>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Powiem wam, ze kazdy kto tutaj cos pisze i typuje uczciwie (niezaleznie od efektu), jest od was pozytyczniejszy i zasluguje na wiekszy szacunek niz wy ze swoimi pomeczowymi madrosciami. Jak sie nauczycie pisac analizy i pisac je przed meczami to moze ktos was doceni, bo to co robicie teraz to jest jakies przedszkole. Ach te pomeczowe omnibusy ????

Nastepny megaloman. No przeciez mowie, Twoja wiedza z 30 postami bije wiedze wszytskich wyczynowych sportowcow ???? Jakze skromna z Ciebie osoba. Czekaj zaraz wyciagniemy te Twoje mega analizy przed meczowe z poprzednich postow, ktore zostaly napisane przed meczami, jakc chcesz ????
Przeczytaj sobie raz jeszcze. Reasumujac: precz ze pomeczowymi znawcami i ich madorsciami. PoZDRAWIAM.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
[/b]Nastepny megaloman. Czekaj zaraz wyciagniemy te Twoje mega analizy przed meczowe z poprzednich postow, ktore zostaly napisane przed meczami, jakc chcesz ????

Przeczytaj sobie raz jeszcze. PoZDRAWIAM.[/quote]


Poszukaj. Zaczęło się bodajże od Stuttgartu. Tam na pewno coś znajdziesz ????
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Ooo teraz hipotezy jak kto gra. A dskad Ty mozesz wiedziec jak wygladaja moje kupony? ???? Za wrozke robisz?
To jest dzial typerski. typowanie polega, ze sie typuje przed meczami.
Wiec takie wpisy pomeczowe sa g..... warte. Ja Ci natomaist brawa nie bije, bo takei zachowanai jak Twoje pietnowac. Pomylily Ci sie dzialy.Kazdy kto podaje tutaj typ uczciwie i przed meczem zasluguje na wiecej szacunku niz jakis pomeczowy krytyk z postawa:ja wiedzialem, ze tak bedzie&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom