>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Spartak po serii dobrych wyjazdów zagrał piach w Chabarowsku. Teren trudny, pkt ugrany, nie mniej zespół ma mega potencjał na sprawianie niespodzianek, warto wspomnieć spotkania nie dawno grane z SKA, Avto, Jokerit, czy ostatnio z Dynamem Moskwa i Ufą. Z zespołami które chcą coś grać a nie bronić spisują się dobrze, z otwartymi zespołami czują się zdecydowanie lepiej. A Kunlun nie jest zespołem który stara się przede wszystkim nie stracić To jest trochę nieobliczalny zespół, bardzo niestabilny. U siebie łapią dużo kar i być może coś dziś wpadnie w osłabieniu jednak do tego nie przywiązywałbym aż takiej uwag, Spartak wykorzystał zaledwie 15,2% gry w przewadze. Kunlun zresztą jest nie lepszy. Redlihs, Savinainen nieobecni po stronie gospodarzy, Lisin u przyjezdnych. Widziałem kilka spotkań Spartaka w tym sezonie i obok Avto jest to chyba zespół który zrobił największy progres tak w grze jak i w wynikach.W zeszłym sezonie to był bezbarwny zespół który czasem urwał punkty mocniejszemu dziś to już zespół który nie dość że się fajnie ogląda to jeszcze idą za tym lepsze wyniki. Hudacek daje stabilność w bramce podczas gdy Kunlun rotuje bramkarzami. Fajny równy skład, Daugavins, Khokhlachev, Hanzl, Maxwell solidny, równy skład, da się wyczuć chemię w zespole. Inne odnoszę wrażenie oglądając Kunlun. Zlepek nazwisk, narodowości, najemników, fajnych parę nazwisk ale nie widzę życia w tym zespole. Kanadyjczycy sobie, Skandynawowie sobie. Jak się uda to mecz wyjdzie jak nie, nikt nie będzie się zabijał za drugiego. Podoba mi się Spartak, jest groźny, potrafi pograć kombinacyjnie. Mecz jak dla mnie 45/55 dla Spartaka.
Spartak @ 2,45 ✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
To co Panowie kryzys w Jekaterynburgu będzie trwał nadal?!
Jekaterynburg - Kazań
Typ: 2 dogr+karne Kurs: 2.15 ✅
Myśle,że tak łatwo z dołka nie będzie sie wychodzić. Nie da sie ukryć,że ostatnie porażki nie były z tuzami ligi a tym razem trafiają na jedną z mocniejszych ekip.Kursy zdecydowanie jak dla mnie przesadzone tak więc trzeba pograć coś w stronę gości.
Ostatnio w niezłej formie strzeleckiej tak więc bramek też powinno trochę wpaść.
Taki kurs trzeba brać
Wynik: 3:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś swoją przygodę zaczynamy o 11 w dalekim Krasnojarsku gdzie miejscowi podejmować będą Jugrę. Jugra na wyjazdach ma świetny bilans 12 zwycięstw w 14 spotkaniach, 8 kolejnych zwycięstw , wcześniej również na głównym kandydacie do wygrania ligi SKA. No i ten fajny bilans 3,85 strzelonego gola na mecz. Bardzo mocna kadra podczas gdy większość zespołów ma 1-2 względnie mocne zestawienia tutaj mamy tak szeroką kadrę konkretnych zawodników że praktycznie 3 formacje są równie silne. Berlyov, Mitrofanov, Orlov, Pilipenko, Churkin, itd wymieniać można długo. Obok SKA faworyt ligi. Naprzeciw Krasnojarsk zespół środka tabel z szansami na PO ale bez możliwości większego zaistnienia w nich. Oglądałem ich nie dawny mecz z SKA i muszę przyznać że ilość błędów w obronie które są w stanie popełnić pod presją jest ogromna. Słabo bronią u siebie, własna hala nie jest twierdzą. Wg mnie Jugra to dziś bierze. O 13 przeniesiemy się do Czeljabińska gdzie zagra Torpedo. O Tractorze coś już było wspominane wcześniej więc nie powtarzam. Bergstrom, Gynge, Ryasenski, Shinin kontuzjowani bardzo ważne ogniwa więc ich brak odczuwalny. Torpedo bez Shenfelda i Varnakova, również ważni zawodnicy ale możliwości rotacji w tym zespole są dużo większe. Torpedo jest w stanie powalczyć o top 4 konferencji. Liczę że coś więcej jeszcze pokaże Calof bo na pewno ma większy potencjał. Trochę może martwić niestabilna forma, potrafią zagrać dobre zawody na trudnym terenie jakim jest Avto czy Omsk a przegrać we Władywostoku. Nie mniej Tractor to drętwy zespół z małą kreatywnością w ataku. Na koniec biorę pod lupę znowu Dynamo Moskwa.Pisałem o nich przy okazji meczu z Sibirem, pech że ten zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie. Dynamo dziś bez Zackirssona i Tarasova. A rywalem Czerepowiec. Wyjazd niezbyt odległy więc podróż uciążliwa nie będzie.Gospodarze osłabieni brakiem Ashtona, Kazakovtseva, Vasilyeva. Gospodarze 8 porażek wostatnich 10 spotkaniach. Dynamo musi takie spotkania wygrywać bo mimo iż na chwilę obecną są o krok od PO to jednaj za chwilę może się okazać że nie dogonią miejsca. Dynamo gra agresywnie i twardo, Czerepowiec mimo iż gra uważnie i ostatnio mało fauluje to jednak 26,8% wykorzystanych PP musi budzić respekt. Dla porównania gospodarze ledwo 10,4% zagrożenie praktycznie żadne. Różnica klas duża choć miejsce w tabeli na to nie wskazuje, ale mecz powinien iść pod dyktando Dynama.
Jugra X2 @ 1,55
Torpedo X2 @ 1,40
Dynamo X2 @ 1,30
przy promocji w forbet +14% wychodzi ładne ako 3,21 i ja to gram. Powodzenia
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Po kilkunastodniowej przerwie pora wrócić i bawić się dalej. Nie udzielałem się bo nie grałem, nie grałem bo nie za bardzo na to fundusze pozwalały, ale nie ma tego złego. Sporo się działo przez ostatni czas w KHL, siły się trochę przestawiają. Kiedy na spokojnie się ogląda mecze to wydaje się, że można lepiej je obiektywnie oceniać i wyciągać wnioski bo jak się postawi to wiadomo... także z chłodną głową próbujemy:
Severstal - Dynamo

Dzisiejsi goście według buków są faworytem tego spotkania i mnie to nie dziwi. Wręcz przeciwnie, uważam że kurs na Dynamo jest przyjemny i dobry do gry. Ekipa z Moskwy w ostatnim czasie poczyniła spory progress, już chyba nie trzeba wspominać, że jest to zasługa szkoleniowca, który zmienił mentalność zawodników i tchnął jakby większego ducha walki, oczywiście nie pomijając kwestii czysto sportowej, gdzie Dynamo gra po prostu dobry hokej. Co do gospodarzy - moje zdanie jest od początku sezonu podobne. Oni są w tej lidze by zajmować miejsce w dolnej części tabeli bo na tyle mają jakości. Chęci walki im odmówić nie mozna, ale to nie wystarcza. Obie ekipy będą chciały się przełamać i na pewno będzie to mecz walki, ale w mojej opinii wygra jakość. Oczywiście nie szedł bym tu w handicapy bo mecz nie musi być łatwy dla drużyny Dymama, ale powinni tu powalczyć o punkty.
Severstal - Dynamo ml. 2 kurs: 1.54
CSKA Moskwa - SKA

Kolejna odsłona swego rodzaju klasyku w KHL. Mecz na szczycie elektryzujący kibiców w moskwie i Petersburgu. Widzę tą złość zawodników gości, którzy w październiku pechowo przegrali po dogrywce i w listopadzie kiedy bili głową w przysłowiowy &quot;mur&quot;. Chęć rewanżu na pewno ogromna, ale na ile to wystarczy? Nie wiem. Na pewno warto oglądać to spotkanie. Nie chce się rozpisywać o specyfice gry obu ekip, ale wydaje mi się, że zobaczymy wyrównany mecz. CSKA na pewno nie pójdzie na wymianę ciosów tylko swoją konsekwentną, mądrą, opartą na defensywie grą będą chcieli ukłuć rywala gdy nadarzy się dobra okazja. Według mnie mecz się szybko nie otworzy i zobaczymy twardą grę z dużą ilością walki, ale nie koniecznie bramek.
CSKA - SKA 1 tercja under 1,5 bramki kurs : 1.52
CSKA - SKA podwójna szansa 0-0 kurs 1.78
Jekaterynburg - Kazań

Gospodarze wraz z kontuzją jednej ze swoich najjaśniejszych postaci - bramkarza Kovara zeszli ze zwycięskiej ścieżki. Na pewno to nie tylko kwestia bramkarza a słabszy okres całej drużyny, ale to nie potrwa w nieskończoność. Popatrzmy jak zachwycaliśmy się nad grą tej ekipy jeszcze nie tak dawno. Grali śmiem stwierdzić najefektywniejszy hokej w lidze. Dzisiaj rywal ciężki, ale właśnie z takim się przełamać smakuje najlepiej. W ekipie z Kazania nie widzę jakiegoś błysku w tym sezonie i choć są i będą jedną z czołowych ekip to ich gra mnie często nie przekonuje. Dziś stawiam na przełamanie gospodarzy i myślę, że będziemy świadkami ciekawego widowiska.
Jekaterynburg - Kazań ml 1 kurs: 1.64
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Traktor Czelabińsk - Torpedo Niżny Nowogród
Traktor &#39;60 @2,76 Fortuna ⛔⛔⛔
Traktor lub remis @1,62 Fortuna ⛔⛔⛔
Jak niewiele trzeba, żeby odwrócić losy spotkania... Kara 5+10 dla Traktora i pozamiatane: 3-5
Ja dzisiaj zaryzykuję zwycięstwo gospodarzy. Nie dane mi było zobaczyć ostatniego spotkania Traktorzystów, ale z tego co widziałem na powtórkach, skrótach i urywkach wygląda no to, że zagrali całkiem porządny mecz. Myślę, że mógł się on zakończyć wynikiem więcej niż jedno bramkowym gdyby tylko Traktor wykorzystał jedną czy dwie sytuacje więcej. Widziałem kilka porządnych szans na zdobycie bramki, ale zabrakło precyzji przy wykończeniu. Zespół z Nowogrodu też w ostatnim spotkaniu pokazał się z dobrej strony, ale tak jak powiedział kolega wyżej - mogą oni wygrać na terenie Avotmobilista czy Avangardu, ale potrafią zaliczyć wpadkę z Admirałem lub Czerepowcem. Zespół z Czelabińska ma dzisiaj szansę wskoczyć do pierwszej ósemki pierwszy raz w tym sezonie - może to podziała na nich motywująco? Wiadomo, że to słaby argument, bo równie dobrze można powiedzieć, że Torpedo będzie zmotywowane chęcią umocnienia się na szóstej pozycji. Mimo wszystko stawiam na Traktorzystów - liczę na więcej szczęścia w realizacji sytuacji niż ostatnio. Mam nadzieję też, że kolejny dobry rozegra nowy nabytek gospodarzy - Thomas - w poprzednim spotkaniu strzelił dwie bramki. Powodzenia!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś faworytami buków są Avto, Magnitka, D.Moskwa, Torpedo i CSKA. Ale nie wydaje mi sie zeby w takim komplecie to weszlo.
Avto-Kazań (3-4)
Mecz bardzo mocnych druzyn. Brak Kovara az nadto daje sie we znaki bo o ile jeszcze na poczatku jego nieobecnosci obrona grala dość pewnie to teraz nie będąc pewną tylu też popelnia błędy bo Wladimir S. nie gwarantuje spokoju. Dzis w bramce ma zadebiutować Makarow wyciągnięty z Neftehimika, mysle ze to lepszy bramkarz, jednak atak tez jakby stracił błysk. Po drugiej stronie rozpedzajacy się Kazan, po ciezkim starcie po przerwie teraz zaczyna przypominać druzyne z PO , solidna obrona liderzy graja i calosc na swiezosci funkcjonuje, brak Landera nie powinien byc odczuwalny. Co bedzie? Szachy, bo tak gra Kazań z mocnymi a Avto jeszcze nie przypomina druzyny z poczatku sezonu, biją na bramke ale brak troche precyzji. Wydawac by sie mogło ze lider nie powinien przegrac trzech meczy z rzedu, bo to nie miało miejsca w tym sezonie i pewnie by tak dzis było gdyby po drugiej stronie nie było tak mocnego zespołu jakim na ten moment wg mnie jest Kazań. Kursy wg mnie powinny byc po równo na obecna chwile. A tutaj takie dobre na gości:
Kazan 60&#39; kurs 2,96✅✅
Kazań win ml kurs 2,19✅✅
Kazań z x kurs 1,7✅✅
Magnitka - Neftehimik (4-3)po dogrywce
Magnitka napewno dobry mecz z mistrzem, bili ale nie wpadało, Wilki po pokonaniu lidera z Uralu troche bez blysku w Czelabinsku, gdzie mimo naporu brakowało skuteczności, troche tez liderzy nie pociagneli zespołu jak miało to miejsce w Ekaterinburgu, brak było Nattinena, który był zawieszkony, dzis trio w komplecie, i mysle ze liderzy powinni pokazac dobra gre, mimo ze kursy na Magnitke lecą to chyba bym nie zaryzykował czystej jedynki, Wilki potrafia grac w Magnitogorsku , ostatnio 7 spotkań to prócz jednego łomotu, gdzie ekipa z Niznekamska była słaba reszta meczy bardzo wyrównana, w osttsnim Hutnicy musieli ostro gonic wynik a dwa przedostatnie to remisy, Napewno bedzie chec rehabilitacji Magnitki z jednej strony ale z drugiej strony jest zespół który dobrze wystartowal po przerwie a liderzy beda chcieli sie pokazać i pociagnac zespoł:
Neftehimik z x kurs 2,04✅✅
Neftehimik plus 1,5 kurs 1,57✅✅

Traktor Czelabinsk - Torpedo NN (3-5)
3 bramki stracone w pieciominutowej karze ustswily mecz , na tafli lepszy Traktor ale taki sport, szkoda

Torpeda ograła lidera ale trafiła tez na jego kryzys, napewno zaczyna sie rozpedzac , a dzis bedzie ostra gra na bandach i forcheking, po drugiej stronie bedzie dzis podbudowany Traktor, ktory jak przyjrzec sie jego trzem oststnim grą to widac oznaki poprawy, dobre choc przegrane mecze z SKA i Kazanie i zatrzymany nieobliclny Neftehimik, Traktorzysci maja sznase zagościc w pierwszej osemce, chyba po raz pierwszy jezeli sie nie myle, coraz lepiej poczyna sobie Thomas. Buki faworyzuja gosci i kurs na nich lekko w dół, ja jednak ide w strone gospodarz, Demczeko jakby tez forme, łapał:
Traktor win ml kurs 2,04⛔⛔
Traktor z x kurs 1,62⛔⛔

Cherepowiec - Dynamo Moskwa(1-2)
Obie druzyny preferuja gre zespołowa, ale wiecej indywidualnosci jest po stronie Stołecznych , Dmitri Kagarlicki wraca do siebie i bedzie chcial sie pokazac, z kolei Cherepa troche pod kreską
Dynamo 60&#39; kurs 1,88✅✅
Dynamo win ml kurs 1,5✅✅
I teraz najtrudniejszy dla mnie typ na dziś:
CSKA - SKA (3-1) mają skuczybyki patent na SKA
Co tu duzo pisać , w tym pojedynku niewiele wskazuje na ekipe z Leningradu( sorki za stara nazwe), Sorokin śrubuje rekordy, obrona gra dzieki temu miedzy innymi bez zarzutu, atak moze liczyć na liderów z prawdziewgo zdarzenia, wydawać by sie mogło ze czysta jedynka pewna, hmm moze i tak bedzie bo jest to bardzxo ciezki mecz do wytypowania dla mnie, najgorszy z tej piatki i zwykle takie mecze ogladam a nie gram. W tym sezonie grali juz dwa razy ale Ska zawsze czegos zabrakło. Jakies pozytywy co do SKA? nareszcie zaskoczył Gusiew, gra Jakupow, a to graźne strzelbyswoje dołozy Datsiuk , który na takie mecze specjanie sie mobilizuje, obrona z nazwiskami tez po przerwie w mobilizacji i strzelają ( Gavrikov, Biełov). Po obu stronach gwiazdy i kłopoty bogactwo, wysokie budżety, aspiracje i oczekiwania, dzis postawie na przełamanie SKA i takie typy:
Remis kurs 4,1⛔⛔
SKA win ml kurs 2,15⛔⛔
SKA z x kurs 1,67⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Avtomobilist Jekaterynburg - AK Bars Kazań
Kazań i poniżej 6,5 bramki @3,55 ⛔⛔⛔

Przesadziłem z linią na bramki, poza tym wszystko zgodnie z planem - 3:4
Wydaje mi się, że Avto przedłuży dzisiaj serię porażek do trzech. Gospodarze nie mają bramkarza. Kontuzjowany Jakub Kovar wciąż nie może grać, a Sochacki nie spisuje się najlepiej. Zespół szuka rozwiązania w postaci trzeciego zawodnika którym jest Makarov z przeszłością w Niżniekamsku i sporą liczbą spotkań w AHL. Młody zawodnik radził sobie całkiem nieźle w Ameryce Północnej po czym wrócił do KHL - gdzie już nie wyglądał tak dobrze. Czy młody bramkarz poradzi sobie z presją? Może być różnie - albo zagra spotkanie życia, albo nie wytrzyma rangi spotkania nerwowo i przegra swój debiut a wraz z nim Avto zaliczy kolejną porażkę. Ciężko odgadnąć co mu siedzi w głowie. Kazań na pewno przygotuje się do tego meczu na 200% - dzisiaj mają szansę wskoczyć na pozycję wicelidera i zmniejszyć dystans do dzisiejszego przeciwnika (lider) do sześciu oczek. Wydaje mi się, że zagrają ostrożnie starając się &quot;uszczypnąć&quot; przeciwnika raz czy dwa, żeby nie zmarnować okazji awansu na fotel wicelidera i nie zobaczymy wielu bramek. Powodzenia!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kunlun Red Star - HK Sochi
Sochi &#39;60 @2,48 Fortuna ⛔⛔⛔
Goście mieli bardzo dużą liczbę przewag, których nie wykorzystali, a każdy wie, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić - 3:0
Obejrzałem sobie pokrótce mecz CSKA - Sochi i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony grą tych drugich. CSKA strzeliło tylko dwa gole - w tym jednego do pustej bramki. Niesamowitą robotę zrobił Shikin - bramkarz gości - odbił 35 z 36 strzałów na swoją bramkę, a pierwszy gol dla Wojskowych padł trochę przypadkowo. Zespół z Sochi miał sporo klarownych sytuacji - niestety nie wykorzystanych - najbardziej szkoda sytuacji sam na sam z Sorokinem... Kto wie czy nie skończyło by się na dogrywce gdyby wtedy goście zdobyli bramkę. Generalnie &quot;Leopardy&quot; zagrały dobre spotkanie. Jeśli chodzi o Kunlun to ze Spartakiem zagrali nieskładnie, bez pomysłu. O przegranej zdecydowała duża liczba kar dla Chińczyków - Spartak wykorzystał dwie przewagi ustalając tym samym wynik na 0:2. Dodam jeszcze, że Sochi gra nieco lepiej na wyjazdach niż u siebie (wyjazdy: 6 zwycięstw na 16; dom: 3/15). Ani jeden ani drugi bilans nie zachwyca, ale Kunlun jak najbardziej jest w zasięgu dzisiejszego przeciwnika. Na koniec chciałbym dodać, że moje typy są ryzykowne i radziłbym traktować je jak &quot;inspirację&quot;. Przykładem może być wczorajszy mecz Kazania gdzie typowałem ich zwycięstwo i under, a wystarczyło zagrać &quot;czysty win&quot; za około @3,00. Pozdrawiam!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Będzie krotko bo czasu mało.
Ufa-Mińsk (6-1)
Nie widze możliwość i szans dla gosci. Głębia składu, jego jakość po stronie Ufy plus wlasna hala.
Ufa 60&#39; kurs 1.38✅✅
Lokomotiv-Astana (5-3)
Astana przetrwała bombardowanie w Helsinkach, Hrachowina zrobił swoje w bramce, Kazachowie napewno niedługo wejda znow na ścieżkę zwycięstw ale wg mnie jeszcze nie dziś
Loko win kurs 1.45✅✅
Ako 2.0 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Slovan Bratysława - Avangard Omsk
Avangard -2.0 @2,25 LV Bet ✅✅✅
Avangard pierwszy strzeli cztery bramki @2,35 eTOTO ✅✅✅
Avangard i powyżej 4,5 @2,25 LV Bet ✅✅✅
Slovan trochę postresował, Ciliak najlepszy w drużynie gospodarzy. Koniec końców Avangard wygrał. Wynik - 1:4
Ostatnia próba dzisiaj. Slovan mimo prowadzenia z Podolskiem w ostatnim spotkaniu wcale nie zagrał dobrego meczu. Dwa gole dla gospodarzy padły po strasznych błędach obrońców z Podolska. Slovan zagrał trochę bez pomysłu, bez polotu, zawodnicy zebrali sporo karnych minut, oddali tylko nieco ponad 20 strzałów na bramkę przeciwnika. Goście szybko wzięli się w garść strzelając dwie bramki i w końcówce wyrwali zwycięstwo gospodarzom strzelając gola 20 sekund przed syreną. Gospodarze dali się ograć jak dzieci marnując dwubramkową przewagę... Avangard także nie zagrał zbyt dobrze z Dynamem (0:3). Źle też nie zagrali, ale zabrakło trochę szczęścia i chyba dyscypliny lub zorganizowania. Pierwszy gol po błędzie obrońców. Drugi w przewadze, a trzeci do pustej bramki. Tak tracili gole. Ponad miesiąc temu zespoły grały ze sobą w Omsku i niespodziewanie po dogrywce zwyciężyła ekipa z Bratysławy. Dzisiaj widzę rewanż ze strony Omska. Zawodnicy wraz z trenerem Hartley&#39;em byli tak wściekli podczas meczu z Rygą (na decyzje sędziów), że dzisiaj na pewno wyjadą na lód dobrze przygotowani i pełni sportowej złości. Obrona Omska nie popełni tyle błędów co Podolsk, a skoro zespół spod Moskwy zdołał odrobić straty strzelając trzy bramki - tym bardziej stać na to ekipę Jastrzębi. Powodzenia ponownie!
No i jest plus. Nie miałem czasu, żeby napisać coś na temat Lokomotivu, ale dubel ładnie wszedł:

 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 123

luisito

Użytkownik
Taki tripel na jutro proponuję:
Metallurg - Torpedo | Torpedo over 1.5 @1.47
Dynamo - Jokerit | Jokerit over 1.5 @1.30
Ryga - SKA | Ryga over 0.5 @1.27
AKO 2.43
lvbet
Hokeiści z Niżnego Nowogrodu ostatnio w świetnej formie, ładują sporo bramek, stać ich na 2 gole na terenie Magnitki. Finowie też w gazie, najlepsza ofensywa w lidze, taką linię powinni spokojnie pokryć. Na koniec nieprzewidywalni Łotysze, rywal z najwyższej półki, ale nie do nie ugryzienia. Ciekawa statystyka H2H, gdzie na ostatnie 30(!) bezpośrednich meczów Ryga strzelała co najmniej gola, a po raz ostatni sztuka ta nie udała im się w 2009 roku. Zadowalający kurs jak na takie zdarzenie. W AKO podwajamy stawkę u polskiego buka.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Duzo mecz i kilka zdan o wybranych
Amur Chabrowsk – Sibir Nowosybirsk (2-3)

Czym się kierowały buki wystawiając takie kursy?, może miejscem w tabeli i własna halą Amura, bo na pewno nie potencjałem i obecną wyższą formą od rywala. Zdaje sobie sprawę ze hala Amura to dodatkowy atut gospodarzy ale ja jakos nie widze faworyta w druzynie z Chabrowska, owszem będzie agresja i walka na bandach ale mysle ze reszta po stronie Sibiru. Linia Peltola, Brulem Caron robi dobra robote do tego rozstrzelał się Romancev, do tego Sajustow, Michajłow, Loginow z niebieskiej potrafi walnać. Wg mnie dziś Sibir zawalczy i potrafi grać w hali Chabrowska.

Sibir 60’ kurs 2,95✅✅
Sibir win ml kurs 2,19✅✅
Sibir z x kurs 1,7✅✅

Dynamo Moskwa – Jokerit Helsinki (2-0)

Dynamo wraca do domu po dość udanej serii wyjazdowej, jest to druzyna skierowana na działania zespołowe z kilkoma liderami, po drugiej stronie bardzo mocny Jokerit, który przegrał oststni mecz u siebie z Astaną, teoretycznie powinni sie zmobilizowac I odegrać z ate porazke, ja jednak mylse ze moze znów sie zatną I stawiam ze gospodarze nie przegraja w regulaminowym czasie

Dynamo z x kurs 1,69✅✅
Dynamo win ml kurs 2,17✅✅

Metalurg Magnitogorsk – Torpedo NN (5-4)
Dużo nie brakło by Torpeda dogoniła Hutników i zespuła im wygrany mecz

Hutnicy po dogrywce pokonali wilki z Niznekamska , jednak patrząc na ten mecz nie byli strona dominujaca, Torpedo wygrało w Czelabinsku wykorzystując co było można mimo ze nie przeważali w tym meczu, ale maja swoje żądła w postaci obcokrajowców, które weszły na odpowiednie obroty w bramce Galimow który tez jest w formie i moga napsuć krwi Hutnikom

Torpedo z x kurs 1,94⛔⛔
Torpedo win ml kurs 2,59⛔⛔

Dynamo Ryga – SKA (1-3)
EDIT: Piekna promocja Khl w Zurichu, Ryga sie postawia, mieli swoje szanse, mimo przegranej bardzo dobra postawa.

Faworytem wiadomo ze jest SKA , po wojskowych derbach czas się zrehabilitować, bo przeciez jest kim a gwiazd w ekipie nie brakuje ale sęk w tym ze w Ryga to trudny teren a dodatkowo zespół w tym roku bardzo dobry i puka do PO, ja licze ze Ryga postawi się nie przegra w regulaminowym a później szczęście będzie po ich stronie bo pokazala ze z mocnymi tez potrafi grać a własna hala to tez jej atut

Ryga z x kurs 3,2⛔⛔
Ryga win ml kurs 4,9⛔⛔
Ryga plus 1,5 kurs 2,27⛔⛔

CSKA wygra ale spokojnie✅✅ , kurs mały do tasmy może być, w derbach tatarstanu może byc wszystko jak to w derbach , obie druzyny ostatnio w formie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mark1973 wszystko z samego rana opisał więc nie będę się powtarzał bo z większością się zgadzam. Mam wątpliwości czy Torpedo zdoła wygrać w Magnitogorsku (a jednak Metallurg), ale kurs warty ryzyka. Dynamo Ryga też spokojnie +1,5 można ryzykować - strasznie wysoki kurs na Dynamo wystawiony, trzeba korzystać ???? No i wydaje mi się, że Kazań weźmie dzisiaj odwet za porażkę sprzed trzech tygodni. Stawiał bym Kazań i poniżej 6,5 @2,03 Fortuna. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 8

kenti

Użytkownik
Dzisiejszy mecz D. Ryga - SKA bedzie rozgrywany w Zurichu z okazji KHL World Games, a nie w Rydze. Dalej stoicie przy graniu czegos w strone Dynama?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejszy mecz D. Ryga - SKA bedzie rozgrywany w Zurichu z okazji KHL World Games, a nie w Rydze. Dalej stoicie przy graniu czegos w strone Dynama?
Tak, możliwe, że motywacja zawodników Dynama będzie wyższa, będą chcieli się pokazać. Zresztą nie twierdzę że tego samego nie będzie w SKA. Na przebieg meczu mogą wpłynąć różne wyniki - inne wymiary lodowiska, oświetlenie nawet, doping itd. Nie wydaje mi sie żeby Dynamo zagrało na dużo gorszym poziomie niż ostatnio przez to że mecz będzie w Zurychu. Tym bardziej szedł bym w stronę gospodarzy, ale zobaczymy jak będzie ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiejszy mecz D. Ryga - SKA bedzie rozgrywany w Zurichu z okazji KHL World Games, a nie w Rydze. Dalej stoicie przy graniu czegos w strone Dynama?
Ja gram to co pisalem, stawki napewno mniejsze niz na Sybir jeszcze handi to taśmy plus 1.56 tez próbuje.
Na takie kursy sie czeka tak naprawdę a to jest sport i wszystko możliwe bo podstawy sa
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Władywostok - Soczi
Władywostok &#39;60 @3,30 Fortuna ✅✅✅
Admirał przełamał się ostatnio z Mińskiem wygrywając 5-1 u siebie co na pewno podniosło morale po ośmiu porażkach z rzędu. Może zespół spoczywa na dnie tabeli, ale w ostatnich pięciu meczach domowych odnieśli trzy zwycięstwa. Nie z byle kim bo z Niżniekamskiem, Torpedo, a ostatnio z wyżej wspomnianym Mińskiem. Soczi ostatnio zawiodło ulegając Kunlunowi a wcześniej CSKA. Z zespołem z Moskwy zagrali niezłe spotkanie mimo porażki, ale ta delegacja robi się dla nich chyba męcząca. Z Admirałem rozegrają czwarte spotkanie na wyjeździe - drugie na dalekim wschodzie. Gospodarze mieli też dwa dni odpoczynku więcej niż Soczi i liczę, że na lód wyjadą w lepszej kondycji jeśli chodzi o świeżość. Zerknijmy jeszcze na spotkania między tymi zespołami - trzy z czterech ostatnich zakończyły się zwycięstwem Admirałów co oznacza, że gościom ciężko się tam gra. Ryzykujemy czysty win gospodarzy. Mniej ryzykowanie można spróbować: Admirał OT @2,37 ✅✅✅ lub Admirał lub remis @1,81. ✅✅✅ Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja proponuje takiego tripla dzis:
Admiał – Sochi (4-2) Są kluby na ktore nie powinno sie stawiać kasy i niestety już któryś raz przekonuje sie ze Sochi do nich należy, dziady...
Kolega rasijskij wspomniał wyżej o tym meczu, Marynarze będą podbudowani okazałym zwycięstwem na Mińskiem, który nic nie pokazał a bramkarz znów zawiódł, z kolei Sochi po bardzo dobrym okresie bezbarwny mecz bez gola w Chinach. Ja mysle ze jeżeli chce się grac w PO to w takich meczach trzeba zdobywa punkty i licze ze Sochi się przebudzi i dziś będą gole z ich strony i ze stać ich na to by w regulaminowym nie przegrać

Sochi z x kurs 1,31⛔⛔

UFA – Avto
Nie będzie jeszcze Kovara miedzy słupkami, Makarow dobry mecz ale to nie taka ostoja jak jedynka Avto, które mecz z Kazaniem rozegrało bardzo dobry, jednak jadą na trudny teren. Ufa dobrze wystartowała po przerwie i poza skuchą w Nowosybirsku w pozostałych meczach zdobyła komplet punktów. Dzis spodziewam się twardej walki i meczu na styku ale ide w strone gospodarzy

Ufa z x kurs 1,52

Cherepowiec – Astana
Fatalna passa Cherepy , ostatni mecz z Dynanem już powiało lepszą grą , ale Barys znow wchodzi na dobre tory, wg mnie goście nie daja się ograc w 60 min,

Astana z x kurs 1,34
ako 2,67 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom