>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / SHL / MHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik

Omsk spisuje się w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze. Jeśli przegrywają swoje spotkania, to tylko z naprawdę bardzo dobrymi drużynami - porażki z SKA 1-3, CSKA 3-0, Podolskiem 6-2 i ostatnia porażka z Dynamem Moskwa na własnym terenie 1-0, gdzie oddali aż 33 strzały, ale nie znaleźli drogi do siatki swoich rywali.
U siebie Omsk gra świetnie - 6 zwycięstw na 8 spotkań (3 zwycięstwa po dogrywce).
Dynamo z kolei wręcz przeciwnie, jest to znowu jedna ze słabszych drużyn w lidze. Przegrali 6 z 8 spotkań w delegacji.
Omsk traci generalnie mało bramek, bo zaledwie 22 bramki w 15 spotkaniach, co daje im 3 wynik w całej lidze za SKA i Jokeritem. Dynamo z kolei bardzo mało strzelonych bramek - 25 w 15 spotkaniach.
Omsk podrażniony ostatnią porażką, dzisiaj spokojnie powinien wygrać, bo grają w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze, w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywali.
Avangard Omsk 60&#39; - 1.62 - STS - Stawka: 8/10✅
Avangard Omsk -1.5 - 2.25 - STS - Stawka: 3/10✅




Uwielbiam grać w tym sezonie spotkanie z udziałem Yugry, bo to jest po prostu łatwa kasa.
9 punktów w 13 spotkaniach, ostatnie miejsce i zaledwie 21 bramek, przy 50 straconych.
Po drugiej stronie mamy mocno przebudowane Dynamo, które spisuje się bardzo dobrze i aktualnie zajmują 2 miejsce w swojej konferencji.
Dynamo Moskwa 60&#39; 1.85 - STS - Stawka: 8/10✅
Dynamo Moskwa - 1.5 - 2.75 - STS - Stawka: 5/10⛔ uwalili ako 62...
Yugra under 1.5 - 1.93 - Fortuna - Stawka: 5/10⛔



Kolejna jedna ze słabszych drużyn w lidze - czyli Slovan - 25 bramek w 14 spotkaniach.
Podolsk to przeciętna, ale dość solidna drużyna i z takim zespołem jak Slovan spokojnie powinni dzisiaj powalczyć o 3 punkty.
Podolsk bardzo dobrze grał w przeszłości ze Slovanem, a biorąc pod uwagę formę gospodarzy w grze ofensywnej, proponuję:
Slovan under 2.5 - 1.78 - Fortuna - Stawka: 5/10⛔



Rewelacyjne w tym sezonie SKA podejmie dzisiaj drużynę z Nowosibirska. Jak się widzi SKA, to się zastanawiamy ile wygrają, a nie czy wygrają. To co robią w tym sezonie ze swoimi rywalami, to po prostu poezja.
Sibir jest mocno underową drużyną i myślę, że SKA dzisiaj aż takiej łatwej przeprawy mieć nie będzie. Spodziewam się tutaj dzisiaj max 4-5 bramek łącznie w meczu.
SKA/under 6.5 - 1.97 - Fortuna - Stawka: 4/10✅
SKA 60&#39; - 1.53 - Fortuna - Stawka: 8/10✅

No i wyszło całkiem fajnie. Nie trudno się było domyśleć, że jak stawki są mocne to gram też z nich ako, a grałem typy tez na jednostki, a poza tym Ci co pytali to dałem ako Omsk -1.5, Dynamo, SKA i Anyang z ligi azjatyckiej
Mało kto tu zagląda i do mojego tematu NHL, więc nie wiem czy jest sens się udzielać, bo odnoszę wrażenie, że robię to sam dla siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik

Na jutro proponuję tylko jedno spotkanie. Odradzam jutro granie w stronę Jokeritu, mocny public bet, podejrzany kurs wyjściowy, a Spartak się rozkręca.
Ale nie o tym teraz.
Typ na Dynamo polecałem ostatnio i teraz idę w tym samym kierunku. Typ z kilku powodów.
Generalnie Dynamo skończyło właśnie swój męczący 4 meczowy roadtrip, gdzie grali równo co 2 dni. Co warte podkreślenia, wygrali wszystkie 4 spotkania w regulaminowym czasie gry.
Dlaczego przede wszystkim gram Dynamo? Bo po pierwsze właśnie ostatnio się rozkręcili i ta gra wygląda już naprawdę całkiem dobrze, a ponadto przegrali 3 ostatnie spotkania na własnej tafli, więc idealny moment na to, żeby pokazać się swoi kibicom z dobrej strony i udowodnić swoją silę na własnym terenie,
Amur zamyka swój 4 meczowy roadtrip w Moskwie, ale są w zupełnie innych nastrojach, bowiem przegrali wszystkie swoje spotkania, a trzeba powiedzieć, że grali z zespołami, z którymi mogli nawiązać walkę. Generalnie Amur ma serię 9 porażek z rzędu i mówiąc szczerze kompletnie nie widzę jutro szans na ich zwycięstwo, ani nawet dogrywkę.
Mówi się, że historia nie gra, wiadomo Dynamo całkowicie nowa szatnia w zespole, ale coś w tym jednak jest.
Amur nie wygrał z Dynamem od 13 spotkań !!, a ostatni raz wygrał w styczniu 2010 roku.

Dynamo Moskwa 60&#39;
LV Bet
1.64
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
alpha 758

alpha

Użytkownik
W niedzielę Magnitka podejmuje Ładę. W tym spotkaniu gram i polecam pograć na gola Mozyakina. W ostatnich 5 latach czterokrotnie był najskuteczniejszym zawodnikiem w lidze, cóż tu dużo pisać, klasa sama w sobie. W tym też jak na razie w czołówce, ale od 5 spotkań bez bramki. W sumie sytuacja niespotykana od dawna i nie wierzę by ta strzelecka niemoc miała trwać dłużej. Sergiej jak już odpali to potem leci seria, myślę, że przełamanie nastąpi właśnie w niedzielnym meczu. Czas też w końcu na jakieś pewne zwycięstwo Magnitki w regular time, bo ostatnio coś nie najlepiej to wygląda. W sumie rywal na przełamanie odpowiedni.
Mozyakin @2.05 fortuna +
2+ @5.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Jarosław - St Petersburg kurs atrakcyjny na Petersburg 1,62 grać Panowie ? Po H2H oraz ostatnich meczach trudno się oprzeć i nie zagrać ;)
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja bym radził odpuścić granie na SKA, bo przeciwnik u siebie mocny, a każda seria kiedyś się kończy. Kursy z racji tego, że SKA jeszcze nie przegrali nie powalają.
Ja w tym meczu pokuszę się o pogranie na Hersleya. Szwed zalicza bardzo udany sezon, w tym momencie jest jednym z najskuteczniejszych graczy zespołu i najskuteczniejszym obrońcą w lidze z 9 bramkami i 8 asystami. Patrik dysponuje atomowym strzałem co czyni go bardzo przydatnym graczem podczas power play. Wszystkie bramki zdobył właśnie podczas gry w przewadze a liczę, że Loko jutro trochę kar złapie.
Kursy jeszcze nie wystawione, ale powinny wahać się w granicach 4.00-4.50, więc warte pogrania.
edit.
Hersley @4.20 fortuna ⛔

Poniżej macie próbkę jego możliwości ;)

 
alpha 758

alpha

Użytkownik
CSKA - Spartak
W derbach Moskwy żadnej niespodzianki się nie spodziewam i zdecydowanie wchodzę w typ wygrana CSKA i minimum 5 bramek w meczu. Spartak wygląda słabo w defensywie a i obsada bramki nie zachwyca. Zarówno Svensson jak i Bespalov często się wymieniali w bramce w trakcie meczów.
CSKA u siebie przegrywają bardzo rzadko, w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Kilka dni temu zaliczyli małą wpadkę wygrywając dopiero po dogrywce z Rygą, ale gości uratowała przede wszystkim dobra postawa ich goalie. Kilka spotkań CSKA przed własną publicznością oglądałem także śmiało mogę ten typ polecić. Jeśli Svensson czy Bespalov nie będą mieli dnia konia to CSKA te minimum 4-5 bramek ogarną. Wiadomo, że świetna postawa bramkarzy w hokeju to połowa sukcesu, ale tak jak pisałem forma zarówno Svenssona jak i Bespalova nie zachwyca. Oczywiście jest to też w jakimś stopniu spowodowane nie najlepszą grą defensywy Spartaka.
1/+4.5 @ 2.00 fortuna ⛔ 3-1 //Szkoda, bo sytuacji nie brakowało, lecz niestety bardzo dobrze spisał się Bespalov. 44 strzały na bramkę ze strony CSKA.
1/+5.5 @2.88
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza:

Jutro (16.10) Metallurg Magnitogorsk podejmie u siebie Slovan Bratislava.

Zacznę od tego, że Slovan Bratislava gra 3 mecz z rzędu na wyjeździe. Takie serie meczów wyjazdowych zdecydowanie im nie służą, ponieważ na ostatnich 10 wyjazdów zdołali tylko raz wygrać i raz doprowadzili do dogrywki, w której przegrali.
Jeśli chodzi o gospodarzy to na 10 ostatnich meczów u siebie wygrali 7(w tym 2 po dogrywce) i dla mnie są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa.
Typ czysto statystyczny. Według mnie ma duże szanse powodzenia.
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lokomotiv Jaroslavl - Niznekamsk
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam, za niecałą godzinę rozpocznie się spotkanie, w którym Lokomotiv Jaroslavl podejmie u siebie Niznekamsk.
Moim typem na ten mecz jest czysta jedynka po kursie 1.67. Goście grają czwarty mecz z rzędu na wyjeździe. W poprzednich trzech dwukrotnie musieli uznać wyższość przeciwnika. W jednym ze słabo spisującym się Dynamem Moskwa udało się wygrać 3:4.
Gospodarze grają trzeci mecz z rzędu u siebie. Poprzednie dwa wygrali. Jeden - mecz z liderem wschodniej konferencji wygrali 5:2, drugi udało się wygrać po dogrywce.
Na koniec dodam, że Lokomotiv ostatni mecz grał 15.10, a Niznekamsk 17.10, także teorytycznie mieli 2 dni więcej odpoczynku, co również przemawia za zwycięstwem gospodarzy.
Typ czysto statystyczny. Według mnie ma duże szanse powodzenia.
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Slovan Bratyslava
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, jutro o godzinie 14:30 odbędzie się spotkanie, w którym kazachski zespół Barys Astana podejmie u siebie słowacki Slovan Bratislava.
Moim typem na ten mecz jest czysta jedynka po kursie 1.62.
Zaczynając od gości to grają fatalnie na wyjeździe. Ich wyjazdowy bilans w tym sezonie KHL to 1 zwycięstwo, 1 porażka po dogrywce i 10 porażek po trzech tercjach gry. W bramkach wygląda to następująco:
-zdobytych: 16
-straconych: 45
Aktualnie zajmują 12(przed ostatnie) miejsce w zachodniej konferencji.
Uważam, że nie uda im się przerwać fatalnej passy porażek szczególnie, że wyjazdy drużyn do Kazachstanu nie należą do najprzyjemniejszych.
Drużyna gospodarzy w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze, zajmując 4 miejsce we wschodniej konferencji.
Na 14 spotkań u siebie w tym sezonie wygrali 7, w tym ostatni mecz z Jokeritem Helsinki(3 miejsce w zach. konf.) 4:0.
Myślę, że gospodarze w podobny sposób rozprawią się z drużyną ze Słowacji, dla której może to być siódma porażka z rzędu na wyjeździe.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Hokej jest sportem chaotycznym i przypadkowym, więc stawianie tego, to jak stawianie WTA, można rzucać monetą. Ale KHL to jest już szczyt szczytów. Liga skrajnie defensywna, brzydka, powolna i nudna. Zespoły ofensywne można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta jest tylko od przeszkadzania. Ktoś może powiedzieć, że to druga liga świata. Ale to tak, jakby porównywać druga ligę świata w futbolu amerykańskim do NFL albo np. hiszpańską ACB bo NBA. Różnica to lata świetlne. Dlatego w KHL undery trzeba brać w ciemno, bo tam nie gra się, by strzelać gole. Tam gra się, żeby zabijać grę.
Sibir - Slovan u 4,5 1.82 Uni✅
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dzisiaj mamy tzw. Winter Classic, czyli o ile się nie mylę mecz ligowy na świeżym powietrzu (poprawcie mnie jeśli się mylę) pomiędzy trzecim Jokeritem, a liderem z St.Petersburga. Wydaje mi się, że do końca sezonu zasadniczego nic się nie zmieni, zespoły pozostaną na swoich miejscach, goście są nie zagrożeni i z pewnością wygrają sezon zasadniczy, a gospodarze raczej nie dogonią CSKA które jest v-liderem oraz nie dadzą się dogonić Yaroslavovi z czwartej pozycji. Czuję, że dzisiejszy mecz poniekąd pokazowy będzie obfitował w grad bramek, dlatego idę w zakłady
-&gt; Obie strzelą w pierwszej tercji @3.0 / STS / WYNIK 1:2
-&gt; Over 5.5 @2.30 / STS / WYNIK 2:4 i 11` do końca

Goście, trochę lepszy zespół i z pewnością są faworytem, aczkolwiek nie będzie to dla nich łatwy mecz. Jeśli pomyliłem się co do &quot;winter classic&quot; to proszę mnie poprawić. Co do overa, goście ogromna moc w ofensywie, mnóstwo strzelonych bramek, zaś Jokerit, zwłaszcza u siebie jest bardzo mocny w tym sezonie, dla mnie są jedną z większych niespodzianek i kto wie... może jakiś półfinał w tym sezonie?
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Rosja - KHL
Godz: 15:00
Spotkanie: HC Traktor Chelyabinsk - HC Dinamo Minsk
Typ: HC Traktor Chelyabinsk
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Hokeja do ligi KHL gdzie w Traktor Ice Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Hockey Club Traktor Chelyabinsk a w gości przyjedzie drużyna Hockey Club Dinamo Minsk.
HC Traktor Chelyabinsk w tym sezonie ligowym w swoich 43 meczach zdobył 65 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej Konferencji Wschodniej KHL natomiast HC Dinamo Minsk plasuje się na 10 pozycji w Konferencji Zachodniej KHL zdobywając 58 oczek w swoich 44 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim lodowisku w tym sezonie 8 zwycięstw, 4 wygrane w doliczonym czasie, porażka w doliczonym czasie oraz 8 przegranych i bilans bramek 47-47 zaś goście na wyjazdach 5 wygranych, 2 zwycięstwa w doliczonych czasach, 2 przegrane w doliczonych czasach oraz 14 porażek z bilansem bramkowym w delegacjach 31-57.
Moim typem an to spotkanie jest wygrana lepszego zespołu ze Wschodniej Konferencji który w tym sezonie ligowym gra porównywalnie i równo tak u siebie jak i na wyjazdach a goście to zespół bardziej swojego lodowiska na wyjazdach tracący sporo goli i mający już aż 14 wyjazdowych przegranych w regulaminowym czasie gry i moim zdnaiem gospodarze w swojej Traktor Ice Arena powinni sobie poradzić z tak słabym na wyjazdach zespołem z Białorusi.
✅ 2:0
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Rosja - VHL
Godz: 15:00
Spotkanie: Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karagandy
Typ: Neftyanik Almetyevsk
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Rosji gdzie w międzynarodowej VHL w Yubileiny Sports Palace zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Hockey Club Neftyanik Almetyevsk a w gości przyjedzie drużyna Hockey Club Saryarka Karagandy.
Neftyanik Almetyevsk w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobył 72 punkty co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast Saryarka Karagandy plasuje się na 6 pozycji w tabeli VHL zdobywając 69 oczek w swoich rozegranych 38 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 14 zwycięstw w regulaminowym czasie, wygrana po dogrywce lub karnych oraz 3 przegrane w regulaminowym czasie gry i bilans bramek 43-21 zaś goście na wyjazdach 10 wygranych w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce lub karnych oraz 6 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 50-33.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w swojej Yubileiny Sports Palace w której grają bardzo dobrze i może nie strzelają dużych ilości bramek swoim rywalom ale tracą też bardzo mało i większość ligowych oczek zbierają na własnym terenie a goście na wyjazdach grają nieźle ale potrafią w delegacjach tracić po 3 lub 4 gole i moim zdaniem z tak grającymi gospodarzami przegrają na ich terenie w regulaminowym czasie gry.
✅ 5:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

serovad

Użytkownik
Спартак - Северсталь П2 z OD kurs 2.27 marathonbet
Gra na wyjście w ПО.
Tylko zwycięstwo dla Северстали pozwoli rozkazowi przedłużyć walkę ПО, ponieważ u Северстали остануться wyjazdy do Ска i ЦСКА. Спартак wykładał się w poprzedniej grze w moskiewskim derby przeciw Dynamo [5: 4].Северталь musi tym skorystać się.
✅ 3:4
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Спартак - Северсталь П2 z OD kurs 2.27 marathonbet
Gra na wyjście w ПО.
Tylko zwycięstwo dla Северстали pozwoli rozkazowi przedłużyć walkę ПО, ponieważ u Северстали остануться wyjazdy do Ска i ЦСКА. Спартак wykładał się w poprzedniej grze w moskiewskim derby przeciw Dynamo [5: 4].Северталь musi tym skorystać się.
Zamiast klawiatury masz enigmę ?
 
S 0

serovad

Użytkownik
Динамо Минск-Слован X2
kurs 1.79 marathonbet
Zamówienia zbiegają się z sezonem. Mińsk praktycznie na urlopie, ostatnie 6 gier zajęły tylko 1 zwycięstwo. Potem, jak trener Заранековец przybył, Славков zaczął nabierać punkty. Nakaz na wyjściu grał Ак Барс, Йокерит i Соци. W domu Słowacy zwyciężali w Йокерит i Металлург. Forma i humor pozwalają Czechom jechać z Mińska z zarobionymi okularami.
⛔ 3:2
 
D 25

docencik

Użytkownik
Czy ktoś ogarnięty powie, czy Ufa w meczu z OMSKiem wbije dzisiaj 2 bramki? Statystyki na to wskazują lecz nie ogladałem poprzednich spotkań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom