>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą powyżej,ja zagram trochę inaczej,a więc.
Niżny Nowogród-Niżnekamsk
Typ-over 5.5
Kurs-2.2 ---
Nie ma co za dużo tutaj do dodania,kolega opisał o co chodzi,ja gram overek przede wszystkim na ich bezpośrednie spotkania,uważam że wynik może być podobny,jak te poniżej
08.12.18 KHL Niżny Nowogród Niżnekamsk 5 : 3
10.01.18 KHL Niżny Nowogród Niżnekamsk 4 : 2
06.12.16 KHL Niżny Nowogród Niżnekamsk 4 : 2

Sochi-Jarosław
Typ-0
Kurs-3.7 ----


W drugim meczu idę ostro i gram na remis,tu trzeba zaryzykować i posłuchać co kolega podpowiada że te drużyny może zadowolić remis,chodzi tu przede wszystkim o gości a ich ostatnie wyniki potwierdzają to.
14.11.18 KHL Sochi Jarosław 3 : 2
(2 : 2)
06.12.17 KHL Sochi Jarosław 1 : 2
(1 : 1)
A więc do boju,ako ponad 8.
Powodzenia
dobrze myślałem,tylko odwrotnie trzeba było zagrać.

 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mnóstwo meczy i zbliza sie przerwa na reprezentacje. Ale KHL wkroczyło w bardzo trudną do przewidywania faze i tak juz bedzie az do 22.02. Bo sa mecze w których ktos o cos walczy a tez takie ze nie ma spiny a tylko np jest chec rewanzu za lanie które sie oberwało, ale zespoły które cos chca ugrac w PO maja i tak swoj cykl bo to priorytet dla nich, tam ma przyjsc swieżośc, skutecznosc i odpowiednia forma, dzis moze kilka propozycji z mojeje strony
Sibir-Kunlun (3-2)
Sibiracy jeszcze w grze po potknieciu NN, ale dzis mus win bo kazdy punkt na wage złota, z SKA udało sie zgarnac cała pule, ale zespoł sporo to kosztowało i czasem takie mecze typu mus win nie wychodza jak sie chce.
Ekipa z Chin napewno w zasiegu Sibiru i trzeba to wykorzystac, choc łatwo nie bedzie
do ako proponuje :
Sibir z x kurs 1,37✅✅✅
Ufa-Astana (2-2)
Chłopaki z Kazachstanu w wywiadach otwarcie mówia, ze nie interesuje ich przeciwnik w PO,, chca byc mocni w kazdym meczu i wygrywac bo to ich nakreca, mecz z Klaunami przeszedł nawet ich oczekiwania, tak naprawde Astana mierzy w P2 i nikt tego nie kryje.Ufa, której 6 miejsce ma w zasadzie przyklepane, nie cisnie, ale tez nie mozna w kazdym meczu obrywac, ten z Amurem wygrany. Dzis spodziewam sie meczu koło remisu, i mysle ze Astana przynajmniej ten 1 pkt zdobedzie.
Astana z x kurs 1,64✅✅✅
Cherepowiec-Amur (5-0)
Na ten mecz szczególnie beda patrzec władze ligi bo co dziwne, na siłe chca komus wyciagnac wtyczke z napisem KHL ale jak to we władzach nie ma tez jednomyslnosci i oba kluby maja zostac na przyszły rok, Ale ten mecz bedzie taki by sie pokazac, ja wiecej spodziewam sie po gospodarzach
Cherepowiec z x kurs 1,44✅✅✅
kurs ako tripla 3,24✅✅✅
Teraz taki dubel
Avto-Magnitka 2x3
Obie ekipy po solidnej dawce obciażen i troche widac to w dalszej czesci meczu, skutecznosc szwankuje, jest technika i taktyka. Magnitka juz przegrała 3 mecze pod rzad i trener Jandacz lekko tym faktem podirytowany, dzis rywal trudny , bo jest chec rewanzu. Mecz w Chelabinsku był dobry w wykonaniu Magnitki mimo porazki, zabrakło skutecznosci, troche szczescia a mecz był derbowy wiec wynik jaki jest kazdy widział, gra byla dobra.
Avto wymeczyło 2 pkt z Podolskiem ale cel osiagniety. dzis napewno kazda z druzyn bedzie sie starała o przynajmniej punkt, forma jak to przed PO, ja licze na przełamanie Magnitki a kurs tez dobry wiec
Magnitka z x kurs 1,82✅✅✅
Traktor-Jokerit ( 0-1) szkoda ze nie dowieźli ale tez zasłużony win Jokeritu
Traktorzysci potrzebuja punktów, bo jeszcze nic nie jest pewne, obrona gra dobrz( obym nie przechwalił ???? ) Demczenko tez łapie co musi. Goscie dostali łomot w Kazachstanie i pewnie dzis rusza do ataku, ale czy wyszarpia zwyciestwo i w RT , moze byc ciezko
Traktor z x kurs 1,97⛔⛔⛔
ako dubla 3,59⛔⛔⛔
Ciekwie moze byc w Omski gdzie Jastrzebie szykuja sie na SKA a niedawny mistrz wg mnie bez blysku✅ i rownie ciekwwie w Podolski bo Admirały na swiezosci ładnie graja a Vitjaz w potrzenie punktowej a to czasem nie wychodzi jak sie chce i tu moze pokusiłby sie o x2 w strone Władywostoku✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja Was wszystkich podziwiam, że jesteście w stanie przewidywać wyniki w zakładach 1x2. Ja jak się za to brałem, to skuteczność była mizerna. Kiedyś nawet w jakimś dziale hokejowym poprosiłem o porady bo hokej to jedyna dyscyplina której nie udało mi się jakoś ugryźć.Ostatecznie i dla mnie znalazł się tu kawałek chleba. Mianowicie, zacząłem bawić się w typowanie ilości bramek w danej tercji i ogólnie w meczu, z czego poluje na niskie overy w trakcie meczu. Muszę przyznać, że KHL jest dla mnie bardzo sprzyjającą ligą. Kursy w przedziale 1,4-2, zależy co i kiedy i jakie zespoły. Banku bynajmniej nie rozbiłem i nie traktuje tego do końca serio, ale po rozegranych ponad 400 zakładach odnotowałem w miarę sensowny przyrost i mam satysfakcję, że i do hokeja jakoś umiem podejść. Ma ktoś doświadczenia z taką grą?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja Was wszystkich podziwiam, że jesteście w stanie przewidywać wyniki w zakładach 1x2. Ja jak się za to brałem, to skuteczność była mizerna. Kiedyś nawet w jakimś dziale hokejowym poprosiłem o porady bo hokej to jedyna dyscyplina której nie udało mi się jakoś ugryźć.Ostatecznie i dla mnie znalazł się tu kawałek chleba. Mianowicie, zacząłem bawić się w typowanie ilości bramek w danej tercji i ogólnie w meczu, z czego poluje na niskie overy w trakcie meczu. Muszę przyznać, że KHL jest dla mnie bardzo sprzyjającą ligą. Kursy w przedziale 1,4-2, zależy co i kiedy i jakie zespoły. Banku bynajmniej nie rozbiłem i nie traktuje tego do końca serio, ale po rozegranych ponad 400 zakładach odnotowałem w miarę sensowny przyrost i mam satysfakcję, że i do hokeja jakoś umiem podejść. Ma ktoś doświadczenia z taką grą?
Osobiscie kiedys bawiłem sie bramkami ale wiecej korzysci przynosi mi typowanie zwyciezców z ewentualnym dołozeniem podpórek. Z bramkami to jest taka historia, ze czesto druzyna sie zatnie i nic nie wpada, ( zwykły pech, słupki, poprzeczki) a czesto bramkarz ma dzien konia i nic nie wpusci bądź jedna czy dwie, dlatego odpusciłem wieksze granie typów na bramki, czasam cos zapodam w pakiecie z typem na 1 lub 2 bo kurs rosnie bardzo i solo dobrze to wyglada.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
...Ostatecznie i dla mnie znalazł się tu kawałek chleba. Mianowicie, zacząłem bawić się w typowanie ilości bramek w danej tercji i ogólnie w meczu, z czego poluje na niskie overy w trakcie meczu. Muszę przyznać, że KHL jest dla mnie bardzo sprzyjającą ligą. Kursy w przedziale 1,4-2, zależy co i kiedy i jakie zespoły. Banku bynajmniej nie rozbiłem i nie traktuje tego do końca serio, ale po rozegranych ponad 400 zakładach odnotowałem w miarę sensowny przyrost i mam satysfakcję, że i do hokeja jakoś umiem podejść. Ma ktoś doświadczenia z taką grą?
Niezależnie od tego czy zgłosi się tu ktoś z doświadczeniem czy nie, to udzielający się w tym temacie albo tylko czytający ten temat na pewno ucieszą się kolejnym użytkownikiem dokładającym swoje przemyślenia do tej trudnej sztuki typowania.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Zabawa w bramki jak.najbardziej ale to w NHL gdzie jest wydaje mi się dużo więcej możliwości przewidzenia ile będzie goli
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ja Was wszystkich podziwiam, że jesteście w stanie przewidywać wyniki w zakładach 1x2. Ja jak się za to brałem, to skuteczność była mizerna. Kiedyś nawet w jakimś dziale hokejowym poprosiłem o porady bo hokej to jedyna dyscyplina której nie udało mi się jakoś ugryźć.Ostatecznie i dla mnie znalazł się tu kawałek chleba. Mianowicie, zacząłem bawić się w typowanie ilości bramek w danej tercji i ogólnie w meczu, z czego poluje na niskie overy w trakcie meczu. Muszę przyznać, że KHL jest dla mnie bardzo sprzyjającą ligą. Kursy w przedziale 1,4-2, zależy co i kiedy i jakie zespoły. Banku bynajmniej nie rozbiłem i nie traktuje tego do końca serio, ale po rozegranych ponad 400 zakładach odnotowałem w miarę sensowny przyrost i mam satysfakcję, że i do hokeja jakoś umiem podejść. Ma ktoś doświadczenia z taką grą?
Ja swoją grę w hokeja (jak i w kosza) opieram na ilości bramek (punktów). Lepiej mi to wychodzi niż jak mam się zabrać za 1x2. Kolega Mark1973 napisał o dniu konia goalie, słupkach poprzeczkach ale tak samo typowanie 1x2 może nam posypać głupia kara np. Chodzi o analogie. Każdy gra co lubi i musi znaleźć coś swojego. Ja na dziś
Sibir- Kunlun o 4,5 1,68 ✅
czerepowiec- amur 1x 1,44✅
Traktor- Jokerit Traktor o 1,5 1,7⛔
ako 4,11⛔

Sibir lubi ofensywnie grać, ten mecz z SKA był takim odstąpieniem od reguły ale tak to sypią się tam aż miło. Przypomnę tylko 5:5 na lodowisku smoków. Może takiej wymiany ognia się nie spodziewam bo faza sezonu inna ale... szkoda nie skorzystać. O Czerepach napisał już kolega to może ten traktor. Jokerit na pewno będzie chciał zmazać plame, a najlepiej zmazać jakimś przekonującym atakiem. Wcale nie musi to wypalić, a traktor może to wypunktować. Wiadomo, finowie są mocniejsi i nawet na początku myślałem, o obie 2 po kursie 2,32 ale nie ma co szarżować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Generalnie np jesli chodzi o bramki to przygoda z Khl z czwartku charabowsk-kunlun wynik po 1 tercji 2:2 po meczu 2:2 wiec ryzyko zawału wzrasta..
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś pod koniec 1 tercji meczu Ufa-Astana na duzej predkosci zderzyli sie ze sobą Kapitan Astany Brandon Bocheński i jej najlepszy strzelec Matthew Frattin. Obaj nie pojawili sie juz na lodzie. Zderzenie wygladało koszmarnie. Lekarze podejrzewaja wstrzasnienie mózgu u obu. A przeciez Bocheński był juz przez podobną kontuzje wykluczony na długi czas z gry. W obliczu zbilzajacych sie PO strata obu zawodników była by dla Astany bardzo bolesna ???? /
Wracajcie chłopaki do zdrowia....
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze ale chyba nie bede sie podejmował typowania tego dnia ale kusi mnie Torpedo i Sochi by to ruszyc.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj jeden mecz w którym za mniejsze pieniądze można zaryzykować wygraną gospodarzy. Kunlun dopadł kryzys i to w najmniej sprzyjającym momencie. Oprócz zwycięstwa nad Omskiem i Astaną w ostatnich dziesięciu meczach zaliczyli osiem porażek, ale bardziej skupił bym się na Admirałach. Trzy mecze wyjazdowe i komplet punktów zdobytych m. in w spotkaniu wygranym 3:0 na terenie Dynama Moskwy. Robi wrażenie. Władywostok dużo strzela (ostatnie pięć spotkań to 3-0-3-3-4) więc można pójść w stronę bramek gospodarzy lub over, bo myślę, że Kunlun dołoży co nie co. Czytając dzisiaj różne rzeczy na temat spotkania natknąłem się na info, że Admirałowie będą zmotywowani na dzisiejszy mecz, bo w razie wygranej zachowają matematyczne szanse na PO. Niby nic i wszystko już &quot;pozamiatane&quot;, ale wydaje mi się, że jednak nie odpuszczą. Lepiej mieć o co grać - nawet jeśli pozostają szanse tylko matematyczne - niż nie mieć. Można jeszcze dodać, że w świetnej formie Krasotkin - dwa czyste konta ostatnio. Ofensywa też dobrze sobie radzi. Poniżej kilka propozycji na dzisiejszy mecz (ja osobiście ryzykuję -1,5):
Admirał OT @1,91✅✅✅
Admirał &#39;60 @2,45✅✅✅
Admirał -1,5 @3,65⛔⛔⛔
Powyżej 5,5 @2,63⛔⛔⛔
Admirał strzeli +2,5 @2,12✅✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Brandon Bochenski i Matthew Frattin, dzis maja wznowić treningi z zespołem po fatalnie wygladajacym zderzeniu sie pod koniec 1 tercji meczu w Ufie. jest tez opcja ze oboje będza oszczedzani aż do meczów w PO( Uff, to dobra informacja dla fanow Astany ale mysle tez ze dla całej ligi) ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No i zaczynamy zabawę ponownie! Z dzisiejszej listy wybrałem cztery spotkania. Proponuję nie szaleć ze stawkami, bo już nie raz w tym sezonie mieliśmy okazję zobaczyć co się dzieję z hokeistami po dłuższej przerwie. Na początek - chociaż długo się na tym zastanawiałem - mecz w Czelabińsku. Traktor broni swojej pozycji w pierwszej ósemce, ale czy im się uda z taką grą jak ostatnio prezentują? Słaba ofensywa i nastawianie się na grę obronną może im jeszcze przed play offami wyjść bokiem. Gospodarze grają nie równo. W jednym tygodniu potrafią ograć Kazań na wyjeździe, by zaraz dać się pokonać dla Podolska. Wilki natomiast od mniej więcej połowy stycznia zaczęły coś grać. Całkiem niezły bilans - zwycięstwa nad SKA, Jokeritem i dwa razy nad Torpedo. Oczywiście mają jeszcze szanse na udział w play offach i jeśli naprawdę chcą to dzisiejszy mecz jest z kategorii &quot;must win&quot; i to najlepiej w regulaminowym, bo w ostatnich spotkaniach w zasadniczym czekają na nich bardziej wymagający rywale.
Niżniekamsk lub remis @1,70✅✅✅
Niżniekamsk OT @2,28✅✅✅

Spotkanie w Soczi też zapowiada się ciekawie. Gospodarze walczą o utrzymanie miejsca w play offach podobnie jak Traktor na wschodzie i tutaj nasuwa się myśl, żeby postawić na nich bo muszą punktować, żeby uniknąć spadku na rzecz Dynama Rygi. Pewnie będą walczyć, ale ja stawiam na gości dlatego, że jeśli uda im się minąć Spartaka w ostatniej fazie to mogą uniknąć w pierwszej rundzie SKA i zamiast z nimi zagrać z Lokomotivem, a strata do Spartaka to tylko cztery punkty. Myślę, że warto w ich przypadku powalczyć o lepszą pozycję. Nie ujmując nic ekipie z Jarosławia - wydają się być łagodniejszym przeciwnikiem niż SKA lub CSKA.
Podolsk lub remis @1,65✅✅✅
Podolsk OT @2,14⛔⛔⛔

Derby Moskwy. W tym przypadku sprawa dotyczy powyższego spotkania więc krótko. Myślę, że Spartak nie będzie chciał pozwolić na to, aby wyprzedził ich Podolsk i spróbuję zdobyć punkt z Dynamem. Różnica między Spartakiem a Podolskiem to tylko cztery punkty, a w przypadku spadku na siódme miejsce czeka pojedynek z SKA.
Spartak lub remis @1,49⛔⛔⛔
Spartak OT @1,88⛔⛔⛔

Ostatnie spotkanie to mecz w Rydze. Gospodarze mają play offy na wyciągnięcie ręki. Wystarczy &quot;tylko&quot; włożyć trochę wysiłku i zdobyć punkty. Martwi trochę, że Dynamo ma problem ze zdobywaniem bramek co widać w ich ostatnich pięciu spotkaniach. Mimo to stawiam na co najmniej punkt z ich strony. Jokerit nie ma już motywacji, bo miejsce w tabeli pewnie się nie zmieni, a Ryga ma wiele do ugrania. Kibice na Łotwie czekają na play offy już ładnych parę lat.
Dynamo Ryga lub remis @2,02✅✅✅
Dynamo Ryga OT @2,85✅✅✅

Z niższych kursów można skleić jakieś AKO, a wyższe nadają się na single. Sam nie wiem jeszcze w jakiej konfiguracji to zagram, dlatego opisałem każde spotkanie oddzielnie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś bogata oferta , ale albo same miny albo kursy nie do gry
Moze jakiegos dubla uda mi sie złozyc
Sochi-Podolsk 2-2
Mecz za 4 pkt , bo prawda jest taka ze i jedni i drudzy nie sa pewni PO, i jedni i drudzy ostatnmie mecze nie najlepsze, tyle ze Sochi wg troche lepsza gra . A w zwiazjku z tym ze była przewa to bazuje na tym. Sochi u siebie groźne dla najlepszych , kadry obu zespołów porównywalne, moze ze wskazniem na gospodarzy, bo wrócił Barulin i to daje duzo spokoju szeregom defensywnym. mecz pewnie bedzie na styku ale tytaj łapie podpórke
Sochi z x kurs 1,4✅✅✅
Traktor-Neftehimik
Traktorzysci w kratke, skład na papierze nie najgorszy ale Wilki ostatnio lepiej sie prezentuja, jednak ich lidzerzy wczoraj grali(Polasek, Nattinnen, Rouhamoa) i pewnie gdyby nie to to poszedłbym w kierunku gosci. Gospodarze ostatnio system wygrana , przegrana, czyli dzis wychodzi wygrana( to oczywiscie żart) bo nie wiadomo jak bedzie , obie druzyny potrzebuja punktów wiec tu tez podporka
Traktor z x kurs 1,36⛔⛔⛔
A ofermy z Czelabinska nadal nie moga strzelic 2 bramek
ako 1,9 fortuna⛔⛔⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wilki ostatnio lepiej sie prezentuja, jednak ich lidzerzy wczoraj grali(Polasek, Nattinnen, Rouhamoa) i pewnie gdyby nie to to poszedłbym w kierunku gosci.
Ja właśnie liczę na zachowanie rytmu meczowego, bo czasami lepiej grać b2b niż jedynie trenować cały tydzień. Chociaż ta gra nie z drużyną a z reprezentacją wiec może być różnie ze zgraniem.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja właśnie liczę na zachowanie rytmu meczowego, bo czasami lepiej grać b2b niż jedynie trenować cały tydzień. Chociaż ta gra nie z drużyną a z reprezentacją wiec może być różnie ze zgraniem.
Ja tez jestem za rytmem meczowy, bo zaden nawet najlepszy trening nie zastąpi meczu. Pamietam tylko, że po ostatniej takiej przerwie jak finskie trio wróciło do klubu to wszystko im sie rozregulowało, fakt ze wtedy duzo grali i raczej osobno w reprezentacji, wiec zobaczymy. Mecz pewnie bedzie na styku
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak odnośnie spotkania w Moskwie, chyba motywacja będzie po obu stronach bo nie dość, że derby to jednak Dynamo będzie chciało utrzymać 5 pozycję, a tylko punkt przewagi mają więc myślę, że nie będą chcieli dziś przegrać przynajmniej w RT, żeby punkt zgarnąć. Spartak ma 4 pkt przewagi i oczywiście będzie chciał utrzymać 6 miejsce, ale wydaje mi się, że chyba nie obawiają się jakoś pogoni niesamowitej, bo jednak Podolsk ostatnio w słabszej formie, Soczi to samo, no a Ryga chyba na własne życzenie chce zostać na 9. Więc ciekawe czy ta motywacja w rzeczywistości nie będzie większa po stronie gości? Nie wiem jakie tam zakulisowe głosy są po stronie Spartaka, ale ja na ich miejscu nie obawiałbym się żadne ekipy, która ich goni, a właściwie to Podolska, bo Soczi to już ma tylko iluzoryczne szansę na to, żeby ich minąć
Koledzy już opisali spotkania ja sobie zagram dziś tak dla zabawy bardziej w singlu Soczi. Stawka na pół na dwa zakłady.
Soczi/+4,5 @3,6⛔
Soczi -1,5 @3.05⛔
I do tego jeszcze Rygę, mimo, że ostatnio już się na nich przejechałem kilka razy to liczę na to, że ten ostatni dzwonek im dziś zadzwoni i coś się ruszy po tej przerwie. Kurs naprawdę zachęcający do ryzyka więc zagram
Ryga RT @3,7✅
Ryga/+4,5 @5,9⛔
Ryga -1,5 @6,2✅
Oczywiście wszystko ryzykowne zakłady wiec może być wszystko na czerwono
bezpiecznie Ako
Ryga +1,5 @1,53✅
Soczi ml @1,64✅
Pilzno ml @1,7 ✅
Ako 4,26
Soczi na szczęście w ML i Pilzno też dało radę więc AKO ładnie weszło i do tego dwa zakłady z Rygi na plus więc dziś spoko wyszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adel610 20

adel610

Użytkownik
Witamy po przerwie :-D
Ja dzisiaj zagram 3 mecze i to na bramki ;-)
Traktor +1.5 1.36⛔
Spartak +1.5 1.38⛔
Soczi +1.5 1.34✅
Ako 2.51 efortuna.pl ⛔
Ciężko pisać analizę do takich typów a i tez czasu mam niewiele ;-) Traktor będzie bronił pozycji przed sybirem który moim zdaniem jeszcze wejdzie do PO, lecz w tym meczu wydaje mi się że przegraja. Walczyć będą stąd typ na nich ;-)
Spartak odegra się za ostatnie derby. Sytuacja w tabeli też ciekawa i punkty się przydadzą każdej drużynie ;-) może być tutaj ładny over ;-)
I Soczi, już nawet nie wiem co napisać :-D ciężki mecz ogólnie i faworyta jak dla mnie brak :-D zagram na ich bramki z powodu własnego boiska i ze względu na dwie ostatnie porażki które były z mocniejszymi drużynami :-D
Analiza lipna ale może ktoś z typów skorzysta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom