>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Multum meczy dzisiaj , ja wgl szukałbym dzisiaj bardziej gospodarzy. Amurek może nie jest jakimś mocarzem ale moim zdaniem zdaniem powinni powalczyć. Naprawdę dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Torpedo i głupio dla mnie stracili pkt. Nie skazywałbym ich na porażkę tym bardziej, że Niznekamsk stracił dużo sił w meczu z żeglarzami. Amur zagra podobnie do graczy z Władywostoku i przy dobrej dyspozycji Alikina są w stanie urwać pkt gościom. To samo w meczu Admirałów. Chłopaki a zwłaszcza bramkarz chyba dostali obietnice wypłaty zaległych pensji jeśli zdobędą pkt z Niznekamskiem bo nie można im odmówić walki i determinacji w tym spotkaniu. Dzisiaj grają z teoretycznie słabszą drużyną i też powinni pokusić się o pkt. Meczu Kunluna nie ruszam bo żółtki pokazały, że potrafią wygrać z CSKA a przegrać ze Slovanem. Tu się może wszystko zdarzyć. Sibiraki wlecieli na odpowiedni poziom a na tym poziomie potrafią postawić się każdemu zwłaszcza u siebie. Dzisiaj jak dla mnie najpewniejszy bet czyli wygrana Sibira w OT. W Ufie kursy nie zachęcają do gry. SKa jakoś bez polotu i finezji gubi sporo pkt i męczy się niemiłosiernie. Tutaj no bet. Kusi , żeby pograć coś w stronę Mińska bo Omsk jest dla mnie śmieszną drużyną a kursy mega wysokie ale z drugiej strony nie widać żadnych oznak poprawy u żuberków.
Moje typki na dzisiaj.
Amur [email protected]✅
Admirał -1,5 @5.15????10 sekund:cholerniezly:
Sibir OT@1,78✅
Mińsk +2,5 @1,60✅
over 0,5 Pkt:
Amur
Gorskov@2,30✅
Kolar @ 2,50✅
Admiral
Glazachev @2,50 void
Mischcenko@2,80⛔
Sibir
Piganovich@2,20⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Na dzień dobry dziś 3 spotkania w których mamy wyraźnego faworyta. Niżniekamsk dał popis nieskuteczności we Władywostoku, to już drugi taki mecz w ostatnim czasie, z Podolskiem było podobnie. Amur dziś prawdopodobnie bez Atyushova i Fillipiego także to są dwa mocne ubytki. Po stronie przyjezdnych niepewny występ Galimova. Różnica klas może nie jakaś szczególnie duża bo Niżniekamsk trochę zawodzi, ale potencjał większy i powinni to dziś zgarnąć. O tej samej porze nędza z Władywostoku zagra z Torpedo. To nie tak że uwziąłem się na nich, ale naprawdę ich poziom to dno, kiedyś podobnie prezentował się Nowokuznieck i Admirał jak najszybciej powinien podzielić ich los. Torpedo dziś chyba bez Galuzina więc trochę rotacji w ataku będzie mniej, jednak jeśli zagrają to co z Amurem powinno na dziś wystarczyć. 7 porażek w 8 spotkaniach na własnej tafli, śednio 4 stracone bramki na mecz. Torpedo na wyjazdach nie powala, 1 wygrana w RT ale póki co mieli trochę ciężkie te wyjazdy więc podchodziłbym z małym dystansem do tabeli AW. No bo i gdzie zdobywać punkty w delegacji jak nie z takimi ogórkami? na koniec mecz w Chinach. Kazań do perfekcji opanowali minimalistyczne podejście do wygrywania, ślizgają się wynikami na styku ale trzeba powiedzieć że są przy tym zabójczo skuteczni. Kunlun bez Savinainena, do tego bardzo slabo prezentuje się przed własną publicznością.
Niżniekamsk+Torpedo+Kazań ako 8,44 i powiem że bardzo kusi mnie zagrać to w kombi bo naprawdę ciężko doszukiwać się tutaj na siłę niespodzianek
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
I znów cały misterny plan w ....., predzej bym sie spodziewał, że kupon połozą Nafciarze ale że Admirały wygraja z Torpedo to nie, chociaz jeszcze sie tli nadzieja bo Torpedowcy maja dobre trzecie tercje ale z 3-0 wyszarpac remis bedzie ciężkio
wisla9110 ten kurs 5 na Admirałów to szacun,
Żeby troche kasy uratować to trzeba dać ze pozostałą część spotkania wygra Torpedo kurs 2,8,
albo rybka albo .....
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Klasyczny koniec roadtripu na wschodzie, można gadać, że teraz loty są stosunkowo krótkie i zawodnicy są przyzwyczajeni do wyjazdów ale kto choć raz był poza domem tydzień wie jak to jest męczące a tu jeszcze gramy co 2 dni w hokej. Amur jak i Admiral potrzebują pkt jak tlenu, Torpedo mogło ale nie musiało wygrać. Choć ogląda się spotkanie i widzi techniczną przewagę Torpeda to po prostu walka i niesamowita chęć zwycięstwa po stronie gospodarzy zaważa o wyniku spotkania. Swoją drogą Tomasa Zahornę, trener powinien powiesić za jaja za to w jaki głupi sposób fauluje i osłabia swoją drużynę w kluczowych momentach. Dzisiaj po jego 2 faulach i osłabieniach 2 bramki, a mogło się skończyć gorzej bo dostał karę 2+2 i Torpedo było bliskie gola na 4:4.
Zdecydowanie jednak rozczarowany jestem drużyną z Nowogodu. Tu chyba potrzeba wstrząsu i zmiany trenera.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Klasyczny koniec roadtripu na wschodzie, można gadać, że teraz loty są stosunkowo krótkie i zawodnicy są przyzwyczajeni do wyjazdów ale kto choć raz był poza domem tydzień wie jak to jest męczące a tu jeszcze gramy co 2 dni w hokej. Amur jak i Admiral potrzebują pkt jak tlenu, Torpedo mogło ale nie musiało wygrać. Choć ogląda się spotkanie i widzi techniczną przewagę Torpeda to po prostu walka i niesamowita chęć zwycięstwa po stronie gospodarzy zaważa o wyniku spotkania. Swoją drogą Tomasa Zahornę, trener powinien powiesić za jaja za to w jaki głupi sposób fauluje i osłabia swoją drużynę w kluczowych momentach. Dzisiaj po jego 2 faulach i osłabieniach 2 bramki, a mogło się skończyć gorzej bo dostał karę 2+2 i Torpedo było bliskie gola na 4:4.
Zdecydowanie jednak rozczarowany jestem drużyną z Nowogodu. Tu chyba potrzeba wstrząsu i zmiany trenera.
SABOLIC TY KU*** 10 SEK PRZED KOŃCEM :angryyy:
Szkoda takiej ładnej kasy ale typy szacun
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Jak to się tak skończy to trzeba będzie pożyczać do pierwszego hehe. To tak półżartem bo zawsze staram się mieć dystans do bukmacherki, ale dzisiaj daje w policzek ładnie. Mówi się trudno ;P A na Czeskim hokeju znacie się coś? Kometa - Zlin 1/+4,5 mnie kusi. Warto ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak to się tak skończy to trzeba będzie pożyczać do pierwszego hehe. To tak półżartem bo zawsze staram się mieć dystans do bukmacherki, ale dzisiaj daje w policzek ładnie. Mówi się trudno ;P A na Czeskim hokeju znacie się coś? Kometa - Zlin 1/+4,5 mnie kusi. Warto ?
Zapraszam do tematu poświęconemu hokejowi w Czechach. Znajdziesz tam typy użytkowników którzy się znają na lidze ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
wisla9110 w tym sezonie widziałem ich 4 spotkania w tym ostatnie z Niźniekamskiem. Oczywiście to moja subiektywna ocena, ale dla mnie to zlepek przypadkowych zawodników którzy jeszcze nic nie osiągnęli a patrząc na poziom jaki prezentują raczej to się nie zmieni. Ciężka dla oka gra, brzydka, chaotyczna, na aferę. Pokaż mi jednego chociaż zawodnika w tym zespole który ma jakieś konkretne cv, doświadczenie w dobrym klubie czy jeden konkretny sezon. Ja tam nie widzę nikogo takiego. O sile zespołu mają stanowic zawodnicy pokroju Hovorki który nie dał rady w czeskiej lidze, Butuzov który w ostatnich bodaj blisko 100 spotkaniach nie wiem czy strzelił 10 goli czy leciwy już Konkov. Dla mnie ten zespół o dno, ale jak mówię to tylko moja ocena ;)
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
wisla9110 w tym sezonie widziałem ich 4 spotkania w tym ostatnie z Niźniekamskiem. Oczywiście to moja subiektywna ocena, ale dla mnie to zlepek przypadkowych zawodników którzy jeszcze nic nie osiągnęli a patrząc na poziom jaki prezentują raczej to się nie zmieni. Ciężka dla oka gra, brzydka, chaotyczna, na aferę. Pokaż mi jednego chociaż zawodnika w tym zespole który ma jakieś konkretne cv, doświadczenie w dobrym klubie czy jeden konkretny sezon. Ja tam nie widzę nikogo takiego. O sile zespołu mają stanowic zawodnicy pokroju Hovorki który nie dał rady w czeskiej lidze, Butuzov który w ostatnich bodaj blisko 100 spotkaniach nie wiem czy strzelił 10 goli czy leciwy już Konkov. Dla mnie ten zespół o dno, ale jak mówię to tylko moja ocena ;)
To jest właśnie hokej samemu się tutaj spotkania nie wygra. Porównując ich do ogórków trochę przesadzasz. Drużyna potrafi u siebie urwać pkt lepszym zespołom. Nie będą chyba grać mega ofensywnie jak nie mają takiego potencjału. Taktyka jest zawsze dobierana do zawodników a nie odwrotnie. Wszyscy lubią oglądać ofensywną grę ale tutaj chodzi o pkt. Mają mega poważne problemy finansowe a mimo to walczą i nie załamują rąk. 6 dobrych rzemieślników jest lepsze niż 6 indywidualności. Drużyna raczej nigdy nie była na wyżynach ligi a i Władywostok nie należy do najlepszych miejsc do życia więc niby jak Twoim zdaniem mają przyciągnąć dobrych zawodników ,mając problemy finansowe? Grają tym co mają i nie płaczą. Na szczęście dzisiaj pokazali kto jest dnem ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dobrze prawisz wisla, choć Grzechowi z punktu widzenia atrakcyjności ligi też trzeba przyznać rację. Za rok czy dwa drużyny z Władywostoku możemy już w KHL nie zobaczyć. Ostatnio gdzieś czytałem, że po Nowokuźniecku, Jugrze i Togliatti, kolejna drużyna lub nawet dwie mają zostać przeniesione do VHL. W zamian ma dołączyć jakiś nowy powstały team z siedzibą w Londynie, jest też mowa o Paryżu lub Mediolanie.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie widzicie dzisiaj szansę w Magnitogorsku? Mam wrażenie, że będą głośni rewanzu, a to jeden z tych zespołów, który może pokonać każdego. Początek sezonu mieli specyficzny, ale na takie mecze na pewno pojawi się spiecie pośladków. Chciałbym poznać opinie osób, które wiedzą o KHL więcej niż ja(osoba widzaca value w kursie oraz znam potencjał Magnito)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tu już nawet nie chodzi o finanse. Lada miała mały bo mały ale stabilny budżet, ale ktoś usiadł do stołu, ocenił wartość marketingową zespołu i stwierdził że skoro kibiców aż tak dużo na halę nie chodzi, to można ich wywalić z ligi do niższej dywizji. I o ile Jugra była stosunkowo młodym klubem, tak Lada ma już za sobą 40 lat tradycji. Przez takie twory jak Kunlun, Medvescak. Lev Poprad nie dawno upadają zasłużone kluby. Blisko tego był Spartak, upadł Chimik, jak kiedyś nie funkcjonuje Krylia. Ktoś wgl kojarzy te zespoły? A o tych tworach za chwilę nikt nie będzie pamiętał. Bo co dziś zostało po Lvie, Donbassie (no ok, tego wywalili z powodów politycznych), czy Zagrzebiu? wspomnienie. Jedyny ślad jaki po nich zostanie to właśnie upadek tych zaslużonych klubów bo chińczycy przez chwilę rzucą kasą która jest nieosiągalna dla większości klubów. To psuje sport. Do nie dawna Admirał (choć młody klub) dobrze prosperował, podobnie Amur który do najbiedniejszych nie należał czy chociażby Mińsk. Ale aby gdzieś dorównać lidze nakręca się ta spirala a później ciężko o dopięcie budżetu. Wiecie w czym problem? jankesi mają 30 zespołów, kluby farmerskie, zaplecza, szkoły itd, ruskie też by chciało. A tego się tak szybko zbudować nie da. Więc robią sobie większą krzywdę. Na solidnych fundamentach w tej lidze funkcjonuje może z 5 klubów. Reszta ma gliniane nogi. I takich przypadków jak Admirał będzie za chwilę więcej. Severestal, Tractor, Podolsk. Kolejka ustawi się bardzo szybko.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie widzicie dzisiaj szansę w Magnitogorsku? Mam wrażenie, że będą głośni rewanzu, a to jeden z tych zespołów, który może pokonać każdego. Początek sezonu mieli specyficzny, ale na takie mecze na pewno pojawi się spiecie pośladków. Chciałbym poznać opinie osób, które wiedzą o KHL więcej niż ja(osoba widzaca value w kursie oraz znam potencjał Magnito)
Tak mysle jak ugryźć dwa mecze dzis. Na Uralu i w Jarosławiu bo Sochi nie tykam.
Mecz w Magnitogorsku jezeli ktos oglądał caly bo ja 2.5 tercji to mimo wszystko byl wyrównany. Na poczatku drugiej tercji Avto ugotowalo młodego Zagidulina i było po meczu. Dzis rewanz w Avto. Napewno Avto faworytem bo gra im sie klei i jest moc ale kurs na Magnitke wg mnie ciut za duży, bo jakby niemówic gra coraz lepsza . doszło dwóch nowych zawodników ( Czech Bilur , do tej pory najlepszy strzelec czeskiej Extraligi i Amerykanin Shore, swego czasu kilka pełnych sezonow w LA Kings). Potencjał Magnitka ma napewno( szkoda ze nie ma Wojtka Wolskiego juz bo z Elisonem fajnie im sie grało) i dodatkowo mobilizuje sie na takie mecze jak ten z liderem. Nie twierdze ze Magnitka tam wygra ale coś w ich kierunku trzeba zagrać. Wszystkie kursy na Avto lecą , nawet handi.
W związku z tym że kurs ciekawy zaryzykuje typ
Magnitka z x kurs 2,02⛔
EDIT: Musze powiedzieć ze mimo wyniku, lepiej prezentowała sie dzis Magnitka, szkoda tej pierwszej zepsutej tercji bo mógł być dzis win Hutników, Avto do bólu skuteczne i wykorzystało swoje szanse i kontre.
Nie lubie grac przeciwko druzynie której kibicuje ale nie wiem jak mam patrzeć na kursy na Loko, jest taki jak przeciwkwo najsłabszym kadrowo w lidze druzynom, a Traktor jakosciowo aż tak słaby nie jest jak wskazuje na to kurs , potroafia sie zebrać po laniu . Młodziez w Loko bardzo dobra, obserwuje tych chłopaków od lat i jak bluzgałem na Kwartalnowa tak teraz jestem pełny podziwo jak wprowadza młodziez do pierwszego zespołu a oni graja i wygrywają. Wiadomo , im wiecej młodziezy tym wieksze prawdopodobieństwo wachnięcia formy. Dzis mam zagwozdke i pojde w typ
Traktor plus 1,5 kurs 1,93 wynik 0-0✅
Bede sie cieszył jak Loko wygra nie wiecej niz jedną bramką .
( moze tez trzyma mnie trend od wczoraj, bo wczoraj gospodarze górą ale w wielu meczach niespodziewanie to moze dzis goście coś ugraja) A moze bedą dwa pudla i Avto z Loko wygraja z handi co napewno w dublu zagram)
jestem ciekaw co mysli wisla9110 na temat dzisejszych meczy bo to on był wczoraj królem polowania khl
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja osobiście nie daję większych szans Magnitce na zwycięstwo. Avto traci bardzo niewiele bramek, są dobrze poukładani w defensywie plus Kovar w bramce zalicza jak na razie świetny sezon.
Owszem Magnitka ma potencjał, ale w dniu dzisiejszym nie daję im szans. Gdybym grał undery to stawiałbym tutaj u 4.5. Pogram jedynie Golysheva ze strzelców na przełamanie. Ostatnio nie grał parę meczów, zagrał w dwóch ostatnich ale bramki nie zdobył.
Golyshev @ 3.10 fortuna
Mam natomiast ciekawy typ z VHL. Metallurg Nowokuźnieck znany fanom hokeja z występów na lodowiskach KHL podejmie słabiutki Iżewk. W drużynie gospodarzy pozostało kilku graczy, którzy występowali w KHL, jest trochę nowych twarzy i choć zeszły sezon mieli średni tak w tym spisują się bardzo dobrze, szczególnie we własnej hali gdzie wygrali 6 z 7 meczów zdobywając przy tym 35 bramek. Dziś słaby rywal z samego końca tabeli także liczę na kolejne pewne zwycięstwo okraszone bramkami.
1/+4.5 @1.82 fortuna
1/+5.5 @2.47 ✅ 4-3
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wracam w końcu po dłuższej przerwie - czas coś naskrobać. Spotkania w Jekaterynburgu nie ruszam, chociaż wydaje mi się, że z takim kursem (@4,00) można zaryzykować wygraną Magnitogorska. Zajmę się dwoma pozostałymi spotkaniami.
Lokomotiv - Traktor
Typ: Lokomotiv i powyżej 3,5bramki
Kurs: 1,95 ⛔⛔⛔ LV Bet
Gospodarze są w dobrej formie. W Listopadzie jedynie dwie porażki - z Niżnekamskiem i ostatnio z Avtomobilistem po dogrywce. Można powiedzieć, żę idą jak burza i już na stałe zadomowili się w strefie Play Off. Zespół z Jarosławia jest mocny na swoim lodzie. Dzisiaj rozegrają czwarte z rzędu spotkanie domowe w poprzednich pokonując Magnitogorsk 3:2 i Władywostok 4:0 i ulegając wyżej wspomnianemu Avto. Jeśli chodzi o gości to zmiana trenera najwyraźniej nie pomogła, bo gra Traktora pozostawia wiele do zyczenia. Tragicznie wygląda gra w defensywie. 62 bramki stracone w dwudziestu meczach mówią same za siebie. Myśle, że dzisiaj nie poradzą sobie z solidnym Loko na ich terenie - tym bardziej, że strasznie nie leży im Jarosław. Od 2009 roku wygrali tam jedynie raz. Można zaryzykować jeszcze jakieś handi w stronę Lokomotivu.

Sochi - Dynamo Moskwa
Typ: Over 5,5 ✅✅✅ bramki
Kurs: 2,75 LV Bet
Ciężko tutaj typować stronę zwycięską, dlatego zaryzykuję over. Sochi jest mocne u siebie i będzie walczyć o punkty, a potrafi zaskoczyć najlepszych. W trzech z pięciu ostatnich spotkań w ich wykonaniu padł over 5,5. Goście z kolei także nie odpuszczą bo strefa Play Off oddala się coraz szybciej. Goście okupują przedostatnie miejsce w tabeli mając stratę czterech punktów do Dynama z Rygi. Jeśli nie zaczną zdobywać punktów to mogą już nie nadrobić coraz większej straty. Oba zespoły mają spory potencjał w ofensywie, a także oba mają nie małe problemy w grze obronnej. Spodziewam się wymiany ciosów. Najbardziej prawdopodobny wydaje mi się jakiś remis 3:3. Może 4:3 dla którejś z stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ciężkie niesamowicie dziś mecze do typowania, Traktor mnie zawiódł w ostatniej kolejce nie mogąc poradzić sobie z mocno osłabionymi Czerepami. Jakiś czas na pewno wyleczyło mnie do grania w ich kierunku na wyjazdach. Chodzi mi dziś od rana po głowie straszny typ na remis Sochi z Dynamem. Brak wyraźnego faworyta nawet u bukmacherów a Sochi lubi łapać remisy( najwięcej remisów w na zachodzie). 3 z 5 ostatnich meczy u siebie remisy. Dynamo potrzebuje pkt jak tlenu. Zmiana trenera jakoś nie zmieniła diametralnie sytuacji Moskwian. Strasznie ciężko idzie im na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo i to z sąsiadami z tabeli z Mińska. Blisko mi do opinii kolegi rasijskij , że zobaczymy tu sporo goli. Dynamo raczej nie będzie murować bramki a i Sochi na pewno coś wpuści. Magnitka bardzo dobra na wyjazdach ale Avto rozjeżdża wszystkich jak walec. 2 dni więcej odpoczynku gospodarzy. Jakbym grał to na pewno w stronę Avto, aczkolwiek odpuszczam bo hutniki mogą zaskoczyć.
Sochi - Dynamo Moskwa X @4,05⛔
Both teams to score 1st period@3,45⛔
1 st period over 1@2,40✅

Dorzucam jeszcze overek w PP. Obie drużyny w czołówce PP w okolicach 25%. Dynamo z 22 a Sochi 19 bramkami w PP. Czołówka ligi w tym aspekcie. Dynamo prowadzi też w niechlubnej klasyfikacji największej ilości straconych bramek w PP - 27. Liczę na sporo kar i sporo goli w przewadze conajmniej dwie powinny paść. Pójde też w pkt obrońców bo to zawsze spory value przy aktualnych kursach a odgrywają oni kluczową rolę przy grze w przewadze.
over 1,5 PP goals @2,05✅
Jokipakka over 0,5 pt@2,45⛔
Nikulin@2,40⛔
Hietanen@2,50 void
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom