>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / SHL / MHL 2016/2017

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Medvescak-Slovan, 14.02, godz.19:00
Zespół z Zagrzebia w rozsypce.Tylko w tym roku klub opuściło już 14 graczy.Z podstawowego składu zostało tylko 3 obrońców,nie ma obu bramkarzy(Garnett przeszedł wczoraj do Berna).Także sami widzicie jak sytuacja się przedstawia.Ostatnio w przegranym 3-5 meczu z Podolskiem bronił jeszcze Garnett.Teraz pozostał jedynie Gaiduchenko,który 2 sezony temu występował w VHL,w zeszłym sezonie nigdzie nie grał a w tym w barwach Medvescaka rozegrał zaledwie 4 spotkania.
Z przodu patrząc na ostatnie wyniki jeszcze jakoś to wygląda.
Co do rywali to Slovan już nie ma szans na dostanie się do play-offów ale to nie znaczy,że dzisiejsze spotkanie odpuszczą.
W ostatnich spotkaniach z udziałem Medvescaka padały wyniki 0-5,3-6,4-7,3-5.
Dziś też można spodziewać się ofensywnego widowiska także mus iść w overy.
over 7.5 2.40 bet 365 ✅ 4-4
Dodam,że Medvescak tego meczu nie będzie rozgrywał we własnej hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kunlun - Metallurg Magnitogorsk

Chiński zespół dziś bez Stanislava Alshevskiego ale on się w tym sezonie nie nagrał, podobnie Jonas Enlund i Eetu Poysti, z poważniejszych ubytków warto odnotować Francuza Damiena Fleury&#39;a (10+7). Goście wciąż bez Wojtka Wolskiego i Dmitrija Kazionova. Nie ma się co oszukiwać ten mecz powinien zakończyć rywalizację w play off w tej parze. Magnitogorsk przewyższa swojego rywala pod każdym względem, kulturą gry, postawą w defensywie. Generalnie nie widzę przesłanek by w tej rywalizacji coś mogłoby się jeszcze zmienić, Kunlun w tym sezonie nie wygrał jeszcze z Metallurg w każdym spotkaniu będąc cieniem dla mocniejszego rywala. Jedno co może martwić to stan lodowiska, w poprzednim meczu z powodu awarii agregatów lód był ciężki, słabo zmrożony, szary i momentami mokry. Jeśli problem się powtórzy może to być małe utrudnienie dla grających bardziej techniczny hokej gości ale moim zdaniem i tak powinni dziś odnieść zwycięstwo.

Metallurg Magnitogorsk @ 1,75
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Być może decydujący o awansie ekipy z Kazachstanu mecz. Wiadomo, że mecze o taką stawkę to zazwyczaj dno i padlina. Dziś we Władywostoku mieliśmy tego idealny przykład. Tu nie będzie śrubowania wyniku. Drużyny zadowolą się każdym prowadzeniem. Traktor nie strzela bramek, więc na strzelaninę nie ma co liczyć. Być może znów jakieś padliniarskie 1-1 i dogrywka. Kto nie ma mocnych nerwów, to nie radzę oglądać takich &quot;spektakli&quot;, bo może kogoś zebrać na wymioty.

Barys - Traktor poniżej 4,5 gola 1.58 Unibet✅ leciutko
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Pod względem emocji ciężko będzie pobić spotkanie wczorajsze gdzie SKA wyrównuje na 7 sekund przed końcem by wygrać po dogrywce. Ale do rzeczy, dzisiaj mamy drugi finał konferencji Magnitogorsk - Kazań. Gospodarze z najlepszym bilansem gier w domu w sezonie zasadniczym, w playoffach 5-0 ( 1 mecz po dogrywce ) Widać że do pierwszych meczów serii podchodzą na poważnie 4-2 z Kunlun i 4-0 z Astaną, oba mecze pod kontrolą i dziś myślę będzie podobnie, goście jakoś mnie nie przekonują, pokonali Omsk w serii 4-2 jednak Omsk co pokazywał to woła o pomstę do nieba. Podsumowując Zwycięstwo gospodarzy po 1.95 biere ⛔ całoroczny, Dorzucając Magnitogorsk (-1,5) ⛔2.86 pinnek
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje pójść w stronę gospodarzy, każdy kto śledzi serie wie że wynik powinien brzmieć 1-1, Jak Yarosław dał sobie odebrać wygraną w pierwszym spotkaniu to tylko oni mogą wiedzieć, drugi mecz tez ułożył sie po ich myśli, szybkie prowadzenie a potem jednak wyższość po stronie gospodarzy, szukałem już lekkiej niespodzianki własnie w tym drugim meczu, ale myślę że dobra okazja by pokazać swoje umiejętności właśnie teraz. SKA ma spokojne 2-0, myślę że nikt nie będzie tutaj piłował serii do 4-0, Jeżeli gospodarze zagrają tak jak w meczach przeciwko CSKA u siebie to być może doprowadzą do remisu. Jarosław 3.10 i 2.35 OT Bet365
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Petersburg wygląda dziś jak banda dzieci z porażeniem mózgowym, ewidentnie gospodarze bardziej zmobilizowani i to wystarczy.
Jutro również należy spodziewać się bezsensownego jeżdżenia od bramki do bramki przez 60 minut bez jakichkolwiek efektów. Ogólnie jest to sport, którym rządzi chaos i przypadek, ale wszelkiego rodzaju play offy to już jest apogeum padliny. Dlatego w Kazaniu nie ma innej opcji niż under. Nie do oglądania, wynik do sprawdzenia po meczu, bo swój czas lepiej zainwestować w obejrzenie &quot;Trudnych spraw&quot; czy innego &quot;Dlaczego Ja?&quot;.
Kazań - Magnitogórsk u 4,5 1.69 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom