>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Też wchodzę w Magnitkę i to w RT. W ekipie Barysa kolejne absencje, w meczu z Avto urazów nabawili się Starchenko oraz Asetov. Przypominam, że nadal brakuje liderów Bochenskiego i Peterssona. Z kluczowych graczy kontuzjowani są jeszcze Cormier oraz Blacker.
W ekipie gości dobre nastroje, są ostatnio w formie i powinni dziś przedłużyć serię zwycięstw poza domem. Mają patent na Barysa, w ostatnich 12 spotkaniach przegrali z nimi tylko raz.
Magnitka @2.20 fortuna ⛔
 
B 10

boss10

Użytkownik
Witam po niedzieli gram następująco:

Astana -Magnitogorsk 2 ml 1.72
Omsk -Ufa 1ml 1.48
Kazań -Czerepowiec 1 1.34 w 60min


ako 3.41 fortuna Jeden od lat ;-)
Jak pisze z telefonu to zawsze muszę poprawiać ma kompie pózniej .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sybir Nowosybirsk - Admirał Władywostok
Sybir -1.0 @1,87 LV Bet ✅✅✅
Druga i ostatnia analiza na dzisiaj. Mimo ostatniej porażki z Kunlunem gospodarze mogą spokojnie zaliczyć do udanych serię wyjazdową (4/6 pkt). W ogóle druga połowa Listopada była genialna w wykonaniu Nowosybirska. Zwycięstwo 6:2 nad Dynamem Moskwa czy ogranie Ufy w regulaminowym czasie to nie lada osiągnięcia jak na &quot;outsidera&quot;. Pięć zwycięstw z rzędu do ostatniej porażki w Pekinie robi wrażenie. Fajnie radzi sobie trio Prince - Brule - Peltola. Ekipa Sybiru &quot;odnalazła swoją grę&quot;, która przynosi rezultaty. Dzisiaj zmierzą się z przybyszami z dalekiego wschodu. Admirałowie też nie radzą sobie najgorzej. Trzy zwycięstwa w ostatnich pięciu spotkaniach to dobry wynik. Ostatnio wywieźli dwa punkty z Ufy po zaciętym pojedynku i rzutach karnych. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek mimo pozycji obu ekip w tabeli - polecam obejrzeć. Idę w kierunku gospodarzy bo ich gra przekonuje mnie bardziej. Dobra kondycja, szybkość i coraz lepsza nić porozumienia między zawodnikami pierwszej linii ataku. Celuję też w wygraną więcej niż jedną bramką, ale asekuruję się azjanem, bo nie sądzę, żeby Serebryakov dał ze swojej bramki zrobić tarczę strzelecką. Kolejnym argumentem jest bilans spotkań rozgrywanych w Nowosybirsku, który prezentuje się następująco:
Co do pozostałych spotkań to mam taką wizję:
Magnitogorsk &#39;60 @2,20
Lokomotiv &#39;60 @1,60
Kazań -1,5 @1,55
Dynamo Moskwa -1,5 @1,75
Dwóch ostatnich nie dotykam, chociaż wydaje mi się, że CSKA to wygra, ale przełamanie serii też kiedyś musi nastąpić, a Sochi - jak już wspominał mark1973 - ma na nich patent. Dynamo Ryga po trudnych meczach ma szanse na przełamanie ze Spartakiem, który uległ CSKA po ciężkiej walce, ale Spartak ostatnio gra całkiem dobrze. Może jednak coś w kierunku Rygi, ale nie mam pomysłu jak to ugryźć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam po niedzieli gram następująco: Astana -Magnitogorsk 2 ml 1.72 Omsk -Ufa 1ml 1.48 Kazań -Czerepowiec 1 1.34 w 60min ako 3.41 fortuna
Rowniez mam zamiar sprobowac cos takiego tylko ze mysle nad zagraniem na Kazan over 2.5 po kursie 1.47, chyba Czerepowiec nie zagra tak solidnie w obronie jak w sobote a Kazań ostatnio nie takim druzynom strzelal po kilka bramek.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
O Magnitce wszyscy fajnie pisali więc podpinam się do opinii nie wierzę by nie wywieźli pkt z Astany. Dziwi mnie natomiast że nikt nie spojrzał w stronę Sibiru. Coś drgnęło w tym zespole ostatnio przerwana seria 5 zwycięstw z rzędu dająca małą nadzieję. I muszę przyznać że były to spotkania wygrane w dobrym stylu, no ten mecz z Dynamem Moskwa szybki, dużo akcji, strzałów, no świetny mecz. Z Ufą dobry taktycznie, mało kar, na nie wiele pozwolili przyjezdnym. Admirał jak gra każdy widzi a w Nowosybirsku nigdy im się dobrze nie grało. Teraz gospodarze już mają nóż na gardle myślę że jakby się spięli to play offy jeszcze są do ugrania. Dobrze wkomponował się w zespół Prince 3 mecze i już 2+2. Admirał ostatnio zagrał niezły mecz z Ufą ale Salavat sam sobie winien. Zagrał głupio, masa prostych błędów, wyszli na stojąco chyba mysleli że mecz sam się wygra. No i jeszcze debilizm Burdasova. Wymiar kary powinien być wyższy tam jeszcze była m. in. nie uznana bramka. Tak czy inaczej jeśli Sibir zagra tak solidnie jak w ostatnich domowych spotkaniach to Admiral nie bedzie miał wiele z gry dziś.
Magnitgrosk X2 @ 1,45
Sibir @ 1,70
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
O Magnitce wszyscy fajnie pisali więc podpinam się do opinii nie wierzę by nie wywieźli pkt z Astany. Dziwi mnie natomiast że nikt nie spojrzał w stronę Sibiru. Coś drgnęło w tym zespole ostatnio przerwana seria 5 zwycięstw z rzędu dająca małą nadzieję. I muszę przyznać że były to spotkania wygrane w dobrym stylu, no ten mecz z Dynamem Moskwa szybki, dużo akcji, strzałów, no świetny mecz. Z Ufą dobry taktycznie, mało kar, na nie wiele pozwolili przyjezdnym. Admirał jak gra każdy widzi a w Nowosybirsku nigdy im się dobrze nie grało. Teraz gospodarze już mają nóż na gardle myślę że jakby się spięli to play offy jeszcze są do ugrania. Dobrze wkomponował się w zespół Prince 3 mecze i już 2+2. Admirał ostatnio zagrał niezły mecz z Ufą ale Salavat sam sobie winien. Zagrał głupio, masa prostych błędów, wyszli na stojąco chyba mysleli że mecz sam się wygra. No i jeszcze debilizm Burdasova. Wymiar kary powinien być wyższy tam jeszcze była m. in. nie uznana bramka. Tak czy inaczej jeśli Sibir zagra tak solidnie jak w ostatnich domowych spotkaniach to Admiral nie bedzie miał wiele z gry dziś.
Magnitgrosk X2 @ 1,45
Sibir @ 1,70
Ja spojrzałem w stronę Sybiru kiedy pisałeś swój post ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Rowniez mam zamiar sprobowac cos takiego tylko ze mysle nad zagraniem na Kazan over 2.5 po kursie 1.47, chyba Czerepowiec nie zagra tak solidnie w obronie jak w sobote a Kazań ostatnio nie takim druzynom strzelal po kilka bramek.
Weź tylko pod uwagę ze na takie mecze Zinetula sie nie spina , dzis bedzie spokojna gra i pewnie sprawdzanie róznych ustawień, tudziez wiecej czasu dla niższych formacji, moze i strzelą trzy bramy ale równie dobrze moze być 2-0 bez przemęczania sie , ot taka filozofia trenera
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Widzę, że nikt jeszcze tutaj tego nie poruszył. Wielu z Was pisze na temat patentu Sochi na CSKA, a co sądzicie o Chabarowsku w meczu z Dynamo ? Obserwując H2H widać ich ostatnio dobrą passę w Moskwie. Dodatkowo Dynamo seria bez porażki, być może dzisiaj Chabarowsk się przełamie... Kurs jest naprawdę zacny i jak miałbym szukać niespodzianek dzisiaj to w tym meczu.
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Widzę, że nikt jeszcze tutaj tego nie poruszył. Wielu z Was pisze na temat patentu Sochi na CSKA, a co sądzicie o Chabarowsku w meczu z Dynamo ? Obserwując H2H widać ich ostatnio dobrą passę w Moskwie. Dodatkowo Dynamo seria bez porażki, być może dzisiaj Chabarowsk się przełamie... Kurs jest naprawdę zacny i jak miałbym szukać niespodzianek dzisiaj to w tym meczu.
Solo można spróbować :) choć kurs na to że Chabarowsk zdobędzie +1.5 bramki to 1,77.
Z tego co widzę w statystykach to bardzo często zdobywa właśnie 2 bramki. :) Magnitka już zaskoczyła :) może i oni nas zaskoczą :)
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trzy mecze w KHL a jeszcze kilka innych zakładek trzeba by ruszysz wiec krótko
SKA-Torpedo NN (6-0)
To co zostało zabrane SKA w NN dziś będzie oddane i pula 2 pkt zostanie w Petersburgu , nies podziewam się tutaj dodatkowego czasu gry, gospodarze sa w fornie
SKA 60’ kurs 1,35✅✅

Dynamo Mińsk – Neftehimik Niznekamsk (1-2)
Zuberki zaskczyły w Podolsku gospodarzy ale zasłużone punkty wywieźli, Wilki ostatnio trudny kalendarz , podejmowali walke z czołowymi druzynami, czasem czegos brakowało, ale zółta kartka za wystep przeciwko Czerepom, rozumiem frontalny atak i forcheking w tercji rywala ale o obronie trzeba pamiętać a nie jak narwańce gnać do przodu, ano czasem jaki trener taki zespół i tak można by było napisać o Wilkach w meczu z Czerepowcem, dziś mysle będzie więcej koncentracji i co najmniej punkt na koncie

Niznekamsk z x kurs 1,35✅✅

Ako 1,82 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ciężkie mecze do gry. Na początku miałem odpuścić wszystkie, ale na szczęście ktoś wymyślił coś takiego jak dodatnie handicapy azjatyckie i tak też dzisiaj spróbuję to rozegrać.
Dynamo Mińsk - Niżniekamsk
Dynamo +1.0 @1,49 ▶▶▶
Obydwie ekipy nie zachwycają. Dynamo - trzeba przyznać - mieli trochę ciężki terminarz. Najpierw seria wyjazdowa do Chin i Władywostoka, po powrocie spotkanie w Ufie, potem z Jokeritem, a ostatnio przełamanie z Podolskiem na ich terenie. Dzisiaj Dynamo zaczyna długą serię domową. Po H2H widzimy, że ciężko się gra Wilkom z Mińskim Dynanem (3/5 ostatnich spotkań to zwycięstwo Mińska). Goście też nie mieli ostatnio lekko (Jarosław, Kazań, Magnitogorsk), ale pięć porażek z rzędu to nie zwykły wypadek przy pracy. Dam lekkie fory gospodarzom i liczę, że Dynamo będzie w stanie ugrać chociaż remis.
Avangard Omsk - Traktor Czelabińsk
Traktor +2,5 @1,38 ✅✅✅
Gospodarze grają dzisiaj drugi dzień pod rząd, a wczoraj rozegrali ciężki mecz z Salavatem. Omsk ma ostatnio często problem ze zdobywaniem bramek (9 w pięciu ostatnich spotkaniach) i liczę, że Traktor nie da sobie nastrzelać dzisiaj nie wiadomo ile goli. Goście ostatnio w niezłej formie. Trzy zwycięstwa w pięciu meczach to dobry wynik. Porażki ponieśli nie z byle kim bo z Kazaniem i Torpedo. Szybki rzut oka na H2H. Cztery razy w pięciu ostatnich spotkaniach zwycięstwo odnosili gracze z... Czelabińska, a Omsk ostatnio wygrał więcej niż dwiema bramkami cztery lata temu. Myslę, że zmęczenie Jastrzębi wczorajszym meczem nie pozwoli na osiągnięcie dużej przewagi.
SKA - Niżny Nowogród
Torpedo +3.0 @1,34 ⛔⛔⛔
Ja rozumiem, że to wielkie SKA, ale żeby dać tak się rozstrzelać i nie strzelić kompletnie nic?
W tym spotkaniu nie liczę na zwyciestwo gości, chociaż wszystko jest możliwe. Kurs na handicap fajny. Dwie ekipy które ostatnio SKA ograło z wysoką różnicą bramkową to Podolsk i Czerepowiec. z Torpedo nie będzie tak łatwo, bo zespół przyjezdnych potrafi strzelać bramki. Widać to w ostatnich spotkaniach gdzie mimo trzech porażek zdołali strzelić 4 bramki Magnitce i 2 dla Dynama z Moskwy. Tutaj znowu za moim typem przemawia H2H. Pięć ostatnich spotkań i mamy dwa zwycięstwa Torpedo w regulaminowym, dwa remisy i jedna porażka różnicą dwóch bramek dla SKA. Powodzenia!
AKO @2,76 LV Bet ⛔⛔⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzis trzy mecze w KHL a jeszcze kilka innych zakładek trzeba by ruszysz wiec krótko
SKA-Torpedo NN
To co zostało zabrane SKA w NN dziś będzie oddane i pula 2 pkt zostanie w Petersburgu , nies podziewam się tutaj dodatkowego czasu gry, gospodarze sa w fornie
SKA 60’ kurs 1,35

Dynamo Mińsk – Neftehimik Niznekamsk
Zuberki zaskczyły w Podolsku gospodarzy ale zasłużone punkty wywieźli, Wilki ostatnio trudny kalendarz , podejmowali walke z czołowymi druzynami, czasem czegos brakowało, ale zółta kartka za wystep przeciwko Czerepom, rozumiem frontalny atak i forcheking w tercji rywala ale o obronie trzeba pamiętać a nie jak narwańce gnać do przodu, ano czasem jaki trener taki zespół i tak można by było napisać o Wilkach w meczu z Czerepowcem, dziś mysle będzie więcej koncentracji i co najmniej punkt na koncie

Niznekamsk z x kurs 1,35

Ako 1,82 fortuna
Widzę, że dzisiaj pełna synchronizacja - nasze posty wpadły w tej samej chwili ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nowosybirsk - Magnitogorsk
Sybir +1,5 @1,42 LV Bet ✅✅✅
Dzisiaj spróbuję dać lekkie fory gospodarzom. Magnitogorsk w ostatnim tygodniu zachwycał wszystkich swoją grą, aż do przedwczorajszej porażki w Astanie. Może nie zagrali tragicznego spotkania, ale Kazachowie utrzymywali ciągły pressing i wykończyli gości swoimi kontrami. Sporo błędów w obronie popełnili &quot;Hutnicy&quot;, a Barys wykorzystał co mógł i dwa punkty zostały w Astanie. Nowosybirsk ostatnio również sprawia dobre wrażenie. Mimo porażki w Pekinie gra gospodarzy ostatnimi czasy cieszy oko. Ostatnie zwycięstwa odnosili może nie z rywalami z czołówki, ale były to wygrane w dobrym stylu. Piękny mecz z Dynamem Moskwa z wynikiem 6:4 na korzyść Sybiru i zwycięstwo nad Ufą z czystym kontem robią wrażenie. Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm to Nowosybirsk jak najbardziej ma szansę ugrać choćby punkt z Metallurgiem.
Dynamo Moskwa - Kunlun Red Star
Dynamo OT @1,46 LV Bet ✅✅✅
Mimo nieobecności takich zawodników jak Afinogenov, Indrasis czy Zackrisson Dynamo radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Trwa ich seria pięciu spotkań bez porażki. W wyżej wymienionej serii zachowali dwa czyste konta, a ich bilans bramek to 13:5. Dzisiaj zmierzą się z Chińskim Kunlunem, który kontynuuje swój wyjazd. W niedawnej serii domowej całkiem niezły wynik, ale ostatnio w pierwszym meczu wyjazdowym porażka z Lokomotivem w dogrywce. Nie chcę nikomu umniejszać, ale według mnie na chwilę obecną zespół z Moskwy wygląda lepiej niż z Jarosławia i myślę, że dwa punkty dzisiaj zostaną w Moskwie.
Slovan Bratysława - Ufa
Slovan +2.0 @1,35 LV Bet ⛔⛔⛔
Jedna jak i druga drużyna nie radzi sobie najlepiej. W przypadku pierwszej średnio mnie to dziwi, ale w przypadku gości to coś musi być na rzeczy. Od pięciu spotkań zespół Salavatu ma problem ze strzeleniem bramki. Udało im się wcisnąć jedną dla Admirałów i na tym koniec. Ekipa z Bratysławy kontynuuje swoją serię siedmiu spotkań bez zwyciestwa. U siebie nie mają szczególnych osiągnięć, ale lepiej wychodzi im strzelanie bramek na własnej tafli. Jeśli Ufa nie zmieni nic w swojej grze to może i wygrają, ale nie będzie to strzelanina z ich strony. Co ciekawe jeśli spojrzymy na H2H to widać, że w starciach tych drużyn łatwiej o punkty gospodarzom. W dwunastu ostatnich meczach między tymi zespołami, aż dziesieć razy wygrywali gospodarze spotkania. Raz w gościach wygrał Slovan i raz Ufa. powodzenia!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis takie mecze biore pod lupe
Spartak Moskwa – Jokerit Helsinki (5-1)
Co to było to nie wiem, blamaż chłopaki

Solidny Spartak, ostatnio ciezki , wyrównany ale ostatecznie zwycięski pojedynek z Ryga, dziś zmierzy się z trudnym przeciwnikiem jakim będzie na pewno Jokerit, który mimo chyba nie najlepszej gry w Minsku( ale zwycięskiej), już zdecydowanie lepszej ze Slovanem , wchodzi na dobre tory i mysle ze dziś będzie strona przeważającą. Spartak lubi mecze w ktorych nie jest faworytem i spodziewam się wyrównanego spotkania ale ze wskazaniem na gości z Helsinek

Jokerit x2 kurs 1,41⛔⛔
Jokerit win ml kurs 1,69⛔⛔

HC Sochi –Dynamo Ryga (3-2) po dogrywce
Tak sie zastanawiam czym kierowały sie buki wystawiajac takie kursy, ja pewnie bym wystawil podobne na obie ekipy ale OK, Sochi nierówna gra moga zaskoczyc najlepszych , oni czesto umieja sie dostosowac do poziomu druzyny z która graja. Po drugiej stronie Ryga, która już w pełnym składzie i gra coraz lepiej, to nie jest Ryga sprzed sezonu czy dwóch, mysle ze jest szansa na przełamanie serii przegranych, proponuje takie typy

Ryga plus 1,5 kurs 1,47✅✅
Ryga z x kurs 1,89✅✅
Ryga win ml kurs 2,54⛔⛔

Ako Jokerit z x i Ryga plus 1,5 kurs 2,07 fortuna⛔⛔⛔
Ako Jokerit win + Ryga z x kurs 3,19⛔⛔⛔

Chciałem zagrac &quot;derby&quot; Sibir-Magnitka ale to zawsze prestiżowe mecze, gra o honor , pieniądze i bez względu w jakie formie sa obie ekipy, mecze sa zacięte. Ostatnio Magnitka dobrze sobie radzi w Nowosybirsku, a paradoksalnie w czasach gdy zdobywali Gagarina szło im tam bardzo ciężko, dziś mysle ze wyciągnie wnioski z porażki w Astanie ale czy Sibir który się postawi dziś pozwoli na porazke w regulaminowym. Na pewno jakość po stronie gości ale dziś derby i roznie może być, szaedłbym jednak w strone Hutników
Z innych gier widze win po ml D.Moskwy✅✅ i Loko✅✅ a bardzo ciekawe kursy sa na Slovana , który będzie podejmował Ufe bez Omarka i Burdasowa i tutaj kierunek na graczy z Bratysławy jest wskazany.⛔⛔
EDIT: Dzis rządziły jedyneczki tak tutaj jak i finskiej, to moze jutro będą dwójeczki ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Jedna jak i druga drużyna nie radzi sobie najlepiej. W przypadku pierwszej średnio mnie to dziwi, ale w przypadku gości to coś musi być na rzeczy. Od pięciu spotkań zespół Salavatu ma problem ze strzeleniem bramki. Udało im się wcisnąć jedną dla Admirałów i na tym koniec.
Ostatnio zaczęły pojawiać się głosy na temat zwolnienia Sulygina. Sporo osób zatrudnienie go na stanowisku głównego trenera od początku uznawało za zły pomysł, zastanawiając się przy tym dlaczego zwolniono doświadczonego Fina Wasterlunda. Podobno chodziło o koszty. Wasterlund odszedł, ale na stanowiskach pozostali jego rodacy Lamsa oraz Koivisto(Lamsa jest asystentem a Koivisto trenerem od przygotowania fizycznego). Mówi się, że nie nadają z Sulyginem na tych samych falach i ich współpraca nie układa się tak jak powinna. Wiadomo, że jak nie ma wyników to zaczyna się szukanie winnych i jak zwykle w takich przypadkach kibice wieszają psy na trenerze.
Co do zmian w Ufie w porównaniu z poprzednimi sezonami to na pewno znacznie poprawiła się gra w defensywie. Ostatnio pojawił się problem ze zdobywaniem goli to może słówko na temat Burdasova i Omarka.
Ten drugi nie strzelił bramki od września. Mówi się, że zamiast przy zespole to od dłuższego czasu jest myślami przy żonie, która wkrótce ma rodzić. Nie grał w dwóch ostatnich spotkaniach także prawdopodobnie udał się do domu.
Burdasov znowu został zawieszony, tym razem na 2 spotkania. Na pewno by się przydał w ostatnim spotkaniu przeciwko Jastrzębiom. Zdecydowanie nie pomaga to zespołowi a sam zawodnik musi spasować i uważać, bo to już 3 zawieszenie w tym sezonie.
Co do dzisiejszego meczu to kursy na Ufę śmieszne. Owszem Slovan ma problem ze zdobywaniem punktów, ale ich gra nie wygląda aż tak źle jak pokazują wyniki. Ufa w Bratysławie grała dotychczas 6 razy i tylko raz udało im się wygrać. Ciężki teren i ja próbuję dziś czegoś w kierunku gospodarzy:
Slovan 1X @2.20 ⛔ 2-5
Slovan over 1.5 @1.57 ✅
Slovan OT @3.05 ⛔
fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
SKA St. Petersburg - AK Bars Kazań
Kazań +1,5 @1,85 fortuna⛔⛔⛔
Zaczynam od tego spotkania, bo kurs na gości na poziomie ponad 5,00 od razu zwrócił moją uwagę. Kazań na pewno prezentuje lepszy poziom niż Torpedo, które ostatnio dało się pokonać SKA 6:0 i jestem pewien, że w tym meczu nie zobaczymy tak wielkiej różnicy bramkowej. Zespół z Petersburga jest w znakomitej formie, ale ekipa gości potrafi grać z &quot;Wojskowymi&quot;. Sporo spotkań między tymi zespołami kończy się dogrywką, a bywają również wyniki 5:1 lub 4:1 dla Barsów. Zresztą goście również są ostatnio w świetnej formie. Osiem zwycięstw z rzędu i bilans bramek 29:13 robią wrażenie. Nie zapatrywał bym się zbytnio na ostatni mecz między zespołami, który wysoko (6:1) wygrało SKA. Była to inauguracja sezonu - wiadomo jak to jest na początku - nowi zawodnicy, brak rytmu meczowego, potrzeba czasu na zgranie. SKA na początku sezonu także nie zachwycało jeśli pamiętacie. Dzisiaj po obu stronach duża mobilizacja. SKA będzie chciało ponownie ograć mistrza, a Kazań spróbuję wziąć odwet za ostatnią upokarzającą porażkę. Myślę, że zobaczymy wyrównany mecz i wynik będzie się kręcił wokół remisu.
CSKA Moskwa - Avangard Omsk
Omsk +1,5 @1,63 fortuna✅✅✅
Wojskowi kontynuują swój zwycięski pochód. Tyle razy była tutaj opisywana drużyna z Moskwy, że raczej daruję sobie pisanie tego samego - każdy wie na co ich stać i jaka jest ich aktualna forma. Spróbuję dzisiaj zagrać handi w stronę Omsk, bo jest to jedna z drużyn, którą stać na przerwanie serii CSKA. Patrząc na wyniki można stwierdzić, że grają nie równo i nie są w formie. Może nie są w najlepszej dyspozycji, ale ostatni mecz z Traktorem był dobry ich wykonaniu. Traktor mocno zaczął spotkanie i zagrał bardzo dobrą pierwszą tercję budując przewagę, ale Jastrzębie już w połowie drugiej wzięli się w garść i odrobili straty przegrywając w dogrywce chociaż spotkanie mogło przy odrobinie szczęścia zakończyć się w regulaminowym czasie na korzyść Avangardu. Kondycyjnie wyglądają bardzo dobrze, mają szybkość i umiejętności - może brakuje skutecznej taktyki momentami. Mobilizacja na pewno będzie duża i mam nadzieję, że goście nie dadzą się ośmieszyć &quot;Wojskowym&quot; przegrywając wysoko. CSKA z kolei nie jest zespołem overowym i nię będziemy świadkami &quot;demonstracji siły&quot; ze strony gospodarzy. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu padnie nie więcej niż 5 bramek.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
To dość ryzykowna sprawa i na pewno jeszcze do przemyślenia, ale ja poszedłbym w kierunku x2. Jeśli dziś ma się zdarzyć w KHL coś interesującego ???? to myślę, że Bars może się do tego przyczynić. Prędzej niż Omsk.
Może SKA zgapi się gdzieś na ułamek sekundy. Może ich formacje jeden raz za dużo się nie zrozumieją.....Taka propozycja to też trochę szukanie swojego rodzaju niespodzianki. Nie wiem, czy warto iść pod prąd, ale ja planuję spróbować.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
VHL
Heilongjiang - Almetyevsk
Przedwczoraj zespół z Chin podejmował ekipę z Neftehamska i skończyło się 2-6. Zamuliłem, bo były zajebiste kursy na overy, a przecież Toros to jedna z mocniejszych ekip w lidze.
Dziś sprawdzi ich kolejna mocna ekipa, zespół ze ścisłej czołówki. Nafciarze zajmujący aktualnie 3 pozycję w tabeli notują serię 10 zwycięstw z rzędu i zapewne dziś już przedłużą, bo naprawdę nie chce mi się wierzyć, że słabiutka ekipa z Chin będzie w stanie im w jakikolwiek sposób zagrozić. Liczę na łatwe i zdecydowane zwycięstwo gości. Rozmontować defensywę Chińczyków, która składa się tak naprawdę tylko z 3-4 solidniejszych graczy nie będzie żadnym problemem dla będących w znakomitej formie Nafciarzy.
2/+5.5 @ 1.70 ✅ 1:5
2/+6.5 @ 2.20 ⛔
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj jedyneczki królowały w KHL i nie tylko a dziś marzą mi się dwójeczki oj i to bardzo

Dynamo Mińsk – Torpedo NN
Żuberki cos tam po przerwie pogrywają tudzież napsują krwi rywalom ale wg mnie nie jest to zryw na PO a raczej po to by w niedługim okresie reprezentacja Białorusi zadowolila Aleksandra, lub przynamniej robila takie wrażenieJ, Torpedo ostatnio zmasakrowane przez SKA i dziś trzeba wstać z kolan, pokazać dobry twardy, meski hokej, wykonawcy sa wiec spodziewam się ze tak będzie

Torpedo 60’ kurs 1,95
Torpedo win ml kurs 1,55

Vitjaz Podolsk – Neftehimik Niznekamsk

Mecz druzyn które sa pod kreską do PO, obu zależy na punktach ale obie jakos zawodzą, generalnie lesze wrazenie wg mnie sprawiają wilki i może poza skucha z Cherepami( oj będę im to wypominał) ten zespól się źle nie prezentuje, obrona do poprawy a jak to będzie to i Jeżow jest w stanie ukraść mecz, mimo ze ciezki to mecz i do typowania ( dziś same trudne) i do walki na lodowisku. Ja zaufa poraz kolejny Wilkom z N.

Niznekamsk z x kurs 1,5
Niznekamsk win ml kurs 1,86

I teraz na deser takie trio które już pograłem
Chodzi o mecze:
Astana – Traktor
Astana zaczyna grac jak na początku, tylko jeszcze nie sa w komplecie i to wcale nie jest komfortowa sytuacja , wygrali z Magnitka, nie ma co pisać ze szczęśliwie, ze drugi golie magnitki mógł zagrac lepiej, ze Magnitka ich troche zlekceważyła fakty sa takie ze przegrali, koniec, kropka. Po drugiej stronie Traktor, który gra już przyzwoity hokej, może brak jeszcze Bergstroma i Gygne ale Stoa, Szczeczura i Thomas daja rade. Demczenko to wreszcie przypomina golie, z okresu gdzie był powoływany na spotkania kadry. Ciagnik potrafi grac w Astanie co nieraz udowadniał, kursy chyba trochę za niskie na gospodarzy a za wysokie na gości wiec korzystam i gram tak

Traktor z x kurs 2,19

SKA-Kazań
Kolega rasijski pisal o tym meczu, ja wroce się do inauguracji i lania które dostał panujący mistrz. Po tym meczu wielu zawodnikow , wzieło na klate tę porażkę( pogrom) i za punkt honoru postawili sobie ze w rewanżu będzie inaczej, i mamy rewanż. Barsy w formie i to nie podlega dysukusji liderzy ciągną ekipe. Co napisac o SKA? Dwa ostatnie mecze do zera, o ile z Rycerzami nie dziwi to jednak rozjechanie Torpedy budzi szacunek, ale zaglądając do szatni wiem ze taki był plan i mobilizacja na ten mecz, przez to ze w tak dziwny , pechowy sposób stracili wygrana w NN i to pod koniec meczu, bardzo to ubodło wiec rewanż miał być srogi i taki był. Dzis przeciwnik z najwyższej półki i mysle ze Zinetula wie o co gra wie ze musi odpowiedzieć, wie ze ma wykonawców ku temu. Gdyby to były PO te kursy wyglądały by inaczej. Typ w strone Kazanie trzeba powiedzieć ze może i jest ryzykowny ale nie wierze ze w trzeci tak genialny i na zero z tyłu mecz SKA, typ:
Kazanz x kurs 2,53

CSKA – Omsk
Kolega tez pisal o tym meczu i widze ze kierunki mamy zbieżne, bo widać ze i on widzi szanse na typy na gości. Jest to tez mecz z garunku wagi ciężkiej, CSKA na razie nie do zatrzymania, 16 winów i końca nie widać, maja wszystko w bramce Ilia robi cuda, obrona mur, atak z liderami, na pewno material na Gagarina do uszycia. Nawet i sedziowi patrza często w ich strone przychylnym okiem ale jak może być inaczej jak za nimi stoi najwyzsza władza Kremla( sorki za polityczny wyjazd). Jednak przeciwnik na cos do udowodnienia, jakby zajrzeć do szatni to jest chec rewanżu, pokazania ze gospodarze to nie walec który po drodze będzie miażdżył wszystkich, to mecz który da pewnie odpowiedz, gdzie tak naprawdę sa Jastrzebie. Z przyjście Stalberga zauważyłem ze ta gra jest trochę inna, sam hartley dojrzał tez do filozofii ze nie można przeciwnika napadac fizycznie i samemu przez to tracić, jest więcej wyrachowania w tej grze, można by powiedzieć ze jakby inna kultura, Omska taz ma potencjal i każdy kto zobaczy skład nie może zaprzeczyć. Najwazniejsza rzecza jaka będzie po wyjscu nalód to psychika i wiara w to ze wojskowych można złamać. Obrona funkcjionuje dobrze , to sa facelii z latami w NHL i wiedza co robic, nie sa gorsi od rywali, Bobkow to tez dobry bramkarz i na pewno pomoze, atak może jest słabszy niż CSKA ale może ukłuc, tylko Jastrzebie nie moga przegrać tego meczu w głowie, jeżeli będzie pewność siebie i madra spokojna gra może skończy się dziś seria wojskowych.

Omsk z x kurs 2,28
Wsje fortuna
PS. Sorki za takie długie wywody
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom