>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros

B 0

bartinio21

Użytkownik
Witam

proszę tu pisać dobre typy i analizy w tenisa ????

ja na dziś mam 3 kupony choć pewnie sie nie odbędą z powodu deszczu ????

mam nadzieje że wszystko będzie widać na zdjęciach :-D
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Pewnie ten temat zostanie skasowany więc niech mod przeniesie ten wpis do tematu ATP lub WTA, nie ważne ???? .

Czy wiadomo kiedy zostanie wzniowiony turniej? Jak prognozy?
pzdr
 
ester 87

ester

Użytkownik
turniej prawdopodobnie zostanie wzowiony w srode
nie, turniej prawdopodobnie nie będzie wzowiony
z oficjalnej strony:
W związku z przedłużającymi się opadami deszczu dyrektor turnieju Jean-Francois Vilotte prawdopodobnie zadecyduje o zakończeniu rozgrywek już w poniedziałek. Za zwycięzców zostali by w takim wypadku uznani Tomas Berdych z Czech oraz Caroline Wozniacki z Danii ze względu na najlepszy bilans gemów. Byłby to już trzeci wypadek w historii kiedy to turniej Rolanda Garrosa zostaje zakończony w pierwszym tygodniu gry. Zarówno dla Berdycha jak i Wozniacki będzie to pierwszy triumf w turnieju Wielkiego Szlema. Za największego przegranego będzie można uznać Rafaela Nadala, który miał szansę na czwarte kolejne zwycięstwo, tym czasem przegra nie wychodząc nawet na kort.
Z takiego obrotu sprawy bardzo zadowoleni są również bukmacherzy. Ze względu na przerwanie turnieju wszystkie mecze, które nie doszły do skutku zostaną rozliczone jako porażki, gdyż w żadnym z tych meczów nie wyłoniony zostanie zwycięzca. Firmy bukmacherskie zacierają ręce i już liczą zyski. Choć oficjalna decyzja zapadnie dopiero za kilka godzin w kuluarach nikt nie ma jednak wątpliwości, że w tym roku na kortach Rolanda Garrosa już żaden gem nie zostanie rozegrany.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Co to za artykuł? Kogoś tam chyba heh, nie mam słów:p. Jak można rozliczać jako porażki &lt;LOL&gt;?

/edit
No ja mam nadzieje, że to jakaś beka ;).
pzdr
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Koleś was elegancko wkręcił,przeczytajcie jeszcze raz jakie tam są bzdury,pozdro dla Ester heh dobry wkręt,kilku łyknęło.
 
Do góry Bottom