zauwazyli w tym Roland garros z kobiecego tenisa tylko dwa minusy .. Pisalem wiele razy, zeby nie skreslac jej ze Stosur i Wozniacki i napisalem, ze seta ugra z Halep.
Po prostu jestem mega zaskoczonym,ze Simona nie wygrala, kibicowalem Lotyszce, jednak 6:4 3:0 i przegrac ? i Skad tyle sil u Ostapenko ??
A co do Nadala , gosciu : ja czasami pobiegam sobie 10 km , ale Nadal po 2 minutach gry poci sie tak jak ja nawet sie nie poce po przebiegnieciu 10 km a daje sprinty czasem mega, bo nie biegam statycznie.. Wezcie spojrzcie lepiej na hiszpana, minuta gry i caly mecz poci sie jakby byl w dżakuzziii , to nie jest normalne i jest Rafa na dopingu, kiedys nie wierzylem ale taka jest prawda, a olewa Wimbledon bo wie ,ze sa tam najwieksze i najlepsze kontrole antydopingowe,dlatego odpada w pierwszych rundach. a na Rolandzie ma plecy pzdr
I wierzę,ze Halep jeszcze zdobedzie tytul wielkoszlemowy. Ma 25 lat, dzis Ostapenko wytrzymala, grala mega bomby i wygrala i jestem zadowolony z jej wygranej, choc taki come back mnie zadziwił po prostu.. Wiec 3 mam kciuki za Simone w kolejnych turniejach bo komu jak komu, ale jej tytuł Wielkoszlemowy sie nalezy . to byl ciekawy turniej i na bank wielu osobom pomoglem doradzajac kobiecy tenis w tym turnieju.
Moje typy to 11:3 w kobiecym RG 2017 ..
Do tego doradzalem zeby nie brac ani Wozniacki ani Stosur z Ostapenko oraz ze jest w stanie wygrac seta Lotyszka z Halep w finale.. Wiec 11:3 w typach trafionych, plus te trzy typy w strone Ostapenko ..
I zarzucacie mi zle typowanie .. ciekawe
Jedyne co mozecie mi zarzucic to gorsze typowanie meskiego tenisa, tam bilans mam slaby , ale kobiecy tenis ladnie mi idzie.
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Zarzucam ci ze pierdzielisz bez ladu i skladu. Jakbys cos wciagal, co niby sugerujesz Nadalowi.
Spoko, ty pobiegasz 10km i nawet sie nie spocisz, ja dla przykladu po 300m jestem spocony i czerwony na twarzy, a 3 krotnie startowalem w polmaratonie (oczywiscie bez zadowalajacego efektu). Przestan bredzic - to ze sport nie jest czysty, wiadomo o dawien dawna. Ale jesli insynuujesz Nadalowi doping to co w takim razie z Djokovicem, ktory po ukoronowaniu kariery, czyli zdobyciu RG2016 ni z dupy ni z pietruchy stal sie grajkiem z top 20, bedac przez 5 lat absolutnym dominatorem meskiego tenisa? Co z Murrayem, ktory zdewastowal rywali w kilku ostatnich miesiacach a.d 2016, a teraz w sumie jest przebijakiem na miare Halep z WTA?
Nie masz nawet pojecia, czym objawia sie doping - nie poceniem sie ponad norme, a wypryskami na twarzy, przebarwieniami na skorze, nadmierna nerwowoscia. Osoby na dopingu maja lepszy przeplyw krwi, lepiej dotleniony organizm, paradoksalnie mniej sie poca - przyklad chocby Szarapowej.
Czas sie ogarnac, albo przestan bredzic, bo mimo wszystko jakis potencjal typera masz, albo ogranicz swoje wywody do podawania typu i krotkiej analizy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zarzucam ci ze pierdzielisz bez ladu i skladu. Jakbys cos wciagal, co niby sugerujesz Nadalowi.
Spoko, ty pobiegasz 10km i nawet sie nie spocisz, ja dla przykladu po 300m jestem spocony i czerwony na twarzy, a 3 krotnie startowalem w polmaratonie (oczywiscie bez zadowalajacego efektu). Przestan bredzic - to ze sport nie jest czysty, wiadomo o dawien dawna. Ale jesli insynuujesz Nadalowi doping to co w takim razie z Djokovicem, ktory po ukoronowaniu kariery, czyli zdobyciu RG2016 ni z dupy ni z pietruchy stal sie grajkiem z top 20, bedac przez 5 lat absolutnym dominatorem meskiego tenisa? Co z Murrayem, ktory zdewastowal rywali w kilku ostatnich miesiacach a.d 2016, a teraz w sumie jest przebijakiem na miare Halep z WTA?
Nie masz nawet pojecia, czym objawia sie doping - nie poceniem sie ponad norme, a wypryskami na twarzy, przebarwieniami na skorze, nadmierna nerwowoscia. Osoby na dopingu maja lepszy przeplyw krwi, lepiej dotleniony organizm, paradoksalnie mniej sie poca - przyklad chocby Szarapowej.
Czas sie ogarnac, albo przestan bredzic, bo mimo wszystko jakis potencjal typera masz, albo ogranicz swoje wywody do podawania typu i krotkiej analizy.
Stary .. w noge tez gram i tam jest tez wielki wysilek..
Zobacz tylko jak z Rafy kapie .. to nie jest normalne
Co do Nole , kazdy wie ze bral leki na astme i poprawil wydolnosc i zaczal wygrywac, nie umknelo mi to tylko o tym nie pisze, Murray: moze i cos bral nie wiem : co do Murraya to wydaje mi sie ze bral jakies antydepresanty i dlatego tak gorowal , a teraz je rzucil, Murray za dzieciaka przezyl strzelanine w szkole, do ktorej uczeszczal..
A Rog wygral Ozi Open , grajac fenomenalny tenis ale nikt mi nie powie ,ze po przegranym 4 secie z Rafa udajac sie do szatni ( bo poszedl do szatni ) nie przywalil sobie jakiegos dopinga ;) Taki jest SPOrt w tych czasach wiem o tym .
Szkoda Simony:
https://www.youtube.com/watch?v=X0pXicUVGFM
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Ktoś wspominał, że drugi set meczu Svitoliny z Halep to najlepszy set tego turnieju. Chyba nie oglądało się meczu. Set błędów, a nie set winnerów.
Boshhe (mam nadzieje, ze nie naduzylem 2-ego przykazania), bron nas przed takimi &quot;znawcami&quot;. No niech bedzie. Jakos wiele osob, dziennikamrzy sportowych i bylych tenisistow (znouw patrz m.in.Boris Becker i jego wypowiedz dla Eurosportu) widzeli super tenis, ale na szczescie Ty masz inne zdanie i wszyscy moga sie schowac, bo Twoja racja to jest wyrok ostateczny i niepodwazalny w porownaniu do nich ???? Oni cale swoje zawodowe zycie poswiecili tenisowi, ale co to jest w porownaniu do Twoich 30 postow na forum bukmacherskim ????

Przychodza pozniej tacy geniusze jak Ty po meczach i probuja kpic tutaj z ludzi, ktorzy uczciwie probowali typowac przed meczami i oczekuja jeszcze poklasku, a sami sie osmieszaja.
Ty powinienes udac sie do dzialu z typam ina zywo i tam poszukac kolegow, bo tam znajdziesz wielu takich, ktorzy tez nic nie napisza na temat meczu, spedza caly dzien piszac brednie i grajac milion typow, z ktorych 3/4 przegrywaja, a po meczu sa wszechwiedzacymi krytykami ???? Sadze, ze ten swiat bardziej pasuej do Twojej osobowosci.
Ostatnio jak grzyby po deszczu wyrastaja jacys nowi &quot;znawcy&quot; z 3 postami na krzyz na koncie. Ich analiz tutaj nie doswiadczysz, ale po meczu to potrafia rzucac wszelkimi madrosciami.
Wiem, że teraz to sobie mogę pisać, ale żałuję, że nie grałem dzisiaj na Ostapenko w dublu z wczorajszym 3:0 Nadala. Tak samo żałowałem, że odpuściłem 3:0 Thiema z Nole.
No dokladnie. Tacy &quot;znawcy&quot; to dopiero po meczach zaluja, ze czegos nie zrobili, bo nigdy przed meczem by czegos takiego nie napisali. Takze zaluj ile mozesz, a nawet dodaj sobie rachunek sumienia do uatrakcyjnienia ???? I odezwij sie jutro po finalowym meczu panów, sypiac &quot;madrosciami&quot;, bo tylko na takie stac takich jak Ty ????
Rozne etapy juz ten dzial przechodzil, teraz widocznie wysyp osob z kategorii &quot;ja wiedzialem, ze tak bedzie, tyle ze po meczu&quot;. To jest dopiero slabe. Po prostu dziecinada. Ogolnie ludzie sa jacys ostatnio niewyzyci i za duzo w nich agresji.
Najzabawniejsi jednak sa ostatnio Ci, co nic nie pisza w tym dziale, a wychodza po meczach i pisza o jakiejs swojej wydumanej &quot;wspanialosci&quot;.
Powiem wam, ze kazdy kto tutaj cos pisze i typuje uczciwie (niezaleznie od efektu), jest od was pozytyczniejszy i zasluguje na wiekszy szacunek niz wy ze swoimi pomeczowymi madrosciami. Jak sie nauczycie pisac analizy i pisac je przed meczami to moze ktos was doceni, bo to co robicie teraz to jest jakies przedszkole. Ach te pomeczowe omnibusy ????
Nic, tylko pogratulowac.
 
T 52

thedon

Użytkownik
French Open
Roland Garros


Mattek-Sands B./Safarova L. - Barty A./DellAcqua C.
Typ : (1 set) Over9,5
Kurs : 2,05 (2/3)

-----

3 ostatnie spotkania (1)

Chan Y-J. / Hingins M. 2-0
Flipkens K./ Schiavone F. 2-0
Kuznietsowa S./ Mladenovic K. 2-0

3 ostatnie spotkania (2)

Hradecka L./ Siniakova K. 2-1
Begu I. / Zheng S. 2-0
Gavrilova D. / Pawluczenkowa A. 2-0

Dwie bardzo dobrze grajace ze soba pary.
Pierwszy debel jest bardziej doswiadczony
i to One powinny wygrac to spotkanie.
Spodziewam sie jednak
ze druga para nie odpusci tak latwo
przynajmniej od poczatku spotkania.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Boshhe (mam nadzieje, ze nie naduzylem 2-ego przykazania), bron nas przed takimi &quot;znawcami&quot;. No niech bedzie. Jakos wiele osob, dziennikamrzy sportowych i bylych tenisistow (znouw patrz m.in.Boris Becker i jego wypowiedz dla Eurosportu) widzeli super tenis, ale na szczescie Ty masz inne zdanie i wszyscy moga sie schowac, bo Twoja racja to jest wyrok ostateczny i niepodwazalny w porownaniu do nich ???? Oni cale swoje zawodowe zycie poswiecili tenisowi, ale co to jest w porownaniu do Twoich 30 postow na forum bukmacherskim ????

Przychodza pozniej tacy geniusze jak Ty po meczach i probuja kpic tutaj z ludzi, ktorzy uczciwie probowali typowac przed meczami i oczekuja jeszcze poklasku, a sami sie osmieszaja.

Ty powinienes udac sie do dzialu z typam ina zywo i tam poszukac kolegow, bo tam znajdziesz wielu takich, ktorzy tez nic nie napisza na temat meczu, spedza caly dzien piszac brednie i grajac milion typow, z ktorych 3/4 przegrywaja, a po meczu sa wszechwiedzacymi krytykami ???? Sadze, ze ten swiat bardziej pasuej do Twojej osobowosci.

Ostatnio jak grzyby po deszczu wyrastaja jacys nowi &quot;znawcy&quot; z 3 postami na krzyz na koncie. Ich analiz tutaj nie doswiadczysz, ale po meczu to potrafia rzucac wszelkimi madrosciami.
No dokladnie. Tacy &quot;znawcy&quot; to dopiero po meczach zaluja, ze czegos nie zrobili, bo nigdy przed meczem by czegos takiego nie napisali. Takze zaluj ile mozesz, a nawet dodaj sobie rachunek sumienia do uatrakcyjnienia ???? I odezwij sie jutro po finalowym meczu panów, sypiac &quot;madrosciami&quot;, bo tylko na takie stac takich jak Ty ????

Rozne etapy juz ten dzial przechodzil, teraz widocznie wysyp osob z kategorii &quot;ja wiedzialem, ze tak bedzie, tyle ze po meczu&quot;. To jest dopiero slabe. Po prostu dziecinada. Ogolnie ludzie sa jacys ostatnio niewyzyci i za duzo w nich agresji.

Najzabawniejsi jednak sa ostatnio Ci, co nic nie pisza w tym dziale, a wychodza po meczach i pisza o jakiejs swojej wydumanej &quot;wspanialosci&quot;.

Powiem wam, ze kazdy kto tutaj cos pisze i typuje uczciwie (niezaleznie od efektu), jest od was pozytyczniejszy i zasluguje na wiekszy szacunek niz wy ze swoimi pomeczowymi madrosciami. Jak sie nauczycie pisac analizy i pisac je przed meczami to moze ktos was doceni, bo to co robicie teraz to jest jakies przedszkole. Ach te pomeczowe omnibusy ????

Nic, tylko pogratulowac.

Jeżeli drugi set meczu Svitoliny z Halep stał na najwyższym poziomie w tym turnieju to chyba Ci &quot;eksperci&quot; nie oglądali kilku meczu, które mi się udało zobaczyć. To, że ktoś grał w tenisa przez 20 lat, nie znaczy, że musi być lepszym &quot;znawcą&quot; od tego który nie grał. Posłuchaj sobie Hajto, bądź też Żewłakowa jak komentują mecze piłki nożnej. Opinii Kowalczyka. Też grali w piłkę bardzo długo i co z tego? Gadają takie rzeczy, że nie da się ich słuchać. Jak dla mnie to był set błędów, a nie genialny set. Obejrzyj ten mecz, dopiero pisz. Na pewno był emocjonujący, ale czy bardzo dobry? Nie. Gra Halep do wyniku 1:5, katastrofa. Z kolei gra Eliny od 5:1, nie wymaga komentarza. Od tamtej pory zagrała dwa dobre gemy, jeden wygrała, drugi przegrała. Świetny mecz jest wtedy kiedy obie zawodniczki grają na najwyższym poziomie, a nie kiedy mają wzloty i upadki.

Co do moich 30 wpisów tutaj i według Ciebie, grania miliona zdarzeń. Jest coś takiego jak praca, jak hobby, wiesz? Nie chce mi się tutaj przesiadywać i wypisywać jakichś analiz z których ktoś albo skorzysta, albo nie. Na początku pisałem, ładnie wchodziło to była cisza, później podałem typ, nie wszedł, zaraz na skrzynkę dostałem wiadomości typu &quot;zje**ny jesteś uju, przez ciebie przegrałem&quot;. Jak widzę takie coś, to nawet mi się nie chce nic pisać.
Milion zdarzeń - tak, stawiam milion zdarzeń na jednym kuponie. Biję Ci brawo, że masz wgląd do moich kuponów.
Nie muszę się nikomu tłumaczyć, a już na pewno nie Tobie. Jednak jak można było nie grać na Thiema z Djokovicem? Austriak bije w tym momencie na głowę wszystkich, poza Nadalem.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom