>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
A ja tam gram tak jak wyżej napisałem. CSKA gra ostatni mecz przed przerwą a przed Ufą jeszcze Jokerit. CSKA może (choć nie wiem czy tak bedzie) zagrać na maksa, żeby w dobrych humorach odpoczywać przez najbliższy tydzień. Avto się trochę obawiam, bo jutro czeka ich Spartak, ale mam nadzieję na wykorzystanie błędów &quot;Chinćzyków&quot; których sporo im się zdarza popełniać. Ostatni Jokerit to według mnie &quot;największy pewniak&quot; dzisiejszego popołudnia i nie ma co dłuzej się nad tym rozwodzić ????
Elegancko. Trzy typy wjechaly. Aczkolwiek 0-2 u Avto było groźne ????
Oby tak dalej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Dzisiaj bogata oferta KHL, ale żadnego meczu z wyraźnym faworytem nie widać. Nie będzie tak &quot;łatwo&quot; jak wczoraj. (Żart - wczoraj mimo wygranej było bardzo nerwowo w każdym spotkaniu ???? )
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
Metallurg OT @1,72 ⛔⛔⛔
Magnitka gra bardzo przyjemny dla oka hokej. Moim zdaniem gospodarze są w lepszej formie niż zespół przyjezdnych. W ostatnich tygodniach dobrze sobie radzą zarówno u siebie jak i na wyjazdach - jedynie z Astaną zagrali słabszy mecz. Na przegrane w karnych spotkanie w Nowosybirsku nie zwracał bym zbytnio uwagi bo to były derby - tam często kończy się &quot;stykowo&quot;. Metallurg mimo bombardowania bramki Krasikova nie zdołał nic ustrzelić, ale udało się zdobyć punkt. Wcześniej ogrywali na wyjeździe właśnie Omsk, Salavat i u siebie Torpedo. Ostatnio pokazali się z dobrej strony w meczu ze Spartakiem, który wygrali wysoko i w dobrym stylu. Dodam jeszcze, że w dziesięciu ostatnich spotkaniach w Magnitogorsku Metallurg wygrał osiem razy. Na przeciwko staje zespół z Omska, który ostatnio poległ w Sochi. Myślę, że ten mecz był do wygrania, ale zabrakło czasu aby odrobić straty. Wcześniej rozegrali super spotkanie z CSKA, które mimo przegranej było dobrym widowiskiem. Jeszcze wcześniej kolejna porażka z Traktorem po dogrywce. W sumie w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko raz. Dzisiaj mobilizacja będzie duża po każdej stronie bo w puli tak zwane &quot;cztery punkty&quot; - jeśli gospodarze wygrają to powiększą przewagę punktową nad Omskiem do trzech oczek, a jeśli wygra Omsk to wyprzedzi Magnitkę. Warto dodać, że wszystkie spotkania h2h w tym sezonie wygrał Metallurg i wydaje mi się, że na obecną chwilę zespół gości nie jest na tyle w formie, żeby przełamać serię porażek.
Torpedo Niżny Nowogród - Lokomotiv Jarosław
Torpedo OT @1,86 ✅✅✅
Torpedowcy po ciężkiej serii porażek (Magnitogorsk-Kazań-Moskwa-Petersburg) przełamali się w Mińsku odrabiając straty i ostatecznie wygrywając mecz w regulaminowym czasie. Przedwczoraj zagrali bardzo dobry mecz z Niżniekamskiem (5:3) W tym spotkaniu zabrakło koncentracji w drugiej tercji - co przyznał sam trener - co pozwoliło odrobić nieco strat ekipie Wilków, ale zawodnicy Torpedo opamiętali się w ostatniej tercji i wygrali spotkanie - drugie z rzędu. Właśnie skończyłem oglądać powtórkę i bardzo podobała mi się gra Torpedowców - szybkie tempo, fajna gra krążkiem, pomysł na zdobywanie bramek jest - generalnie widać dobrą formę. Dzisiaj mają przed sobą rywala bardziej wymagającego niż Nafciarze chociaż Lokomotiv ostatnio trochę spuścił z tonu. Na wyjazdach grają w kratkę. O ile radzą sobie z mniej wymagającymi rywalami o tyle już gorzej to wygląda z solidnym przeciwnikiem (przgerana z Jokeritem, Kazaniem i ponownie z Jokeritem), a Torpedo bankowo do tych solidnych się zalicza. Ciekawe jest to, że ostatnie sześć spotkań między tymi zespołami kończyło się zwyciestwem Loko, ale w odróżnieniu do poprzednio opisywanego spotkania tutaj widzę przełamanie serii na korzyść Torpedo. Między innymi dlatego, że gospodarze radzą sobie dobrze u siebie, są w formie, a Lokomotiv gra ostatnio trochę nerwowo i nierówno.
AKO @3,20 fortuna ⛔⛔⛔
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to już czasu mi nie starczy na opis, bo ktoś musi pracować, ale wydaje mi się, że można zaryzykować że Amur nie przegra w regulaminowym czasie (co jak co, ale trzeba przyznać, że są solidni u siebie, a Astana wcale tak pięknie ostatnio nie zagrała z Władywostokiem). Spartak powalczy z Avto - może jakieś +1,5 - kurs około 1,80 z tego co pamiętam. Zaryzykował bym też coś w stronę Sochi , bo nieźle pograli ostatnio z Omskiem, a Niżnekamsk ciągle się gubi w swojej grze. Totalnie odpuszczam spotkania w Mińsku, Moskwie i Rydze. Nie wiem z której strony je ugryźć. Może mark1973 dopisze coś ciekawego. Powodzenia!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hej ????
Dzis sporo meczy ale wiekszośc trudnych do wytypowania( no ale jakby było łatwo to byśmy mieli kasa pokoje wytapetowaneJ)
Mnie tak na dzień dobry zainteresowały dwa spotkanie mianowicie
Amur Chabrowsk – Barys Astana (2-1)
I cały misterny plan tez w p....
Trzeba pograć inaczej

Kazachowie po kłopotach kadrowych przybywają do Chabrowska z checia rewanżu za strzelaninie z 14.11 gdzie polegli 5-6, dziś będzie prawie cały skład bez Bochenskiego ale być może już z Pettersonem. Wrocił długo oczekiwany przez mnie Cormier który pcha atak do przodu , całośc Astany tez już zaczyna przypominać zespół który kroczył od zwyciestawa do zwycięstwa. Amur bez Murygina i Kolara, wiec napewno to żaden komfort. Spodziewam się twardego meczu, ale z happy endem dla gości.

Astana win ml kurs 1,65⛔⛔

Dynamo Moskwa – SKA✅✅
Dynamo po serii zwyciestw zatrzymało się w Podolsku a wlasciwie zatrzymach ich Ortio , dziś staja przed dużo trudniejszym zadaniem i wydaje mi się przy całej swojej solidniści ze nie daja rady zatrzymać rozpędzającego się SKA, które w poprzednim swoim meczu zmiotło mistrza z lodu, gram na faworytow bo wszystko po ich stronie
SKA 60’ kurs 1,6

Ako 2,64 fortuna⛔⛔⛔
Z innych meczy moja uwagę przykuwa mecz w Ekaterinburgu gdzie wczoraj grajace Avto , mimo ze wygrało to wg mnie nie zachwyciło i równie dobrze mógł być remis, owszem w ataku prezentowali się solidnie i naprawdę było groźnie po bramka Karhunena ale w obronie były dziury a Jakub nie pomógł. Dzis stanie Makarow i zobaczymy jak będzie bo rywal tez solidniejszy niż Kunlun. Ostatni swój mecz Spartak trochę zawalił na bramce a magnitka była piekielnie skuteczna, chociaż strzelenie trzech Magnitce to tez duza sztuka, dziś licz na poprawe w bramce. Spotkania obu druzyn w zasadzie prócz jednego w Moskwie gdzie Spartak został okradziony z przynajmniej jednego punktu były remisowe i kończyły się w dodakowym czasie, kurs ze Spartak nie przegra w regulaminowym czasie bardzo dobry bo az 2,39, ja proponuje do gry
Spartak plus 1,5 kurs 1,79 fortuna⛔⛔
Kolega rasijskij wspomniał o meczu w Magnitogorsku i ten kierunek wydaje mi się również słuszny, ja tutaj to spotkanie podparłbym bo mam nadzieje ze jastrzebie tym razem nie zrobia kuku, ale Magnitka ma na nich patent w tym sezonie wiec licze na podtrzymane serii
Jako kibic Loko wierze ze ta druzyna powalczy w Niznym N. bo potrafi tam grac mimo tego ze to trudny teren a gospodarze prezentują się bardzo dobrze, sam jestem ciekaw jak będzie gralo Torpedo na tle silniejszego rywala, ja z racji kibicowskich sympatii pojde w ich kierunku po dobrym kursie bo wg mnie dziś na bramki z ich strony możemy liczyc a i strzelac tez ma kto. Typu nie proponuje bo na pewno to trudny mecz ale zagram win Loko.⛔⛔
Mecze w Minsku i Sochi to no bety bo może być wszystko i Vitjazy mogą się zaciąć chociaż walczą o PO to pewnie wybrałbym na sile ich kierunek✅✅ a Sochi nie jest wykulczone ze z Wilkami mogą przegrać , bo kiedyś przełamanie musi być✅✅ a Sochi to taki chimeryczny zespół.
Mecz w Rydze hmm? Czy Kazan to weźmie w 60 min , nie mam przekonania ale odpuszcze
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Avto: spartak ⛔
Over 6,5
3.7
Fortuna
Ekipa z jakaterinburga dużo strzela ale i dużo traci. Amur wcisnął 4, wczoraj kunlun 3. Zmiana w bramce dziś u gospodarzy ale nie liczyłbym na jakis mur nie doprzebicia w związku z tym. Tam chyba defensywa momentami stoi i rozmyśla co na obiad mają po meczu. Kusiły mnie obie +3 albo w trzeciej tercji over 3,5 ale... Nie bądźmy tacy.
Do tego mam dzisiaj
Torpedo over 1,5 bramki: 1,39✅
Magnitka +1,5 w handi: 1,25✅
Ska over 2,5 bramki: 1,55 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dzień dobry
Typ mi chodził po głowie juz od wczoraj i mam go w jednym z bloków na kuponie.
Dynamo: sevestral✅
1/-5,5
Fortuna 2,02
Nie oglądałem wczorajszego meczu dynama ale chyba nie chcieli się kopać z koniem i to 0:2 z ska nie boli aż tak bardzo bo już dzisiaj mogą 2 punkty sobie dopisać o wiele łatwiej. Nie sądzę żeby była jakaś mega strzelanina jak w pierwszym sezonie narcosa więc do tego Under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dziś z kolei ciagnie w strone Saławata, mimo ze i kursy i wiele wskazuje na Jokerit to jednak w Ufie w koncu pelen skład, mimo porazki dobry mecz z CSKA , dzis w bramie Metsola wiec trzeba sie w ojczyźnie pokazać. Jokerit ostatni mecz w końcówce przychylił na swoją korzyść. Kadrowo Ufa nie odstaje wg mnie od Jokeritu i spodziewam sie wyrównanego meczu.
Ufa z x kurs 1.92✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze i napewno wytypowanie zwyciezcy nie jest łatwe,
W Chinach gospodarze wracaja z podrózy gdzie przegrali wszystkie 4 mecze zdobywjac 2 pkt, z kolei Astana po wczesniejszuch trzech zwyciestwach z Magnitka, Traktorem i Admirałami przegrała w Chabrowsku ale bedac zespołem lepszym i dominujacym, ale taki urok tego sportu i nie tylko, dzis spodziewam sie wyrownanej walki, bo nikt bramki murował nie bedzie ale osobiscie wyzej cenie kazachów z ich trenerem na czele i licze ze w regulamniwym nie przegrają
Astana z x kurs 1,51 (1-4)✅✅✅
Drugi mecz to pojedynek na przełamanie jednej z ekip, Slowan 9 przegranych pod rzad a Ryga 7, ktos dzis przełamie passe, wg mnie Ryga dysponuje wiekszym potencjałem i jakością a grac potrafi w Bratysławie i skoro we wczesniejszych sezonach majac słabszy skład sie udawało zdobywac punkty to mysle ze teraz tez przynajmniej punkt wywiozą
Ryga z x kurs 1,52 (3-4)✅✅✅
oba fortuna
Bede tez próbował oba mecze na zwyciestwa gości✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Chabarowsk ML @2.1-2.4
Zastanawiam się nad grą tego spotkania w ten sposób. Ostatnio obie ekipy zawodzą, ale Chabarowsk jakoś tak solidniej wyglada. Azjaci niby u siebie, niby wyżej w tabeli, ale po przejrzeniu historii spotkań itd. to jedyne oprócz bycia gospodarzem, co za nimi przemawia to możliwość przełamania na możliwie słabym przeciwniku. Za gośćmi idzie dość solidny h2h+poprawa gry w ostatnim czasie(kilka ot, coraz wiecej zdobywanych bramek,wreszcie zwycięstwo z Astana). Jakby ktoś się wypowiedział czy jest w tym toku rozumowania jakieś value to byłbym zobowiązany.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj nie dość że mamy pierwszy dzień meczowy po tygodniowej przerwie to w dodatku wszystkie mecze są z gatunku tych &quot;ciężkich&quot; - można powiedzieć - same hity. Oczywiście w kursie na Chabarowsk moim zdaniem jest value bo powinny być bardziej wyrównane jeśli chodzi o te dwa zespoły. Osobiście proponuję odpuścić i obejrzeć mecz (wszystkie będą bardzo ciekawe), zobaczyć w jakiej formie znajdują się zespoły po przerwie, a pograć za drobne oczywiście można - &quot;rekreacyjnie&quot;.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zgadzam sie z kolegą rasijskim ze najlepiej będzie odpuscic te mecze i zobaczyc pierwsze wystepy druzyn , a dzis tak sie sklada ze poza pierwszym meczem reszta pojedynków to waga cięzka. A jezeli juz zagrać to za rozsadna stawke by później nie płakac jak cos nie wejdzie. Jako że ciągnie wilka do lasu to ja postanowiłem cos zagrac bo az do samej przerwy starałem sie grac wiec kontynuje po przerwie. Ale po kolei:
Mecz w Chinach odpuszczam, na papierze lepsi gospodarze, ale z ciezkie wyjazdy mieli a po powrocie lanie od Kazachow a Amur moze powalczyc.
Neftehimik Niznekamsk - Traktor Czelabińsk
U gospodarzy, Puustinen, Polasek, Nestrasil grali w kadrze, wiec liderzy w ruchu, , reszta trenowała, z kolei u gosci jezeli sie nie myle wszyscy trenowali ze spokojem. Forma wilków w ostatnio niezbyt dobra, czesciowo trudny kalendarz ale tez sami sobie winni bo skutecznosci tez brakowało, wiadomo ze ta ekipe ciagnie finskie trio plus pepiki i kilku mlodych. Traktor z dobrą passa ostatnio ale i tez gra o niebo lepsza niz na poczatku sezonu, widac ze trener troche, gospodaruje siłami , najwazniejszy korzystny rezultat, i dobra gra. Te kursy jakos tak dziwnie wystawione bo ja raczej bym zrobił po równo ale sie nie znam. Mnie osobiscie bardziej sie widzi to co gra traktor , uwazna gra w obronie czekanie na blad rywala lub PP, mimo ze w skladzie brakuje kilku legionistów to , to czym dysponuja plus rosyjski garnitur powinno wystarczyc by nie przegrac w regulaminowym
Traktor z x kurs 1,86✅✅✅
Avangard Omsk - Jokerit Helsinki
Ciezki mecz, ale Jastrzebie poza skucha w Sochi ostatnio imponowały, własna hala tez bardzo pomaga, oba zespoły chyba bez wyjatku spokojnie sie przygotowyały w przerwie, gra gosci przed przerwa tez niezbyt stabilna, wygrana w Loko, meczarnie z Czerepami, porazka ze spartakiem i u siebie z Ufa. Mim ze to trudny mecz sadze ze gospodarze dzis beda lepsi i postawie na latajace Jastrzebie
Omsk win ml kurs 1,71 fortuna✅✅✅
W pozostałych dwóch meczach postawił bym na zwyciestwo urzedujacego mistrza ✅✅i Magnitki po ml.✅✅
Edit: Nie zawiodłem sie dzis na tych drużynach, Omsk mial pod górkę ale chociaż w PP trafili co warte odnotowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ja obrałbym podobne kierunki do tych o jakich pisał mark1973 zwłaszcza jeśli chodzi o Omsk i Magnitorsk. W drugim przypadku typ trochę życzeniowy tj. Hutnicy w 60&#39; ale to nie będzie spacerek. Dlatego Magnitorsk win ML to znacznie rozsądniejsza opcja. Dwa słowa o starciu, które mnie osobiście dzisiaj najbardziej &quot;kręci&quot; Bars - Avto. Oba zespoły w ostatnich tygodniach przed przerwą wyglądały naprawdę solidnie, aczkolwiek lepsze wrażenie na mnie sprawiał Mistrz. Avto genialna seria później kontuzja Kovara, porażki, powrót, też różnie...to wszystko wiemy, ale od lania jakie zaserwowali Barysowi idą z formą w górę i wierzę, że wrócą do swojego najwyższego poziomu. No właśnie....tak sobie myślę, czy to nie nastąpi w tym meczu. Wierzę, że chęć rewanżu i determinacja ( bo klasę i umiejętności znamy ) jest duża i Avto zwycięży w tym meczu. Aby tak się stało Kovar musi zagrać pokazowe spotkanie, ale to typ bramkarza, który jest w stanie &quot;wygrać&quot; mecz dla drużyny.
Avto win OT - 2.09
wersja light
Avto 1,5 bramki + - 1.42.( do taśmy )
Jesli chodzi o wynik w mecz Avto...mialem nadzieję, ze może będzie w drugą strone, a jak chodzi o typ bramkowy, to jestem mocno zdziwiony, że taki skład nie byl w stanie strzelić tych 2 paczek.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś bogatsza oferta meczowa ale pamietajcie, że to pierwsze mecze po przerwie, chociaż jak spojrzec na wczorajszy dzien to kto mial forme i ma potencjał to jej nie zgubił wiec dzis pewnie tez cos da sie wybrać
Admirał Władywostok - Dynamo Moskwa
Piekna hala Fetisov Arena, , kibice zywiołowo dopingujacy swoich (chociaż ten sezon frekwencja słabsza), ale niestety Admirałowie w tym sezonie nie maja argumentów na rywali, mogą tylko liczyc na słabszy ich dzien, swoje szczescie i serce które zostawiaja na tafli , jako którys z tych rzeczy zawodzi to nie ma wyniku, dzis przyjezdza D.Moskwa, które nie jest pewne udziału w PO a przeciez miał byc top zachodu w tym sezonie i nie moga sobie pozwolic na straty punktow z gospodarzami i musza pewnie wygrac bo to juz ten etap rozgrywek gdzie kazdy zgubiony punkt moze sporo kosztować, mysle ze Krikunow i spółka sa tego świadomi
Moskwa 60&#39; kurs 1,65
Moskwa won ml kurs 1,36
Barys Astana - Several Cherepowiec
Kazachowie maja szanse wystartowac do PO z przewaga własnego lodu i sadze ze tak jak mówia beda chcieli zrobić, Cherepy to niewygodny przeciwnik bo walczą o byc albo nie byc w KHL wiec swoja cała sile fizyczna zostawia dzis na lodzie, ale wszystkie argumenty sa jednak po stronie gospodarzy, i nie mozna gubic punktów z takim rywalem tylko pewnie wygrac i w dobrym stylu, czekam na Peterson z którym lubi grac Cormier i ten duet jest zabójczy w Astanie
Astana 60&#39; kurs 1,48
Astana win ml kurs 1,28
Dynamo Mińsk - Dynamo Ryga
Mińsk juz w zasadzie ma słabe szanse na PO biorac pod uwage ruchy w klubie to sa one teoretyczne, zgrywaja reprezentacje Białorusi jak planowali, walcza w kazym meczu, efekty nie sa takie jak zakładali przed sezonem. Goscie z Rygi w tym sezonie złozyci ciekawy skład i maja szanse na PO , teraz tuz pod kreską ale kontakt jest, , ostatnio przełamanie i win, licze na podtrzymanie tego trenu a w Minsku grac potrafią wiec obieram kierunek na nich
Ryga win ml kurs 1,88
HC Sochi - Saławat Julajew Ufa
Sezon wczesniej napewno bym odpuscił ten mecz, ale goscie postarali sie o konkretne wzmocnienie na pozyci bramkarza i obrona tez juz jest OK, ostatnio dobre mecze z mocnymi rywalami wiec licze ze pojda za ciosem bo skład w komplecie a w sumie plan przed sezonem byl inny bo maiła byc pierwsza trojka wschodu a tymczasem oni skacza miedzy 6-7 miejscem i tak naprawde juz koniec eksperymentów i oddawania głupio punktów, trzeba grac takj jak to potrafia, po drugiej stronie Sochi, niewygodne, nieprzewidywalne i tez walczace o PO, jednak jakosc i glebia składu po stronie gosci i to ich dzis zagram
Ufa win ml kurs 1,8
Mozna z tych meczy złozyć ako kurs bedzie tez fajny do gry w zaleznosci od opcji
Z pozostałych meczy upatuje win Loko( wiadomo dlaczego ???? ale argumenty są tez), mecze SKA i CSKA odpuszcza bo wiadomo ze wypruwali żyły dla władz by wygrac w weekend co mieli wygrac, widomo to zawodowcy ale w razie jakiejs zapasci wole odpuscic a i kursy nie powalaja, chociaz spodziewam sie wygranych ale bez szału. Ciekawie zapowiada sie mecz Spartaka z Jokeritem, bo finowie grali ciezki mecz wczoraj w Bałaszycha z Omskiem a chec rewanzu ogromna i pewnie obrał bym kierunek finski bo jokosciowo to lepiej wyglada ale póki co odpuszcze ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Miałem jeszcze dzisiaj odpuścić, ale że praktyka czyni mistrza postanowiłem coś za mniejsze stawki pograć. Wybrałem sobie na dzisiaj trzy spotkania. Pierwszym nich jest mecz w Nowosybirsku już o 13:30. Co można powiedzieć o spotkaniu po przerwie reprezentacyjnej? Nie wiele. Nie wiadomo w jakiej formie są drużyny, jak zagra Lokomotiv na wyjeździe bez rytmu meczowego i w jakich nastrojach są gospodarze. Pokieruję się w tym przypadku dobrymi wynikami Nowosybirska przed przerwą, nie równą grą gości i historią H2H obu zespołów. Każdej ekipie ciężko gra się na wyjeździe w Nowosybirsku. Przegrał tam nie dawno Metallurg, Ufa, Dynamo Moskwa, Kazań męczył się zwyciężając jedną bramką. Loko także łatwo nie będzie - pięć ostatnich spotkań &quot;Kolejarzy&quot; z Sybirem zakończyło się czterema porażkami gości. Ciężko określić dyspozycję zespołów na chwilę obecną, ale jak na moje oko kursy sporo zawyżone jeśli chodzi o gospodarzy - mimo to uważajcie ze stawkami.
Nowosybirsk lub remis @1,87 Fortuna ✅✅✅

Kolejnego spotkania nie będę opisywał, bo właśnie wskoczył post mark1973 i zgadzam się całkowicie co do zwycięstwa gości w dogrywce lub karnych, a może nawet w regulaminowym. Kurs warty ryzyka.
Dynamo Ryga OT/SO @1,88 Fortuna ⛔⛔⛔

Ostatni mecz to spotkanie Spartaka z Jokeritem. Oglądałem wczoraj Finów i zrobili na mnie dobre wrażenie. Myślałem, że ograją Omsk i zgarną dwa punkty, ale z upływem czasu poziom spotkania nieco opadał i koniec końców dwa punkty zostały u gospodarzy. Jokerit grał dobrze, szybko, dominował przez dług czas, krążek latał jak po sznurku od jednego do drugiego. Myślę tylko, że wczorajsze spotkanie mogło nieco wykończyć Finów fizycznie. Co do Spartaka to nie raz i nie dwa pokazali jak potrafią się zmobilizować grając z faworytem (chociaż ostatnio przegrali z Avto i Magnitką). Przed przerwą ograli wysoko Jokerit i nie wiem czy pozwolą wziąć na sobie odwet na swojej tafli. Spartak jest zespołem sporo lepszym niż w ubiegłym sezonie. Ryzykuję zakład w stronę gospodarzy dlatego, że potrafią grać z faworytami, a Jokerit gra b2b i zawodnicy bez rytmu meczowego mogą być nieco zmęczeni.
Spartak lub remis @1,70 Fortuna ✅✅✅

Jeśli chodzi o pozostałe mecze to kurs na Moskwę i Astanę średnio opłacalny. Jedni i drudzy &quot;Wojskowi&quot; tak jak napisał Mark1973 mogą wygrać, ale bez fajerwerków. Może dzisiaj zaryzykował bym win Chabarowska ✅ bo kurs fajny a w bramce pewnie stanie Murygin po wczorajszym wybryku Alikina. Kurs na Ufę też kuszący, ale odpuszczam na dzisiaj.
Panowie co sądzicie o overze 4,5 w meczu Barys Astana - Czerepowiec?
Jakie są na dzisiaj wasze propozycje ?
Z tym overem może być różnie. Myślę, że Astana sama strzeli co najmniej 2-4 bramki, ale jeśli na tym się skończy a goście nic nie dołożą to będzie po zakładzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cięzkie mecze do rozgryzienia, mnie zaciekawił jeden , którego spróbuje ruszyć
Torpedo NN - Traktor Czelabińsk (2-3) po dogrywce
Torpedo u siebie mocne , ale jezeli przyjezdza dobry poukładany zespół to jest lekki kłopot, i mecz róznie sie uklada, poprzedni mecz z Magnitka przegrany ale zasłuzenie bo to goscie byli lepsi w tym spotkaniu, dzis po drugiej stronie Traktorzysci, którzy ostatnio staraja sie grac mecze jakby mniejszym nakladem sił, gdy tylko wynik jest korzystny dla nich , staraja sie bardziej myslec o defensywie niz forsowac ataki i probowac sie odkrywac, golie tez forma dosc stabilna wiec ten styl gry im odpowiada( troche mi to przypomina style Zinetuli i jego wyrachowaną gre ) goscie w poprzednim meczu w Niznekamsku oddali zaledwie 9 strzałów na bramke z czego 6 w 1 tercji, gdzie udalo im sie strzelic gola a poxniej odgraniczyli sie do defensywy i dowieźli 0-1 do konca, taktyka była skuteczna, dzis spodziewam sie aakow ze strony Torpedy i pewnie tez bedzie podobna taktyka ze strony gosci, czyli uwazna defensywa i czekanie na błąd rywala by móc wyjsc z zabójczą kontrą, czy to sie uda? nie wiadomo ale spodziewam sie tez wiekszej aktywnosci w ataku. Co jeszcze zwraca uwage to kursy wystawione na obie ekipy, w poprzednich latach te kursy były wyzsze na gospodarzy nawet mimo slabszej gry czy pozycji traktorzystow w tabeli, dzis 1,65 na NN no nie wiem. Nie twierdze ze Torpedo tego nie wygra, bo mecz moze sie roznie ułozyc i Demczenko moze nie byc tak skuteczny , z kolei licze tez na atak Ciagnika ze w razie czego odpowiedzą, spodziewam sie meczu na styku i sprobuje zagrac tak:
Traktor z x kurs 2,14 fortuna✅✅✅
Meczu w Kazaniu nie podejmuje sie typować, ale ciagnie mnie w strone Magnitki ✅, w drugim meczu mysle ze Avto wcale nie bedzie miało łatwo z Wilkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja po wczorajszym udanym dniu z KHL i wyjątkowo ostatnio &quot;zielonej&quot; nocy z NHL odpuszczam dzisiaj. Nie będę kusił losu. Tym bardziej, że spotkania są baaardzo ciężkie do wytypowania. Ja w odróżnieniu od Marka jestem za Torpedo ale kurs zbyt niski a Traktor ostatnio solidny. Wilki nie wygrały u siebie już od siedmiu spotkań i mogą sprawić niespodzianke, chociaż wątpię. Kazań - Metallurg też lepiej nie dotykać. To się nadaje tylko do obejrzenia bo bez wątpienia będzie na co popatrzeć. Tak czy inaczej ja dzisiaj pasuję i życzę wszystkim grającym powodzenia!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bedzie krotko bo czasu mało, chociaz jak tak pisze to zwykle mam wywód na wiecej niz chcialem.
Meczy sporo ale wg mnie pułapek jeszcze więcej, ale próbujemy:
Jokerit-CSKA
Mecz na szczytach zachodu, ale co by nie napisac to wg mnie faworyt jeden, oststnio nie grali liderzy CSKA wiec dzis wskocza do skladu a mysle ze i reszta tez juz ochłonela po kadrze i bedzie wychodziło, Jokerity grały b2b ze Spartakiem i nic nie wpadło, ale gra tez do bani, wiec moze finowie maja kryzys , niemniej jednak nawet jesli to chwilowa niemoc to wg mnie na wojskowych dzis bedzie za mało
CSKA 60&#39; kurs 1,8
CSKA win ml kurs 1,43
Spartak - Ufa
Miałem nie tykać ale lubie takie mecze gdzie jest trudno i roznie moze sie potoczyc. Spartak oststnio trafił na troche zajechany jokerit i nie bedac faworytem rozklepał finów, Hudacek w bramce zrobil swoje i mielismy piekny win 5-0, doceniam tez klase tych zawodnikow bo to dobre grajki, a dzis UFA , która potrzebuje troche rytmu meczowego, nie wydzedł im mecz w Sochi , wybitnie, obrona spartoliła a i Metsola jakby sie zacioł, ale to jest taki typ faceta, ze jak zrypie jeden mecz to w nastepnym zwiera poslady i pokazuje klase. Dzis w roli lekkiego faworyta Stołeczni a widdomo jak sa faworytem to lubią spartolic, niemniej jednak spodziewam sie ze nie zagraja na zero z tyłu a Ufa sie poprawi i mecz bedzie wyrównany. Wg mnie mimo trudnego terenu to Ufa wywiezie dwa punkty rewanzujac sie przy okazji za porazke u siebie.
Ufa win ml kurs 1,91
Sibir-Amur
Tez ciezki mecz ale jezeli Sibir mysli o PO to takie mecze trzeba wygrywać( tak patrzac w tabele to sie zastanawiam kto miałby wypaść z tej ósemki żeby mógł wskoczyć Sibir) , własna hala tez nie bez znaczenia, sklad wzmociony fajnymi obcokrajowcami, ostatnio przetrwali nawałnice Loko wiec dzis bedzie wiecej gry do przodu, Amur mimo tego ze walczy i gra twardo to jakosciowo nie to samo co np poprzedni rywal wiec dzis mus zdobyc 2 pkt dla gospodarzy jezeli chca byc w PO, łatwo nie bedzie ale cel mozliwy do realizacji
Sibir win ml kurs 1,55
D.Mińsk - Slovan Bratysława
Tez miałem nie tykać ale jak pomysląłem troche o tym meczu to stwierdziłem , czemu nie. Zuberki dobry mecz z Rygą , ale to taki zespół ze nastepny mecz moze taki nie byc, i na to licze, mam tez nadzieje ze Slovan, który zagrał dosc przyzwoicie z SKA poprawi sie i w koncu przełamie, składy wg mnie porównywalne i zadecyduje dyspozycja dnia, ja ide w kierunku naszych południowych sasiadów
Slovan win ml kurs 2,22
Z pozstałych meczy cos czuje ze Astana moze mi Loko rozklepać, ale łatwo nie bedzie wiec daje spokój, w Chinach tez ciekawie, Omsk musi to wziac w RT , na SKA kurs cienizna, Podolsk-Sochi to jak lotto wiec w ogóle sie nad tym nie pochylam.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Kunlum - Dynamo
Ja popróbuję coś w kierunku Dynama. Dlaczego nie walczyć o piąte miejsce na Zachodzie....
Chociaż jeszcze nadejdą mecze z bezpośrednimi konkurentami. Jokerit i Lokomotiv regularnie dają serię porażek. Hala Kunlum nie jest żadną twierdzą. Na ostatnim meczu było 700 paru widzów. Niby też walka o PO, ale forma po stronie gości. Można spróbować 2 z ML. Mam nadzieje, że druga, czy trzecia formacja dołożą swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Dzisiaj trochę namieszamy Wam w głowach, bo w kilku kwestiach mam inne zdanie niż mark1973 ale po kolei. Już wczoraj wybrałem sobie cztery spotkania, które dzisiaj sobie pogram, ale dopiero teraz mam czas, żeby coś na ich temat napisać. Do Nowosybirska przyjeżdża Amur, który potrafi napsuć krwi każdej drużynie. Oba zespoły grały już ze sobą w tym sezonie w Nowosybirsku i zwycięstwo odnieśli gospodarze (po dogrywce). W tamtym meczu w zespole Sybiru nie było dwóch zawodników: Brule i Prince&#39;a, którzy ewidentnie poprawiają grę zespołu, dlatego myślę, że dzisiaj są w stanie ogarnąć dwa punkty nawet w regulaminowym czasie. Amur nie należy do drużyn grających dobrze na wyjazdach, a w bramce zabraknie Murygina - chociaż młody Langhamer ostatnio poradził sobie świetnie broniąc 28/30 strzałów. Nie będzie to spacerek, ale widzę duże szanse powodzenia. Jeśli dali radę ograć napierającą Lokomotywę - mogą poradzić sobie ze słabszym Amurem.
Nowosybirsk &#39;60 @2,02 Unibet ✅✅✅
Kolejnym wyborem na dzisiaj jest pojedynek w Kazachstanie. Astana od bardzo dobrego spotkania z Magnitką radzi sobie świetnie. Jedynym wyjątkiem jest porażka z Amurem gdzie Barys znacząco przeważał nad przeciwnikiem. Nie wiem co się dzieje z Lokomotivem, ale chyba przechodzą jakiś kryzys. Ich gra nie wygląda źle, oddają dużo strzałów, chłopaki się starają ale coś nie wychodzi. Dzisiaj gram w kierunku Astany nie tylko ze względu na różną formę obu zespołów - patrząc na H2H widzimy, że w spotkaniach Barys - Loko najczęściej wygrywają gospodarze, a dogrywki są rzadkością, więc taki zakład:

Astana OT @1,92 Unibet ⛔⛔⛔

To by było na tyle jeśli chodzi o zgodności. Czas na Spartak - Ufa. W tym spotkaniu będę celował w zwycięstwo gospodarzy. Na pewno nie jest dobrym wyjściem brać pod uwagę zbyt mocno ostatnie wyniki obu zespołów, bo drużyny zagrały po jednym meczu i w dodatku po tygodniowej przerwie. Jokerit jest (był) w słabszej dyspozycji, ale też Finowie nie czekali, aż Spartak nastrzela im pięć bramek tylko walczyli. Tak wysokie zwycięstwo powinno zwiększyć znacząco morale zespołu z Moskwy. Mam nadzieje, że nie zadziała to na odwrót i zbyt pewny siebie Spartak nie odpuści spotkania (nawet podświadomie) Natomiast Ufa doznała upokarzającej porażki 5:2 od klubu z Soczi. Tutaj coś jest na rzeczy. gdyby to było jakieś 2:1 lub 3:2 OT to nie zdziwił bym się tak jak na trzy bramkowe zwycięstwo Soczi. W dzisięciu ostatnich meczach w Moskwie Ufa zwyciężyła w RT cztery razy. Ostatnio nie są w życiowej formie więc zaryzykuję zakład w stronę gospodarzy.
Spartak OT @1,76 Unibet ✅✅✅

Ostatnim spotkaniem jest mecz w Finalndii. Najbardziej ryzykowny zakład, ale będę próbował grać na Finów. CSKA zaliczyło ostatnio mało znaczącą wpadkę ze względu na duże braki w składzie. Poza tym ogromna seria zwycięstw. Nie ma co się rozpisywać na temat gry Wojskowych, bo każdy zna ich styl. Jokerit odniósł dwie porażki z rzędu po przerwie reprezentacyjnej. Finowie pozostaja jednak jednym z najmocniejszych zespołów w lidze. Wszystkiego przegrać się nie da i liczę dzisiaj na przełamanie chociaż będzie ciężko. Liczę na zachwianie formy CSKA spowodowane długą przerwą i przebłysk geniuszu ofensywy Jokeritu. Obok takiego kursy na Finów nie można przejść obojętnie, a kurs na wyjazdowe zwycięstwo RT CSKA w Helsinkach na poziomie 1,80 jest może nie najgorszy, ale ustalając kursy dałbym chyba nieco więcej. Jeśli ofensywa Jokeritu dzisiaj zaskoczy, a obrona nie da ciała to co najmniej remis jest do ugrania.
Jokerit lub remis @1,98 Unibet ✅✅✅

Pozostałych spotkań nie ruszam (Może ktoś będzie miał na nie jakiś pomysł) z wyjątkiem Slovana. Początkowo widział mi się jako no bet, ale post Marka skłonił mnie do przemyślenia i jak najbardziej Mińsk jest do ogrania. Z kursem 2,22 na zwycięstwo Orłów grzechem było by nie spróbować. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Poczytałem wasze posty i wymyśliłem sobie ze zagram takie coś:
Gram za mała stawkę bo dopiero poznaje ta ligę
Vityaz- Sochi O4,5(1,84)✅
Salavat Yulaev ML(2,06)⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom